Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:6 z 7
Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-03-25, 13:54
Holky d?kuji.
Mám furt bolavé srdí?ko ze v?erejšího úmrtí Ba´tulky. Té jsem taky nepomohla :-(

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-03-25, 14:18
Pavlo, ty pomáháš jak m?žeš a opravdu pomáháš... jenom ne všechno je v tvejch silách, to už je spíš osud :( i když hnusnej... ale ty d?láš, co m?žeš a je toho hodn?...
Avatar

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: vitovamartina (IP)
Datum: 2009-03-25, 14:52
Souhlasím ne každý by se zachoval tak jako Pavlínka, v?bec m? nezná(jen po telefonu:-) a d?lá pro m? neskute?né v?ci, hlavn? pro bobinku.

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: vitovamartina (IP)
Datum: 2009-03-25, 15:03
Ješt? jednou prosím jen pro p?ipomínku nejde o pana Horáka ale Poláka!!!!!!!!!!!!!! Pan Horák je úžasný veta a moc nám pomáhá!!!!!!!!

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-04-09, 00:13
je n?co nového? jak váš p?ípad pokra?uje?

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: vitovamartina (IP)
Datum: 2009-04-09, 11:43
Zatím nic snad do konce týdne by m?li p?ijít výsledky pitvy tak ur?it? dám v?d?t.

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: katkazhk (IP)
Datum: 2009-04-20, 17:05
Ahoj Martino, po?ád nic? To jim ty výsledky trvají n?jak sakra dlouho, ne? :-(

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-04-20, 19:12
Myslím, že výsledky už jsou.
Jenže já byla na dov?e, tak až te? to budeme do?ešovat...

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: vitovamartina (IP)
Datum: 2009-04-20, 20:41
výsledky už jsou, ale veta byl týden nezv?stný:-) každopádn? zíotra jdeme pro výsledky, psinka nebyla potvrzena a že prý m?la nehnisavý zán?t v mozku, budeme chyt?ejší až to nascenuji pavlínce.

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-04-21, 10:50
Mno...zanet v mozgu...to by mohlo indukovat psinku, lebo ten tie centra postihuje.
Avatar

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-04-21, 17:33
Tak holky sepsáno... Uf.
Celé to má asi 45stránek i s p?ílohama, ale podrobnosti zde na fóru rad?ji ne.Jen podotknu, že krom? vysloven? špetné indikace o?kování Canvacem je tam ješt? mnoho dalších prokázatelných pochabení veterinární pé?e.
Pitevní nález nepotvrdil psinku,protože p?i infekci psinkou jsou v mozku typické inkluzní t?líska, které vlivem autolýzy (rozkladu) t?lí?ka nebylo možno identifikovat.Nicmén? záv?r z pitvy: nehnisavá virová encephalitis (zán?t mozku) nevylu?uje nákazu psinkou...
Te? se d?j v?le boží...Materiál? je dost...

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-21, 17:52
Chci v??it a doufat, že se bude dít vúle spravedlnosti! A že ta zbyte?ná smrt zví?ete nezústane bez dúsledkú.
Avatar

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: vitovamartina (IP)
Datum: 2009-04-21, 18:33
Každopádn? klobouk dol? nad Pavlínkou, co sepsala, m?la jsem pusu doko?án když jsem to ?etla. Šikulka šikovná:-D

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: katkazhk (IP)
Datum: 2009-04-22, 10:47
Jojo, kdyby byl každý takhle ochotný, to by se nám žilo. Takže jaký bude další postup?

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-04-22, 11:36
Te? se to pošle na veterinární komoru:

[www.vetkom.cz]

Dál se uvidí dle rozhodnutí komory.
policie i p?ípadný soud vždy akceptuje vyjád?ení veterinární komory, tak tam se musí za?ít...

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-22, 12:35
Pavlo, budu moc držet palce! Si fakt úžasná! :-)
Avatar

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-04-22, 13:16
Taky držím pale?ky a budu i nadále sledovat, jak se to hýbe :-) A doufám, že dobrým sm?rem!

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: WereNee (IP)
Datum: 2009-04-22, 13:22
Také Vám držíme p?sti! Tohle se dít nesmí, tím spíš že šlo o léka?e, který m?l frete?ce pomoci! Je skv?lé, že se od fret?í komunity dostalo takové podpory a pomoci.

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: vitovamartina (IP)
Datum: 2009-05-18, 16:40
Ahoj d?cka tak už p?išel dopis, že jim vše p?išlo na komoru a o výsledcích budou informovat tak hned jak to p?íjde písnu.

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-05-18, 18:01
Jsem moc zv?davá. Asi jim bude chvíli trvat než to p?e?tou...
Každopádn? se pan doktor nevyhne podávat vysv?tlení osobn? atd. Takže jestli i tentokrát pozorn? ?te toto fórum, tak "šup vyžehlit ?istou košili a na?íst si kone?n? n?co o fretkách...".

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-18, 19:24
Taky sem velice zv?davá na odpov?? komory!
Avatar

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2009-05-19, 13:30
Tak stale moc drzim palce, aby to dopadlo a doslo k radnemu potrestani!
Avatar

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: janakrai (IP)
Datum: 2009-05-29, 13:53
Je to smutný p?íb?h, ale jsem ráda, že na konci bude aspo? trochu zadostiu?in?ní. Obdivuju Martinu, že sebrala sílu a šla do toho(n?j) a Pavlu, že tak nezištn? pomohla.
Držim palce,aby to dopadlo podle o?ekávání a aby tento p?íb?h sloužil jako výstraha jak pro chovatele tak hlavn? pro vety. Pokud by každý postižený šel do toho s takovou vervou jako vy tak by kone?n? m?li fre?ulky v ?R stejnou úrove? pé?e jako pes nebo ko?ka. Díky.
M? a moje dva uzlí?ky teprve první o?kování ?eká, tak doufám, že to bude v po?ádku...

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-05-29, 13:58
?eká sena vyjád?ení veterinární komory, tak uvidíme....

Jano ?ím se chystáš o?kovat?
Koukni se kdyžtak do vláken o o?kování je tam spustu d?ležutých info.

Nejv?tším problémem ovšem stále z?stává to, že jediné dv? nemoci proti kterým má smysl fretku o?kovat je vzteklina a psinka. Ostatní nejsou pro fretky infek?ní...

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: janakrai (IP)
Datum: 2009-05-29, 14:34
Ješt? nevím ?ím p?esn?, ale vím ?ím je o?kovat nenechám. Pojedu na veterinární kliniku do P?íbrami, kde jsem fretky nechávala o?kovat již d?íve a bylo to bez problému, tak doufám, že to tak i z?stane.
Vlákna s o?kováním si už procházím, d?kuji za tip.

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-06-08, 16:15
Tak veterinární komora se ozvala majitelce zví?ete (Martin?) s tím, že jí posílá zp?t všechny originály zaslaných dokument? (krom? o?kovacího pr?kazu, ten vrátí pozd?ji). Kopii dokumentace si nechávájí a zdá se, že budou dále n?co prošet?ovat. Normální doba prošet?ení je m?síc, tak si myslím, že se to hýbe...

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-06-08, 20:34
Pavlo, to je super správa! :-)
Avatar

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2009-06-08, 22:45
A aby bylo tech dobrych zprav vic, tak Martinka si za par tydnu prijede ke me pro tu stribrnou certici:)
Zase bude pelisek zaslouzene plny:)

[lupusek.rajce.idnes.cz]#





Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Bara dne 08.06. v 22:47.
Avatar

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: vitovamartina (IP)
Datum: 2009-06-10, 11:15
Ahoj holky, jsem ráda, že kone?n? n?co z komory p?išlo, byla jsem na teamingu tak jsem nemohla napsat d?ív. Ur?it? jak n?co p?íjde tak dám v?d?t už jsem z toho ?ekání napnutá jak struna. Na st?íbrnou ?ertici se doma moc t?šíme:-) dokonce i p?ítel, který frete?ku necht?l ani vid?t:-).

Re: otrava
Zaslán uživatelem/kou: hrbitov.zviratek (IP)
Datum: 2009-06-15, 14:13
Je mi moc líto Vaší Bobinky, pokud byste cht?la m?žete vzpomínku na ni umístit na: [hrbitov.zviratek.cz] To plati samoz?ejm? i pro ostatní, kte?í p?isli o svého chlupatého kamaráda. A? Vám "St?íbrná ?ertice" od Bary d?lá jen radost :-)

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:6 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist