Aktuální stránka:98 z 98
Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Houmí (IP)
Datum: 2010-11-02, 21:36
Ahoj, nechci zakládat nové vláknout a všimla jsem si, že jste tu probírali i pojišt?ní fretek, mám namysli v rámce ?R. Cht?la bych vás poprosit, zda by jste mi nemohli dát n?jaký odkaz na info o tomto pojišt?ní (na co se pojišt?ní vztahuje, kolik stojí ap.) Díky moc. Lenka

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-11-02, 23:39
houmí, jestli se v tomhle vlákn? probíralo pojišt?ní, tak je to minimáln? t?i roky zpátky. nevím, kdo o tom mluvil, ale pokud to není n?kdo, kdo chodí i dneska, tak se asi nedo?káš :o)

jist?jší bude se na možnosti pojišt?ní zeptat p?ímo v n?které pojiš?ovn? než na fretkafóru (leda by se tu vyskytoval n?jaký pojitovací agent, což není vylou?eno).

pojiš?ovny se p?edhán?jí v lovení klient?, když si na netu najdeš p?ehled a obešleš je dotazem, ur?it? n?kde se svým požadavkem usp?ješ.

není mi to FUK

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-11-02, 23:59
Nevím jestli mi n?co neuniklo, ale p?ed pár dny mi došel e-mail tohoto zn?ní....kopíruji

Dobrý den,
p?edem se omlouvám za zneužití e-mailových adres uvedených na fret?ím registru (www.fretka.kom.cz), ale vzhledem k tomu, že v únoru 2011 se má konat výstava fretek v Brn?, na kterou bychom rádi jeli, napadlo nás optat se fretka?? z našeho okolí, zda tam také naplánují cestu a p?ípadn? se domluvit na spole?né doprav?, ?ímž by se dalo ušet?it za dopravu :)
P?edem d?kujem za odpov?di a v p?ípad? zájmu zašlu více info, ur?it? se n?jak domluvíme, s Pzdravem Barbora a Iva
P.S. výstava není pouze pro fretky s rodokmenem, podmínkou je jen zdravé, o?kované zví?e bez parazit? :)


Na netu jsem nikde nenašla, že by se m?la konat výstava, ale jsem rozt?kaná a nepozorná, takže....

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Houmí (IP)
Datum: 2010-11-03, 00:17
Áha, škoda, doufala jsem že s tím má tady n?kdo zkušenosti. Tak díky moc i tak ;-) Jdu hledat Houmince pojiš´tovnu...

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: barnie (IP)
Datum: 2010-11-07, 12:11
ahojky,to by bylo SUPER,kdyby byla výstava,ale bohužel jsem se ješt? o ní nedo?etla!!:-( a ani jí nenašla..každopádn? já jet chci,jsem z prahy,tak kdyžtak mohu n?koho vzít...
a není to jen výstava ko?ek??



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: barnie dne 07.11. v 12:12.

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: janaT (IP)
Datum: 2010-11-07, 14:41
nevím jestli pom?žu tím co si pamatuji, ale pojišt?ní sjednává, myslím ?eská pojiš?ovna, ale je pouze pro psy a ko?ky. N?jaké existuje pro kon?, ale te? nevím kam p?esn? nasm?rovat.
Veškeré informace k tomu mi ?ekli veteriná?i v Brn?, ale už asi p?ed rokem.
Já osobn? po špatných zkušenostech s chovateli ps?, bych si klidn? nechala všechny potvoráky pojistit, ale v pojišt?ní se snad m?lo dokonce jednat jen o zví?ata výstavní.
I když je to už dlouho, možná by opravdu stálo za to, aby se informace n?jak obnovila.

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Janda (IP)
Datum: 2010-11-07, 18:51
Ahoj me to prislo take.A potvrdila mi to i kamoska ze by vystava mela byt 13.2 v Brne-Luzanky a je to vystava fretek.

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Anabelita (IP)
Datum: 2010-11-23, 19:08
Vystava fretek v Brne bude... presne v tomto datume, stranky su aktivne len niekolko malo dni a prihlasovat sa da od dnes
stranka je [vystavafretek.vrtule.info] (dufam, ze nebude prekazat, ze ju sem davam) oficialne by sa malo info objavit coskoro aj na tychto strankach

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-11-23, 22:02
K výstavním stránkám jenom jedno up?esn?ní - fret?í valentýn prezentovaný v doprovodném programu nemá nic spole?ného s naší klubovou akcí "Fret?í Valentýn" , kterou po?ádáme již n?kolik let na konci února.
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Anabelita (IP)
Datum: 2010-11-23, 23:29
dana udalost nema nic spolocneho ako uvidla majda, ak by bolo dobre akciu nejak premenovat, dajte mi vediet bud na mail uvedeny an strankach alebo sz. Nazvali sme to fretci valentin pretoze podobna akcia sa v brne konala uz minuly rok(viedlo ju viacero ludi organizujucich tuto vystavu) a kedze sa vystava kona den pred valentynom, prislo nam to ako prihodne pomenovanie




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Anabelita dne 23.11. v 23:30.

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-11-23, 23:47
no osobn? si taky myslím, že by bylo nanejvýš vhodné brn?nskou akci p?ejmenovat :o)
sice je pravda, že klub tenhle název nemá nijak pantentov? chrán?n, ale ur?it? není pochyb o tom, že je jeho autorem.
abych byla úpln? p?esná - autorkou nápadu na fret?í seznamovací ve?írek nazvaný "Fret?í Valentýn", který je spojený s osv?tou pro ve?ejnost, je petra nerandži?ová, zakladatelka klubu.

a jestli si dob?e vzpomínám, tak lo?ský fret?í valentýn v brn? byl taky klubovou akcí, na jejíž organizaci se podílelo hodn? neklubák? - protože klubák? je sm?rem na východ minimum. nicmén? formáln? to byla akce klubu, na stránkách jsem ji tehdy prezentovala jako "Fret?í Valentýn v Brn?"

není mi to FUK

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-11-23, 23:50
p.s. na stránky už odkaz na výstavu dávat nebudu, za pár dn?, max týdn? pob?ží stránky nové, tam už to je inzerováno.

není mi to FUK

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Anabelita (IP)
Datum: 2010-11-24, 00:54
akcia premenovana na "brn?nský fret?í valentýn", snad je toto pomenovanie vhodnejsie

Aktuální stránka:98 z 98


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist