Aktuální stránka:11 z 73
Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-11-01, 09:43
Juh??, já už se taky t?ším, te? jsem zjistila, že na tu Spartu mi jede tramvaj p?ímo od baráku až tam a budu tam za p?l ho?ky, takže bomba!
A pršet nebudéé :-))
Tak see you v ned?li :-D

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2007-11-01, 10:03
Joo...nebude prset a hotovo:)...hlavne si Dado nezapomen rukavice...:)))...pro jistotu obe dve!:)

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-11-01, 10:07
No vidíš to Miky :-DDDDDD
Už jdem našla druhé a mám je p?ipravené v kapsi?kách od bundy :-DDD, tak snad mi bude teplííí?ko.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: ko?kodan a Fífa (IP)
Datum: 2007-11-01, 13:47
Bezvadný. My bychom se tedy taky p?idali, ju? Ikdyž si to náš ?ty?nohý milá?ek asi op?t moc neužije...

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-11-01, 13:54
pro? ne, K+F?

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-11-01, 19:59
K+F: No bezvááááááááááááááááá =o) ur?it? se p?idejte =o) už se na všechny moc tešímééé =o)

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2007-11-02, 15:31
Dado...jakou jedes tramvaji?...jestli nejedes nak kolem me...ze bych pristoupila...

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-11-02, 15:37
Já jedu 26 kou

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2007-11-03, 10:46
Jo tak to ja pojedu asi osmickou:)...ale kdyz nebudu lina tak dobehnu na Masarycku nebo k Bily Labuti a nastoupim k Tobe...:)...tak az budes vedet v kolik presne jedes...tak to sem napis a ja kouknu v kolik to tam pripadne je...:)

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-11-03, 13:31
Lidi?ky, tohle bude dokonalá valná hromada =o) se nem?žu do?kat =o) to bude ž?žo =o)

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2007-11-03, 14:01
Takze nabit fotaky...promazat pamet...nastavit rezim "Sport"...a muzeme vyrazit:)
...a nezapomenout rukavice:))...

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-11-03, 14:42
Cha Chá :-))))

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2007-11-04, 13:14
Tak jsem se probrala...a prej tam prsi nebo co?:(...to nam vadi nebo ne?...

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-11-04, 13:17
No ráno pršelo, ale te? aspo? u nás neprší...

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2007-11-04, 13:25
Rano jsem to taky slysela...ted mam informaci ze tam prej poprchava...tak to znamena...ze se to zmirnuje a ve tri bude svitit slunicko:)

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-11-04, 13:34
Jo jo :-)
Jinak Miky épojedu tou 26 kou od nás ve 14,25 a je to na Spart? 2 minuty p?ed 3Tí, tak snad mi neute?ete :-(
Nebo nastoupíš ke m??

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2007-11-04, 13:45
Jo tak jo..ja k Tobe nastoupim...me ta osmicka jede nak prapodivne...bud to bych tam byla moc brzo a nebo zase pozde...takze to dojdu k Bily Labuti nebo na Masarycku...a nastoupim k Tobe...
...ted jsem dala Ambinu spat:)...aby pak nekoukala jak vyorana mys...co se to zase deje...:)

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-11-04, 13:53
Tak já nastoupím do druhého vagonu, jo?
Jo m? se Fitch te? vychcal v koupeln? a m?l celé zad?lané b?icho, tak jsem ho tam taky str?ila! Hajzl malý!!!

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2007-11-04, 19:23
Tak z mych fotek je pouzitelna mozna tak jedna...no des bes...nevim uz na jakej rezim bych to mela fotit...vsechny jsou totalka mazly:((...tak az je budete mit v pocitaci vy...tak budu rada...kdyz mi neco poslete...

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: beth (IP)
Datum: 2007-11-04, 19:33
Prosim, kdo mate fotky, poslete mi je na beth1@seznam.cz :o)
Dekuji
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-11-04, 20:25
tak jaka byla prochajda??
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-11-04, 21:12
Byla super, ale docela zmrzlá, hodn? jsme stáli, takže jsme i hodn? vymrzli. Ale d?ti?ky se myslím vyblbly:-)))

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2007-11-04, 21:32
Jj...bylo to fajn...ale spis takovy setkani a seznameni se s ostanima...a s ostatnima fretkama:)...stejne nevim kdo je kdo:))...prochazku jsme si pak strihly s Dadou a Kviky...skrz Letnou...dolu na tramvaj...
...btw. Dado...Kviky...nevim proc jsem nejela aspon kousek s vama...:)...nak mi nedoslo ze to jede pres most...sem mohla vystoupit u "Pravnicky fakulty":)...tak jsme sly tedy pesky:)...

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-11-04, 21:34
No aspo? jste nám vymrzly o n?co malinko více :-)
Zkusím ti poslat n?jaké ty fotky, jestli to zvládnu :-O
Jo a moc d?kuji za ty co jsi mi poslala ty, n?jak jsem ti zapom?la pod?kovat, tak se omlouvám :-)

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-11-04, 22:56
to muselo bejt super!bylo mi docela lito ze jsem se nemohla pripojit, za to ale probehlo vcera a dneska seznameni Gastona s mamou a se Stellou..vysledek: Gas je tady s nama u mamky.. trajda po byte a jsme vsichni vic nez spokojeny..ani ji nevadi ze pusi, je proste zamilovana!!takze ted jsem v klidu nemusim utikat do a z Vinohrad jak pomatena,haha!kdy bude dalsi akce holky??
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2007-11-05, 10:22
Doufam...ze dalsi akce bude brzy...:)...ja bych to stanovila na kazdou nedeli:)...kdo prijde...prijde...:)...akorat misto se vzdycky musi domluvit:))...

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: stefi (IP)
Datum: 2007-11-05, 11:58
no to je dobry napad, je nas hodne z prahy, ne? kolik vas bylo vcera?
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2007-11-05, 12:26
Prave ze si myslim...ze by se vzdycky nekdo nasel...kdo by sel:)...
...a vcera nas bylo hodne:)...ja se teda dopocitala 12ti fretek...kolik lidi netusim:)...
...nekdo se zdrzel dele...nekdo kratce...ale i tak to bylo supr:)...

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-11-06, 21:24
Lidi?kýýý prochajda byla úžasnáááá! D?kuji holkám Dád? a Mikejle za moc fajn procházku k tramvaji, m?la jsem z toho a z celého setkání véliký zážitek a Šelmy vytuhnul hned jak jsem sedla do tramvaje =o) úpln? jak miminko =o)

Kdyžtak mám hódn? fotek =o) a moc hezkých, takže jakmile zas budu mít další chvilku tak vám je pošlu.

Dáduš: co mik?a?
Mikejla: my jsme domluvené, co se mik?i týká =o)
Rynn: a ty???? =o> co oble?ek

Holky p?ijímáme všechny námitky, nápady, návrhy.... jsou to první kousky, takže s tím po?ítáme a jsme p?ipravené se zdokonalovat a vyjít vám vst?íc a hlavn? aby fre?ulkám bylo fajn =o)

Kdyby m?l ješt? n?kdo zájem a v?d?l by že by šel na procházku, tak si p?ipravte rozm?ry a na prochajd? to domluvíme, vemu zkušební kousky a ur?it? to bude ok =o)


Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Přílohy: Kopie - procházka Letná 4.11.07 008.jpg (58kB)   Kopie - procházka Letná 4.11.07 100.jpg (87kB)   Kopie - procházka Letná 4.11.07 024.jpg (70kB)  
Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-11-06, 21:33
=o)

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Přílohy: Kopie - procházka Letná 4.11.07 006.jpg (43kB)   Kopie - procházka Letná 4.11.07 059.jpg (75kB)   Kopie - procházka Letná 4.11.07 019.jpg (56kB)  
Aktuální stránka:11 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist