Aktuální stránka:72 z 93
Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-28, 20:18
jo, ale to by musela bejt moje!!
:o))))

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: myshca (IP)
Datum: 2009-06-03, 20:55
Lidi?ky mám pro vás úúúžasnou nabídku kráás?ounkých št??átek Západosibi?ské lajky, které se narodili babi??iné fence. Jsou narozená 31.5.2009. K odb?ru budou po 8týdnu, tj. 26.7.2009. Volní jsou ješt? 3 pejsci hn?dé barvy s bílým líme?kem. Návšt?vy vítané po 6týdnu v?ku št??at. Telefon: 602 359 548 i sms. Fotky: [myshca.rajce.idnes.cz] ; E-mail: finvest.krnov@iol.cz , Kraj Moravskoslezský.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: myshca dne 03.06. v 20:57.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2009-06-08, 14:39
Ahoj
Tohle sem musím napsat.
V sobotu odpoledne moje sestra se svým p?ítelem našli u silnice malé a zesláblé selátko divo?áka,mámu mu srazilo auto a další drobci tam nebyli, tenhle prcek nem?l ani sílu moc utíkat nechal se snadno chytit. Dovezli ho k našim a tam se mu dostalo náležité pé?e. No a dneska už je plná energie je to totiž sami?ka a mamka už jí dala jméno Kájina,vet který je taky myslivec ju vid?l a ?íkal že je v po?ádku byla jen vyhládlá.Dobré je že už není závislá jen na mlíku a baští všechno nejvíc jí chutná kuku?ice.Zkusím p?iložit n?jaké fotky jen doufám že sem je dost zmenšila.

Přílohy: Snímek 007.jpg (54kB)   Snímek 004.jpg (56kB)  
Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2009-06-08, 14:45
Ješt? jsem zapomn?la doplnit že zas moc malá není váží 4 kyla a má p?kn? ostré zoubky tu kuku?icu doslova chroupe

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-08, 15:00
Jééé, ta je roztomilá......
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-06-09, 21:13
No to je košiška klááásná! tak jen a? se da?í! :o)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-06-14, 16:52
Pot?ebovala bych, prosím, radu - byli jsme dnes v Bud?jovickém Makru a v sekci ?erstvých ryb tejraj humry - mají je živé na ledu a suchu, prost? jen tak v misce a se svázanými klepety.
V civilizovaných zemích se hum?i ur?ení ke konzumaci chovají v akváriích, ne takto.
Kam se obrátit a zjednat nápravu? Nebo se to smí?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-14, 19:36
veterinární správa jedin?
a pochybuju, že to je "v norm?", i když u nás je fakt možný snad všechno... :o(

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-06-14, 23:40
Dík, už jsem jim to tam napráskala. Jsem zv?davá na reakci...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-18, 16:25
moravandy, bacha....
[www.novinky.cz]

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-06-18, 18:48
Klid, známým již po n?kolikáté prchnul trucovat do divo?iny velký ?erný kocour, absolutn? nespokojený s jejich pé?í :o)
To bude on?o, houby puma - je to totiž drs?ák nenažranej :o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-06-18, 20:00
?ernej, ?ernej... jen aby! Aby se nakonec neukázalo, že to byl Velký Bílý, vi?, Patty?! :-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-06-18, 22:06
Sakra hergot, krucinálfagot, m?že mi n?kdo laskav? vysv?tlit, pro? se velké ko?kovité šelmy toulají jen na Morav??!?!?!??
Bu? v Mongolsku nejsou s to rozeznávat zví?ata, nebo prost? velké šelmy tíhnou k východu.
Léta ?ekám, kdy se nám ve vratech zjeví n?jaká hezká ko?i?ka, když se ujímáme jen opušt?ných tvor?, nebo aspo? rosomák ?i jiná lasice, ale to nééé, puma a spol.se prost? v ?echách nevyskytujou!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-06-18, 22:14
Protože je u nás krásn? a ko?ky jsou pohodá?ky :o)

Velký bílý je v tom nevinn?, každý kdo ho zná ví, že by si uprost?ed lovu ?ehokoli hodil šlofíka :o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: mizzi (IP)
Datum: 2009-06-18, 22:56
Ahoj, cht?la bych poprosit o radu. U rodi?? máme t?i ko?ky.. jednoho domácího macíka a dv? adoptovaný venkovní. A ty venkovní ko?ky poslední dobou n?jak vrtí hlavou a maj špinavý uši- asi svrab, nebo to m?že být i n?co jinýho? Tak p?emýšlíme o tom, co s tim. Zavést k vetovi je skoro nemožné.. ko?i?ka p?ichází jen na žrádlo, hladit se nechá, ale jinak je d?sn? plachá a jakmile se jí ?lov?k pokusí vzít do ruky, tak panika?í a drápe, taky nemá ráda místnosti. A koucourek je u baráku po?ád, ale taky se nenechá chovat nebo tak. Jen když on sám chce. U veta bych udržela tak možná ko?i?ku, kdybysme jí tam dostaly, ale kocourka opravdu ne. Má sílu a když se mu n?co nezdá tak je plašan a drape. Dá se to n?jak le?it, abysme s nima nikam nemuseli jezdit?

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-18, 23:52
holky,
byla to sice fuška....
ale to pro?ítání starejch vláken fakt stálo za to :o)

malá ochutnávka p?ímo z tohodle vlákna, t?eba to pot?ší (a zláká k historickým výpravám) i n?koho dalšího:
[forum.fretka.cz]

(proto mi to trvá tak dlouho, když já se p?i tom vyhledávání vždycky tak za?tu.... :o))

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-18, 23:55
Silva napsal/a:
-------------------------------------------------------
> ?ernej, ?ernej... jen aby! Aby se nakonec neukázalo, že to byl Velký Bílý, vi?, Patty?! :-)

:o))))))))))))))))))

a navíc - KAŽDEJ!! moc dob?e ví, že brutus je p?es papriky, papriky, papriky, papriky a hov?zí!!
teda každej vlastn? ne, ale vy, STARŠÍ dámy máte už na n?jaký to zapomínání nárok...

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-19, 00:11
Líbí se mi jak Markéta užívá slova "bušil", já zásadn? o svých fretkách hovo?ím takto "Damiánek ?ukal" a myslím tím p?esn? tu situaci, kdy fretka mlátí p?sti?kama i hlavou do dve?í div nevysype sklo a já si strkám prsty do uší s myšlenkou, že jist? brzy p?estane.. a on nep?estane, jen se k n?mu p?idají další!!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-06-19, 16:14
mizzi - bezdotykov? asi uši nevylé?íš - máš tedy bez veta n?kolik r?zn? riskantních možností (taky jsem se setkala s "nechovacíma" ko?kama).
1. Koupit u veta Strnghold, který je i proti n?kterým ušním a vnit?ním parazit?m, kápnout ko?kám mezi lopatky a doufat, že to zabere - 1 ampulka je cca za 300-350K?.
2. Št?ti?kama do uší vyt?ít ko?kám ucho, dát do pytlíku, u veta nechat prohlídnout a nechat si nasat, co bude t?eba - jen se pak musí pravideln? kapat...
3. Vy?kat. Kdyby bylo fakt zle, nic proti p?enosce a vetovi mít nebudou, ovšem hrozí, že m?že být pozd?...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-06-19, 16:19
Jo a dostala jsem odpov?? - prozatímní - ohledn? týrání humr? a krab?..

Dobrý den paní Kalinová,
omlouvám se za opožd?nou reakci na váš dotaz, ale jedná se o problematiku,
která je v kompetenci koleg? (welfarist?) a zatím se mi nepoda?ilo získat
odpov?? na danou problematiku. O stanovisku Vás budu informovat.

S pozdravem
MVDr. Kate?ina Plucarová
referent odd?lení veterinární hygieny
zpracování ryb
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-06-19, 16:52
Hele dobrý aspo? n?co.
Oni se to bojí ?ešit,protože toto ur?it? nebyl jediný p?ípad... a bojej se šlápnout do obchodních ?et?zc?.
Ješt? bych tak za dva týdny vznesla znovu dotaz, jestli už je n?jaký výsledek, aby to jen tak neodložili...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-19, 17:52
já si myslím, že to neodloží, ale VYŠUMÍ... koho by zajímali krabi a hum?i!!
leda tak n?jakou bláznivku ze šumavy, co nemá nic jinýho na práci...

(chápeš, markéto, jak to myslím, doufám. a jsem zv?davá, v jakým duchu ti p?ijde "stanovisko")

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-06-19, 19:47
Jo, to já jsem taky zv?davá, co s tím nad?laj. Hlavn? teda nevidím problém v tom dát obchodním ?et?zc?m n?jakou ?afku. Zkažené maso taky prodávat nesmí a rozmáznou to v TV.

Vida - TV - to by možná taky nebylo úpln? od v?ci...

martino - já vím moc dob?e, jak to myslíš :o))
Hned m? u toho napadla myšlenka vypustit chudáky humry do šumavské p?írody :o)))))

Ale vážn? - hlavn?že buzerujou švagra, profi rybá?e, aby ?irou náhodou netrp?la ani jedna jeho ryba ?i pl?dek, ?i pot?r, a? by za každou rybi?ku dýchal...
V Makru nejen hum?i a krabi, ale t?eba sladkovodní ryby v akvárku, z nichž jedna plave bokem navrch, klesá hlavou dol? a bojuje o život... achjo!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-19, 20:47
s tou televizí to není blbej nápad, otázka je ovšem stejná - KOHO BY ZAJÍMALI... aneb bude to pro tv atraktivní téma??
ale možná by to za pokus stálo, o tom, že je televize mocn?jší než pokuta od veterinární správy, nemám pochyb.

p.s. a ty prosím t? hlavn? necho? nikam do dr?bežárny, nebo se za ty ?ízky fakt nedoplatíme!!!

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-06-19, 21:03
Období dovolených je pro masmedia "okurková sezona" ?iže sko?í po všem, co je aspo? trochu atraktivní...moje letitá skušenost z práce :-)

Hlavn? by myslím po tom te? šli komer?ky.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 19.06. v 21:04.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-06-19, 23:50
Já práv? nevím, jestli by nebyla lepší státní TV - obávám se, že v?tšina divák? komer?ních televizí ani netuší, co je humr...

martina - s dr?beží si dám majzla :o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-06-20, 07:48
Ahojky holky. Tak já jen hlásím, že už doma nemám ani jednu z hol?i?ek od Ely a je mi po nich smutno. Miminka od Eny už odr?stají mají p?t a p?l týdne a ?ádí jako ?erné ruky. Azylák Darta?an se u nás vyžral do tvaru koule. Kdo nevid?l, neuv??í. Jen B?loch - nový azylák mi d?lá starosti. Sice krásn? papá a kaká, ale je takový lehavý. I když po tom co si zažil si asi pot?ebuje odpo?inout. Dneska ho ?eká další koupání, abych z n?j smyla nános špíny co si k nám donesl - najednou to umýt prost? nešlo.

Winuška s Beníkem musejí být od mých d?tí odd?len?. Winky je ješt? celkem v pohod?, ale Beník se bije kv?li ?íjné Ele - Ela tu má hned dva nápadníky, ta se má co??


Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-23, 11:08
Holky, OS Podbrdsko je totáln? bez pen?z, kdo m?žete, pomozte....
[www.kocky-online.cz]
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-06-23, 11:59
Rozešlu mailem a pokusím se n?co poslat...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-06-23, 13:11
Já n?co te? poslala.
A rozposlala to mezi kolegyn? co mají ko?ky....Ur?o taky n?co pošlou...
Avatar

Aktuální stránka:72 z 93


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist