Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:5 z 7
Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-03-24, 14:58
hlavn? v klidu, dokud nebudete mít pokup? všechny pot?ebný dokumenty, který jste schopný z nich vymámit, je d?ležitý, aby netušili odkud - nebo spíš KAM - vítr fouká.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 24.03. v 15:01.

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: vitovamartina (IP)
Datum: 2009-03-24, 15:00
Jasný budu se muset hodn? p?emáhat, ale už jsem bohužel musela zvládnout horší v?c.

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-03-24, 15:24
martino, držím p?sti, jsi moc silná a d?láš správnou v?c.
Avatar

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: vitovamartina (IP)
Datum: 2009-03-24, 15:32
Seznam o?kovacích látek proti vzteklin? schválených v ?eské republice k 1.7.2008
CANVAC DHPPiL+R
INJ.SIC.
DYNTEC s.r.o.
CZ
Vakcína je ur?ena k aktivní imunizaci ps? proti psince, infek?ní hepatitid?, infek?ní laryngotracheitid? ps?, parvoviróze ps?, parainfluenze ps?, t?em typ?m leptospir a vzteklin?.
Psi.
12 m?síc? po revakcinaci
To je p?esn? to co aplikoval bobince, o?kují se tím jen PSI!!!!!

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-24, 15:50
A pokud to bylo první o?kování Bobinky na psinku kombinovat vakcínu proti psince s vakcínou proti vzteklin? je s ohledem na zát?ž na organismus nevhodné. I kdyby nešlo výslovn? o Canvac.
Ono se to nedoporu?uje kombinovat ani u dospelé fretky.
Avatar

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-03-24, 15:57
tak zrovna tento canvac je ur?en pouze pro psy, i podle výrobce a p?íbalového letáku

[www.dyntec.cz]

u jednoduššího Canvacu už je upozorn?ní, že je možno o?kovat i kožešinová zví?ata,ale u fretek pozor :

[www.dyntec.cz]
[www.dyntec.cz]
[www.dyntec.cz]

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-03-24, 15:59
Ty mén?-valentní Canvacy by možná ješt? p?ed komorou okecal, ale tento ne, si myslím.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: vitovamartina (IP)
Datum: 2009-03-24, 16:03
Omlouvám se nebylo to ozna?ení R ale 8 tj. Canvac 8 DHPPiL. Už jsem z toho hledání zblblá.

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-03-24, 16:07
No ten je taky po?ádn? nadupanej.

Ale zrovna jsem zjistila že ono v tom p?íbalovým letáku,co uvádí výrobce na svých stránkách není zas tak jednozna?n? napsané, že se nesmí fretkám aplikovat

[www.dyntec.cz]

není n?co špatn?? v tý v?ci kolem toho? A nebo je to starý leták?

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: vitovamartina (IP)
Datum: 2009-03-24, 16:09
Jo to jo ale kukni na www.lekarna.cz/canvac-8-dhppil

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-03-24, 16:10
ha,mají starý letáky uvedený na netu, tady je ten sou?asný a tam to jasn? uvedeno je :

[www.lekarna.cz]

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: girlnikol (IP)
Datum: 2009-03-24, 16:12
bohužel tam p?ímo píšou: Vakcína je ur?ena k aktivní imunizaci ps?, psovitých a lasicovitých šelema kožešinových zví?at...taky si ?íkám, zda je to správn?:-( a o tom že se nemá podávat fretkám, tam nic není, jak to?

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-03-24, 16:12
nojo,zabte m?, nejhorší je,když myslím ,píšu a hledám najednou :O)

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-03-24, 16:18
já už vím pro? takto mluvili, ono tam je totiž :

Zp?sob vakcinace a vakcina?ní schéma u kunovitých šelem je dán na
posouzení veterinárního léka?e.



Ale zárove? :


I: Cílový druh zví?at: Psi, psovité a kunovité šelmy s výjimkou fretek.
Vakcína je ur?ena k aktivní imunizaci ps?, psovitých a kunovitých šelem
s výjimkou fretek proti psince, infek?ní hepatitid?, infek?ní
laryngotracheitid?, parvoviróze, parainfluenze a leptospiróze.


D?vodem vyjmutí fretek z indikace je skute?nost, že byly po podání vakcíny
pozorovány závažné nežádoucí ú?inky. Tyto ú?inky vyplývají z vyšší
vnímavosti tohoto druhu zví?at na živé složky vakcíny, zejména na
atenuovaný virus psinky. Citlivá jsou p?edevším mladá zví?ata po
primovakcinaci. Po imunizaci fretek byly pozorovány klinické projevy
typické pro onemocn?ní psinkou v?etn? úhynu.


Kunovité šelmy ve velmi ojedin?lých p?ípadech mohou celkov? negativn?
reagovat na živé valence vakcíny.
V p?ípad?, že se veterinární léka? rozhodne použít vakcínu k imunizaci
fretek, m?žou se vyskytnout závažné vedlejší reakce uvedené v nežádoucích
ú?incích.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-03-24, 16:19
tak už i já mám jasno, na rozdíl od toho majitele té kliniky. Asi to ne?etl celé.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-03-24, 18:17
?tu to a bre?ím jak želva. Ch?d? malinkaté. Nedávno jsem slyšela názor - jdi na veterinu. Všechno si necháš draze zaplatit a když um?e zví?e, nic se ned?je.
Mám ráda veteriná?e, ten náš je zlatej, ale najdou se mezi nima bohužel i takoví, co se tímhle ?ídí.
Marti, d?láš moc dobrou v?c, tihle lidé si nesmí myslet, že jim vše projde.
Držíme palce a tlapi?ky.
Avatar

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: vitovamartina (IP)
Datum: 2009-03-24, 20:56
Hani prosím pokud bys m?la ješt? nezamluvené miminko tak bych si od tebe jedno ráda zamluvila, je mi tady bez bob?i vážn? hrozn? smutno. Jahance d?kuji za info. Od veteriná?e už jsem doma, nakonec jsem zjistili, že s vyšet?ením u bobinky se moc nep?edvedli, jediné co ud?lali byl rozbor krve tak uvidíme, ps: každopádn? mám pocit jestli nemohl ?íst, co si tu píšeme n?bo? prohodil n?co ( v tom stresu si nem?žu vzpomenout co, ale p?ekvapilo m? jak m?že v?d?t n?co co jsem mu ne?ekla) já si vzpomenu co. Doporu?il nám, že jestli chceme, že za?ídí pitvu v praze nebo plzni a? a te? pozor ,, abychom v?d?li kdo pochybyl". A na to že bob?u uspal, že mi v ned?li ?íkal, že jhe to špatné a já ?ekla, že nechci aby se trápila, to že jsem ale ?ekla, že chci abychom ji ješt? dali ?as n?jak ne?ešil. Choval se jak totáááální frajer, ?lo vid?t, že mu je to úpln? jedno. Budeme bojovat.

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-03-24, 21:03
Martinko, te? jsem koukala do mail? a nic mi od tebe nedošlo? Napiš mi kdyžtak do sz:)
Avatar

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: girlnikol (IP)
Datum: 2009-03-24, 21:10
Martí, to víš, že m? to také napadlo, zda toto forum nemohl ?íst, protože se tu pohybuje dost nep?ihlášených host?, ale zas na druhou stranu si ?íkám, že ?lov?k, který nemá zájem o svou práci a není schopný se dál vzd?lávat, že by toto na netu asi ani nehledal. Snad t? malé fre?átko zah?eje u srdí?ka. Jsi moc state?ná.

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: vitovamartina (IP)
Datum: 2009-03-24, 21:11
Te? jsme to ?ešili s pavlínkou a máme pocit, že to vážn? ?etl.

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: vitovamartina (IP)
Datum: 2009-03-24, 21:14
Hanulko jsem hrozný laik co se týká po?íta?? m?j mobil je 603336993 tak když tak jen prozvo? a já zítra cinknu, nechci ješt? p?ed p?ítelem mluvit o novém kožíšku jsme z toho oba ješt? dost špatní:-(

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-03-24, 21:37
Jen a? si to p?e?te,zava?í se mu koule d?ív než sta?í další fretku nao?kovat CanVacem.

Ne, te? vážn?, a? si pan doktor ?te jak chce, sled událostí už stejn? nezvrátí...

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: vitovamartina (IP)
Datum: 2009-03-24, 21:45
Ješt? m? tak napadlo pavli, odkud m?la leni?ka frete?ku?

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-03-24, 22:21
zas jeden okamžik,kdy m? Pavla dokáže v takový hnusný chvíli totáln? rozesmát, to je ?íslo, ona se nezdá :D

A kéž by si také pan vet p?e?etl ten p?íbalový leták kone?n?, nejen co se tu na n?ho schyluje.

A za reklamu té klinice ušet?íme prachy, žejo, my se postaráme a zdarma.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-03-24, 22:29
Ivy to je fakt, t?eba si pan doktor, jen tak mimochodem, nakonec p?e?te aspo? i ten p?íbalák :-)

Martinko:
já nevím odkud m?la Leni?ka Baty, ale m?la jí hodn? moc ráda. Je to také moc smutný p?íb?h, už je toho ne m? n?jak poslední dva dny moc, moc smutku...
Má o Ba?ušse celé vlákno na jiném fóru, posílám tam odkaz, zeptej se jí t?eba...
P

[fretka.kom.cz]


Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-03-24, 22:48
Já to celý ?tu až te? :( je mi hrozn? líto, co se stalo a držim palce, a? to ten veteriná? aspo? odnese, jak to p?jde nejvíc. Dneka jsou veteriná?? 3 pr*ele a ješt? si z nich v?tšina myslí, že jsou mist?i sv?ta a všechno zvládnou. Tak do pytle když neví ani to, ?im se fretka o?kuje, tak a? je nebere za pacienty... hajzl.
Avatar

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-25, 12:19
Je n?co nového ohledn? Bobinky? Ví se kdy by asi mohli být výsledky pitvy?
Avatar

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: vitovamartina (IP)
Datum: 2009-03-25, 12:35
Bu? do p?íštího týdne, zkušíme to trošku pohonit nebo do ?trnácti dn?, hned jak bude n?co nového písnu. VELKÉ DÍKY PAVLÍNCE!!!!!! Která se o to neskute?n? a se zápalem pro v?c stará. Velká fret?í mamina:-)

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-03-25, 12:37
Výsledky lze ?ekat za 10-14dní.

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-25, 12:37
Tož budu ?ekat na info.
...Pavla je neocenitelná a nenahraditelná pro fretka?e v mnoha smn?rech!
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:5 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist