Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:2 z 7
Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Ka?ulín.. (IP)
Datum: 2008-01-23, 18:25
Já musím jen potvrdit to, že kniha o fretkách od Ullricha není "nic moc". Jediné co m? zaujalo byla fret?í latina, ale to je fakt všechno...
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2008-01-23, 20:20
Taky mám tuto knížku. Je fakt, že není nejlepší... n?které jeho názory m? zarážejí, ale zase jsou názory, které jsem ráda, že tam o nich píše. Mám doma t?i knížky o fretkách a nejlepší je si z každý vzít n?co =o) tak n?jak to profiltrovat...

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-01-25, 13:12
Ditule vsichni ti tu odpovedeli na vsecky otazky najednou.

NEHEDEJ SAMCE, KASTRUJ!
TIM PADEM I OSTATNI OTAZKY JSOU VYRESENY!
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-01-25, 13:16
Bohuzel mam zpravy, ze Ditule na vsechny rady opravdu prdi a pripoustet bude...!!!
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-01-25, 13:18
...to svet nezral...
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-01-25, 13:22
...mn? loni žádal jeden majitel 3-leté sami?ky o nakrytí mím fre?ákem...mn?lo jít o její první vrh. Odmítla sem ji nakrýt, že je stará....tak nevím...
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-01-25, 13:38
no ona ale Ditule psala, ze ji malem zemrela, tak nevim, jestli je zdrava a v kondici, o to jde...samicka ktera mela byt nakryta tvym fretakem by to mohla zvladnout daleko lip, ale toto...
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-01-25, 13:42
Fr?ane, já tu sami?ku neznala a nevidéla,?ekla sem jim do telefonu že mn? p?ijde sami?ka v 3 letech na první vrh stará a poslala je za vetem. Pak mi volali, že vet taky krytí nedoporu?il...
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2008-01-25, 14:44
ahojte chci se zeptat nechala jsem svoji rok a 3 mesicni fretuldu nakryt ale ani na podruhe se to nepovedlo fretacka jsem mela doma tyden pujceneho.Myslite ze muze byt fretka neplodna?nebo to chce zkouset dal?diky za odpovedi
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2008-01-28, 16:20
Tak jsem se s Dituli dala do reci a po zrale uvaze a konzultaci s vetem od mladat upustila a zacala planovat kastraci:)
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Ditula (IP)
Datum: 2008-01-28, 17:14
vidím že se vám tu fakt dob?e drbe, každopádn? Baruš už opov?d?la za m?..dlouho jsme to zvažovali, prvn? mi n?jaká veteriná?ka fretku zkontrolovala a ?ekla a? se mi vrh zda?í, ale Baruš se pak ptala svého veta a ten jí ?ekl že to endoporu?uje, tak jsem volala ješt? Dominovi (náš vet) a ten ?ekl že je opravdu pozd? a že ji mám rad?ji nechat kastrovat..d?kuji moc Bá?e za všechny její rady a pomoc..i n?kterým vám, co mi psali maily nebo na ICQ..

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-01-28, 19:35
Ditulo, dle mého názoru je diskusní forum od toho, aby se na n?m diskutovalo. To, že sem nechodíš a pak zjistíš, že n?kdo reagoval, není drbání ;-)
Za další, n?jaká vetka m?že klidn? vid?t fretku jen z rychlíku - je dobré mít stabilního dobrého veta, který ti v p?ípad? nouze fretku vylé?í/zachrání atd..
Jinak je dob?e, že jsi poslechla Báru a nedala nakrýt. Nemuselo by to dopadnout dob?e a to bys pro svou fretku necht?la ;-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2008-01-28, 22:13
Jsem strašn? ráda, že i p?es r?zná nap?tí to pro tu fre?ulku takhle dob?e dopadlo =o) bála jsem se, že v?k nev?k, rady nerady... krytí bude. No a hezky to dopadlo =o)

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Ditula (IP)
Datum: 2008-01-28, 23:30
Drbání vs diskuze..drbání mi p?ijde to, že sem n?kdo napíše, že má bohužel zprávy, že krýt budu..by m? zajímalo kde ty zprávy vzala..

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2008-02-01, 21:54
ahojte.Muzu se zeptat na pokolikate vase fretka zabrezla?s moji megi je to jakysi slozity zkouseli jsme to podruhe a porad nic jen faleska.Myslite ze moje fretka je neplodna?samozrejme pokud prijde zase do rije zkusime to znovu.zkouseli jsme to pokazdes jinym samcem a oba dva potomky maji takze v nich problem neni.dekuji za vase odpovedi:-(
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-03-28, 09:05
Mám dotaz:
Od 17.2. do 22.2. tu m?l Filip nev?stu Sáru. Jelikož jsem majitelce psala asi týden po vrácení a ta mi napsala, že ?íje neustupuje, myslela jsem, že z krytínic nebude... Od té doby byl klid... Ale... V?era se mi majitelka omlouvala, že nemohla napsat d?ív... Prý Sá?e ?íje sice neustupuje, ale oproti Matyld? (druhá sami?ka, nakrytá pár dn? p?ed Sárou, jiným samcem, ne Filipem) je ted prý koule, jen je trochu hyper (což byla i u nás) a tak jí nem?žou v klidu prohmatat... Je teda možný, že by mladé p?ece jen m?la? P?ed dv?ma lety to prý tak m?la i jejich Matylda, jen u ní s mim?ama nepo?ítali, pá? prý skoro nep?ibrala... Nem?že to být t?eba n?jakýma cystama bo tak n??ím? Kdysi jsem to vid?la u jedné nejmenované sami?ky, která m?la vulvu nateklou po celou dobu b?ezosti... Ale nep?íjde mi to normální, nebo se to ?as od ?asu stane? Sára má první termín v sobotu.


[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-03-28, 09:16
P?iznám se, že o tomhle jsem ješt? neslyšela. :o/
M?la jsem zato, že po pá?ení ?íje bu? neustoupí a musí se to ?ešit jinak, nebo ustoupí a jsou z toho mlá?ata nebo faleška.
Každopádn? pokud je Sára zatím fyzicky i psychicky ok, asi bych po?kala p?inejmenším do termínu porodu. Jestli mlá?ata nebudou, šla bych tu neustupující vulvu ur?it? ?ešit k vetovi. Ale dokud se nebude v?d?t, jak to s t?mi miminky je, bála bych se do ní cpát nap?. hormony na ukon?ení ?íje nebo jiné léky.
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-03-28, 09:22
Mirim, já to vid?la jednou na vlastní o?i...Sami?ce vulva z?stala a po t?ch 6 týdnech normáln? porodila, tak nevím no...jinak ak?ní prý je, p?ibírá na váze, takže jako problém s dlouhotrvjící ?íjí bych to zatím asi nevid?la...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-03-28, 10:55
ŽoFiRo - když loni kryl Pí?a jednu sami?ku, tak co si pamatuju, taky se jí nezatáhla frnda úpln? do normálu. Jako ?íje to sice nevypadalo, ale m?la jí povylezlou ven.
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-03-28, 10:59
Pe?o, Meggie byla vid?t vulvi?ka vlastn? až do kastrace i po zdárnym ukon?ení, to je podle m? normální, že se nezatáhne úpln?...byla t?eba velikosti hrozinky, podle Chyldy byla Meggie OK, ukon?ení hormonama se povedlo... ale prost? byla jí po?ád vid?t...
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-03-28, 12:54
díky...tak uvidíme co z toho bude...jestli jsem to dob?e po?tala,tak
termín je p?ibližn? 30.3.-3.4...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-03-28, 14:39
No po nakryti nezmizi vulva nikdy uplne, takze je mozne ze si majitelka nevsimla, ze otok zmizel a mysli si ze riji..
Nadruhou stranu nechapu, ze si vlastne mysli ze riji a nedela s tim nic..

Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-28, 14:40
Yasmin: jo no, stylem : "No ono to n?jak dopadne no"

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-03-28, 17:03
mam dotaz, kamosce po trech tydnech od kryti porad nezmizela vulva a ma mokre okoli kolem vulvy, ja si myslim, ze porad riji, ale jak to znate, nikdy nerikej nikdy...co si o tom myslite? ja bych jela znova nakryt...
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-03-28, 17:15
No tak dalsim nakrytim se asi nic nezkazi...ale po tom, co jsme se tu dovedeli dnes, ze samicka treba mela vulvicku az do porodu atd. ...uz si nejsem nicim jista.
Ale treba u nas, kdyz Leilince ukoncil Monty riji, na vulvicce to bylo znat hned a tyden se zmensovala az do ztracena...
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-03-28, 18:00
frtan, jestli po?ád ?íjí, tak bych jí zkusila p?ekrýt...se stejným same?kem...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2008-03-28, 18:35
ahoj, mám dotaz ale nevím p?esn? do kterého vlákna to napsat, tak to píši sem.. zítra to budou dva týdny co jsem byla krýt svoji sami?ku Ange, ?íje ji ustoupila do týdne a vše bylo ok, ale dneska jsem u ní objevila u vulvy, že tam m?la takovou žlutou kapku (n?co jako výtok), bylo to takový hust?jší, ?uránky to nebyli, a pak po celou dobu co jsem s ní byla tak už nic. Tak nevím, nevíte co to m?že být? doufám jenom aby to nebyl t?eba za?ínající zánet nebo tak n?co :-( p?edev?írem tam m?la malou od?rku na té vulv?, tak jestli to t?eba není aji s toho.. a kdyžtak jestli by to byl zánet, tak jestli se to dá poznat jako že by ten výtok byl po?ád?

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-03-28, 18:45
Ja bych to bohuzel videla na ten zanet...ale rada, jako vzdy...je nutne zajit hned k vetovi, ne cekat, zda to zmizi ci ne..
Avatar

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2008-03-28, 19:15
jj.. však jo, k vetovi mám v plánu zajít, ale byla to jen kapka tak práv? nevím, jestli ji t?eba nemokvala ta od?rka.

Re: Krytí,b?ezost, potomstvo
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2008-03-28, 19:16
a dnes se bohužel k vetovi už nedostanu :-(

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:2 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist