Aktuální stránka:10 z 29
Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-21, 09:33
Ramba jsem m?la gekon?íka a Rockyho mám fre?áka :)) ono to stejn? chce nejd?ív to zví?e vid?t a osahat, než se mu dá jméno :)
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-02-26, 02:04
Hehe no já ty jména zavrhuju jen proto, jak ?astokrát jsem musela shlédnout tyhle filmy kv?li Lukinovi...te? m? chce dostat dokonce do kina na Ramba 4 ?i kolikátý už to je díl...je to m?j vzdor za to, že se mnou na m?j vysn?ný film nejde.
Upln? náhodou jsem ho dostala na film Mluv s ní jen proto, že se mu líbí Almodovar a netušil moc o ?em to bude...
On si dokonce totiž sehnal soundtracky a obt?žuje furt dokola...když slyšim tu ženskou - Rockyho mnželku- mám husinu...horší hlas jí dát nemohli a ty její kecy...brrrr. To bych fakt trp?la.
Pokud teda Rynn nemáš doma fanatika jako já, beru, že tyhle jména ti sedly a zví?átk?m taky ;)
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-26, 09:19
fr?an, nemám, tyhle filmy mi nevad?j, ale je fakt, že všeho moc škodí :) Dalšího fre?á?ka bych cht?la Elvise :)) ale hlavn? záleží na tom, jak se to zví?e jeví, no... pak se to k n?mu nemusí v?bec hodit a stejn? to ?lov?k zm?ní :)
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-02-26, 15:27
jojo, to jsem psala uz predtim ze pockam, az se vybarvi :) Frtan mel v ockovaku napsano FREDY, ale taky jsme mu pak jmeno prizpusobili na Frtika a Frtanka a ruzne jsme ho rozhyckavali libozvucnymi nazvy, protoze mi pro nej FREDY prisel moc tvrde jmeno, nebo jak to nazvat :)
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: hela (IP)
Datum: 2008-02-29, 14:37
Kluci zase budou, nev?š hlavu. Jen je t?eba být trp?livá a snažit se p?sobit nedobitná. :-) To zabere. Nebo ne?

Hela Hezká

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-03-13, 09:43
V?era, dne 12.3.2008 ve 20:30 naposled vydechla naše osmiletá Myška... Ta nejhodn?jší fretka na sv?t? (samoz?ejm?, že vím, že takové fretky má každý z nás), jejíž pobyt u nás zapo?al tím, že byla ulovena opilým milovníkem zví?at na ulici, donesena na patologii, kde prosila o azyl a manžel nemohl jinak... Tohle zví?átko odstartovalo fret?í román, který se od té doby u nás odehrává.
Byla s námi p?es sedm let a doufáme, že te? si tam naho?e našla to obrovské stáde?ko fretek a bude jí už jenom fajn.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-03-13, 09:54
Mysli na to, že ze u Vás m?la dob?e a dožila se úctyhodných osmi let... Všechno to p?ebolí , neboj...
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2008-03-13, 10:10
Je nám to moc líto........

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-13, 10:29
Jeanette: Žádné slzi?ky, jen plaché úsm?vy a vzpomínky, a olíznutí od Vikouška, Jennynky a Zuzinky

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-03-13, 10:37
D?kuju, vím, že to p?ebolí. Ale i tak si ?lov?k musí pobre?et a trošku se v tom vykoupat. Je to druhá fre?ule, která nám odešla, ale stejn? si na to nejde zvyknout, p?estože to ?eká každého z nás.

Kamculenka : d?kujeme. A zdravíme vás všechny (i netcho?e)
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-03-13, 10:40
Jeannette, je to smutné, ale ne každá fre?ule má to št?stí, že se dožije tak krásného v?ku....
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-03-13, 10:41
Jeanette: Taktez se pridavam...at to co nejrychleji preboli...Myska se ma nahore krasne...aj s moji Majuskou a ostatnima chlupackama..
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-03-13, 10:52
A já ješt? dodám: v tak hezkém a milujícím prost?edí.

Cítíme s vámi. :o(
My máme ješt? relativn? dost ?asu (i když nikdo neznáme dne ani hodiny, že?), ale pokaždé, když ud?lám fre?ulím radost a ten pocit št?stí je z nich p?ímo cítit, ukládám si to do pam?ti. Možná budu jednou z t?hle vzpomínek ?erpat, až mi zbyde prázdná náru? a smutek.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-03-13, 11:02
Tak tak.
Zvláštní bylo, že její kamarád fre?ák u ní ležel až do konce a pak vylezl a za?al blbnout... Jakoby se mu tak n?jak ulevilo, že už se má hol?i?ka dob?e. Nebo nás cht?l pot?šit. ?asto jsou zví?átka roumn?jší než lidé.
D?kujeme, zas bude dob?e.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-13, 11:03
Jeanette: Jo d?kujeme, Rom?a taky pozdravuje, a pobre?te si, ono to si tím projde každý chovatel a nejen on. Každého z nás to ?eká, ... tfuj :-(

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2008-03-13, 11:04
Zapaluji sví?i?ku a p?eji Myšce radostné dovád?ní se stádem tcho?out? tam naho?e. Dožila se krásného v?ku a jist? si pozemskou pou? u hodných pání?k? užila.
Vendelkovi by bylo 8 let letos...co bych za to dala :o(
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-03-13, 11:47
To m? moc mrzí :( ale práv?, 8 let je nádhernej v?k, Romeo um?el v 8 m?sících :,(
Na smrt mazlí?k? nebo ?len? rodiny si ?lov?k nikdy nezvykne a asi nikdy se asi proti tomu ani neobrní... a bohužel tohle k chování zví?at pat?í :(
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-03-13, 11:56
...je nam to lito, ti nasi lumpaciskové jsou fakt tak chytri, ze se tomu clovek musi porad divit...zapaluju svicku a myslime s Zofi na vas!
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-03-13, 12:01
Zanet myslime na vas, 8 let je krasny vek, nalezite si ho u vas uzila!!! a ted se s ostatnima fretulema deli o zazitky na mracku! utri slzicku a pomuchlej toho druhyho raubire, at mu ted taky neni smutno... a treba pribude dalsi kozisek :-)

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-03-13, 12:38
D?kujeme.
Rynn : o Romeovi jsem to tu sledovala. U tak mladých zví?átek to bolí o to víc, že si to v?bec nezaslouží.
Klokánku, díky. Zbyli nám tu dva šampá?ci, ale sami?ka ur?it? zase n?kdy bude (zase n?jaká pot?ebná), už jsme si na trojlístek zvykli :o)
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-03-13, 12:48
Jeanette- ale zase jste s ní prožili 7 let, no... v každym p?ípad? chápu, že je nakonec jedno, jak starý to zví?e bylo nebo tak, prost? to bolí vždycky :(
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2008-03-13, 12:59
Je mi to moc lito, vzdy to boli at je zviratku kolik chce.. Ale 8 let je krasny uctyhodny vek, ktery zanecha mnoho krasnych vzpominek..

Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-08-22, 23:40
Mikesaku, teta klokan ti preje krasny proprdeny zivot v nebicku, vsechny tam pozdravuj a bud statecnej, my tady na tebe moc myslime...

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-08-23, 09:58
Mikešku, byl si ta nejrozmazlen?jší, nejum?oukan?jší, nejuprd?n?jší ale taky nejposlušn?jší ko?i?ka co jsem kdy m?la. Když jsem si t? vezla od Hanky z Hradce z útulku, ?íkala jsem si jaký ti u nás ud?lám hezký život, jako náhradu za to, co jsi musel prožít jako malé ko?átko. Bohužel, moc sis toho neužil, byl by ti rok teprve v zá?í. Moc nám ob?ma chybíš, nikdo do m? ráno neducá hlavou abych už vstávala, nikdo nemlátí tou prout?nou roletou na okn?, když ducání hlavou nepomohlo. Hanýsek t? hledá, po?ád ho mám za zadkem...Te? už je ti dob?e, jenom m? d?sí to, jak ti muselo být samotnému, než jsme t? tam našli...oba jsme doufali, že to není tak, jak to vypadá...sbohem Mikešku...
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-08-23, 12:27
Majdi, to je mi moc líto :((( držte se....
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-08-26, 22:40
V noci z 20. na 21.8. um?ela po dlouhé nemoci Cvokinka.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-08-26, 22:49
Erin, to je mi moc líto!
Fretka od Duhového mostu se o Cvokinku postará....



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Johana dne 27.08. v 10:06.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-08-27, 10:00
Majdi, je mi Mikeška moc líto, ale ur?it? ta doba co prožil u vás byla jeho nejkrásn?jší...

Erin, Cvokinky je mi taky líto...

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-08-27, 10:20
Erin: ach jo... tak a? se Lee drží, tohle je vždycky strašn? smutný :-((
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2008-09-02, 14:37
Erin - moc m? to mrzí - chud?rka malá :o(((

majdi - to se všechno strašn? špatn? ?te...:o(



Smrt kožešin všeobecn? strašn? špatn? snáším, asi jako my všichni a trápí m? to dlouhé m?síce i roky potom.
Te? zrovna vzpomínám na ko?ku Paštiku - nejhodn?jší ko?enku, co jsme kdy m?li, která se starala o lehce slabomyslnou ko?ku Váno?ku, a ta te? nikoho nemá - ostaní ko?ky-kocou?i jí pohrdají.
Paštika nám um?ela p?ed více než rokem. Otrava otrávenou myší. Nezachytili jsme to v?as...musela jsem ji nechat uspat a nikomu nep?eju ten strašný zážitek i to užírání se a vý?itky, pro? jsem nedávala víc pozor (zpo?átku totiž žádné z?etelné p?íznaky nejevila)...

Zapaluji sví?ky za všechny výše uvedené a p?idám za Vendelína, na kterého taky ne a ne zapomenout...i po více než dvou letech ob?as automaticky poslouchám, jestli už zaškrábe na dve?e svého pokoje, když dorazím z práce, nebo m? ješt? nechá v klidu najíst...
Avatar

Aktuální stránka:10 z 29


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist