Jít na stránku:  Předchozí1234567
Aktuální stránka:7 z 7
Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: vitovamartina (IP)
Datum: 2009-06-30, 09:53
Ahoj holky tak nový kožíšek už mám doma. Hned je doma veseleji s tou malou ?erticí je to pravý opak Bobinky je p?ítulná, hraje si a hlavn? vymyšlí kam by se ješt? mohla schovat a kde ji nenajdu, je d?sn? živá a hlavn? ?istotná, jde vid?t, že jí Bára dala skv?lou školu:-). Stal se z ní milá?ek celé rodiny, jen když jdu do práce tak mám hrozný strach a? se jí n?co nestane, po?ád volám dom? jestli je všechno ok, ale asi je to následek ješt? po Bobince, že se tak bojím každdopádn? je mi po dlouhé dob? dob?e dokonce kv?li Jessie vstávám d?ív, abych si s ní ješt? p?ed práci mohla hrát, dneska mi t?eba vlezla za kuchy?skou linku takže jsem jí p?l hodiny p?esv?d?ovala a? vyleze a hned škvírku zad?lala, ale v??ím tomu, že vymyslí novou skrýš:-) A to že je mi dob?e za to vd??ím Vám všem!!!!!!!!, protože neznát Vás tak už bych si asi nový kožíšek nepo?ídila dokonce uvažuju, že bych jí p?ibrala ješt? kámoše:-D.

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-06-30, 13:09
Martino, kámoš by byl ur?it? moc fajn :))) Je super, že máš novej kožíšek, moc ti to p?eju...
Avatar

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: girlnikol (IP)
Datum: 2009-08-23, 14:42
Holky, n?kajé info, jak to dopadlo nebo probíhá?

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: meggcab (IP)
Datum: 2009-09-11, 21:38
Ahoj držím palce at to dob?e dopadne a ten hajzl at to odsere.Taky jsem takhle p?išla o dv? fretátka a když mi umírala ta druhá tak vet p?iznal,že to byla chyba.Už je to osm let.Po?ád mi je smutno,když si na to vzpomenu a do dneška se bojím chodit o?kovat s kým koliv.

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2009-09-11, 22:55
tohle celé vlákno jsem si p?e?etla až dnes :´( A hnaly se mi slzy z o?í, Bobinky mi je moc líto a taky doufám že ten veteriná? se z toho jen tak nevykroutí.

[www.oriens.estranky.cz]

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: vitovamartina (IP)
Datum: 2009-09-21, 16:48
Tak rozhodnutí p?išlo, že veta pochybil, takže je vedené disciplinární ?ízení, ale zatím nic nového. Navíc mi um?ela i druhá frete?ka,takže kožíšek už nikdy nechci té bolesti už bylo ažaž. Tak se držte všichni fret?í rodi?e:-)

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-21, 16:52
??
martino, co se stalo?

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-21, 18:02
vitovamartina: To je mi moc-moc líto, žes p?išla o druhou frete?ku! Copak se stalo?
Aspo? n?co pozitvního - to disciplinární ?ízení na toho veta....

Avatar

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2009-09-23, 17:01
Podle toho, co vim, druha samicka nestastnou nahodou vypadla z okna a pozdeji umrela na plicni embolii.
Avatar

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: vitovamartina (IP)
Datum: 2009-09-24, 11:34
Díky Báro, necht?la jsem to tady sice moc psát a? m? ostatní neodsoudí, že jsem se o ní nedokázala postarat, ale byla to zkurvená sm?la, zrovna jsem se vrátila z nemocnice po narkóze, protože jsem p?išla o mimi a pak se stalo tohle. Hrozn? m? to bolí ješt? te? nebo? Jessie byla výjme?ná frete?ka takové št?stí vás potká jen jednou za život. P?ipadalo mi jak kdyby ?ekala až se s ní p?ijdeme rozlou?it, um?ela mi v náru?í.

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-24, 12:41
vitovamartina, je mi moc líto co všechno t? potkalo! :-(
Snad nový kožíšek by t? pot?šil....
Avatar

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2009-09-24, 12:51
Ja si myslim, ze za tohle te nikdo nemuze odsoudit, protoze tohle je proste smula a stat se to bohuzel muze:(:( Je mi to moc lito...hlavne to, ze se to stalo prave tobe, kdyz jsi si uz dost smuly vybrala:(:(
Avatar

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-24, 15:41
To jsi ješt? neslyšela o ?ertovi a veliké hromad?? Ale máš vybráno "do t?etice", tak už to snad bude lepší.
Avatar

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: vitovamartina (IP)
Datum: 2009-09-25, 08:47
V žádném p?ípad? další kožíšek nebude už tak jsem o Jessie m?la neskute?ný strach po tom co se stalo Bobince, každý den jsem chodila se strachem dom? jestli je v po?ádku a n?co si neud?lala. Takovou bolest po Jessie už bych asi neustála. Hrozn? moc bych frete?ku cht?la, ale rozum mi ?íká, že ne. Kdyby mi Bob?u nezabil veta tak bych si ješt? možná po?ídila, ale po Jessie to nep?ipadá v úvahu. Za p?l roku jsem p?išla o dv? fre?ule to je šííílené, ale moc vám fandím, co doma kožíšek máte ani pes (nejlepší p?ítel ?lov?ka) mi nem?že nahradit to úúúúžasné dovád?ní, co dokážou jen fre?ule. P?íští týden budu volat do Brna, jestli se ten m?j p?ípad hýbe tak dám ur?it? v?d?t. Ješt? jednou hrozn? d?kuji všem za podporu.

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: vitovamartina (IP)
Datum: 2009-12-04, 10:04
Tak v?era p?išlo vyjád?ení z komise. Uznali že veta pochybil a ud?lili mu pouze písemné napomenutí:-(.

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-12-04, 10:53
hmmmm...sankce tedy slabá, za tak závažné pochybení! Ale aspo? n?co: s timto vyjád?ením sa dá podle mne kdekoli oficiáln? varovat p?ed praktikami tohoto veta.
Avatar

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: vitovamartina (IP)
Datum: 2009-12-04, 11:16
?ekala jsem že ho p?inejmenším ukamenujíííííí:-D

Jít na stránku:  Předchozí1234567
Aktuální stránka:7 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist