Aktuální stránka:2 z 73
Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-04-07, 00:00
petra p, rynn: nenene, holcicky moje, ja to vytahla a odepsala proto, ze by treba ta dotycna doted mohla miti problemy s narvanym sveho fretaka do postroje a v tom pripade, kazda rada dobra, neeee:)

btw, mozna by stalo za to zkusit udelat nejakou vetsi prochazku na vysehrad, dnes jsme tam byly s rynn, je ta,m kraaasne a hlavne spousta mista a psu taky moc neee...co vy na to? prazaci?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Berenika dne 07.04. v 00:04.

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-07, 00:02
Berenika: TY jsi tam byla??? no dovol?????? Jak myslíš... :-o
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-04-07, 00:04
rynn. ooo,promin velka, ja zapomnela, zes byla se mnou, uz du opravovat...

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-04-07, 15:02
ahojky Elinko, tady taky Eliška :-D my jsme s montym z Prahy 13, stod?lek, odkudpak jsi p?esn??

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-04-07, 15:42
Ahoj Jitko, možná bych ješt? dneska mohla dorazit do Ratenic. Máš odemn? email i s tel ?íslem. Jak si na tom ty, jsi na chalup??

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-07, 15:52
Petra: Jsme, tak mi napiš, v kolik bys tu mohla být, se¨jdem se kdyžtak na návsi a zkusíme tu najít n?jaký místo na procházku :)) budu p?ipravená...
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-04-07, 15:55
Rynn. Ješt? musim zbalit n?c Matesovi, a vyfoukat si hlavu. Mohla bys mi kdyžtak poslat na sebe kontakt, abych ti poslala sms až budem vyjížd?t? Budu se snažit dorazit co nejd?ív protože bych byla ráda do p?l osmý nejdýl doma.

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-07, 15:57
Jasn?, máš mý ?íslo v mailu :) OK, pošli sms, budu po?ítat, že tu budeš tak za ?tvrt hodiny potom, co vyjedeš... já si jdu ješt? taky umejt hlavu... a? ned?lám fretkám ostudu :)
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: martooni (IP)
Datum: 2007-07-09, 11:44
Ahojky lidi?ky, chci se zeptat, kdy mohu za?ít s malou chodit na procházky? Plánuji to po o?kování, aby n?co nechytla.

Jsme z Hk, tak kdyby jste m?li n?kdo zájem, m?žeme ud?lat srazík.. bude legrace :)

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-07-09, 11:58
martooni, obávám se, že tady tvoje výzva m?že i zapadnout do temných hlubin. :o( Ne všichni fretka?i chodí pravideln? na net. Doporu?uji kontaktovat p?ímo a jednotliv?. Zde je odkaz na registr, tam si m?žeš najít nové p?átele ze svého blízkého okolí. :o))

[www.fretka.kom.cz]

S fretkou za?ni chodit na procházky až pár dn? po 2. o?kování proti psince, cca ve v?ku 10 týdn?. :o)))
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-07-09, 12:47
s tím o?kováním bych mirim trochu opravila - ven za?ni chodit cca týden PO UKON?ENÉ O?KOVACÍ SÉRII, tzn. v n?kterých p?ípadech po 2. a v n?kterých po 3. psince.
(n?kdo o?kuje 2x, n?kdo 3x - pokud za?ne již v 6. týdnu)

jinak chválím za?áte?níka, že ROZUMN? A ZODPOV?DN? uvažuje o procházkách až po o?kování a dokonce se zeptá!
takových (rozumných a zodpov?dných) tu v poslední dob? moc není, díky aspo? za n?jakého... ;o)

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-07-09, 12:53
martino, já se hádat nebudu. Mám ale dojem, že jsem n?kde tady ?etla, že i v p?ípad? 3 o?kování lze jít ven již n?kolik dn? po 2. o?kování.
Ale jak píšu, hádat se nebudu už z toho d?vodu, že bys m? mohla vyzvat, a? to tedy na fóru najdu. A já jsem zrovna nedávno n?co hledala a zjistila jsem, že se tu fakt nedá nic po?ádn? najít! :o)))
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: martooni (IP)
Datum: 2007-07-09, 13:02
To Mirim: moc d?kuju za informace, už jsem kontaktovala jednu sle?nu/paní s frete?kou kousí?ek od nás, tak jsem moc ráda :).

To martina: budeme o?kovat jen 2x a po?kám, až bude vše ok a bude mít v t?lí?ku protilátky, nechci nic podcenit. Ptát se budu asi ?asto, snad to nebude vadit.

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-07-09, 13:15
já se taky nemám v úmyslu hádat, ale rozhodn? bych s ?istým sv?domím nedoporu?ovala chodit ven P?ED ukon?eným o?kováním - a? už je to série 2x nebo 3x.
myslím, že JIST?JŠÍ A BEZPE?N?JŠÍ je pár týdn? vydržet a po?kat, než si p?ípadn? rvát vlasy... ;o)

(nic nehledej, protože to je fakt tém?? nemožné a navíc pochybuju, že by tu n?kde taková rada byla?? to se ti spíš pomotala ta dv? r?zná o?kovací schémata)

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Befree (IP)
Datum: 2007-07-10, 21:55
Platí ešt? procházky v Brn? cht?la bych seznamit moji fretku i s ostatníma,protože mám jen jednu a ešt? sem ji neseznamovala s jinou fretkou...Tak nejaka ta prochazka by bodla v tom brne.Jestli nekdo bude chtit tak se to da domluvit...

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: martooni (IP)
Datum: 2007-07-10, 22:01
Trochu navuzuji na Befree. Do kolika m?síc? v?ku je možné frete?ku seznámit? Chci tím ?íct, kdy už není pozd?, aby se nebála? Malou jsem seznámila s naším kocourem a fenkou, ale frete?ku v dosahu taky nemám a je ješt? mali?ká na to, aby chodila n?kam ven.

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2007-07-10, 22:23
My by jsme se s Montym taky p?idali na procházku v Brn? ...
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: lady.eriana (IP)
Datum: 2007-07-10, 22:33
Ahoj, Brno máme trošku z ruky, ale procházky v Praze pro nás udou akorát :)

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-07-10, 22:39
lady.eriana: Ahoj, n?kdy m?žem ud?lat hromadn?jší procházku i s Katkou, když budete mít zájem ;)
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-07-11, 12:01
Prazaku je tady viiiiic :-))) chceme velkou prochazku :-)))

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Befree (IP)
Datum: 2007-07-11, 12:09
Tak ta prochazka po Brne neni spatnej napad... da se zajit nekam do parku a pokecat a fretky by si meli aspon s kym hrat,protoze ja mam jen jednu fretku a jeste sem ji neseznamovala s zadnou jinou,protoze v mem dosahu nikdo nema fretku tak me napadlo tady toto... :-)

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Befree (IP)
Datum: 2007-07-11, 12:21
Ahoj Milado ta predstava o tom postroji ze bude cekat az to zapnes de ale je fakt komicka,kdyz fretce das postroj nechas ji ho na sobe kazdej den ikdyz bude litat doma a delat bordel nebo v kleci ji ho nechas do vecera pak ji ho sunda a dalsi den znovu a budes to tak delat treba tri dny bo tak tak ona si na neho pak zvykne a bude to brat a nebude se pak cukat a necha si ho navliknout... :-D Mam to odskouseny;-)

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2007-07-11, 12:30
Befree: já dokonce vyzkoušela t?i r?zné postrojky než jsem našla takový ze kterého se nevyvlíkne :o)
To bylo vždycky p?t minut umorného oblíkání a pak jsem ho položila na zem a do p?ti vte?in postrojek ležel vedle fre?áka :o) Ale te? oblíkáme bez problému a už se ani nezkouší z n?ho dostat

A když bude procházka po Brn? dejte v?d?t, p?idáme se!
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Befree (IP)
Datum: 2007-07-11, 13:01
Njn fretky sou pekne mazany,ja kdyz sem ji delala oblecek na zimu tak to dopadlo strasne uz sem to mela vsechno hotovy a nakonec kdyz sem ji to oblikla tak sem ji polozila na zem a jak si myslis ze to dopadlo nebyli to ani 3 vteriny a mel ho dole!! :-D
A kdyby se slo na tu vichazku tak by sme se museli nejak domluvit kdo vsechno by sel a kam by se slo...;-D

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2007-07-11, 13:14
Befree: Máš taky fre?áka? :o)
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Befree (IP)
Datum: 2007-07-11, 13:18
Hanysek: Ne já mám fretku,takovou mensi potvurku..nekdy dokaze mit svuj den! :o)

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Befree (IP)
Datum: 2007-07-11, 13:20
Hanysek: Máš icq? že by sme si mohli pokecat tam a poslat si pár fotek našich fretek co ty na to? :oD

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2007-07-11, 14:15
To by bylo fajn!
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-07-11, 18:32
Klokan: Tak n?co domluvíme, nééé??? T?eba na Letný, nebo na Vyšehrad?????
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: maaaca (IP)
Datum: 2007-07-11, 22:08
ahojky!Já a moje fret?í sle?na jsme z Letné,takže bych se ráda p?idala ;o) a jestli jste n?kdo z mého okolí,tak se mi ur?it? ozv?te.Ješt? nemáme kamarády na ven?ení.

Aktuální stránka:2 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist