Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:4 z 7
Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2008-04-12, 20:24
moc vam vsem dekuji.mam ted doma takovych malych zazraku,jsou to moje mysky,nejhorsi je bude pak je dat pryc.ale uz ted se jim snazim najit lidi kteri je budou mit rady a neco o fretkach vi.snad se budou mit dobre.

jeste se chci zeptat kdy zacnou otvirat ocicka?
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-12, 20:25
Rotty- n?kdy ve 4. nebo 5. tejdnu, ?asu dost... a pání?ky hledej co nejlepší...
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2008-04-12, 20:30
hodne si vybiram,kdyz mi nekdo rekne ze fretku nevidel tak mu reknu bohuzel,chci aby se meli dobre a neskoncili nekde buhvi kde.
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-12, 20:42
Rotty, to, že n?kdo ješt? nem?l fretku neznamená, že se u n?j bude mít špatn?... každej n?jak za?ínal. My všichni. A naopak to, že n?kdo už fretku má nebo m?l neni záruka toho, že se bude mít dob?e.
Spíš bych si bejt tebou s každym ?lov?kem popovídala, pokud to má bejt za?áte?ník, tak ho prov??ila, dala mu rady... ale neodsuzovala ho za to. kolikrát se m?žou mít fretky u ?lov?ka, kterej za?íná, mít líp než u ?lov?ka, kterej má doma t?eba p?t fretek.
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-12, 21:31
Rotty, já má svoji první fretku, budou mu 4 roky. Když sem si ho kupovala, mnéla sem nastudovanou teorii, ale praktické skušenosti žádné...ale myslím že fre?ák se má u mne dob?e, ani jednou nezastonal, máme ho rádi, pod?ídila se mu celá domácnost i náš život (nap?. dovolené...jedem jen tam, kam múže fre?ák)....takže asi záleží na tom JAKÝ ža?áte?ník....
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-12, 22:27
Já za?ínala p?ed 2 rokama, chovatel, od kterýho jsem si brala Rockyho mi ochotn? všechno co jsem cht?la v?d?t vysv?tlil (p?edtim jsem m?la p?e?tený akorát knížky a fretku.cz, ne forum)... a te? si taky myslim, že nejsem špatná "pani?ka". Sice na dovolenou jedem do zahrani?í, kam nem?žou, ale už te? mám zajišt?ný hlídání, dávám jim to nejlepší, v?nuju se jim, jak to jenom jde a pod?izuju jim sv?j volnej ?as... atd...
Rotty, ty jsi taky byla za?áte?ník a od n?koho si fretku vzala. Kdyby každej chovatel cht?l dávat mlá?ata jenom t?m zkušenejm, žádný nová?ci by nebyli... a byla by to škoda...
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2008-04-13, 00:50
a taky se vetsinou ptam zda uz nekdy fretku citili nebo mely moznst ji nekde videt a ocichat si ji.ja jsem taky zacinala a ted fretka naprosto ziju.lidi se vetsinou zbavuji fretek ze smrdi a nebo nezvladaji jejich vychovu.jo kdyz me nekdo napise ze uz fretku mel a druhy ne tak se rozhodnu pro toho kdo ji mel.ikdyz mikde nemate zaruku ze bude dobry chovatel,tu Vam neda nikdo,jen si preju aby se mely hezky a novi panicci je mely mocinky radi
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-13, 01:18
Rotty, a co takhle lidi, co by terve za?ínali, vít k sob? na návšt?vu, aby si mohli fretky o?ichat a trochu osahat??? Já nevim, já jsem ped po?íením Rockyho fretku vid?la jednou v ivot?, když mi bylo asi 10... Od tý doby ne, až pak, když jsem si brala Rockyho.
A jinak, já si t?eba n?kdy beru lidi, co fretku nemaj a cht?j si jí po?ídit, k sob? domu, aby je mohli o?ucha, nechat se ohlodat... nebo t?eba je pozvu na spole?nou procházku, když jim to sta?í, aby se s fretkama seznámili... (nap?íklad Kviky se taky p?ed víc než rokem nechávala ohryzávat mejma fretkama a te? je tomu propadlá...).
Tak bys taky pro to, abys sehnala dobrý pání?ky, mohla n?co ud?lat...
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2008-04-14, 20:44
[img][/img]
Avatar

Přílohy: DSC00234.JPG (18kB)   DSC00235.JPG (17kB)   DSC00236.JPG (20kB)  
Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2008-04-14, 20:47
posilam vam fotky jak ti moji kulisci povyrostli
Avatar

Přílohy: DSC00237.JPG (19kB)  
Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2008-04-14, 21:08
jeste se chci zeptat kdy se zacne projevovat zbarveni?
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-14, 22:31
zbarvení se projevuje prakticky okamžit?, když jsou mladí ochmý?ení, ale jaké bude, to pozná jedin? zkušený chovatel a ani ten se nemusí vždycky "trefit" ;o)

p.s. pro zkušené ?eštiná?e: i mistr tesa? ... ;o))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 15.04. v 00:39.

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2008-04-16, 11:55
tak dnes jsem byla s Ange na sono a ?eká miminka, zhruba za 10 dní p?jdeme znovu, aby jsme vid?li jak se vyvíjí, p?ece jen m?la ten zán?t, tak chci mít jistotu, abych v?d?la p?ed porodem zda tam opravdu ty mimi má a jestli povyrostli, protože mi vetka aji ?íkala, že kdyby byla mrtvá tak to by už nepovyrostli nebo by se nevyvíjeli a už by je potratila.

[www.oriens.estranky.cz]

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2008-04-16, 12:31
To Rotty:
Ja pri posuzovani zajemcu fretek nehledim jen na to, jestli meli fretku. Spis koukam na to, aby meli vztah ke zviratum a chovali se k nim pekne. Takze jeden z mych prvnich dotazu je , jestli meli fretku neboi jine zviratko. Nezaleziu mi na tom, co to bylo, ale jestli zviratko umrelo starim, jestli bylo nemocne a chodili s nim k vetovi, cim ho krmili, atd...K to mu me vedou zkusenosti. Nekolik lidi, co jsem jim fretecku dala, tak zadne zkusenosti s fretkama nemeli a fretecky se tam maji jako v raji..treba Kviky:)
No a jina holka mela samicku, ta ji umrela, tak chtela mlade ode me...o fretkach nic nevedela, nic do nich nechtela investovat a ni nevedela, jak se ockuji..takze jsem ji rekal, ze bych ji fretku nikdy nedala...
tak asi tak
A zbarveni poznas tak 10 dni po porodu uz celkem bezpecne:)




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Bara dne 16.04. v 12:46.
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2008-04-17, 17:33
dalsi fotky jak prtatka rostou
Avatar

Přílohy: 6.den.JPG (15kB)   DSC00199.JPG (21kB)   DSC00200.JPG (18kB)  
Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2008-04-17, 17:34
a dalsi
Avatar

Přílohy: DSC00201.JPG (12kB)   DSC00202.JPG (16kB)  
Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2008-04-19, 22:29
Poradte mi prosím n?kdo,
mám fre?ulku b?ezí,nebo spíše v to doufám a zjistila jsem že má jen 6 cecík?.Je to v?bec možné??Jsem si jista že jsem nic nep?ehlídla.Nebude mít problémi s krmením fre?átek???:0(((
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-19, 22:30
nebude, bu? v klidu

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-04-19, 22:56
Zdeni i kdyby m?la 10 mlá?átek, tak to se 6 cecíkama zvládne - ony jsou fret?í mámy moc šikovný :o) Karrrie jich se 7 cecíkama odkojila 11.
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2008-04-20, 00:13
Hm díky tak to jo,jsem hned klidn?jší,a také je vid?t,že to neni zase tak nic zvláštního.Díky holky za drahocené rady.Jsem hned klidn?jší myslela jsem si že jich musí být prost? osum:0)))
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2008-04-21, 15:57
ahoj, Ange za?ala být tedka taková agresivn?jší od v?erejška, o Stefi se fakt stará jak o malý mimi po?ád ji ?istí, probírá srst, ale pak ji chnapne za zátylek a drží ji a tahá ji a Stefi se to nelíbí a kvi?í, tak jsem je už odd?lila a Ange mám doma, jenomže tedka to zkouší i na m? jako že m? i kousne. Kdybych si nebyla jistá tím, že není doopravdy b?ezí, tak bych si myslela, že je to faleška, ale byli jsme na tom sonu a tam šli mim?a vid?t, tak doufám že jako tam ty mim?a má... nebo sono se mohlo splést i to je možné??? a nebo na ní jde p?edmate?ská pé?e? tento týden by m?la rodit kolem 27.4. možná jdou na ní n?jaký opožd?ný hormony, nebo já nevím co, ale jí se ani nelíbí když je zav?ená to se dobejvá ven. Pupek má po?ád velkej :-) teda ?ím dál v?tší :-)

[www.oriens.estranky.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: sarussa dne 21.04. v 16:10.

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2008-04-21, 19:36
no vpodstat? sis odpov?d?la sama :) m?že jít o n?kolik možností.
Ano sono nemusí být p?esné, Marky se te?, myslím, stalo, že sono vyvrátilo b?ezost a sami?ka porodila.
A ano, p?edmate?ská pé?e to být také m?že. M? holky tohle loni d?laly taky, že o sebe pe?ovaly.
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2008-04-21, 19:43
jj.. tak to jo :) takže Angelinka se na to asi p?kn? a pe?liv? p?ipravuje a zkouší si to na Stefi a na m? :) no to si ješt? užijem

[www.oriens.estranky.cz]

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2008-04-25, 14:29
ahoj tak se jdu pochlubit :-) dneska ráno jsem se ve 3. 50 probudila že sjem slyšla kvi?ení, myslela jsem si že se mi to zdá a když jsem se podívala do pelíšku tak tam bylo 13 miminek, ale jedno bylo mrtvé :( jsem strašn? štasná, že i p?es ten zán?t se mi miminka narodila :) mi tekly slzy?ky aji radostí když jsem je uvid?la, ješt? ted jsem s toho dojatá, akorát se ješt? nemohu podívat na pohlaví protože ange si je hlídá a jde vid?t, že je nervozní když tam dám ruky

[www.oriens.estranky.cz]

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-04-25, 14:44
Jeeee...to je krasny...gratuluju!:)
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2008-04-25, 14:45
d?kujiii :) no jsem na ni fakt pyšná všechno zvládla sama,šikovná je to holka

[www.oriens.estranky.cz]

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-04-25, 14:52
No to je fajn...:)...je to sikulka...a 13...to je fakt cislo...:)...
...my cekame...jestli se nam tam neco objevi nebo ne...ale spis myslime ze ne e...ale aspon je ted Ambi hodna...:)
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-04-25, 14:59
Gratulujeme k uspesnemu porodu a prejeme zdravicko miminkam i mamince :o)
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-04-25, 15:42
Gratulacéééééééééééééé!!! To je paráda tolik mimísk?:-)). Tak a? se maj ?ile k sv?tu.

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-25, 15:45
sarussa- moc gratulujem, p?ejem, a? jsou všichni OK v?etn? maminy :))
A doufám, že sem dáš n?jaký fote?ky :))
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:4 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist