Aktuální stránka:13 z 29
Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-11-24, 01:53
Erin, Beo, je mi líto, že vás opustili vaši milovaní kamarádi :ó( Také jim zapálím sv?týlko, aby na ty lumpárny, co budou naho?e v nebí?ku vyvád?t líp vid?li...
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-11-27, 20:11
Posílám do nebí?ka našeho leguánka Sindibáda, zem?el mou vinou. S teraristikou kon?ím. sindibádku odpus? mi to.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2008-11-27, 20:48
adelaida - to je mi moc líto - taky máme leguánka (p?es metr dlouhého)...s ješt?rkama je to t?žký, ale jsou to milá?kové. Sindibádkovi zapaluji sví?ku...
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-11-28, 10:10
Adel, je mi to moc líto, co se stalo???
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-11-28, 10:12
Adel, taky je mi to moc líto. CO se mu stalo?

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-28, 10:13
Adelaido, to je mi moc líto :-(
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-11-28, 11:18
Sindibádek z mn? neznámého d?vodu - se snažil odejít z terária uprost?ed mezi plexiskly. Nikdy p?edtím to neud?lal. Prostr?il hlavu asi se šprajcnul a já mn?la pušt?ný fretky, neslyšela jsem nic, žádné podez?elé zvuky, prost? nic. Nenávidím se za to a up?ímn? mám na fretky velký vztek - vím, že za to nem?žou, ale srdí?ko to tak prost? cítí, v?era jsem se s nima ani nemohla pomazlit. Vím, je to má vina, ne jejich, dneska už za nima p?jdu, ale budu po?ád myslet na to co ud?lali Sindibádkovi. Kdyby jste n?kdo cht?li hroznýše, nebo užovky, nebo chamíka dejte v?d?t. Už je doma nechci.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-11-28, 11:29
Ježiš Adel, to je hrozné. Je mi to moc líto.
Taková neš?astná náhoda, chudák Sindibádek :-(

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-11-28, 11:40
Chudatko...:(...to je mi lito:((
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2008-11-28, 17:25
Adi... to je mi líto. Posíláme Ti pusinky a Sindimu taky =ox

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-11-28, 19:42
D?kuju všem za podporu, ale tohle si prost? neodpustím!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-11-28, 20:17
adel je mi to moc líto:-(((
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-11-28, 22:19
zuzi to je hrozný:(((
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: wilt007 (IP)
Datum: 2008-11-29, 00:10
Tak to je teda síla. Nechat leguána sežrat fretkama! Promin, sám chovám 35 chameleon?, 10 agam a ze zásady vím že nechávat je ve stejné místnosti s fretkama je jistá smrt. Leguána je mi líto-ale chyba je to tvoje, jen na to bohužel doplatil chudák leguán. Je mi z toho zle!

s+zví?e+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 29.06. v 21:34.

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-11-29, 00:14
wilt007 d?kuji velice za podporu. Mn? samotné je z toho zle. Kdybych mohla umlátím se klackem. Bohužel se stalo, už s tím neud?lám nic. Doufám, že ti je stejn? zle ze všech lidí, kte?í trápí terarijní zví?ata svou neinformovaností. Taky z t?ch, kte?í si koupí zví?e bez rozmyslu a pak je vyhodí na ulici. Starala jsem se, snažila jsem se mu dát všechno co pot?eboval a tahle má stupidní chyba se mu stala osudnou. Nikdy si to neodpustím a d?kuju v?ele všem, kte?í si do té rány ješt? více rýpnou, aby to zabolelo. Svou chybu jsem uznala hned na za?átku. Vím, že je to MÁÁ CHYBA. Už nevím co k tomu víc ?íct a tob? p?eju, aby jsi v chovu nikdy opravdu nikdy neud?lal žádnou chybu, která by vedla ke smrti zví?ete.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2008-11-29, 02:03
adelaida - stát se m?že cokoli a komukoli. Vím, jak bolí vý?itky, a? oprávn?né nebo neoprávn?né a je mi strašn? i za Tebe, protože si Tvé pocity dovedu p?edstavit.
Na n?koho, kdo zjevn? nikdy žádnou chybu neud?lal a ani ho to ne?eká, se v?bec neohlížej a p?ej mu jeho bezchybnost a ostražitost!

Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2008-11-29, 15:13
To adelaida: je nam to luto, drz sa. A na margo exkluzivneho chovatela dodavam, ze milujem ludi, ktori ked hladate pomoc, este si prihodia, kopnu a udru, asi im to robi dobre...grc...vsetko sa vrati a to urcite zo strany, odkial to ten clovek necaka. Mne sa stalo presne to iste, ked som v tazkej depke hladala pomoc, pretoze som nieco chcela riesit, tak si par ludi tak dobre koplo, ze byt slabsia povaha s menej sebavedomim, hodim si to...
Adel drz sa, bola to sice tvoja chyba, ale uznala si ju a to je to podstatne. Drzim palec.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-11-29, 16:19
wilt, chovatel, od kterýho mám prvního fre?áka, m?l na volno v byt? fretky, psz, ko?ky, papoušky a leguána a všechno bylo OK. Nikdo nikoho nežral.
Adel- je mi to moc líto :((( ale to jsou v?ci, co se stát m?žou. Bohužel. Já jsem t?eba jednou málem zašlápla Meggie, ale to dospova. Jediný št?stí bylo, že byla pod pe?inou, takže se jí nic nestalo... to jsou prost? nehody, který se stanou asi n?kdy každýmu a když to dopadne špatn?, tak si to ?lov?k vy?ítá a bolí ho to... ale ?lov?k neni bezchybnej a ani bejt nem?že... Za ?as bude líp :(
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2008-11-29, 19:49
Zuzi, to je mi líto :-( To jeho terárko (podle m? supr za?ízené) jsem vid?la, ale že se pokusí utéct zrovna tamtudmy, by m? taky fakt nenapadlo... :-(
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-11-29, 23:04
Jani no práv? kdyýž to ?íkám n?komu kdo to terárko nevid?l tak mn? odsoudí, že jsem ho špatn? zajistila. Ten kdo to terárko vid?l nechápe jak se to mohlo stát stejn? jako já!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-29, 23:10
adelaido, kamošce takhle p?ed pár mésíci zem?ela fretka (Vl?ákova dcera). Zasekla se do dví?ek voliery a udusila se. Já tu volieru vid?la a p?ísahám že byla podle mne na 100% bezpe?ná a nikdy bych ne?ekala že se toto múže stát.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-11-30, 09:24
D?kuju moc za podporu, prost? chyba se stala, te? se s tím musím n?jak vyrovnat. Nebylo to úmysln?, nenechala jsem ho hlady, nebo bez vody, nebo bez pé?e. Prost? se stalo nešt?stí! Chjo já se z toho asi nevyhrabu :-((

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-11-30, 10:51
Adel - každý ?lov?k m?že d?lat chyby. P?eci nejsme dokonalí. a ani na to nemáme právo být dokonalí.

Tak hlavu vzh?ru, rejpalové se dycky najdou.. bohužel..

A t?eba jednou se ot nešt?stí pošt?stí i tomu rejpalovi a pak bude v?d?t ;-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: amonnia dne 30.11. v 10:53.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2008-11-30, 12:39
amonnia - nedej Bože! To by totiž nebyl potrestán jen "dokonalý" chovatel - to by si odskákala hlavn? ta zv??, která za pání?ka nem?že...:o/
Doporu?ovala bych nabít si hubu v jiném oboru - jist? bude dokonalý i v ?ad? dalších oblastí, které nemají s živými tvory nic spole?ného :o)
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-11-30, 12:47
Markét - vidíš. Pravda svatoucí. :-)

M?ním sv?j p?vodní komentá? na jinou oblast ;-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-11-30, 12:52
adelko nezoufej... chybujeme kazdy!

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2009-01-06, 15:20
Dnes ráno vydechl naposled náš Prcek.
Prdísku, zapaluju ti sví?ku na cestu tam nahoru.
M?li jsme t? moc rádi a navždy budeš mít místo v našich srdí?kách. D?kujeme, že jsi tém?? 7let dennodenn? obohacoval náš život.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-01-06, 15:40
jeanette,
to je mi líto :o(

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-06, 15:48
Jeanette, je mi to líto :-(
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2009-01-06, 16:00
Jeanette taky je mi to moc líto :-((

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Aktuální stránka:13 z 29


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist