Aktuální stránka:32 z 37
Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-03-16, 20:11
Mno já pas k mlá?at?m nedávám, ale ?ipovaná samoz?ejm? jsou.

P?ikláním se k názoru Žofky i Johany - chovateli je evidentn? jedno, do jakých podmínek mlád? p?jde, což není dobré, ale zase kdo by pustil 5000 do pole, že.. Nicmén? m? to p?ijde dost ujetý..
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-03-16, 22:58
Jana Žáková: To já samoz?ejm? vím ;), reagovala jsem spíš na to, jakým stylem je to podáno, m? to p?ipadá jako inzerát n?koho, komu je to jedno a tedy do mlá?at nic neinvestoval. Já sama jsem pro mnohem vyšší ceny!! Bohužel mám tu zkušenost, že se lidé velmi podivovali na mnou uvedenou cenu (2tis) a neuv?domují si, co takový odchov obnáší.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Jana Žakova (IP)
Datum: 2010-03-16, 23:36
Hanulka - v loni jsem vid?la na jedné burze zví?at prodávat n?jakou sle?nu 7 m?síc? staré frete?ky po 100 K?.M?la jich dvanáct, z krabice je vytahovala v rukavicích. Chvilku jsem pozorovala d?ní kolem . Pak p?išel starší chlápek a po chvilce smlouvání koupil všechny za 600. Pro hady.Ta holka v?d?la kam prodává a ješt? vtipkovala , že je nemusela ráno krmit.
Za m?síc tam byla sle?na s dalšími fre?kami.Je dob?e Hanulko , že svoje mlá?ate nenabízíme levn?.


Já si myslím , že se lidi v p?ihazování nep?etrhnou.
V?bec prodávat mlá?ata formou aukce je hrozný !
A pokud je jedinou podmínkou prodeje výše nabídnuté ceny , tak to zcela vypovídá o tom jak málo chovatelce na odchovu záleží.
Ale myslím si ( a i v to doufám ), že majitelka odchovu spíš cht?la trochu rozhýbat a upozornit na své stránky.

www,majestik.estranky.cz



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Jana Žakova dne 16.03. v 23:52.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-16, 23:44
myslím, že upozornit na stránky se dá i jinak, než tam nabízet odchov v aukci... však spousta chovatel? p?ihodí do inzerce i odkaz na své stránky, kde je v?tšinou uvedený víc info o zví?eti/chovu/odchovech... ale tady je info spíš "obchodní" než o fretkách samotných..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-03-17, 00:10
Jano! To jsi sem o tý holce v?bec nem?la psát!!! :-O Zírám, jak jsou lidi bezcitní - chápu, had taky musí n?co žrát, ale i potrava si zaslouží d?stojnej život.. a rozhodn? bych teda nekrmila hada šelmou.. no nevím, o hadech toho moc nevím..hloupá holka..
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-03-17, 08:18
Hady jsme pár let chovali, dokonce jsme i m?li hadíka sta?íka rekordmana, ale NIKDY bych nedala ani šelmu ani dosp?lou myš.Je otázkou, kdo kousne první a když je to myš, není to pro hada zádná sranda.Had má k?ži tenkou a pod ní dovede mali?ká ranka p?kn? hnisat - a dlouho, než na to p?ijdeš. T?ch had? onoho chlápka je mi docela líto. V??ím, že se freti?ky bránily.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-03-17, 10:00
Paní Jano, to je práv? to, já osobn? sice odchov nakonec nem?la (nevyšlo nám to) a do budoucna neplánuju, ale jakožto kupujicímu by mi bylo stydno dát za fretku z dobrých podmínek, o?ipovanou, nao?kovanou, vymazlenou, mén? než 2tis. Jak ?íkám, já bych s cenou rázn? p?itvrdila, lidi si pak koupi ?asto lépe "uv?domí" a fretky, které kon?í v útulcích, jsou vesm?s "oby?ejní tcho?i z burzy za p?tistovku/z farmy/superodchovu za 2OO"atp. Ano, byla tam i hol?i?ka s rodokmenem, ale to je opravdu výjimka (zatím). Hlavní problém vidím v neinformovanosti, takže tento typ inzerát? opravdu vidím nerada. Jaképak rady asi daná sle?na budoucím majitel?m sd?lí, když se k zadávání miminek takto staví?
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: shadowinek (IP)
Datum: 2010-03-17, 20:34
v odpovedi na ten inzerat chce ale i vedet kolik let ma clovek zkusenosti s chovem fretek, tak je tu moznost, ze cena je pouze jednim z faktoru prodeje

navic na strankach ma fotky rodicu i malych fretek

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-03-17, 22:43
Tohle je zase inzerát.... Dne: 17.03.2010 v 18:04:36
Jméno: So?a
P?edm?t: prosila bych samici
Shanim pro kolegini samici fretku.Pokud mozno do Brna. Za prijatelnou cenu-do 100kc.Dekujeme.

Prosila bych kilo vep?ového..... :-(

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-03-18, 15:32
shadowinek: Pro? by m?lo být rozhodující kolik let má zkušeností? Radši dát fretku n?komu, kdo je deset let chová na pilinách bez wc a krmí obarveným zrním, než za?áte?níkovi, který si vše pe?liv? nastudoval? Jak m?žeš v?d?t, že ten, kdo ti nakecá hory doly, kolik fretek už vychoval, je ten správný? Kam ten sv?t sp?je..
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: shadowinek (IP)
Datum: 2010-03-18, 16:28
hanulka: ja ten inzerat nijak neobhajuju..jen rikam, ze je moznost, ze hodnoti i podle neceho jineho, nez podle nabidnute ceny...nemusis hned kazdeho odsoudit na zaklade neuplnych informaci

stejne tak tu nekdo psal, ze chybi informace o rodicich a popis - pokud si ty stranky projdete, tak tam veskere informace jsou vcetne fotek

nerikam, ze se systemem prodeje souhlasim, jen se mi proste nelibi, jak jste tu vsichni hned odsoudili :)

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-03-18, 18:11
Ten blb jsem já . fotky miminek jsem našla, ale p?vod rodi?? nikoli. Mohu poprosit o ty rodi?e? Podle fotek nepoznám skoro nic.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-03-18, 18:22
Erin, asi sem taky slepejš, ale rodi?e sem nedokázala identifikovat. Pátrala sem i v registru - nic. Pátrala sem jestli neni náhodou registrována ChS "Krásný vrch", nebo podobný název, nebo ChS podle jména resp. bydlišt? - nenašla sem.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: shadowinek (IP)
Datum: 2010-03-18, 20:49
Erin, Johana: majitel stranek ma ve svem registru 6 svych fretek (prijmeni Schonberg) z toho 2 champagne a to samce a samicku, takze podle popisu v nabidce tipuju, ze to budou tihle dva:

samec - [sfretky.cz]

samice - [sfretky.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: shadowinek dne 18.03. v 20:50.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-03-18, 21:04
Promi?, ale opravdu podle obrázku nepoznám, s kým jsou p?íbuzní. "Sv?j" registr asi máme všichni, ale vypovídací hodnota pro chov je nulová, pokud není jedinec ve ve?ejn? dostupném registru s celostátní p?sobností
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: shadowinek (IP)
Datum: 2010-03-18, 21:24
ja nerikam nic o tom, ze to musi byt kvalitni chov, nebo ze zpusob jakym nabizi sve fretky je nejlepsi mozny...pouze upozornuji na to, ze vse nemusi byt jenom cerne ;)

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-03-19, 09:41
ŽOfiro
koukala jsem, že máš na t?ch stránkách
zaregistrované fretky - to ses t?eba s majitelem
nespojila a nezeptala se, co znamená ta dražba?

[sfretky.cz]
[sfretky.cz]
[sfretky.cz]
[sfretky.cz]
[sfretky.cz]

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-03-19, 09:56
Forma prodeje - nebudu komentovat. Mn? spíš šlo o to, do jakých podmínek (alespo? výchozích) budu mlád? dávat. Ale každý jsme jiný...

Spíš nerozumím tomu, že uvádí jako jeden z ú?el? chovu množení a p?itom neudává nic o rodi?ích mlá´dat
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Mar?as-kelly (IP)
Datum: 2010-03-20, 19:46
vím,že jsem nová,ale vzhledem k tomu,že jste zkušené a zb?hlé a m? nad tím co tady ?tu rozum stojí-tak se chci zeptat- pro? se lidi zbavují fretek?co je na frete?kách tak špatného?
jde o peníze,které necht?jí investovat?nechápu to!! a pro? nej?ast?ji píši d?vod alergie?mám na to sv?j názor,ale nechci tady vyznít jak blbec :-(



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Mar?as-kelly dne 20.03. v 19:48.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-20, 19:52
nej?ast?ji se jich zbavují v dob? dospívání, kdy fretka kouše, smrdí a prost? jí nezvládají. napsat d?vod alergie je jednodušší než tam vypisovat pravý d?vody.. navíc kdo by si jí vzal, kdyby tam napsali, že to kouše a smrdí..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-03-20, 20:08
Mar?as-kelly: v?tšinou jde o majitele, kte?í si po?ídili fretku bez toho, aby si zjistili co fretka je. T?eba ze zverimexu, burza, farma "jééé, mami tohle je hezký já to chci"..."ano milá?ku já ti TO koupím". A pak jak roztomilé mlád? p?ijde do puberty, za?ne kousat, kakat kdekoli, smrd?t....tak se ho zbavují. A alergie to vždy jistí jako výmluva.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Mar?as-kelly (IP)
Datum: 2010-03-20, 20:21
Opravdu nechci vypadat jako blbec nebo n?co horšího,ale musím se p?iznat-mám 3 d?ti a všechny zdravotn? postižené a mezi to pat?í také alergie!uznávám,že jsme nebyli zcela poctivý v lé?b? alergií:-(, no kv?li jiným potížím jsem nám p?ed léty po?ídila ko?i?ku a pak pejska a d?ti jsou klidn?jší oproti ?as?m bez zví?átek-kanysterapie fakt ú?inkuje:-)no a p?ed ?asem nám p?ibyla frete?ka:-).A to si vemte,že p?ed rokem a n?co zjistili synovi alergii na zví?ata a i p?esto jsme je NEDALI PRY?!!!!MY JE PROST? MILUJEME.Ale donutilo nás to kone?n? se lé?it a musím p?iznat,že pokud syn bere léky tak je vše v klidu!!!Pouze p?i vysazení lék? poznáme,že ty zví?atka máme!!! A proto nechápu pro? se na to lidé vymlouvají???Upozor?uji,že nemáme p?íliš silnou alergii z které by hrozila anafylaxe(krom? m?,ale u m? to hrozí jen ze v?el)

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Mar?as-kelly (IP)
Datum: 2010-03-20, 20:28
Jo a podotýkám,že jsme cht?li ud?lat dobrý skutek s frete?kou-je to chudá?ek týraný-v?bec si ji nezasloužili zr?dy

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Mar?as-kelly (IP)
Datum: 2010-03-20, 21:15
asi jsem napsala n?co špatn??

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-03-20, 21:29
Nenapsala jsi špatn?, ale jinam. Napiš do P?íb?h? nalezenc? a odloženc?, jak jsi k té fretce p?išla
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2010-03-21, 01:04
Neni tohle klec, ktera normalne stoji 1300,- nova? :o)

Dne: 20.03.2010 v 13:05:22
Jméno: Ambrožová
P?edm?t: prodám - voliera, klec jako nová
[zvirata.bazos.cz] c-jako-nova-fretka.php

Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-03-21, 11:05
Mám tutéž, uvažuju, že ji prodám. Platila jsem za ni 1550, prodám za polovic. V Praze mám fretí v?ž a na chalupu bych ji musela vézt na st?eše bez nosi?e, do Š 105 mi neproleze dve?mi.Klec nemá žádné vybavení.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-03-21, 19:02
no a taky je to klec, která je nevhodná pro sami?ky/
malé fretky.

Protože p?esn? tuto jsme m?li a má velké rozte?e
mezi m?ížovím. vlastní zkušenost ;)


Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2010-03-21, 20:18
To neni uplne pravda :) Pro samicky muze byt taky, ale ne pro ty male :o)
Ja v te kleci samicky mam a neni problem.. Me z te klece utekla leda tak samicka ktera mela 700g a min.


Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Grulak (IP)
Datum: 2010-03-21, 20:35
Nevi nekdo kde by se dalo sehnat levne svarovane pletivo. Potrebuji na 4ks o rozmerech cca 60x50 cm.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Grulak dne 21.03. v 20:38.

Aktuální stránka:32 z 37


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist