Aktuální stránka:4 z 73
Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-07-16, 21:30
jj klokanek nemuze :-(((( uzijte si to bez nas a treb anekdy jindy... budem radi

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-20, 21:39
holký, kdo pude s náma ve ?tvrtek na ve?er do Stromovkýýýýýýýýý. M?la by jít i Rynn.

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-07-20, 23:06
Rynn p?jde, s kolika fretkama nevim, Rocky dneska po ?okování zvracel, takže uvidíme, jak na tom bude ve ?tvrtek :( a hlavn? jaký bude po?así, pokud 30°C, tak nevim nevim :,(
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-21, 13:35
No uvidíš, my jdem zrovna ve ?tvrtek o?kovat, takže prt? taky z?stane doma. Od ?tvtka mi za?íná 17 denní dovolená, tak až se pak vrátím tak už ty vedra snad pominou!!! Doufám!! A budem moct v klidu ven?it.

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-07-21, 13:40
Ideální to bude na podzim... Romeo je v horku jak pes, hrozn? funí a vyplazuje jazyk. V?era byli na o?kování oba, cestou zpáky za?al Rocky zvracet, tak jsem rovnou brala taxík a jeli jsme na Šejdr (ani jsem nestihla Romea hodit domu...), po prohlídce jsem je oba na WC opláchla studenou vodu a pak spokojen? usli (u Romea to bylo nutný i proto, že ho Rocky poblil...). Takže ven bez láhve vody s nima ani krok :-/
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-21, 13:42
je chudá?k blinkal..doufám, že je mu už líp

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-07-21, 13:46
Už vypadá celkem dob?e, akorát je utahanej... ve?er jsem mu dala ješt? namo?ený granulky, doela se na to vrhnul... asi to byla reakce na o?kování- a s tim vedrem... :(
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-21, 13:48
to jsem ráda, taky se t?ším i na Romea, to bude mít Kimbu ženich?!!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-07-21, 14:10
Já jsem zv?davá, jak se Romeo bude snášet s dalšíma fretkama :) chudák má strupy na zádech od t?ch našich, ale to si fakt jenom hrajou :) no, jelikož už má Rom?a jenom o 150g mí? než Rocky, tak se to možná za chvíli obrátí... Ven ho vezmu ur?it?, pokud zas nebudou tropický vedra...
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-21, 14:12
jupííííííí

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-07-22, 15:29
Rynn: kolik už váží Romeo? Damián m?l dneska 1105:)
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-07-22, 15:49
hanulka: tak to už Romea dohání, v?era m?l 1130g, te?, když jsem ho kv?li tob? vytáhla z klece 1194g :)) 11 týdn? a 2 dny... :)
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-22, 15:56
Kimbule už Vás pomalu dohání, za chvíli budem na kilu. 13 týdn? 4 dny. Ale sme holkýýýý.-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: petronelka dne 22.07. v 15:56.
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-07-22, 15:58
´petronelka: Ale zas 1/4 tcho?i :)) Meggie má po kastraci našt?stí po?ád svoje kilo... ale je fakt, že to m?la už v n?jakejch 5 m?sících a potom už nep?ibírala, maximáln? m?la cca 1100 v zim?...
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-22, 16:01
no jestli bude mít po Šupí 1,6 :-)))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-07-22, 16:05
Jenže už je jenom 1/4 tcho?ice :) no uvidíš, t?eba se vyšplhá na 2 kila :D
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-07-22, 16:09
Rynn: kupodivu taky máme 11 týdn? a 2 dny:D Musíme už p?emýšlet jako uspo?ádáme spole?nou oslavu jejich narozenin:D Strašn? rychle to utíká:) Damián už není žádné mimino! Už chodí kakat zásadn? vedle záchodku, šikulka:/
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-07-22, 16:12
hanulka: tak to Romeo d?lá celou dobu, akorát v kleci chodí krásn?... :) v?era jsem byla na procházce s Katkou, která má brášku Damiánka, je roztomilej a t?eba ten má 900 g :)
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-07-22, 16:17
M? Bára psala, že jeden bráška (Mikeš) už má 1060, takže už si nep?ipadám, že mám valibuka:))) Ale v?era jsem byla ve Zv?rokruhu pro papu a v kleci tam skákala po poli?kách fretka.. to jsem nechápala.. ten m?j má tak t?žký zadek že sotva vyleze jeden schod a má dost.. a ta fretka tam skákala jak n?jaká kuna nebo n?co:)) Ta jeho "pohyblivost zadkem" už se asi nezlepší co? Jeho nejv?tší výkon je vylézt na poli?ku kde má misku na vodu, kde si chodí namá?et hlavi?ku.. a to jen proto, že tam je ta voda, jinak by nevylez ani tam:( P?itom není líný, krásn? b?há a ská?e, je k neutahání, jen ten zadek má t?žký..
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-22, 16:18
Rynn:ježiš marjá!! No naši se mi furt ?ehn?j, že je to ur?it? p?evle?enej samec:-))V?era jsme byli slavit sest?enici, která je v o?ekávání. No a jak sme v noci p?išli domu, tak p?ítel byl lehce podroušen a m?l velikou pot?ebu se ?uchat s Kimbu. Jenže tý asi to pivo s p?íchutí ?esneku moc nevon?lo, tak mu ud?lala pearcing do nosu. A on ne aby jí pustil, on se s ní muchlal dál tak mu p?ibyl ješt? v obo?í. Ráno vypadal jak když se n?kde pral. Všude zaschlou krev a hrozn? se u zrcadla divil, cože se mu to stalo:-))))) Ona nikdy so krve nekousla, jen vo?obává p?i h?e. Ale jak má ?lov?k pomalej reflex, tak visí na rtu, nose, uchu nebo o?ním ví?ku. Jenže mi furt máme hlavy v jejim kožichu a p?ítel m?l v?era zna?n? zpomalené reflexy:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-07-22, 16:22
hanulka: Vždy? to nejsou takoví ob?i, Romeo mi taky nep?ipadá n?jak extra velkej, sice už dohání Rockyho, nejen váhou ale i velikostí a má v?tší hlavu než Rocky, ale jinak mi furt p?ipadá jako hubená nitka :) takovej mé?a :) ale t?eba Rocky je hroznej skákavec, Meggie šplhavec, Romeo nešika :) po?ád naráží do nábytku, tak možná bude trochu blbej :)
petronelka: tak hlavn?, že si to nepamatuje, ne? :)) já si t?eba pamatuju bohužel moc dob?e, piercing ve rtu od Rockyho... Radši bych si to nepamatovala, auau :))
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-07-22, 16:28
M? nep?ipadá n?jak obrovský.. hlavn? jak si namo?í chlupy, to je jak nudle, akorát mi p?ipadá t?žký když ho zvednu.. bodej? by ne, když jinak tahám furt ani ne p?lkilovou ?in?ilu:))
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-07-22, 16:30
Mn? nep?išel t?eba velkej Rocky v zim?, když m?l skoro 2 kila... p?ijde mi furt tak n?jak stejn? :) post? jak je mám v ruce denn?, tak ti to nep?ijde.
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-22, 16:32
Rynn, no já mu to práskla, cht?l to svést na m?:-)) Ale von to hád? bezmezn? miluje. Vždycky, když v noci lomcuje klecí a p?ítel vstává v 5 do práce, to jí proklíná a ?ve na celej barák, že pude do útulkua hází po ní polštá?em . Pak mi odpoledne volá jak kimbulka krásn? papala u ?u?u ?u?u jak si spolu 4 hodiny hrály a že Kimbu leží na koberci a odstrkuje se zadníma noham jak je uhon?ná a jak se spolu krásn? spchovali a že ted hajá, tak jí dal k hlavi?ce medvídka no a takhle se to opakuje prakticky denn?:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: petronelka dne 22.07. v 16:33.
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: polaskovaalka (IP)
Datum: 2007-07-24, 11:38
Ahoj koupila jsem ?ikit? kožený postrojek ale je ji velký kolem krku stahne si ho na b?icho nevíte jak bych ho mohla spravit. P?ední ?ást je neupravitelná jenom ten ?emínek na b?iše.

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-07-24, 11:40
Nejdou tam ud?lat další dírky?????
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: polaskovaalka (IP)
Datum: 2007-07-25, 09:17
na p?ední ?ásti postrojku není možnost úpravi je zhotovený na pevno. Jen ta b?išní ?ást je upravitelná.

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-07-25, 19:56
Jestli myslíš tenhle: [www.zivesklo.cz] tak ten je fajn jenom když p?esn? padne. Jenže vejde se do n?j i dosp?lej same?ek (aspo? m?j), takže bych ti spíš doporu?ovala tenhle: [www.zivesklo.cz] ten je nastavitelnej a dírky kdytak m?že dod?lat...
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-25, 20:03
Tyto postrojky [www.zivesklo.cz] používám už t?etím rokem a sem maximáln? spokojená.
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-07-25, 22:59
Tak holky =o) ZÍTRA v 19. NA VÝSTAVIŠTI =o)

Aktuální stránka:4 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist