Aktuální stránka:5 z 29
Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-09-18, 20:14
Ach Bože, moc smutný den.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-09-18, 22:08
Mn? v?era um?ela gynekoložka.... 40letá, rtu?ovitá ženská.... Nem?žu to v?bec pochopit...

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-09-19, 08:51
A dneska ráno pan VInklá?..jako herce jsem ho m?la moc ráda :-(((
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-09-19, 22:31
To je mi moc lito. Takovych lidi i zviratek ted odchazi.
Ale neni to jen smutne obdobi...dnes se zivot i zrodil:) Kamaradka dnes porodila krasneho chlapecka.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-09-19, 22:48
Báro, moc díky za tuhle zprávu.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-09-19, 23:37
Neni zac:) Za 14 dni snad donesu jeste jednu takovou zpravu. Dalsi kamaradka ma termin 5.10 a to prijde na svet pro zmenu holcicka:)
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-09-20, 08:01
Báro, tohle období je n?jaké šílené, a lidi i zví?átka umírají po zástupech, snažím se ?íkat si, že "d?lají místo" pro nov? narozené, ale je to slabej argument.... Konkrétn? u tý mojí doktorky, která byla od pohledu milá, energická, usm?vavá, a najednou je pry?, v?bec to nechápu. Pana Vinklá?e je mi taky moc líto, rakovina je sv*n?, ale co nad?láš...

D?ti?kám které se narodily, p?ípadn? se narodí, p?eju hodn? zdraví, št?stí, lásky, a dlouhý život.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-09-20, 11:10
Ja vim, ze je to slaby argument. Spis to muze byt neco jako chaba zaplata, ze zivot neni jen sv..e.
Pritelovi ted take umrel stryc po temer banalni autonehode:( Vyskytly se konplikace a tata trinactiletyho kluka je pryc:(
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-09-20, 13:45
A POLITICI ZATRACENÝ FURT DRŽEJ JAK BETONOVÝ SLOUPY!!! To není fér!
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-09-20, 14:27
Kviky, to víš, s*in? a ha*zlové maj tuhej ko?ínek, a dobrý lidi odcházejí.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-09-20, 22:00
Prosím zapalte n?kdo sví?ku za sami?ku Barušku krásnou albínku ,která byla dne 18.9.07 štípnuta sršní jelikož ji i kousla a den na to už byla mrtvá je to ošklivá smrt.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-09-21, 07:35
Ale, chudinka Baruška :-(

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Hathor (IP)
Datum: 2007-09-21, 10:16
Musím se p?idat....A? bych byla ráda kdybych nem?la s ?ím p?isp?t
Poprvé jsem se setkala se smrtí když mi dylo sedm let... n?jaký debil najel schávln? na naší p?tiletou ?ubinku. Pes takového charakteru se rodí jen málo kdy! hned na to jsme si po?ídili peska, op?t koliáka. Jmenoval se Bonifác. Prožili jsme toho spolu hrozn? moc a v 11ti letech zem?el. Rok p?ed ním neúžasn?jší chlap jakého jsme kdy mohla poznat a to m?j d?de?ek. P?ed m?sícem odešlo mor?átko Bobek.A dnes? Dnes asi odejde naše ko?i?ka Ma?enka. Je jí už 13 let a od všerejška je u veta napíchnutá na infuzích, asi má infekci ledvin která se rozší?ila ohromou rychlostído celého t?la.Moc ráda bych se zeptal kdy tohle skon?í ale neskon?í to nikdy. Jen já se s tím nedokážu smí?it.

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-09-21, 10:22
Hathor, ach jo, je mi to líto.... :-( držte se...

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-09-21, 10:32
Hathor, je mi to moc líto, smrt je vždycky smutná a t?žko snesitelná...
Myslím na teba a držím p?sti?ky

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Hathor (IP)
Datum: 2007-09-21, 11:25
Je to silná ko?i?ka jendou už m?la na kahánku a já jí z toho vypiplala od tý doby jsme nejv?tší kamarádky vždycky stojí u garáže a ?eká a chodí zamnou jako pejsek... Te? je to ale vážný už je stará a je strašn? cítit tou infekcí. Myslím že už jí neuvidím. Mám jí strašn? ráda ale kv?li svojí lásce jí nenechám sobecky umírat v bolestech. Je stašné o kolik kratší život mají zví?átka než mi... M?žeme si být jen jistí, že m?li u náskrásný život.... Vždyt jak ?asto si ?íkáme: Já bych cht?la být ko?ka (pes, fretka nebo kterékoli zví?átko) v naší rodin?.

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-11-07, 10:06
už nikdy jí ne?eknu, že si jí vážím nebo že ji mám ráda... za to, jaká je
už nikdy za ní nep?jdu... t?eba kv?li banalit?
už nikdy ji neuvidím ani neuslyším... ten živel, pytel blech, tornádo
už nikdy mi nebude tahat stehy... ani o?kovat moje tcho?e
už nikdy jí s ni?ím neporadím... abych se tím mohla chlubit
už nikdy se od ní nic nenau?ím... netušila jsem, jak hodn? m? to zasáhne
asi nikdy jí to neodpustím a nepochopím... smrt tak zbyte?nou a hloupou
ur?it? nikdy na ni nezapomenu... v pond?lí ve?er tragicky zem?ela "naše" vetka, MVDr. Lenka Konštiaková

(milá lenko,
m?la jsem vás moc ráda a vážila jsem si vás a kdybyste cht?la ode mne radu, aspo? bych to zkusila a ur?it? bych i p?išla. v??ím, že by se nakonec ukázalo, že to je banalita srovnatelná s taháním mých steh? nebo modráním fretek.
neumím ani vyjád?it, jak moc je mi líto, že už tu s námi nejste a nikdy nebudete.)




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 07.11. v 10:08.

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-11-07, 10:15
...to je mi líto!...co se stalo?
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: NeLa (IP)
Datum: 2007-11-07, 12:48
bože, toto je tak uplakané vlákno...myslím že bude u v?ci dát sem jeden citát,který podle mého vystihuje vše...dle mého život nekon?í smrtí..


Kdo ví, zda není život umíráním a smrt životem. EURIPIDÉS
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-12-07, 13:46
Musim se n?komu vyzpovídat, pokud nechcete, nereagujte...

V?era našli mrtvýho mýho nejlepšího kamaráda, kterého znam už od svého d?tství. Ob?sil se údajn? v ned?li, asi to cht?l ud?lat d?íve, protože 14 dní mi nebral telefon a nereagoval na sms.. U nás už za n?j ho?í sví?ka, byl to ten nejhodn?jší ?lov?k, jakýho znam... :ó(
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-12-07, 13:50
Petra p.-to je mi moc líto. Tohle asi ?lov?k nikdy ne?eká a o to je to v?tší šok. Cítím s tebou :-(

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-12-07, 15:57
Petra p, drž se, vím jak ti je...neni tomu ešte ani rok, co sem p?išla o kamarádku...taky si vzala život....
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2007-12-09, 15:36
S velikým zarmoucenim oznamuji:0(((Ze vcera-vecer mezi 21.00-22.00 zavrela o?ícka nase milovana FUNKY,zaplatila zivotem svojí zv?davostí a moji 5 sekundovou nepozorností,kdyz vlezla u nas doma do my?ky na nadobí a když jsme ji otev?eli bylo na vsechno moc pozde:0((FUNKY doufam ze mi to muzes odpustit,protoze slovy nedokaži vyjad?it jak moc nam chybiš,jak moc jsme te meli radi,a jak moc máme vý?itky svedomí.Co jineho k tomu ?ici,snad jen odpo?ivej v pokoji nikdy nezapomeneme.Jsme na dn? plá?eme a vpomíname moc.Navždy zustaneš v našich srdcich.Zustal tu u nás po tob?...FUNKY... synek BADžI a ve? mi že se takováhle chyba se už nikdy nestane a budu bažiho chranit p?ed vším zlím.Je pravda že se ?lov?k u?í celý život a je to opravdu pravda.JSEM POU?ENA!!!!!Skoda jen,že ?lov?k se pou?í až když se opravdu n?co stane!Byla si pro nás ta nejlepší fretulka na téhle planet?!Naše milovaná PRINCEZNA!!


Prosím všechny ty kte?í FUNKY znali aby si na ní aspon chvilku vzpom?li!
FUNKY byla poh?bena na krásnem mist? v p?írod?,kde jí budeme našt?vovat a chodit vzpomínat!

Doufám že m? neodsoudíte...protože um?ním je odpoušt?t a né odsuzovat.Já sama v život? už kolikrát odpustila tak doufam že i m? tady bude odpušt?no.I když já sama sob? odpustit nikdy nedokažu:0((


FUNKY S BOHEM!!A ješte jednou
prosim ODPUST!!!



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Zdenina dne 09.12. v 16:52.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-12-09, 15:38
Zdenina: To je mi moc líto :,(
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2007-12-09, 15:42
D?kuji Rynn jsem z toho totaln? v hajzlu!
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-12-09, 15:58
Zdenino, to je mi velice líto! :-(
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2007-12-09, 16:33
Dekuji všem za projevenou litost.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-12-09, 17:12
:ó( Také je m? to moc líto. Ve?ím, že ta šílená bolest bude zmírn?na tím, že máte n?koho po ní, tedy Badžího. P?eji, aby to co nejd?ív p?estalo bolet a z?staly jen krásné vzpomínky u kterých se budeš jen usmívat.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2007-12-09, 17:31
D?kuji jordi je to od tebe hezké.Stále si ?íkam stacilo jen trochu pozornosti,a nemusela jsem žažit takový hrozny pad ze 300m na samé dno.Zivot se nam oto?il behem 5 sekun o 180 stupnu.Nejhorši je že nebudu mít asi nikdy sílu se do té hnusné my?ky znovu podívat a vubec s ní nadále pracovat!!




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Zdenina dne 09.12. v 19:29.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-12-09, 20:04
Zdeni, tohle se stává :( bohužel to jsou zv?davý potvory, který vlezou všude. Hlavn? si to nedávej za vinu, vždycky je tu to "kdyby", ale nic s tim neud?láš, ona se u tebe m?la dob?e, máš po ní jeho syna a m?la hezkej život... tak se vybre?, zapal sví?ku, ale nevi? se za to...
Avatar

Aktuální stránka:5 z 29


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist