Aktuální stránka:9 z 73
Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: beth (IP)
Datum: 2007-10-20, 17:23
Kviky: ja jsem tady ted jen jako poradce; rozhodne zitra jit nemuzu. Po vsech strankach se mi to nehodi.
Znam obe cesty, jak z Haju, tak z ?ep?ické. Obe jsou hezke, jde jen o to, ze z Haju se vice projdes po ceste, protoze les je trosku dal (alespon co ja si pamatuju) a z ?ep?ické jdes hned do lesa. Zde je mapa: [www.mapy.cz]

Z prilozene mapy je jasne, jaky kousek je to od ?epcicke do lesa (a jaky kus k vode) a naopak Háje-kousek k vode, kus do lesa. Takze zalezi na tom co chcete :-) Jak jsem psala vyse, do ?ep?ické se dostanete nap?. ze Skalky-bus 154, 271. Doporucuju pouzit [194.213.60.6] protoze v nedeli byvaji intervaly vetsi. Od Skalky jede bus cca 11 minut.

Ovsem predem upozornuju na pomerne velky vyskyt psu. Az potkate hezkou brunetku s hnedym a zlatym boxerem, tak ji odemne pozdravujte :-D
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-10-20, 17:58
Tak podle instrukcí Beth, je mi to v podstat? jedno kudy se vydáme. ROzhodn?te se vy holky kam je to pro vás lepší dojet.
Beth-a d?kujeme za informace :-))

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-10-20, 20:49
Tak já znám tu cestu z Háj?. Je fakt že cesta k p?írod? je delší, ale taky fajn =o) a jsem klidn? pro tu ?ep?ickou, takže jak rozhodnem? Mam?a ?íká, že 154 jede i z Háj?, je to tak? Pro m? by byla skv?lá trasa háje, na zelenou skalku bych musela až moc p?estupovat.

Osobn? bych to už rozsekla tak, že vychom se v 15:00 sešly na Hájích venku p?ed vlezem do metra.

Co vy na to??? =o)

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-10-20, 20:57
Já souhlasím :-)

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-10-20, 21:14
Tak super =o) už jen informovat Mikejlu =o) Já na ní nemám ale ?íslo.

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: ko?kodan a Fífa (IP)
Datum: 2007-10-21, 00:03
Moc nás to mrzí, ale my se tentokrát zú?astnit nestihneme:( Takže si to užijte a kdyby se n?co plánovalo v týdnu, nejsme proti!

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-10-21, 09:44
Já na ní taky nemám ?íslo bohužel, ale t?eba ješt? p?ijde

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-10-21, 09:58
Kví?alko, a ty mi vezmeš i ten bodlák? A za kolik ho to mám??

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2007-10-21, 11:52
Ahoj...
...ja bohuzel jeste nevim...jestli dorazim...ale budu se snazit...sraz na Hajich je fajn...doufam...ze je tam pouze jeden vystup z metra...aby jsme kazda nestaly nekde kdesi:)...
...jeste tu urcite v prubehu dam vedet...jak to s nami vypada...

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-10-21, 12:05
Ahojky =o)

Mikejla: jsou tam dva výlezy z metra, te? jsi m? p?ivedla na docela d?ležitý detail, že?

Jeden výlez je po pevných schodech a druhý po jezdících a my vylezeme po t?ch jezdících schodech =o)

Dáda: bodláka Ti vemu a ty si vem 80,- k? =o)



Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2007-10-21, 12:13
Ok...tak se svezem po schodech:)...
...dam vedet tak v jednu...jak to s nami vypada...ale doufam ze pujdem:)...jak vam ty selmicky vydrzi dlouho venku...Ambina je tak po pul hodce vyrizena:))...no hodku mozna vydrzi...:)
...ja si mam kolik...Kviky...pripravit?...
...btw...fakt se obliknete...je tam kosa jak blazen...ja pred chvili prijela z Lbc a v Pze je vetsi zima...

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-10-21, 12:17
M?j Fitchour vydrží tak max. 2 hodiny, ale to je fakt max. a pak už je protivný :-)
Tak MIky doufám, že ti to vyjde :-)))

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-10-21, 12:21
Mikejla: všechny hotový bodláci jsou zadaný =o/ ale mam?a te? vstala a jde se pokusit ho stihnout ušít =o) bude Ti d?lat bodláka z plyše za 100,- ju? Takže když to stihne, tak Ti ho taky vemu.

Budeme moc rádi, když p?jdete =o)

Šelmy je na procházky zvyklej, takže vydrží hodn? =o)

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2007-10-21, 12:31
Super...ale kdyby to nestihla...tak se nic nedeje...pockame do priste...:)...
...ale mam u Tebe zamluvenou jeste tu rouru...a ta je nak za 150 vid?...

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-10-21, 12:39
JO NO VIDÍŠ! =o) Roura! =o) jasný, tu beru taky, takže si beru batoh =o)))
takže bodlák za 100,- a roura za 150,-

Jééééé po?kééééj, vždy? já jsem Ti dávala vybrat vi?? Te? jsem se koukala na zamluvený bodláky a mám tu cedulku s Tvým jménem. Je to ten koskovanej, viš? Ten je za t?ch 70,- no a nebo teda mamka d?lá i ten druhej za 100,- tak si budeš moct vybrat.

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2007-10-21, 12:44
Jo mela bych ho mit zamluvenej...ale nak jsem ted nebyla v obraze...jestli si ho udala nebo ne...takze zprava o tom...ze bodlak pro me...me nijak nezarazila:)))...
...jeee...a jeste budu mit na vyber...:))...tak si ho vybere Ambina:))...

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-10-21, 12:52
=o)

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2007-10-21, 14:34
Tak mi dojdem...za chvili vyrazime...jedeme z Nam.Republiky...tak snad se tam do tech tri dopravime:)...

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-10-21, 19:43
PROCHÁZKA BYLA MOC MOC MOC FAJN =o) Až na tu zimu =o) super. Na Bud?jovický jsem si dala v MC kafé na zah?átí a Šelmy chrn?l pod bundou.

Miky: jsem moc ráda holky, že jsem Vás poznala =o)

Dádu jsem zas moc ráda vid?la a jsem ráda že se nám už procházka po Hostiva?i vyplnila =o)

Pozdravujte od Nás ?umá?ky.

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-21, 19:44
Kviky- to vás ani nechytly kroupy? Já byla kolem 3 se psem a málem nás umlátily...
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-10-21, 19:47
Kroupy???? =oO v?bec, ani krupi?ka, ani kapi?ka, jen trošku vítr a zima! =o/ ale jinak super!
Ale s t?ma kroupama jsi m? te? dostala =o)))
Jo a... jak jsi mi psala, že se plánuje n?jaká ta další procházka, tak ur?it? p?jdem =o) pokud nebude taková zima, že mi zmrzne krok hned za vrátkama.

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-21, 19:49
Byla bych pro procházku v sobotu za 14 dní, pokud bude po?así, p?íští víkend nem?žu :)
Kroupy hnusný, sice malý, ale strašn? moc. Byla jsem ve St?ešovicích a byli jsme i s ?oklíkem pak p?kn? promá?ený, jak na nás kroupy tály... a bolelo to, f?uk :)
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-10-21, 19:51
Jejky, tak to byla hodn? zlá p?ehá?ka! Fuj zlobivý po?ásí! To se ned?lá ubližovat n?mé a milé tvá?i! =o)

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-21, 19:57
A co chudák pes?! :D
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2007-10-22, 09:54
No prochazka byla fajn...jsem rada...ze jsem to nakonec pekne stihla...a poznala vas...:)...i ty vase selmicky:)...
...Ambine se taky libilo...zjistila...ze umi pistet...:)...tak jsem zvedava...kdy nam to predvede doma...:)...
...akorat mozna trosku nastydla...protoze v noci kaslala...ale snad to bude dobry...
...no jeste nas zastihnout naky kroupy:))...no to bysme vypadali...zmrzli jak ja nevim co:)...a jeste z kroupama na hlave:))...
...takze se tesime na dalsi prochazky:)...

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-10-22, 14:12
Jo jo procházka byla boží, tcho?ík je hotový ješt? te?, mooc hezky si pohráli, i když pani?ky málem zmrzli.
Jestli by byla n?jaká procházka za 14 dní, tak my bychom se taky p?edb?žn? p?idali:-))

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-10-27, 09:11
TAK CO TAKHLE ZASE N?CO PODNIKNOUT? =o)

Copak že se plánuje na p?íští týden?

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2007-10-27, 15:32
My bysme urcite sly...dala bych to ale tentokrat na sobotu...jestli by vam to vyhovovalo:)...

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-10-27, 22:22
Klí?o =o) Tak všechny informujte, t?eba ty co nechodí na fórum, ale vy se s Nima znáte a p?íští víkend n?kam vyrazíme =o)

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: ko?kodan a Fífa (IP)
Datum: 2007-10-29, 14:08
No tak nám by to vyhovovalo v týdnu, nebo v ned?li, ale v pátek a sobotu jsme v Tábo?e... Tak leda že by byly procházky dv? za sebou:) Kdyžtak si to užijte, my se p?ipojíme jindy.

Aktuální stránka:9 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist