Aktuální stránka:26 z 30
Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-08-02, 20:01
Dneska si nejd?ív ten venkovní záchod pohrabal, pak si do n?j lehl na záda, válel se a nakonac v záchod? na zádech usnul, všechny ?tyri nahoru :-)
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-08-02, 21:06
výborn?, jsem ráda že nejsem jediná, komu spí fretky v záchod? :-))

Jinak zdravíme vl?á?ka, p?ejeme brzké uzdravení a pani?ce pevné nervy :-DDD

Valkýra, Mija, Atlas a Antaios s pani?kou

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-08-04, 21:25
Dnes sme byli na kontrole. Vl?ák dostal poslední inj. ATB. Vet je spokojený, ud?lala se kontrolní biochemka: všechny hodnoty OK, krom mo?oviny, ta vylezla na 15,25 mmol/L (p?ed operací 9,56), ale protože fret výborn? reaguje na dopln?k výživy Ipakitine a ostatní hodnoty sou OK, žere, pije, kadí, ?árá a je ak?ní - infuzky se dávat nebudou. V ned?li jdem vyndat stehy a dohodnem termín kontrolní biochemky.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-08-07, 17:43
Vl?ák se v?era v noci a dnes ráno choval jak prdlej :-) skákal jak balon, d?lal kotrmelce, lítal jak smrš?, totál rozházel postel a seda?ky, devastoval myš na prut?. Pak sem mu pod ?itním otvorem našla na kúži bordovej flek - snad se jen od?el. Zítra jdem vyndat stehy, tak to radši vetovi ukážu.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-08-08, 16:09
Tak máme vypárané stehy :-)
Snad už si Vl?ák vybral všechny operace a bude už fit :-)
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-08-09, 14:32
Johanko to je super zpráva! :) jen tak dál s tím
"prdloušem"co d?lá ty kotrmelíny :)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-08-09, 15:37
Prdlouš pojede za domn?nu za 2 týdny na dov?u do Karpat :-)
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-08-09, 17:26
Ten se má. Já budu ta nejhodn?jší fretka a ani zlobit nebudu. prosím prosím já bych jela také.

Johanko, jste šikovní bojovníci, p?kn? jste nemocku zvládli.
Bení?ek má ode dneška zrušenou karantenu a dokonce už i p?ibral...to bude kvokání, Winuška se už nemuže do?kat...

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-08-09, 19:28
Lído, víš že jako fretka máš u mne prvenství ve výb?ru:-) Takovou hodnou fretku by ur?it? vzal na milost i rozmazlenej Vl?ák :-)

D?kujeme moc za podporu, moc nám to pomáhalo a pomáhá!

Jsem moc ráda, že je Bení?kovi dob?e a že si bude užívat s Winuškou. Skv?lé je, že Bení?ek p?ibírá, mám radost! :-)

Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-08-09, 21:13
Kdepak..nebude si užívat s Winuškou...je mu vzácná sole?nost kožíšku a tak se musí seznámit s naší dorostenkou Famou, vzít ji kone?n? na milost...pak bude Winuška...pracujeme na tom (a d?láme pokroky, ktere máne zdokumentovane a pochlubíme se)
Jakmile bych ty dva velke dala k sob?, malá by byla chudák...už tak ji Winule ubližuje moc, moc, moc




Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-08-09, 21:26
Lído, tož moc držim palce, a? se ti ta sme?ka zjednotí! :-)

Mn? se od kdy sem p?išla z práce ?ák nezdá Vl?ák, je apatickej a nemá zájem o žrádlo :-(
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2010-08-09, 22:47
To bude asi jen momentální reakce na to p?edchozí Vl?á?kovo blbnutí - p?ece jen je po t?žké operaci a v?tší fyzická zát?ž (skákání, kotrmelce...) se hned projeví.

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-08-09, 23:01
Johanko, take si myslím, že odpo?ívá...a je jasne, že kdyby se zítra nelepšil, odnese jej pani?ka za panem doktorem a ten ta bebí?ka vyle?í...držíme pale?ky, p?sti?ky a drápky...

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-08-10, 00:12
Holky díky moc.

Už sem volala na veterinu, pokud se nezlepší, zítra odpoledne ordinuje múj vet, tož pojedem.

Kdyby bylo zle v noci, jedem hned, vet co má te? službu nás zná a je taky moc dobrej, už sme na noc preventivn? ohlášeni.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-08-10, 10:42
Johanko, jak to vypadá poránu?
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-08-10, 10:47
Silvo celkem stejn?. Po púlnoci sem ho nastartovala na žraní granulí Calopetem, pak spal, takže v noci sme u veta nebyli. Ráno se taky sám k žraní nemn?l, takže znova "start" pamlskem. Uvidim jak bude odpoledne, te? se z práce nemúžu hnout.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-08-10, 17:22
Takže: Vl?ák než sem p?išla z práce vyžral slušnou dávku granulí a adekvátn? tomu vyprodukoval hromadu. Te? žere znova.

Tak asi zas má pov?stná paranoja :-)
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-08-10, 17:24
No, docela bych ?ekla, Johanko, že jsi totáln? a bezkonkuren?n? paranoidní, ale na druhý stran? nebýt toho, možná už by tu Vl?ák nebyl... :-)
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-08-10, 17:51
...no asi nebyl, ten prasklej nádor jater sme objevili taky jen na základ? mého "mn? se ten fret ?ák nezdá" :-)))
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-08-10, 17:59
Uf...to jsem ráda...já to po?ád ?íkám, že se Vl?ák má..takovou starostlivou pani?ku hned tak nikdo nenajde

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2010-08-10, 20:39
uf, to mi spadl kámen, Vl?á?ek takhle straší pani?ku, zlobidlo :o)

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-08-10, 20:43
...a pani?ka pak straší všechny kolem :-)
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-08-11, 18:56
...žereme, pijeme, kadíme, ?úráme (kde se nám zamane), b?háme, štípeme do noh, vyhazujem sk?ín? - tak snad sme OK :-)
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-08-11, 19:06
Johanko, to se tak krásn? ?te.

Já jsem vym?kla (v souvislosti s Bení?kem a Winuškou). Dala jsem je už k sob?...to bylo radosti, kvokání, olizování, ?išt?ní oušek a hon?ní...zamá?kla jsem slzu.
Famuška b?há se mnou a dcerou. Velké uli?níky p?i kontaktu s ní držím, aby nedostala zase na budku. Když se Beník unaví nechá se od malé o?ichávat.

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-08-11, 19:09
Lído, oni se ur?it? ?asem srovnaj všichni t?i. Co skusit seznamování venku? Jestli už malá múže ven.
Kamoška takto dala dohromady fretky co se doma šli sežrat. Na procházku šli každá ve své p?epravce...a dom už v jedné :-)
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-08-11, 19:36
My ješt? ven nem?žeme. nemáme hotovou vzteklinu. Kv?li Bení?ka a jeho nemoci jsme museli sbírat bobky od obou hol?i?ek ve t?ech vlnách. Než p?išly výsledky tak se nám o?kovací "program" celý posunul a my museli za?ít znovu...
Já vím, že to chce ?as...já na n? nesp?chám...

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-08-11, 19:43
Lído snad tu spole?nou procházku do konce podzima, dokud je hezky,stihnete. A když ne, seznámí se doma až malá povyroste. Budu moc držet palce! Hlavn? že sou všichni zdraví :-)
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-08-12, 09:52
Johanko kéž by to tak šlo i u nás :) Draco se prost? už rozhodl, s nikým se kamarádit nebude a Jamie je ter?em jeho útok? i skrz m?íže :( Rozhodla jsem se nestresovat ani jednoho a po úprav? už se kluci neuvidí ani neucítí v?bec. Bohužel te? to zatím není možné, takže o sob? ví a Draco se neustále snaží Jamieho zneškodnit :( Kdybych m?la v?tší byt tak to ani ne?eším a dám každého do jiné místnosti, ale není to možné. Tak se musím snažit jinak :) Líduško tvoje fretky nejsou takoví zabijáci jako Draco, takže se ur?it? jednou zkamarádí :)
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-08-12, 10:25
hanulko, Vl?ák od mala chorobn? nenávidí všechny fretky :-) Dokonce chvilku po pá?ení omlátil o podlahu ?ijnou sami?ku! Takže u n?kterých fretek to fakt nejde.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): operace sleziny
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2010-08-13, 20:41
Brutus taky není zrovna kolektivní a kontaktní typ.Ale neboj Liduško, dva t?i roky a bude to v cajku :o)
A doufám, že ješt? dlouho budeme o Vl?ákovi ?íst jen dobré zprávy :o)
Avatar

Aktuální stránka:26 z 30


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist