Aktuální stránka:94 z 98
Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-10-06, 09:59
Dobre ranko...tak a co jsme tim vysledovaly???:)

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-10-06, 10:02
Ahoj Hanulko...no, to ti teda nezavidim:( Ja maximalne zalehnu, zjistim, ze je tam nejaky tchori vetrelec, tak ho jdu odchytit a odnest do obyvaku...zalehnu a slysim rambajs...ahaaa, musim jit odsunout stul..slastne zalehnu a zacne zelva v bazenu....odnesu zelvu...a pak uz muzu spat:)

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-06, 10:07
Žofiro, já se p?iznám, že nevím. Nikdy sem sami?ku nemn?la, natož b?ezí...snad se n?kdo skušený vyjád?í...

Luci, hanulka: mn? teda v noci nebudí nikdo...tcho? chrápe pokud nevstanu :-)))
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-10-06, 10:15
Lucifina: M? teda tcho? sice leze taky do postele, ale je jen jeden a ješt? k tomu má t?žký zadek, tak se tam sám nevyškrábe, takže jen tak poskakuje a já slyším jen tvrdé pády na zem, ?ímž si vysoudí soucit a je nacpán do postele:)) Kde samoz?ejm? noruje a nenechá m? spát, takže ho ubytuju v kleci, kde se mu nelíbí no:D Pak mám ?in?ilu, no?ní tvor, hlodá m?íže a háže miskama.. a pískomilové taky zrovna moc tichá stvo?ení nejsou, ti zas hrabou pod keramickým domkem, který pak t?íská do st?ny akvária.. A želva, to je ztracený p?ípad:))) Tu máme už 10 let a t?ch 10 let nep?etržit? hrabe v jednom rohu svého p?íbytku, stále ješt? nep?išla na to, že ven se fakt nedostane:D
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-10-06, 10:19
Johanko, u nás to je naopak..Já chrápu, dokud tcho? nevstane:D
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-06, 10:23
Hanulka, celkem hezká i když hlu?ná ZOO :-))))
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-10-06, 10:28
Jeeezisi Hanulko:))) To jo, to je teda Zoo...my jsme museli spani s maminkou( se mnou) v postylce zatrhnout...Leilinka jeste mohla, ale ted jsou 4 a to povazuji za neproveditelne:)))

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-10-06, 10:28
Hlu?ní sice jsou..Ale m?žeš si vybrat podle nálady, který kožich si pomazlíš:)
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-10-06, 10:30
Jinak abyste vedely, doma uz je klid...jakoze uz se tak neperou:) Ted je to tak, ze Tomicek uz konecne zjistil, ze taky umi bojovat, ne jen pistet a utikat, takze se doma bavime nad jejich tichymi "souboji titanu" :)))Kdyz se unavi, ruzne na stridacku se na sebe rozlozi a spinkaji. Jsou to takovy ruzny kombinace- Leila a kluci, Leila a Tomik, Leila a Tomik a Monty, Monty a Kim a Tomik:)))

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-10-06, 15:10
Johanko,no když psal,že ve 4.týdnu b?ezosti vážila 860g a tu už p?ibrala t?ch 80g,tak bych ?ekla,že p?ed tou b?ezostí t?ch 780g mít mohla,ne?

tím kolik vážila d?ív a kolik ted jsem se tak n?jak snažila zjistit kolik by asi tak m?la normáln? vážit,no...

jinak jsem byla s Filipem ješt? na injekci a budu do n?j cpát léky,chjo,to bude zas boj :o/ v pátek jdem na kontrolu.koupila jsem jim dv? balení holistic select ( [www.eaglepack.sk] ),tak doufám,že se potom budou chtít vrátit k TF,jinak bych p?i Filipovo b?žný spot?eb? asi skrachovala :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 06.10. v 17:07.
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-06, 17:42
ŽoFiRo, Filip má furt ten prújem? Zlepšilo se to aspo? trochu?

Podle toho jak píšeš by mohla mít Rozárka te? skoro normální váhu jak p?ed porodem, ne?
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-10-06, 17:49
Johanko,ano pr?jem se po prokolinu o n?co zlepšil,ale ješt? zvracel,takže dostal i n?co proti zvracenía prokolin má taky...
kolik že váží Rozárka ted?p?es 600g?


[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-06, 18:03
Tak držím medv?dovi palce, a? je rychle fit! Proboha a? nám nezhubne! :-)

Rozárka má asi spíš n?co pod 600 jak nad...
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-10-06, 18:03
Ted ma cca 595, ale na nepresne vaze, ale verim tomu, je hubenejsi nez predtim a to mela 612.

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-06, 18:07
Kafralky, hele co mám :-))))) [forum.fretka.sk]
se omlouvám, blbá fotka: [forum.fretka.sk]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 06.10. v 21:16.
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-10-06, 18:11
ale...myslím,že jemu by menší úbytek váhy neuškodil :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-06, 18:14
ŽoFiRo, komu jako Filipovi? To nééééé, on musí zústat "medv?dí"!!!!!!! :-)))
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-10-06, 18:20
Johanko,jo Filipovi :o) jsem s nim byla minule venku a musela jsem se mu smát :oD pá? b?žel do kopce a strašn? mu tam ty špí?ky lítaly ze strany na stranu :oD
a do výstavy už budu mít možná skýna s chlupatym ocáskem :o) ale koukala jsem,že si n?kde od?ela/vykouala zadní nohu,má tam strup :o/ taky se jí za?al p?kn? usazovat zubní kámen :o( má ho už jak na zadních zubech,tak i nap?edních :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 06.10. v 18:32.
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-06, 21:19
ŽoFiRo, komu zubní kámen? Žofce? U ní by to mohlo být i ?isté metabolizmem...ten ona p?i t?ch onemocn?ních normální mít asi nemúže...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 06.10. v 21:22.
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-10-06, 22:49
Johanko,ano ZK u Žofky.dva nejhorší zuby jsem jí dneska vy?istila,zítra p?jdu na další,ale jak vy?istim ty vep?edu nevím :o/ má strašn? malinkou tlami?ku a blb? se tam dostanu.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-10-06, 22:52
Ahoj ŽoFiRo,tak poinformuju o mém nákupu,jak jsem objednávala p?es to exo-eko...Krom? ko?i?áku Matýska z tý objednávky nic nebere-jak jsme koukali na tu zubní pastu,tak ta mu v???bec nechutná a je to boj mu ji aplikovat do pusy natož na zoubky, natahovací myška ho bavila prvních p?t minut,te? už si ji ani nevšimne.Vitemíny ve spreji pro fretky mu taky nechutnaj a zdrhá p?ed nima. Kožená kšírk jsou taky celkem k ni?emu,p?ijde mi,že ho to pod bradou na krku škrtí.Pak mí?ek na pamalsky,ten je na n?j velkej a v?bec ho nebere,aspo? že našeho psa tahle hra?ka pot?šila. Jo a v tom hamáku s tím beránkem nespí,teda spíš pochybuji,že si v?bec všiml že ho má v kleci...Takže schrnutí v kostce-1100 K? v háji...
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-06, 22:52
ŽoFiRo, ?ím Žofce ty zuby ?istíš?
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-06, 22:58
Petra a Mates: z toho si nic ned?lej :-))) já nakoupila krmicí mí?ky (ve dvou velikostech, jeden i k?u?í...) pak hra?ky od výmyslu sv?ta....fre?ák mi na všechno kašle! Na zuby sem koupila ten Orenzyme gel, zatím sem to mázla jednou, tak nevím jestli to funguje...
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-10-06, 23:18
Johanko,sundavala jsem jí ten kámen pilní?kem na nehty,ale bylo to hrozný,protože má tu tlami?ku malinkou a bála jsem se,že jí t?eba necht?n? rejpnu do rtíku,nebo dásn? :o/ ale má to v pohod?.
Petro,s tím mí?kem si moje fretky kutálí :o) zrovna dneska tu s nim Žofka chvilku b?hala,strká do n?j ?umákem a ?eká co z n?j vypadne :o) hamak-v tom mi taky za?la spát až o n?co pozd?jš,t?eba zrovna ted v n?m chrní :o) ale tak m?síc tam visel jen tak...

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 06.10. v 23:22.
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-10-06, 23:24
taky mám tu pastu orozyme,ale nechutná mu,takže namám tušení,jak ji budu aplikovat,abych aspo? zjistila jestli funguje...s hra?kama u m? kamarád skon?il,budu mu kupovat už jen osv?d?ená gumový pískací hra?ky,sejn? jich má v??n? nedostatek...
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-10-06, 23:27
Petro,já pastu nanášim tak,že ho chytnu za k?ži vzadu na krku a máznu mu to na zuby...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-10-06, 23:27
ŽoFiRo,tak to si m? docela pot?šila s tím hamákem,snad si ho aspo? všimne a t?eba ho ?asem za?ne používat aspo? jako prolejza?ku...A co Žofince do toho mí?ku dáváš,já už snad vyzkoušela všechno,ale prost? ne a ne,si ho jen prohlídnout...
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-10-06, 23:30
má tam p?evážn? granulky a pár t?ch pln?nejch polštá?k? pro fretky (crock bakon,bo tak n?jak se to jmenuje).ale taky jí trvalo než na to p?išla...jinak v?tšinu gumovejch hra?ek si tahá do pelíšku :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-10-06, 23:30
No když m? je ho hrozn? líto,když ho držim takhle a moc to ned?lám,a když už a chytnu ho z lechka,tak si myslí,že si sním hraju a za?ne blbnout...S tou pastou to ale budu muset po?ešit...
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-10-06, 23:33
jo,to mi taky d?lají,že za?nou blbnout,takže je chytnu,máznu pastu a potom je proženu :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Aktuální stránka:94 z 98


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist