Aktuální stránka:91 z 98
Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-10-02, 18:24
jj



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Lucifina dne 02.10. v 18:26.

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-10-02, 19:54
kam jste všichni zmizeli?

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-02, 21:00
Tome mi nezmizeli...jen se musíme starat o domácnost :-) sme holky :-)
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-10-02, 22:31
Byla jsem v práci, tak jsem neodepisovala.. Lucifina: s tou mou prací to je takové všelijaké, d?lala jsem normální servírku za normální plat, ale pak se šéfka rozhodla, že na mé místo p?ijme n?koho jiného a já p?jdu na vedlejší prac. pom?r, no a tak te? umývám nádobí a d?lám takové ty pod?adné v?ci.. prý si mám po?kat, až se zase místo uvolní, ale já už tam jsem jen proto, že nechci na pracák a chci si najít normální místo.. Našt?stí už se n?co rýsuje..:)
Petronelka: Jsem ráda, že nejsem sama, kdo vlastní fretko-jezev?íka:D
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-02, 23:19
Hanulka: Moc držím palce, a? ti to místo vyjde!!! Nedokážu si p?edstavit, že bych byla v práci, kde se mi nelíbí....
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-10-02, 23:21
Johanko, ono je to t?žké, já na tohle prost? nemám št?stí.. Momentáln? jsem na míst?, kde se mnou jednají jako s hadrem na podlahu, d?lej to, p?ines tamto a hlavn? d?lej všechno rychleji.. Já jsem typ ?lov?ka, který snese kritiku, ale nesnese buzeraci. Tím že mi stojí za zadkem a vydávají povely tak m? akorát tak vytá?í..
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-02, 23:28
Hanulka: Tak s buzerací bych nevydržela ani týden! Pro mladý je to dneska dost zlý...najít si kvalitní a uspokojivou práci...Ale t?eba hledat! Jednou se šikne ur?it? n?co super!
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-10-02, 23:53
No v to doufám.. Zas ale nechci st?ídat každý m?síc n?co jiného, já jsem hodn? citlivý ?lov?k a špatn? si zvykám na nové lidi:(
Je to d?s a hr?za, ale doufám že te? už budu mít št?stí.. M?la bych od listopadu nastoupit na nové místo, tak snad to vyjde:)
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-02, 23:56
Hanulka: tak to moc držím palce, aby ti to vyšlo!!!
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-10-02, 23:59
Johanko d?kuju..:) Fakt lituju lidi, co skon?í výšku, protože to bude pro n? šok.. Já jsem p?l roku po maturit? a nesta?ím se divit co všechno jsem si prošla za tu dobu..
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-10-03, 09:02
Bré ránko, to je paráda, to jsem se zas vyto?ila po ránu
[cgi.novinky.cz]
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-03, 09:25
Ráne?ko :-)))
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-10-03, 10:07
Tohle je taky dobrý
[www.youtube.com]
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-10-03, 10:41
Petronelka: jsem v?d?la, že nezklameš.
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-10-03, 11:32
Jak jsem se lé?ili
Tak u nás už se situace pomalu normalizuje, tak snad nic nezak?iknu malým popisem toho, jak jsme se lé?ili z pr?jmu:-) V pond?lí po p?íchodu dom? vypadal Matýsek už docela dob?e, Fred byl naopak horší. Vzala jsem ho radši k vetovi, dostal injek?n? Buscopan a na dom? Smectu. Doma jsem uva?ila ku?ecí prsa, Smectu a probiotika umn? naaranžovala do trošky kojenecké výživy (ku?e s rýží), kterou kluci milujou. Do misky s vodou jsem p?ipravila iontový nápoj - speciální proti pr?jmu u fretek.Fred po chvíli zv?dav? dorazil, iontový nápoj ho vyložen? zaujal. Dlouze si v n?m potáp?l celou hlavu a pak se mu n?jak poda?ilo do misky se celý posadit. Nasákl iontový nápoj do kožichu a odb?hl se usušit do mé postele. Po chvíli se vrátil a jasn? dal najevo, že ku?e ani výživu tedy rozhodn? ve?e?et nehodlá. Ze strachu, aby chudá?ek nezhubnul, jsem mu vrátila do krmícího mí?ku pár granulí a šla radši do jiné místnosti, aby m?l, chudá?ek nemocný, klid k jídlu. Po chvíli jsem se vrátila a zjistila následující: ku?e i výživa v tichosti a beze sv?dk? sežrány, krmící mí? s granulemi nacpán do misky s iontovým nápojem, rozmo?ené granule roz?apány po kuchyni...A Jeho Tcho?stvo se tvá?ilo, že jeho žalostnému zdravotnímu stavu by nejlépe prosp?l ozdravný pobyt v zakázaném dce?in? pokoji... Od té doby kladu p?íslušné lé?ivé ingredience do misky, opouštím místnost a zpovzdálí nenápadn? sleduji, jestli to žere ten správný tcho?.:-)
Pou?ení: dáváte-li tcho??m n?co TAK poko?ujícího, jako je dietní strava, ?i?te tak, prosím, taktn? a respektujte jeho pot?ebu konzumovat ji v naprostém soukromí.:-)A já sama se dlouho nemusím bát pr?jmu, protože denn? spím v posteli nasáklé iontovým nápojem.




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 03.10. v 11:33.
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-10-03, 12:07
Silva nemám slov:-)
Jako kdyby jsi ty svoje neznala, že pot?ebují jen trochu poslušnosti z tvé strany:-)


Jsem ráda, že je vše nadobré cest? a Tadeáš jim brzy bude moc p?ijít z?ochnit kožichy:-)
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-10-03, 12:15
Ness: u nás m?žeš z?ochnit i Kožichy s velkým K :-)))
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-10-03, 13:50
Silva: to je taky fakt:-)
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: beth (IP)
Datum: 2007-10-03, 14:20
Devcata, mam dotazek. Kamaradka, ma dve fretky, matku a jejiho trimesicniho syna. Synek pry naskakuje na maticku.. a veterinar rikal, ze by TEORETICKY mohl samicku nakryt.

Me se to nezda. Myslite, ze je to mozne
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-10-03, 14:32
jestli není v ?íji,a to asi nebude jako t?ím?sí?ní a ona taky není v ?íji, tak t?žko,ani teoreticky :o))
Na nakrytí musí být v ?íji oba.

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-03, 14:34
beth, já myslím že u 3 mn?sí?ního same?ka není. Krom toho, aby mohl same?ek sami?ku nakrýt, musela by být sami?ka v ?iji.
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: beth (IP)
Datum: 2007-10-03, 14:36
Detail Samicka je v riji.
ja ji taky rikala ze takovy mimino neni jeste v riji, jen si to zkousi, ze by musel byt nejdriv v pubert:))e, a pak muze.

Chci se jen byt jista tim, co ji tvrdim.
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2007-10-03, 15:13
Silva: Teda Silvi, jsem si poprskala celej monitor a nemyslim, že by to momentáln? bylo bacilama :)) V každém p?ípad? jsem ráda, že je chlupá??m líp, podrbej je za m? za ušima :))
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-10-03, 16:22
Tak a ja jsem vcera pochopila, ze jsem to vubec nepochopila. Mela jsem cca 4 pidi kyticky-zive. tchori postupne vzdy jednu zlikvidovali a pak se na tyden az dva odmlceli...takze sem vzdy byla presvedcena, ze nechteji jen tu jednu konkretni. Ale ne...po dlouhem mesici klidu mi vcera tchori dali jasne najevo, ze doma nesnesou NIC rostlinneho puvodu. Takze nemilosrdne odsranili ten jediny posledni nebohy kaktus-aloe a DOKONCE i ubohe male susene kvitky, ktere promichali z hlinou tak peclive, ze sem se nasr....a vsechno letelo do kose. Takze doufam, ze tchori uz jsou spokojeni a ty kycovite umele napodobeniny levandule, jedine co mi zbylo, uz nechaji byt:))))

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-10-03, 16:23
Doporu?uju po?ídit si záv?sné kv?tiná?e a p?itlouct je ke stropu. Tam snad už tcho?i nedosáhnou. :o)))
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-10-03, 16:29
Nebo si po?ídit fretku, která má tak t?žký zadek, že nevyleze ani na gau?.. My máme kvítka normáln? na nízkém konferáku a nic se jim nestalo:D
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-10-03, 16:54
ahoj lidi tak jsem tet p?eo?koval rozarku uš to byl rok

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-10-03, 17:26
No ja se spis smirim s tima umelyma levandulema...stejne sem ty zivy uz moc nezvladala:))) Hlina na zemi byla jak troud:)))

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-10-03, 21:46
Holky já to vedu... jsem byla 3týdny doma s roz?íznutou rukou a te? jsem p?kn? nachcípaná... ale do práce chodim =o) nebojte =o) Šelmynátor je chápající tvore?ek...chápe že musí být zav?enej a je hod?ou?kej =o)
PS: mamina už ušila první bodlinu =o) tak jsem jí vyfotila a za chvíli jí dám na chobotnici II =o) ju? D?lá úpln? perfektní bordel, tak se t?šim až to ukážu Šelmymu =o) se picne =o)
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-10-04, 09:59
Tak jsem dneska ud?lala dobrý skutek, p?isp?la jsem Jirkovi:-)
Avatar

Aktuální stránka:91 z 98


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist