Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:5 z 6
Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-09-19, 16:59
:o) no ja vazne cucim :o) A opravdu jsem se dozvedela novinku..

Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-09-19, 18:21
U lidí jsou sourozenci vlastní pokud mají oba rodi?e stejné. Pokud je jeden z rodi?? jiný, jsou sourozenci nevlastní. Nap?. mé dcery - z prvního a druhého manželství- jsou nevlastní sestry
A kdyby Lee p?išla na výstavu a sundala si kabát, tak ji stejn? pro hubenost neuvidíte.
Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-09-19, 19:19
ja si to s tim vlastni nevlastni myslim taky, ze je jedno , kdo z rodicu je jiny, proste kdyz nejsou oba stejni, je to nevlastni. ale treba se mylim.

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-09-19, 21:10
Erin, fajn, tak to bych si s Lee mohla pokecat o samote - jsme na tom stejne :)

Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-09-19, 21:11
Koukám na to jako vrána, dodneška jsem to netušila, ale ona má ta Martina pravdu!!!!

[cs.wikipedia.org]
Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-09-19, 21:34
no m?la bych obrovskou radost, kdyby jo, ale jak koukám do tý wikipedie, tak ani já nemám úplnou pravdu :o)
sourozenci VLASTNÍ mají alespo? JEDNOHO Z RODI?? SPOLE?NÉHO, je tedy fuk, jestli matku nebo otce. a na to koukám jako vrána zase já. byla jsem 100% p?esv?d?ená, že mám pravdu, kdyby už jen z toho d?vodu, že otec je vždy NEJISTÝ, jistá je jen matka... :o)

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-09-19, 22:13
no tak to si ted pripadam jak debil... takze staci, kdyz mam s nekym stejneho otce a uz je to vlastni sourozenec? no to je peklo... tak to buhvi, kolik takovych vlastnich sourozencu beha po svete :-)

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-20, 01:05
Já celkem netuším o co tu jde....



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 20.09. v 17:36.
Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2008-09-20, 20:40
já teda nevím, ale když má z rodi?? spole?ných jen p?lku - ?ili bu? otce nebo jen matku - tak je jednodušší ?íci, že to je jen p?lsourozenec než špekulovat jestli platí vlastní nebo nevlastní. Jinak já jsem zase byla p?esv?d?ena že vlastní je pouze když má oba rodi?e stejné a nevlastní, když jen jednoho. Tak te? fakt nevím...
Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2009-04-14, 09:09
Takze at zije zakon svinstva...

(exhumuju vlakno pri prilezitosti Cvokinnich narozenin - dozila by se sesti let...).

... jsem si poridila fretku - malou Jingle GE. Fretka si poridila chorobu. Akutni zanet delohy. Akutne tedy vykastrujeme a v ramci operace s udivem zjistujeme, ze fretka trpi vrozenou vyvojovou vadou, kterou u fretky jeste nikdy nikdo poradne nevidel.

...takze tak slavime vanoce. Na operacnim sale vymyslenim, co se tak da asi s fretkou udelat. Ted tedy pevne doufam, ze na me stale ceka na te intenzivce, domu mi ji nedali.

...jinak zazitek dobry. Kdyby neslo o moje zvire, ze jo.
Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-04-14, 13:40
:o( sakra :(

Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-04-14, 14:39
klasika - ková?ova kobyla. a to tvoje fretka má ješt? kliku, že je zrovna tvoje.

držím palce, aby ta klika byla po?ádná.

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-04-14, 15:06
Lee, ?eho se ta vývojová vada týká?
Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-14, 15:11
Ty vado :o( Taky doufám a držím palce, aby ta klika byla po?ádná.. :(
Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-14, 15:13
Silvo, jestli sem to dob?e pochopila, šlo o vývojovou vadu pochvy.
Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-04-14, 16:54
Lee, nikdy mi nebudeš vybírat fret?.
Jak je malýmu ?ertovi? Ani tob? ji nedali dom?? Pro?? PIŠ!!!
Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2009-04-15, 21:13
Skritka jsem si vcera vyjecela domu, nicmene mam povinny pracovni vyjezd (bez zvirat, uz jsem o tom jednala loni), takze intenzivne pecuje kamaradka-za dva mesice doktorka.

Vyvojova vada se tyka vyvodnych cest pohlavnich - na jednom miste byla pochva prerusena tak, ze nekomunikovala s delohou. Kdyby se to stalo o kousek jinde, postihlo by to i mocovou trubici a frete by se pravdepodobne nedozilo odstavu.

Ted ma vysitou diru do briska a ceka se, co to udela - zhoji se? Zajizvi se? Zhnisa?

Kovarova kobyla=zakon svinstva. Jednou bych ocenila zdrave a bezproblemove zvire...
Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-04-16, 00:44
Lee, to je mi líto :o( Držím palce, a? se potv?rka brzy a hlavn? bez problém? zahojí!
N?jak po?ád nechápu, jak funguje to, že pokud st??ou zdravotníci (a je jedno, zda ?lov??í nebo zví?átkoví) a jejich nejbližší okolí, tak je v tom vždycky n?kde skrytej PO?ÁDNEJ hák... :-/
Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-04-16, 09:46
Vendulko, jestli ono to není tím, že zdravotníci na ten hák p?ijdou, nezdravotníci p?ijdou o nemocného. Takže má malej ?ert vlastn? dvakrát št?stí - že ten sr?st m?l kousek vedle a že se dostal do rukou veteriná?i.
Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-16, 09:52
Držíme Ge všechny palce!

Erin, Lee by sme mn?li n?jak naklonovat a každý exemplá? posadit na jednu veterinu...mám totiž celkem reálnou p?edstavu ( a ne moc hezkou), co by s tímto problémem ud?lal vet na malém okresním m?sté SR
Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-04-17, 10:42
Mno, ono sa to potvrdzuje...nasa vetka sana ma tiez fretky so vsetkymi moznymi vadami a chorobami, ake ju napadli.
Moje fretule su tiez podivuhodne exemplare, aj ked teda nie chorobami ale psychikou.
Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2009-04-18, 16:33
Toz stribrna katastrofa se ma docela dobre, kastracni rana zarostla moc hezky, vyvod pahylu zatim drzi ani moc nehnisa, takze asi slava. Sice se tam lepi chlupy, neb obe linaji, ale holt sundavame chuchvalce, dozrala antibiotika a vypada docela cile, uvidime, co na to reknou v patek na kontrole.

Johano, zase me neprecenuj:-) Hrcu v brise poznam, hrcu v brise otipuju, nalez doladim podle rentgenu (se sonem nekamaradim), ale kdyz se pak zjevila pri operaci ta nepruchozi deloha a z druhe strany nepruchozi pochva, marne jsem premyslela, co JA bych s tim delala. Ted to vim, ted uz bych to asi vysit zvladla, ale vymyslet reseni neceho, co jsem v zivote nevidela... ?

Majo nestras!:-) Mam vybraneho psa a hodne doufam, ze bude zdrava a schopna. Ja chci maximalne jednou za rok ockovat a zvirata lecit zasadne cizi!:-) Jedno zvire by clovek mohl mit zdrave, ne? I kdyz je veterinar...
Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-04-18, 16:59
kdyz si poridis dite,tak urcite zdrave bude.. ..neb jsi veterinar B-)

Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-04-18, 18:15
A bydlelo by v kleci aby ho zví?ata nepožrala
Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-04-20, 13:27
Ano, mozem potvrdit, ze zootechnikovo dieta je velmi zdrave a ma sa culo k svetu...zato rodicov a zverinca sa chyta kazda choroba, co okolo len presumi...;-(((
Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-04-20, 14:13
majo, ted jsi mne dostala. koukam jak blazen na monitor a p?emýšlím v ?em je tak super zdravá zootechnikova dieta (rozum?j stravovací omezení) a pro? se po ní máš tak k sv?tu a až te? mi dochází, že je to dít? ale slovensky! fuj, to jsem si oddechla:-D
Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-04-20, 15:16
To zzelv:...;-))))))))))))))))
Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-04-20, 22:41
To máte vy mladé z toho, že je pro vás slovenština cizí ?e?. Nám ned?lá problémy, dokonce n?které p?eklady z cizích ?e?í ?tu rad?ji ve slovenštin? než ?esky. (Zvonokosy slovensky - nemá chybu)
Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-21, 00:50
Jo, tak já jsem na tom byla úpln? stejn? jak želví, ale to spíš proto, že Maja když píše o svým prckovi, tak jí nazývá n?jak jinak (na výraz si nevzpomenu), a tak mi n?jak nemohlo dojít, že dieta = dít? :o))
Avatar

Re: Zvetsena slezina, postarsi fretka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-04-21, 01:01
šarkan :o)

ale Zelvi dieta me fakt rozesmala - sem si toho nevsimla..





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yasmin dne 21.04. v 01:02.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:5 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist