Aktuální stránka:19 z 24
Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-20, 15:49
Martino, díky... vím, že m? to neomlouvá, bylo toho na m? ale dost, jak z ,,fret?í" strany, tak i z tý potkaní... te? teda pár dní šití kvuli škole flákám, ale snad zítra se zas po?ádn? pustím do další várky:)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-21, 16:39
Tak pan doktor tu v pátek není, tak jdeme na chemo ve st?edu- tu p?íští. Takže v pátek nám tentokrát pale?ky držet nemusíte....
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-21, 18:20
Bailee, my palce a packy držíme ?abíkovi i tob? firt, nejen v den podání chemošky :-)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-21, 18:36
Já vím, Johano. Já jen informuju, aby tu pak nebylo v pátek spousta dotaz?, jak jsme to zvládli, a my nic:) myslím, že vadit mu to nebude, že bude jen rád, že se to mali?ko oddálilo :) jen m? teda trochu d?sí, že dovolenou mají oba jakžtakž schopní dokto?i ve Varech, kdyby se n?co d?lo, tak netuším, kam bych jela, respektive tuším, ale to je všechno na houby ty ostatní veteriná?i...
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-21, 19:02
Bailee, nevim jak u zví?at, ale u lidí když se nedodržel pravidelný cyklus chemo (jako t?eba u mne, když sem mezi chemoškama dostala ch?ipku, tak se mi jedna chemo oddálila o 2 týdny, brala sem po 3 týdnech a tu jednu sem zvala po 5 týdnech... a bylo vše OK) tak to nijak nevadilo a kone?ný výsledek mé lé?by neovplyvnilo. No ale vet nejsem....

Kdyby selhali veti ve Varech a nemn?l kdo chemo podat, tak snad jen Chylíková....
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-22, 01:46
Pokud jsem to dobre pochopila, tak tady tech par dnu take neni problem;-) chemo nam normalne poda nas vet ve stredu, to s tema vetama jsem myslela vseobecne, kdyby se stalo neco akutniho, ale pripadne tu taky mam nejaky jakztakz schopny vety v sirsim okoli Varu:-)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-09-22, 10:59
tak nám dorazili hamá?ky a jsou opravdu super :-D Všichni 4 smra?oši d?kují :-D

Valkýra, Mija, Atlas a Antaios s pani?kou

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-22, 11:43
My dekujeme;-)

trochu mimo fretky-s tema veterinarema jsem to snad zakrikla, mam potkana s rozparanym ramenem, servala se s jinou. Dikybohu jim tohle dost dobre zarusta, takze snad nebude potreba siti, ale je to na houby
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: karusa (IP)
Datum: 2010-09-22, 14:03
Hamá?ky došly a jsou super:-) jen ta moje klu?i?í žížala se mi do nich asi nevejde, ale pro hol?i?ky jsou super:-)díky

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2010-09-22, 18:30
Taky nám hamaky dorazily, d?kujeme moc :) Velikost do p?epravky jsem ješt? netestovala neb m? p?epadla choroba a jsem ráda, že jsem ráda, ale vypadají fakt super :)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-22, 19:31
cinderella: on ten do p?epravky je dokonce trochu menší, když jsem ho pak m??ila, tak snad to nebude vadit:) p?eju brzký uzdravení:) nám už od tebe dorazily penízky, mamka t? p?ejmenovala na cancirela:D

karusa: jééé, tak to je škoda... to se omlouvám:(
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-22, 20:15
Bailee: Já mám freta dost velkýho a když se mu hamak líbí, chrápe i v takovém co je pro pidi sami?ku :-) ur?it? si i ta "klu?i?í žížala" od Karusy hamak oblíbí. :-)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: karusa (IP)
Datum: 2010-09-22, 20:30
Jasný:-) oni si to n?jak v kleci rozd?lí:-)ale Feebee bude nadšená:-)

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-09-22, 21:13
Bailee já bych velikost taky nehrotila, m? se vejdou t?i fretky do houpa?ky pro jednu malou sami?ku :D Jedna v?c je, že se tam um?jí moc hezky poskládat.. Druhá v?c je, že plastové sponky tu váhu neunesou :P
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-24, 00:35
[mariehnatikova.rajce.net] nové fotky...
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-09-24, 09:05
Koukám že krabice od mých koza?ek slaví ne?akaný úsp?ch :-DDD

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-24, 09:29
Na t?ch fotkách ?abík vypadá jako úpln? zdravá spokojená fretka :-)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-24, 11:59
Morgan: ano, ano, ?abík ji miluje, hlavn? proto, že je velká... vždycky b?ží, vlítne na ní, hodí smyk, nebo p?es ní p?ejede a b?ží dál:D nebo si do ní vleze a ská?e v ní, p?ípadn? ji p?evrátí a schovanej v ní chodí po celym pokoji:D

Johano: jojo, snad mu to pomáhá, protože ta zm?na v chování tam fakt vid?t je...
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-25, 13:22
Chci se zeptat vás zkušen?jších.. mohl by ?abík dostávat Techni-Call? Totally Ferret nedokážu platit, je to velká suma pen?z. Možná bych dokázala, kdyby na to padlo upln? celý kapesný vždycky, jenže ješt? platím ?abímu prášky, samoz?ejm? i stelivo a podobn?, to každej znáte, takže to nejde... Co jsem koukala na složení, mají ho dost podobné, a co jsem slyšela, tak frete?kám chutnají...
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-09-25, 16:06
Já techni-calem ocean fish už zase krmím. Fretky jsou spokojené a já taky, protože jim moc chutná. Dokonce Bonnie co je u nás na hlídání dává p?ednost techni-calu p?ed Totally Ferret :)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-25, 17:37
Díky. Ješt? m? napadá Acana, nabídla se mi možnost jí mít asi za 72k?/kg, co vím, tak frete?kám taky chutná... ješt? mrknu na složení a porovnám, a n?jak se rozhodnu.
A omlouvám se za zpožd?ní s hamakama, ale u?itelé se nám ve škole zbláznili, takže ostatní mají v?tšinou do p?ti známek, my jich ale máme už asi patnáct... snad to p?es víkend a ten svátek co bude našiju všechno:)

tak co jsem te? koukala, vyjde to nastejno, jestli Techni-Call nebo Acana. ?abík se krásn? zpravil a rozpapal, takže nemyslím, že by te? pot?eboval granule s obrovským obsahem tuku- což na jeho v?k, pokud budu brát, že je straší frete?ka nad p?t let, Totally Ferret stejn? jsou- ?abíkovo granule by m?li mít 18% tuku myslím (tabulka na stárnkách P?di?ky)- tomu z t?chto t?ech nejvíce vyhovuje Acana s 19%, ostatní dv? krmiva mají 22%. Bílkoviny by m?ly být do 35%, tomu vyhovuje Techni-Call i Acana. Vlákninu má Acana trochu vyšší, nicmén? u lidí vláknina napomáhá dobrému trávení- není to tak i u fretek? Problémy s pr?jmy sice nemáme, ale teoreticky by to ?abíkovo trávení mohlo pomáhat, kdyby se n?jaké objevily. Dál už je to všechno dost podobné, p?ijde mi. Asi vyzkoušíme Acanu, a kdyby nejela, tak Techni-Call.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Bailee dne 25.09. v 17:56.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-25, 22:14
Bailee, já mám freta 6 letého (taky nemocného, po více operacích) krmim TF Senior. Nikdy bych na jiné granule u n?j nep?echázele.

Ur?it? bych u ?abíka nemn?nila granule po?as doby pobírání cehemoterapie.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 25.09. v 22:16.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-26, 00:38
Budeme mit jeste jedny TF a zacnem zkouset jine, protoze TF si proste dovolit nemuzu. Mam sice penize z hamaku, ale ty pujdou na chemoterapii. Chylikova, pokud vim, tak rikala, ze ,,muze mit jakykoliv granule, kterymi se fretky krmi, takze fretci nebo kvalitni koteci". Hlavni je podle me, ze krasne papa.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-26, 01:35
Bailee, i tak bych na výb?r granulí dávala pozor a poradila bych se o složení granulí (p?i zmn?n? granulí) s vetem co podává chemošku.
Moc vám oboum držíme palce.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-26, 12:21
Ok, poradím se s ním...
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-28, 19:19
Tak jsem dneska došila zbytek hamak?:) [zkracovatko.cz] zadní s kyti?kama jsou zalézací pro Žabku, ty p?ed nima jsou dva normální dva zalézací pro Han?u, ty p?ed nima taky 2 a 2 pro Janika a ty dva p?ed nima pro Graciijku, oba zalézací:) už se perou, akorát je nebudu posílat zítra- to budu s ?abím po chemoterapii... myslete na nás ve dv? hodiny:)

a prosím teda všechny o adresu- Janik, Hanca a Žabka, hodím vám to i do SZ, zárove? s ?íslem ú?tu a pen?zma- sta?í to poslat, až vám hamaky dorazí.
Bohužel jsem ale okolnostma(nedostatek krabic:D) donucená si p?iú?továvat ješt? 18k? za krabici, je to ta nejmenší, co je na pošt? k dostání, ale to už snad není tolik:)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-09-28, 19:22
nešlo by to místo do krabice do v?tší obálky, t?eba takový tý s bublinkama? ty by snad m?li vyjít ješt? levn?ji :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-28, 19:35
Já se obávam že ne, ty zalejzací jsou dost tlustý:( jednak jsou velký, a hlavn? jsou ?ty?vrstvý... :( ješt? se poptám mamky, jestli nemaj v práci n?jaký krabice, ale obvykle mívaj jen od kancelá?ských papír?, ty jsou dost velký
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-28, 22:32
Všichni m?žete ode?íst 18k?, povedlo se mi sehnat krabice!!! :)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-09-28, 23:01
T?ch 18 K? navíc už m? nezruinuje....kup za n? ?ábovi n?jakou mlsku :)
Avatar

Aktuální stránka:19 z 24


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist