Aktuální stránka:35 z 37
Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-06-13, 12:59
Nabízíme sedm krásných fret?ích miminek, narozených 3.6.2010. P?t holek a dva kluci,k odb?ru mezi 15. a 22.?ervencem. Maminka moc hodná, mazlík, nekouše, chodí na zách?dek. Prosím, ozv?te se, chceme fre?ata uchránit p?ed zverimexem.

[zvirata.hyperinzerce.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-06-13, 13:03
teda málokdy m? inzerát tak vyto?í, jako se to povedlo paní tiché :o(((

TO JE ALE .... !!!



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: majda dne 13.06. v 20:16.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2010-06-13, 13:26
Hm... A co takhle fre?ata ochránit tím, že nebude fretky množit?!

Tohle zase docela dostalo m?:

Dne: 09.06.2010 v 18:52:34
Jméno: Nikola
P?edm?t: Fretky
Prodám fretky narozené 9.5.2010 za pytel steliva a balík kapsi?ek Whiskas. Fretek je dev?t,k odb?ru budou 9.7. Zbarvení:tcho?ovité,šampa?ské.


Je vid?t, že mlá?ata budou ur?it? kvalitn? krmená... A pak se lidi, kt?í cht?jí fretku, diví, když zodpov?dní chovatelé cht?jí za mlá?ata adekvátní cenu a ne pár stovek...

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2010-06-28, 09:04
Eh, asi jsem divná, ale m? by p?išlo v téhle situaci mnohem lepší fretákovi po?ídit novou kamarádku, než se ho zabavovat...

Jméno: Marcela
P?edm?t: Daruji ro?ního fret?ího kluka
Dobrý den,darujeme s t?žkým srdcem našeho ro?ního kastrovaného same?ka Adámka tcho?ovité barvy.Um?ela nám sami?ka a on je sám moc smutný. Darujeme ho jen vážným zájemc?m a do spole?nosti(hodné)fretky.Chodí rád do lesa na procházky,rád se cachtá ve vod?,je moc hodný a hravý.Máme jedinou podmínku-jedno p?edb?žné setkání s vaší fretkou,abychom si byli jistí,že si spolu budou rozum?t,a že bude náš fre?á?ek spokojený.Jsme z Chomutova.Tel.737560065 Dne: 27.06.2010 v 21:33:36

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-07-01, 02:10

----------------
Prodám fret?í mim?a holky i kluci r?zného zbarvení.Fre?ata jsou 4 týdny stará za?ali sami jíst--ideální v?k na 100%ocho?ení:-)vychodo?eský kraj--Trutnovsko

Jméno:
Telefon:

Lokalita:

Cena: monika
602147619

Trutnov

600 K?
[zvirata.bazos.cz]


neváhejte a berte, budou 100% ocho?ená, což se u pozd?ji odstavených nedá!

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2010-07-01, 09:25
ááááááááááááááá, na to se nedá ani nic ?íct....

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2010-07-01, 10:49
Eh... prodávat samici s t?ítýdeními mlá?aty mi p?ijde docela drsné...
Sice netuším, co k tomu sle?nu vede, a m?že to být n?co vážného, ale stejn?... (a tahle sle?na ode m? cht?la p?ed m?sícem malé fret?).

PRODáM - Levn? prodám skupinu chovných fretek.
Jedná se o dva samce (st?íbrný s pomožkama a šampa?) a sami?ku (šampa?). Dále prodám sami?ku (st?íbrná s ponožkama) s 5ti t?ítýdenímy miminky. Sami?ka je po císa?ském ?ezu a ze zdravotních d?vod? vykastrovaná. Prodám taky veškeré vybyvení - voliéry,klece atd.
D?vod prodeje- zdravotní d?vody. Záleží mi na nich,ale už se o n? nemohu nadále starat a tak jim hledám nový láskyplný domov,kde je budou mít rádi aspo? tak jako já.
Prosím,jen vážní zájemci.
Sp?chá
Nerada bych je dávala do n?jakého útulku
Cena dohodou - opravdu levn?


Cena: Dohodou

E-mail: 1Nykyta1@seznam.cz

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-07-01, 11:00
joo, já to pejanovi ?íkala, že tý bych fretku nedala..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2010-07-01, 11:05
M? tehdy jen psala, že shání bílou samici, já už nem?la volnou, dala jsem jí kontakt na n?j, protože jsem v?d?la, že on volnou má. Že dál už se uvidí, nic jsem o ní nezjištovala, když pro m? to tím kon?ilo.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2010-07-01, 20:47
Mám nové informace k tomu inzerátu uvedenému výše. Majitelka je t?žce nemocná, pé?i u fretky už prakticky nezvládá a zbývají jí týdny života, myslím si, že v této situaci by bylo záhodno pomoc a snažit se sehnat fretkám nové majitele. A zajistit co nejd?íve pé?i o samici s mlá?aty. Tak pokud vás n?koho n?co napadá...
Má také dva pejsky, malého "ratlíka" zvyklého na fretky a n?jakého v?tšího psa. Tak pokud n?kdo víte o n?kom, kdo by se fretek nebo pejsk? mohl ujmout, tak majitelku kontaktujte.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2010-07-01, 20:54
Zabko: od teto slecny jsem toho slysela tolik, ze bych tomu ani neverila :o/ udelala to uz jednou, udela to vickrat :o/
to, ze je na voziku uz vim davno a nekolikrat jsem resila i fretky - prodej, koupi a td.. :(
Nejak se me nechce verit, ze je to tak, ze ji zbyvaji tydny zivota.. :o/

Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2010-07-01, 20:57
Nevím... Dneska u ní byl Pejan, informace mám od n?j.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-07-01, 21:18
p?ed m?sícem cht?la nové fret? a te? náhle umírá? jestli je to pravda, je mi jí opravdu moc líto, takhle ne?ekan? to musí být strašná rána :o(

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-07-04, 14:10
Kdyby m?la pravdu, tak nabízím pomocnou ruku. Jen bych pot?ebovala odvoz k sob? dom?. Ale jen v p?ípad?, že paní nebo sle?na mluví pravdu!!!
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2010-07-04, 21:39
Tak prý už má sehnaný azyl pro všechny krom? st?íbrného samce, a jednoho psa, který ale p?jde zpt do chs odkud pochází. Ovšem kolik z elého je pravda, to netuším

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-07-06, 17:37
Prodám fre?áka (Jerryho), se vším vybavením (klec 100x80x60, vodítko, nerez. miska na jídlo, r?znými hamaky, hra?kami)
Jsou mu 4 m?síce, má p?es 900g takze bude velkého vzr?stu, je mohutný a stašn? hravý, rád chodí na procházky, zvyklý na psa a nekouše v?ci. Je zvyklý na jakékoliv jídlo, ale po?ád má v misce granulky pro ko?ky.
Chci ho prodat z d?vodu nedostatku ?asu, chodím do školy a do práce. Je mi ho moc líto když má být v?tšinu dne doma sám.
Prodám ho za 2000 (p?i rychlém jednání sleva 1500) Jsem z Hulína u Krom??íže, ps fotky jsou nekvalitní takže nezávazná návšt?va vítána. pp?. Lyneth@seznam.cz
S pozdravem Denisa

[zvirata.bazos.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-07-07, 01:29
Dne: 06.07.2010 v 19:36:57
Jméno: jarka
P?edm?t: daruji fretacka vypekla nas sona
daruji holky a kluky fretata steri asi tak 3 mesice okoli neratovic volejte 603575967volejte a prijedte uz je nemuzu uzivit dik moc jarka

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-07-07, 11:07
Koupím do chovu mlá?ata fretek,ale pouze ve st?íbrném nebo hodn? tmav? ?erném tcho?ovitém zbarvení-1samce a 1sami?ku,mohou být p?íbuzní.Možno i jednotliv?.P?ijedu si.Prosím o nabídky s fotkou a cenou.

Jméno:
Telefon:

Lokalita:

Cena: Monika
732950426

Havlí?k?v Brod

V textu
[zvirata.bazos.cz][/b]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-07-08, 21:22
Prodám samce fretky stá?í 7 týdnu je o?kovaná od?ervená koupil sem jí z akva zoo.Bohužel jí musím prodat dozv?d?l sem že mám slíbený páre?ek
[zvirata.bazos.cz]

a pozd?ji se doví, že má slíbenou celou chovnou skupinu a pár dá pry??! ješt? to seno a na fotce odraz, to ho chová v akvárku?!

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 08.07. v 21:23.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-07-13, 12:40
PRODáM - dvouletou sami?ku p?ipušt?nou 5.7. Tel.773525798



Cena: 700,00 K?

E-mail: Gitano@centrum.cz


fretku p?ipustí a o pár dn? pozd?ji jí prodá :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Ráchel (IP)
Datum: 2010-07-17, 20:38
[zvirata.bazos.cz] Piškoty a seno. Grrrrrrrr



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Ráchel dne 17.07. v 20:39.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-07-20, 10:46
fretka 13:45 19. 07. 2010: ahoj narodili se mi fretky je jich 13 narozene 12.6.2010 a okolo 15.7.2010 budou k odbjeru cena od 100 - 850 kc 8 kluku a 5 holek... ahoj fretkz jsou mozne k zamluveni .otec je harlekyn barva jmeno je Spike .matka je channpang jmeno Buffy
1.albin - miminko samecek 450 kc
2.albin - miminko samecek 300 kc
3.channpang - miminko samicka 750kc ma dvojty jezevcik pruh
4.channpang - miminko sameck 150 kc
5.tchori - miminko samicka 300 kc
6.albin - miminko samecek 800kc ma cerne fleky
7.harlekyn - miminko sanecek 200 kc
8. chanpange miminko - samecek 400 kc
9.harlekyn - miminkko samicka 300 kc
10. samecek albin 200 kc
11. albin samicka
12 . samecek albin600kc

má velice zajímavý ceník :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-07-20, 11:24
Velice zajímavý ceník a zajímavý popis barev :D albín s ?enými freky, možná to bude DEW, ten má ?ernej pruh na zádech.. harlekýn s dvojitým pruhem :D
bože muj...
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2010-07-20, 12:56
Tý jo, tak takový ceník jsem fakt ješt? nevid?la - mám se co u?it :o) Tak hlavn?, že ví podle ?eho se cena r?zní to je d?ležité :oD
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2010-07-20, 13:05
Ceník je opravdu zajímavý, a ty p?eklepy a chyby taky o lec?em vypovídají. Taky je tam jedine?ná barevná terminologie. Ale nejvíc m? na tom dostalo to, že malí mají jít z domu v necelých p?ti týdnech...

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2010-07-20, 17:59
channpang je opravdu zajimava barva :o) nemluve i o tech ostatnich :)
i rozdeleni ceny je hodne zajimave :)

ale odber v mesici veku je opravdu nechutny :( tise doufam, ze se jen upsala, ale asi tezko :o/

Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-07-20, 19:30
...to neni ceník, to je diserta?ní práce...škoda že si v rámci té diserta?ky nenastudovali, že fret? se neprodává ve 4 týdnech :-(
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Sorka (IP)
Datum: 2010-07-21, 16:57
Pokazdy, kdyz si tu proctu inzeraty, tak se nestacim divit, kolik tech lidi je tak moc nezodpovednych... Neco chovaji, ale vubec nic o tom zvireti evidentne nevi.. to nechapu.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2010-08-04, 19:16
PRODáM - prodám mladé fretkz r?zných barev,cešna za kus 200,-,tel.721561260

[www.ifauna.cz]

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-08-14, 22:46
co dodat....
[aukro.cz]
Avatar

Aktuální stránka:35 z 37


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist