Aktuální stránka:2 z 24
Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-09-08, 16:31
A kdyz se oni teda tak snazi a vezmou to zvire do azylu, nepomohlo by je jen naucit, jak se o fretku starat a jake potrebuje podminky? Treba by se pak mela dalsi fretka uz lepe :o) Proste dotahnout jim informace (pokud teda je z jejich strany zajem) :o)

Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-09-08, 16:38
Jo, s majitelem jsem v?era mluvila, dokonce sám projevil zájem o to, co by m?l v klecifre?ák mít. Jenže...jako "správci" toho parku je tam taková docela podivná dvojice..vypadají jako bezdomovci k?ížený s notorikama...docela peklo, obávám se, že tahle dvojice není schopná se o to zví?e postarat.
Já mu slíbila, že až pojedu k našim, tak tam vezmu n?jaký zách?dky, hamak , misku a granule...ale ví b?h, kde to skon?í..
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-08, 18:08
majda napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Martino, já si nejsem jistá, jestli je to ten samý
> fre?ák, protože on je už n?kolikátý, kterého tam
> mají, jim ho vždycky n?kdo p?inese že ho nechce
> Radši jsem se ani neptala, jak ti p?edtím
> skon?ili..nicmén? paní na m? má telefon, kdyby se
> tam ješt? n?jaká fretka objevila, tak má volat


aha, tak to je jiná.
jinak co píšeš dál, tak to je fakt blbý :o(
ono to je vždycky hlavn? o lidech a zejména pak o t?ch, kte?í jsou nejblíž (viz zverimexy). a ti bu? jsou jednak "schopní", ale hlavn? musí chtít - a pak jde leccos - nebo ne :o(

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2009-09-08, 19:24
Jejda já už se na n?j t?ším =)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-08, 21:08
já taky :o)
jsem hrozn? zv?davá, co to je za lítého zabijáka...

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-09-09, 12:59
Tak Han?o, te? mi volala ta paní Jandová z ?abárny, že majitel si to v?era rozmyslel a chce za n?j dv? stovky. Dej mi prosím t? ?íslo ú?tu, já ti ty prachy pošlu a dej je ve?er tý paní.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-09-09, 13:04
Jo a chcete v?d?t, jakejma granulema ho krm?j???? Ob?as psí nebo granule pro KOI kapry...to už jsem fakt za?ala do toho telefonu je?et....
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-09, 13:08
teda majdo... von za n?j chce prachy?? by? blbý dv? kila..... no já NEMÁM SLUŠNÝCH SLOV !!!!

a už i v??ím tomu, že hryže... bode? ne, HLADOVEJ JAK VL?ÁK !!! :o(((



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 09.09. v 13:08.

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-09-09, 13:10
nemam slov, teda slusnejch slov...

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-09, 13:11
to je normáln? na šutr do vokna.
teda aspo? do p?ti, když už ne p?ímo do hlavy, fakt takový lidi :o((((

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-09-09, 13:22
M? je z toho normáln? do breku..v tak ot?esnejch podmínkách a ješt? ho cpou granulema pro Koi kapry....
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2009-09-09, 13:28
Chud?ra malej....
Takže chlapovi ho tam dal n?kdo zadarmo a on za n?j chce peníze? Z?ejm? aby se mu vykompenzovalo to, co tam sn?dl.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2009-09-09, 13:51
Nevidím problém ve dvou stovkách ale v tom abych toho hajzla nepraštila šutrem po hlav? - to bude náro?ný!

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-09-09, 14:33
Ten kretén tam u toho nebude...bude tam ta paní Jandová a její manžel..nicmén? jak jsem dneska zjistila, je rozumn?jší domluva s ní než s tím kreténem majitelem...
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2009-09-09, 20:55
Lituju, že sem ve?e?ela...ten smrad si nedovedete p?edstavit...pr?ola je umytý a práv? ve?e?í ku?e...skoro se tím dáví jaký má chudák hlad. Na granule ode m? a konzervu od vitakraftu kterou mu nabídla Han?a se moc netvá?il. P?i koupání se kousat nesnažil...ale p?ed fretkama v kleci couval a p?ede mnou taky...asi nebude chudák zvyklý na lidskou ruku a manipulaci v?bec. Te? ho nechám najíst a postarat se o kožíšek a pozd?ji se na n?j ješt? kouknu. Koukala sem, že kulky má hodn? mali?ký.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-09-09, 20:58
Panebože, bodej? by nem?l hlad....smrdí protože je v ?íji nebo tím v jakým byl prost?ed9? Nebo obojí?
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-09-09, 21:03
Holky, moc Vám ob?ma d?kuju, že jste ho tam odsud dostaly..kdyby bylo cokoliv pot?eba..vitamíny, pasty, granule..sta?í písnout...po Praze už to dovezu....
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2009-09-09, 21:03
V ?íji podle m? není...smrad je jak z deseti bezdomovc?....chudák malej....celý se klepe a bojí se :(
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-09, 21:05
....že by letošní mlád?? Asi mu fakt nedávali nic normálního k jídlu...chudák malá :-(
Jinak pokud vím tak konzervy pro fretky od Vitakraft nežere asi žádná fretka, nevím pro?, taky sem je kdysi skoušela, takže s tím bych se netrápila...Kdyby se nau?il na granule (možná dát granuli opatlanou Calopetem?) bylo by to fajn....hlavn? z dúvodu adopce.
Gracijko moc držím palce!
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2009-09-09, 21:14
Problém je, že on neví co je calopetka :)
Masa trochu sn?dl a zbytek si nasyslil do pelíšku...spát nešel...tak sem ho pustila po obýváku a? obhlídne terén. S kocourem už se seznámil..nejd?ív po n?m ch?apal a sy?el te? už si ho nevšímá. Ruky se bojí...ale když ho drbu na zádech nechá se. Záda má trochu vypelíchaná...to bude asi tou stravou. Nevím jestli ho mám hned zítra stresovat cestou na veterinu. Co myslíte?
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-09-09, 21:19
Já bych ho tam vzala...a? n?kdo zhodnotí jak je na tom zdravotn?.....
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2009-09-09, 21:49
Tak jo...zajdu tam s ním. Chudák...hrozn? se bojí ruky. V kleci je zachumlaný v pelíšku ale stále pozoruje co se d?je kolem :)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-09, 22:22
...no když chudá?ek hodnou lidskou ruku asi ani nezná :-( Ale u tebe se to jist? rychle spraví!
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-09, 22:26
já bych asi tu veterinu nehrotila hned zítra, zejména když je tak vystrašenej.
p?edpokládám, že je v karantén?, takže ostatní fretky neohrozí a když "p?ežil" dote?, pár dn? to ješt? vydrží.

ale posoudit musíš, graciijko, sama - ty ho vidíš jak vypadá, jak se projevuje, jestli to vypadá na n?jaký akutní problém, kde hrozí prodlení, nebo jestli by to vydrželo do p?íštího týdne.

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-09, 22:31
...já se s tou veterinou p?ikláním k Marin?, pár dní bych ho nechala v klidu.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2009-09-09, 22:40
Na první pohled vypadá v po?ádku. Má vypelíchaná záda a ten strup za uchem. Zítra se mu chci podívat na zuby...protože maso žvýká zvláštním zp?sobem. Extra hubený mi nep?ijde. Zítra po p?íchodu z práce ho ?ádn? prohlídnu a uvidíme co dál. :)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2009-09-10, 11:41
Jen drobný dodatek ke v?erejšku - to co jsem vid?la bylo na policajty do tý klece bych nestr?ila ani kanára natož fretku, byla na volném prostranství a žádná možnost schování se p?ed dešt?m nebo p?ípadn? mrazem, hovna všude, k žrádlu tam m?l starý rohlíky a ve vod? plavaly h... konzervu nežral protože nev?d?l co to je stejn? jako granule a pasta. Smrd?l chudák tak že do Prahy jsme jeli se staženými okýnky. Jediné co mi zabránilo tam ud?lat cirkus bylo to že ty dv? trosky - lidské - co se tam plížily na tom byly prakticky stejn? a pan majitel tam radši nebyl. Jsem ráda že si ho Gracijka vzala a doufám že se brzy dá do po?ádku.

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-09-10, 11:46
My jsme o tom v?era doma s Petrem mluvili taky, jestli by nebylo dobrý tam poslat n?jakou kontrolu, jenže pak to dopadne tak, že když se tam objeví n?jaká fretka, tak mi nedaj v?d?t....protože jim bude jasný, že ten humbuk je tam díky fre?á?kovi...
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2009-09-10, 12:18
No já bych neváhala údajn? tam mají ješt? lišku a n?jaký mývaly nebo co sice jsem je nevid?la ale pokud jsou na tom podobn? tak bych do toho šla nejvtipn?jší je že naproti sídlí zachranná stanice Aves.... sice chápu že mají jako prioritu ptáky ale mrknout p?es plot by je snad nezabilo ne? Jela bych to tam nafotit ale musel by n?kdo se mnou pá? m? už mají okouknutou.

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-09-10, 12:22
No naší rodinku už znají taky.....možná n?kdo z Kladna kdyby se tam vypravil....z Kladna to není zas tak daleko...
Avatar

Aktuální stránka:2 z 24


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist