Aktuální stránka:86 z 98
Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-29, 21:58
jsem m?la chlupatýho jen vo?íška a docela mi vadilo když si lehnul n?kde venku-v prachu a pak šel do bytu,jsem se pak dusila :o/ mi vadí i ko?ky co se toulají venku a mají i p?ístup do domu...a ?esat ho po každý procházce se mi moc necht?lo,takže ra?i krátkosrstý...jinak když už si u t hn?dý,tak jsou krásní i hn?dí dobrmani.

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 29.09. v 21:59.
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-29, 22:14
....jooooo, hn?dej doberman se mi taky líbí víc jak ?ernej. Je takovej ?ák jemn?jší. P?ítelák mn?l 2 dobrmany, ale ?erný.
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-29, 22:20
jo,kámoška m?la práv? hn?dýho,jenže jim um?el a cht?li si po?ídit novýho,?ernýho necht?j a hn?dý je t?žký sehnat.nedavno si zamluvili bílý št?nátko-dobrmana,ale když s nima byla chovatelka u veta,tak to bílý št?nátko jí prej uspali,kv?li tý barv? a aby nemohlo být využíváno k dalšímu chovu a "kazit" tak standard :o( [dogoftheday.com] jinou jsem na netu nenašla,moc jich není.m?la bych mít ale n?kde i fotku p?ímo toho utracenýho št?nda :o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 29.09. v 22:37.
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-09-29, 22:32
Nenenene, nejhez?í jsou ?erní dobrmani- celkov? nejhez?í ze ps? :))
Ale ty dogy jsou hez?í ty bor.... tamto :)) takovej roztomilej pohled maj :)
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-09-29, 23:12
Tak rikam to porad, Tomas uz si z toho dela prdelky, ale ja ho opravdu jednou kopnu...Tome, odmitam tvoje prosty vyjadreni zde na foru...celkove!!!!My se spolu bavime osobne a ty sem pak prijdes a neco jen tak flaknes do placu a nema to hlavu ani patu....s Tomem jsme si to vyrikali po telefonu a hotovo...vse bylo jinak, zasveceni vi a vic zatim nehodlam resit...

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-29, 23:20
Lucifina, klídek :-)))
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-09-29, 23:21
Jo a taky psy uz neresim, od te doby , co mam fretecky, uz bych je za psa nevymenila ani za nic a uz nikdy bych nechtela psa na zahradu. NIKDY. Jsem rada, ze mam svy milacky doma, porad u sebe a ze me vitaji, kdyz se vratim z prace. HOWGH. :)))

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-09-29, 23:22
Johanko, jeste jsem v klidu: Dekuju:) Byvavam horsi:)

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-09-29, 23:33
Tak to já mám sice fretky, ale dobrmana k nim n?kdy chci, samoz?ejm? domu, nikdy bych necht?la mít psa venku :))
Lucifina- nebyla to narážka na tebe, ale na to, že cokoli Tom napíše, musim si to nechat p?eložit, protože to prost? nechápu¨...
Romeovi v 5 m?sících ješt? nesestoupily kuli?ky- má je pod k?ží hmatný, ale tvrdý... mám vytáhnout radši n?jaký vlákno, nebo myslíte, že je to OK? V pond?lí je chci obejdnat na preventivku k Chyld?, tak se samoz?ejm? zeptám, ale do tý doby...



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Rynn dne 29.09. v 23:51.
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-29, 23:41
jo jo,Bartoy bude taky v byt?.na zahrad? maximáln? když tam s ní n?kdo bude.navíc je to krátkosrstý plemeno,takže celoro?n? by venku být asi nemohla...

Rynn,žel si marn? vybavuju jak to bylo s kuli?kama u Rondyho,v?bec si nevzpomínám :o/ vím,že mu sestoupila jedna a potom až druhá,ale jestli je m?l tvrdý,nebo mekký nevím :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-09-29, 23:49
A nevíš, kdz asi? Vim, že u Rockzho to bzlo poyd?jc, ale Romeovi v 5 m?sících už by mohly sestupovat :-//
A když mu sestoupila jenom jedna, jak jste to ?ešili???



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Rynn dne 29.09. v 23:51.
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-30, 09:03
brý ráno
ikdyž pro m? zrovna moc dobrý ne,ješ? ted je mi z toho blb? :o/

Rynn,v kolika to bylo už si taky nevzpomínám :o( když mu sestoupilo jedno,tak nám vetka ?íkala,že by to ješt? ne?ešila a po?kala do doby,než bude v ?íji,jestli mu sestoupí nebo ne.druhý mu nakonec sestoupilo pár týdn? po tom prvnim...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-30, 09:30
Ráne?ko :-))) op?t krásné a slune?né :-)))

ŽoFiRo, z ?eho je ti blb??
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-30, 10:01
Rynn, o t?ch kuli?kách sem ti psala SZ
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-30, 10:34
ráno jsem krmila Žofku a vždycky když jí otev?u volieru,tak vyleze nebo se alespon podívá kdo jí tam leze,jenže dneska nic.z pelechu jsem jí vytáhla úpln? tuhou,studenou.normáln? jsem myslela že je po ní :o/ dala jsem jí na vyh?ejvanou podložku a stáhla z p?dy el.p?ímotop.ted už je o n?co lepší,p?ed chvilkou se byla i napít.nevím,jestli m?la záchvat nebo si nedokázala udržet teplotu :o/

tady bylo v 6ráno -3 stupn? :o/ chci na jih!ted už ale taky svítí...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-30, 11:07
ŽoFiRo...no fujtalxl! To bych asi dostala infarkt! Já myslím, že asi v noci mn?la záchvat, pá? kdyby ji bylo dob?e, tak pro? by ji tak klesala teplota? Chvala bohu, že už je lepší! Jestli vám v byt? netopí, tak bych ji asi ten p?ímotop na noc dala p?ed klec a nechala zapnutej...
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-30, 11:40
práv? že jak má ty nadledviny,tak má z toho problémy s vyrovnáním a udržením teploty,nebo tak n?co...už n?jakou dobu má strašn? studený pacnky a ocásek.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-30, 11:47
...aha...a co navlíct na ni na noc n?jakej svetr...nebyla by v tom? Esliá by to teda pomohlo...
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-30, 11:52
ve svetru by celou noc nevydržela.v pelechu má ale teplou fleesovu deku.dneska jí asi nechám na tý podložce a s p?ímotopem a potom kdyžtak už jen s p?ímotopem u voliery...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-30, 12:20
hmmmm...ale jestli ten pokles télesné teploty vúbec s venkovní teplotou souvisí...?lovék t?eba ve stresu najednou múže cítit chlad a za?ne klepat zubama i p?i +30. Neptala ses veta pro? ji ta teplota kolíše a co s tím?
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-30, 12:27
ne ne,na to jsem se neptala,ale ?íkala mi,že když jí "nefungujou" nadledviny tak že m?že mít problémy s váhou (nadváha/podváha/kolísání),s teplotou (vyrovnávání,d?ív se p?eh?eje/podchladí),s k?ží(t?eba že jí bude "volná" k?že na b?iše)...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-30, 12:32
aha...takže asi fakt jen ji p?itáp?t a nah?ívat ji...
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-30, 12:36
ale možná m?la ten záchvat,nevím no.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-09-30, 13:43
KUK ;)

já se ohlašuju, že už jsem v ?R a dále ohlašuju, že na foru a celém netu budu až až až p?íští týden :)))

takže to tu moc nerozkrafávejte ;)))

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-30, 13:51
jéééé, amonnka se vrátila :-)))) Amonn, jak bylo?
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-30, 14:41
tak za hodinu vyrážim sm?r Ústí,dohnat ty páte?ní resty a nafotit ty slíbený fotky :o) pá? je venku KRÁSN?!alespon za oknem to vypadá...že je tam krásn? :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 30.09. v 14:42.
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-09-30, 16:25
ahoj pudu se zastrelit a bude odemne klit

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-30, 16:51
ahoj Tome. Co se ti stalo, prosim t??
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-09-30, 16:59
hezkou nedeli vsem!!! zitra odjizdime na dovcu na Ostravici do Beskyd,tak uz se moc tesim, bereme s sebou notebook, tak se kdyztak ozvu...mejte seeee
kvicalko kviki zipiky uz nejsou :-(

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-09-30, 18:03
:(



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: tomas dne 30.09. v 18:20.

Aktuální stránka:86 z 98


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist