Aktuální stránka:36 z 37
Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-08-14, 23:26
piškoty a nau?ení na záchod s hoblinami...chovný párek, který už je starý na to, aby m?l m?l mladé :o(



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: nereida dne 14.08. v 23:56.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-08-14, 23:53
Nereida: z?ejm? už mu p?estaly vyd?lávat :(
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: lilien (IP)
Datum: 2010-08-20, 22:33
strašný podmínky [zvirata.bazos.cz]

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-08-30, 17:39
Dne: 30.08.2010 v 16:33:49
Jméno: Jirka T.
P?edm?t: Fret?í miminko / hol?i?ka
Poptávám fret?í hol?i?ku ve v?ku 7-8 týdn?. V barv? DEW s ?ernými nebo st?íbrnými znaky, nebo Light Silver se znaky. Pop?ípad? nabídn?te n?jakou hodn? zajímavou barvu, ?ím strakat?jší tím lepší. Nemám zájem o zbarvení tcho? nebo albín. Hol?i?ku chci na mazlíka i do chovu, uvítám p?edky na registru. Nejlépe od soukromého chovatele. Jsem z Prahy, ale dojedu. Za nabídky na email p?edem d?kuji.



[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-09-11, 13:16
sháním pro mamku k arozeninám mlád? fretky kolem 2,5-3m?síce u nas jí nemohu sehnat,ale je problém s dopravou,cena fretky do 400k?,jsem z usteckého kraje,je to šluknovský výb?žek.kdoby mi ch?l pomoc budu moc ráda,d?kuji Šplíchalová

Jméno:
Telefon:

Lokalita:

Cena: Lucie
776616121

408 01 D??ín

400 K?

[zvirata.bazos.cz]

maminka má narozeniny n?jak ?asto, fretku pro ní shání už od léta :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-10-06, 00:01
Dne: 05.10.2010 v 21:31:35
Jméno: natys
P?edm?t: fretka
MOC PROSIM KDO DARUJE NEBO LEVN? PRODA FRETE?KU?,NAŠE NAM ZEM?ELA A DCERA JE MOC SMUTNA A PO?AD JI HLEDA!§MAME VEŠKERE VYBAVENI TAK PROSIM HODNE LIDI?KY O DAROVANÍ d?kuji zlinsky olomoucky kraj natys.p@seznam.cz

v??n? dává inzeráty na bazos, nejd?ív, že fretku prodají, pak že by k ní cht?li po?ídit kamarádku a ted, že jim um?ela.. :o/ a jestli je tohle to vybavení, co pro ní mají, tak chudák fretka [zvirata.bazos.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 06.10. v 00:03.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-10-18, 17:30
Prodám krásného mohutného same?ka fretky,barvy šampa?,jemnuje se Oskar,je mu rok a ?tvrt,nekouše,je hodný a vychovaný,nau?ený na ko?i?í wc,papá ko?i?í granulky a konzervu,má rád i r?zné dobr?tky,je to mlsoun.P?es léto je zvyklý ve venkovní volié?e,rád si hraje doma s hra?kama.Zvyklý na psa i dít?.K n?mu dám zdarma jeho ?erné kšíry s vodítkem,možno i šampon na fretky.Byl zvyklý na sami?ku,byla bych ráda kdyby šel k druhé fretce,nebo alespo? do laskavých rukou.Na cen? se ur?it? dohodneme,možno také vym?nit za dva pytle brambor,?i d?evo do krbu.Možno po dohod? i dovézt.pište na email.Jakékoliv dotazy ráda zodpovím,nebo pošlu nové fotky.Vrátila jsem se do školy,a už mi na frete?ky nezbývá ?as:(

[zvirata.bazos.cz]

vym?ní fretku za dva pytle brambor nebo d?íví do krbu :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-10-21, 02:19
Dne: 20.10.2010 v 12:14:49
Jméno: Petr
P?edm?t: Prodám krásnou frete?ku Fionku + prenoska
Prodám frete?ku fionku je stará 1.5 roku, o?kovaná, nau?ená na wc, zvyklá na d?ti, psy a život v byt?. barva tcho?ovitá. Ráda papká ko?i?í granulky, konzervy a nejrad?ji má piškoty. dáváme ji pry? proto že máme dv? frete?ky a nemáme dostatek ?asu na ob? dv?(každodení mití, hraní,..) k frete?ce dáme p?enosku zdarma. prosím jen do dobrých rukou 608611017 Uhlirpp@seznam.cz
--------------------------------------------------------------------------------


[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: AGITA (IP)
Datum: 2010-10-21, 07:38
AHOJ... NAŠLA JSEM TENTO INZERÁT..
Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-07-01, 02:10
----------------
Prodám fret?í mim?a holky i kluci r?zného zbarvení.Fre?ata jsou 4 týdny stará za?ali sami jíst--ideální v?k na 100%ocho?ení:-)vychodo?eský kraj--Trutnovsko
Jméno:
Telefon:
Lokalita:
Cena: monika
602147619
Trutnov
600 K?
[zvirata.bazos.cz]
neváhejte a berte, budou 100% ocho?ená, což se u pozd?ji odstavených nedá!
STRAŠN? DLOUHO MI TO VRTÁ V HLAV? A KDYŽ JSEM NAŠLA TOHLE.. UŽ NEMOHU NECHAT JEN TAK.. VLONI V LISTOPADU NAM ZEM?EL SAME?EK, 7MILETÝ, MILÁ?EK MÉHO MANŽELA. SHÁN?LA JSEM PRO N?HO NOVOU FRE?ULKU... A NE A NE NAJÍT, ZNÁTE TO, LISTOPAD.... NAKONEC JSEM NARAZILA NA INZERÁT TÉTO PANÍ, ŽE PROTÁ 6TI TÝDENNÍ MIMINA.. ZAJÁSALA JSEM, ŽE DOMA UD?LÁM RADOST, NEVÁHALA, A?KOLIV OD NÁS DALEKO, IHNED JSEM PRO MIM?O ZAJELA, ZAPLATILA.. A PROŽILA JSEM ŠOK.. BOHUŽEL BYLA UŽ TMA, KDYŽ JSEM SI MIMINO BRALA, NAVÍC PANÍ A? V ZIM? S NÍM VE?ER SED?LA NA LAVI?CE P?ED DOMEM, JEN TAK BEZ NI?EHO, SHRÁBLA PRACHY, DALA MI N?JAKÉHO TVORE?KA A JÁ ODJELA.. CESTOU UŽ JSEM KOUKALA, ŽE JE P?ÍŠERN?, ALE P?ÍŠERN? HUBENÉ.. FAKT JSEM HLADILA JEN KOSTI A BÁLA SE, ŽE NEP?EŽIJE ANI CESTU DOM?.. P?EŽILO.. TEDY TU CESTU.. DOMA JSEM HO MANŽELOVI ANI NEDALA.. PO 2 DNECH SE MI ZDÁLO LEPŠÍ A TAK JSEM SE DÁRE?KEM POCHLUBILA.. ?ÍKALI JSME JÍ MYŠKA.. PANÍ JSEM N?KOLIKRÁT KONTAKTOVALA, TVRDILA, ŽE JE MIMINO 6TI TÝDENNÍ A V PO?ÁDKU.. KECY.. KDYŽ JSEM TE? ?ETLA ŽE PRODÁVÁ 4TÝDENNÍ, POCHOPILA JSEM..MYŠKA U NÁS VYDRŽELA P?ESN? TÝDEN, OD POND?LÍ DO POND?LÍ.. A MY D?LALI DRUHÝ HROBE?EK A JÁ DOSTALA ZÁKAZ DALŠÍCH FRETE?EK, PROTOŽE MANŽEL UŽ NA TO NEM?L NERVY.. DVA FRET?Í POH?BY B?HEM 14 DN?.. TO JE I NA OTRLÉHO CHLAPA HODN?.. DÁ SE S TÍMTO N?CO D?LAT? NEMÁM ZKUŠENOSTI, NEVÍM.. TEN INZERÁT M? FAKT ŠOKOVAL.. GINA.


Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-10-21, 09:52
agito,

d?lat se s tím dá. bohužel te? už je pozd?.

1) na v?ci se vztahuje r?zn? dlouhá záru?ní doba, u zví?at je to tuším p?l roku (nic moc, ale aspo? prachy zpátky)

2) dtto 1) + zajít s drobkem na veterinu, kde by byli schopni ur?it hodn? p?ibližn? v?k. u pr?at je to snažší než t?eba u dvouletého. ur?it, jestli je miminu 4 nebo 6 nebo 8 by m?l veteriná? um?t (dokáže to i zkušen?jší chovatel, který vid?l víc než jedno dv? mlá?ata.)

no a pokud se zjistí, že mlád? je mladší 6 týdn?, (p?i?emž vy ho máte už týden doma), podat TRESTNÍ OZNÁMENÍ pro podez?ení ze spáchání TRESTNÉHO ?INU TÝRÁNÍ ZVÍ?AT (odstav p?ed 6 týdny v?ku).
taky nic moc, ale aspo? n?co! babu sice nezav?ou, MOŽNÁ dostane pokutu, a když to takhle ud?lá pár zákazník?, SNAD s tím p?estane

3) te?, když už víš, že tohle je protizákonné, pokud narazíš na podobný inzerát, upozornit na to policii i provozovatele webu

zve?ejnit co nejvíc informací o dané osob?, opakovan? p?ed ní varovat, to bych teda ud?lala já, ale nikoho nenavádím.

(kruci pro? m? zas nenapadaj žádný slušný slova??!!! a majda mi to smázne, když napíšu, že to je NEUV??ITELNÁ KOZA :o((( .... ) (Majda zm?nila slovo neslušné na kozu)

není mi to FUK



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: majda dne 21.10. v 10:02.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-10-21, 09:56
a ješt? n?co. fretku nevzdávejte, je úžasná. doporu?uju nalezence z n?kterého útulku (na podzim se stejn? dobrým chovatel?m v?tšinou fre?ata nerodí)

anebo si po?kejte na jaro-léto, a mezitím si nastudujte, co vás s miminem a puber?ákem ?eká. nic r?žovýho ;o)

není mi to FUK

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: AGITA (IP)
Datum: 2010-10-21, 10:52
Dobrý den Martino,
díky moc za odpov?di.. bez fretky jsme pochopiteln? nevydrželi, protože manžel už je má p?es 10 let, takže to byl takový momentální stav smutku.. a beznad?je.. práv?.. ?íkala jsem si, že to byla t?eba ojedin?lá sm?la, ale potom co jsem našla ten inzerát z letoška.. m? to šokovalo.. dá se s tím inzerátem tedy n?co d?lat i te?? n?kam poslat na veterinární správu aby paní zkontrovali nebo tak n?co? nevím.. snad máte více zkušeností, bohužel t?eba i t?chto negativních..
jo, a to slovo KOZA bych vrátila zp?t.. myslím, že sama za sebe jsem v této souvislosti použila mnohem horší výrazy a víckrát.. celou faunu...

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-10-21, 10:55
No on tam ten neslušnej výraz práv? byl..a já ho zm?nila na chudáka kozu :-)
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-10-21, 11:59
ne, te? už je pozd?. nevím, jak by kdo dokazoval, že skute?n? dává pry? mladší mlá?ata, když momentáln? žádné nemá. inzerát mohl podat n?kdo jiný (aby ji poškodil), nebo se "spletla" ve v?ku...

te? se dá jen používat neslušná slova :o/


není mi to FUK

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: AGITA (IP)
Datum: 2010-10-21, 12:14
ok, takže když si od ní koupím ješt? jedno takové mlád? tak to p?jde? to asi nebude problém.. dle mého je to "velkochovatelka" a má mlá?ata po?ád.. uvidíme, zkusím to ... díky moc za všechny rady.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-10-21, 12:47
veterinární správu by to m?lo zajímat každopádn?. možná by se dalo i domluvit, že byste šli "koupit mlád?" spole?n?.

není mi to FUK

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2010-10-21, 20:09
[inzerce.zacatek.cz]

Chudinka 6 let a te? má jít pry? .-(

Ale dozv?d?l jsem se, že fretka se dožije 14ti let...

[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Jana.B (IP)
Datum: 2010-10-26, 18:13
Našla jsem : AUKRO ?. 1274238527
[cm.aukro.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Jana.B dne 26.10. v 19:41.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: sousedka (IP)
Datum: 2010-11-11, 16:53
ahojky nevím kam to dát tak to zkusím zde rusím v?ci co mám domaklecea velkou d?ev?nou volieru nejaké houpa?ky atd-....prodám to lacino kdoby m?l zájem jsme z teplic tel je 721995010 kdo má zájem prosím jen volat

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-11-12, 09:34
Tohle je hrozný :(
[aukro.cz]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-11-13, 17:03
Daruji Fre?áka- Nabídka - [12.11. 2010] Smazat/Editovat/Topovat

Do dobrých rukou daruji,nebo levn? prodám ro?ního same?ka.Klidný,zvyklý na kšírách,na zahrad? p?ib?hne na zavolání.
Teplice a okolí.Pouze osobní odvoz
Fotky pošlu na email

Jméno:
Telefon:

Lokalita:

Cena: Michaela
721906737

418 01 Teplice

Nabídn?te
[zvirata.bazos.cz
.....................
Koupím Fretku- Poptávka - [12.11. 2010] Smazat/Editovat/Topovat

Scháním miminko fretky-sami?ky..cca do t?í m?síc?.cena nerozhoduje.
Teplice a okolí

Jméno:
Telefon:

Lokalita:

Cena: Michaela
721906737

418 01 Teplice

Nerozhoduje
[zvirata.bazos.cz]
....................................
Scháním fretku- Poptávka - [30.10. 2010] Smazat/Editovat/Topovat

Koupím fretku..sami?ku.M?la by být jako dárek k vánoc?m.Je to rok co jsme p?išli o naší sle?nu a tak by jsme se cht?li ujat další.Teplice a okolí..Pokud budete chtít tel kontakt,pouze sms prosím.

Jméno:
Telefon:

Lokalita:

Cena: Michaela
721906737

418 01 Teplice

Nerozhoduje
[zvirata.bazos.cz]

co je to za debilitu?!

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 13.11. v 17:05.
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: kristýna A AJRON (IP)
Datum: 2010-11-13, 19:29
to by m? taky zajímalo,co je to za trubku,nejd?ív prodává,a pak schání?
[img][/img]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: kristýna A AJRON dne 13.11. v 19:31.

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-11-13, 20:06
Fretka z?ejm? p?estala být roztomilá......
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: kristýna A AJRON (IP)
Datum: 2010-11-14, 11:27
ZASE INZERÁT


[zvirata.bazos.cz]

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-11-17, 13:40
Dne: 16.11.2010 v 19:56:36
Jméno: kacken
P?edm?t: miminka 2011
Za?átkem jara olánujeme miminka ze spojení DEWxst?íbrná panda a ?oko pandaxst?íbrný samec , p?ípadní zájemci hlaste se,m?ly by být všechny barvi?ky.Fretky budou mít rodokmen!!

p?es léto m?la plno inzerát?, kde darovala/prodávala dosp?lé fretky, tuším kv?li alergii a ted plánuje mládata?!

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-11-17, 17:03
Dne: 17.11.2010 v 15:45:35
Jméno: Adéla
P?edm?t: Daruji párek fretek.
Pro neustálý a marný boj s p?ítelovo alergií dám pouze do výborných rukou!!!a podmínek s t?žkým srdcem (zkusili jsme už všechno,bohužel p?ítel i p?ez veškerou snahu n?kolikrát skon?il v nemocnici na roztahování pr?d?šek od al.záchvat? 1,5 roku starý párek fretek.Sami?ka silver mitt,milá hodná,drobná,hned s každým kamarádka.A same?ek obr,tmav? tcho?ovitý,pro nás nejv?tší mazel pod sluncem,takovej plyšák.P?ed návš?vami se musí hlídat-ob?as kousne,ale rozhodn? neni úto?nej,myslim že to ani nemyslí zle spíž zkouší co m?že,ale už to snad rok neud?lal.Oba dávají pusinky,umí prosit,kamarádí se se psi.Nejsou kastrovaní,oba skv?lí rodi?e-letos dvakrát mlá?ata.Dám k nim záchody,misky,superprémiové granule stelivo...M?žu levn? odprodat i obrovskou dvoupatrovou klec ferret nation za 2500 K?(cena na netu p?es 6000K?),na kterou jsou zvyklí-oba tam chodí dobrovoln? spát,ale jinak sou zvyklí být celý den pušt?ni a žít s námi jako ?lenové rodiny.Opravdu jsou to užásní mazlici.Up?ednost?uji n?koho kdo má s fretkami zkušenosti,bude je milovat,dá jim domov,nejlépe Liberecký kraj(ale nerozhoduje).Pouze oba dohromady,jsou na sebe od mali?ka zvýklí.
--------------------------------------------------------------------------------



[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Esterka (IP)
Datum: 2010-11-17, 17:03
Sami?ka Jožka- milá, hravá, ?istotná. S veškerou výbavou v?etn? klece + o?kovací pr?kaz, p?íru?ka, šampon. Má i odstran?né pachové žlázy. Vhodná do domácnosti se psem ?i ko?kou.

Odstran?né pachové žlázy? Který dobytek to ud?lal?!?

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-11-17, 17:32
mohl a nemusel to být dobytek. jedna z mých ?ty? má taky odstran?né pachové žlázy a byla to nutnost.
ne proto, že by je používala, to práv? v?bec. ale protože m?la opakovan? zán?ty a velké bolesti, takže operace byla nakonec zvolena jako nejvhodn?jší ?ešení.

není mi to FUK

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: Esterka (IP)
Datum: 2010-11-17, 18:16
Jasn?, opakované zán?tyy chápu, ale tady mi to zní asi jako: super, má vyoperované žlázy, tak nesmrdí...

Re: Zas inzerát!!
Zaslán uživatelem/kou: nicotka (IP)
Datum: 2010-11-21, 18:39
Ahojky, nevid?li jste náhodou n?kde na netu, že by n?kdo prodával starší klec ferret nation?
Avatar

Aktuální stránka:36 z 37


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist