Aktuální stránka:4 z 29
Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-07-30, 10:02
žofiro, je mi to moc líto...s hajzlama jako kdyby se roztrh pytel..já obre?ela o víkendu tu uk?ižovanou ko?i?ku...n?jaký svin? jí ve?er p?ibili na k?íž a ona za d?sných bolestí umírala, lidi jí tam našli až ráno...n?kdy se stydím za to, že jsem ?lov?k :-(
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-30, 17:36
ježiš,majdo,to je hrozný.nevím,ale t?m "lidem" bych p?ála umírat stejn? tak jako umírali ty zví?átka,kterým ublížili.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-08-05, 01:14
majda - já se to dozv?d?la od Rynn - s tou ko?i?kou. Chce se mi zvracet - fakt ud?lat tomu hajzlovi totéž!!!!




Prosím! Zapalte sví?i?ku a držte palce, a? vše prob?hne rychle - zítra, resp. dnes, p?ibyde další z and?l?. V 9 ráno jedeu nechat uspat naši ko?i?ku Paštiku - totální selhání ledvin.
N?která zví?átka to rozchodí alespo? na pár týdn?, n?kdy i let, Paštika je na tom zcela beznad?jn?. Odpoledne mi ?ekli výsledky krve, sono bylo dopoledne a záv?r zní - eutanazie. Nemá cenu ji dál trápit.
Dnes s ní (stejn? jako v?era) p?espím ve své pracovn? - ko?i?í nemocnici a to ráno bude ve znamení sebeovládání. Ale ani Paštika už nechce bojovat...:o(((
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-05, 01:21
Markéto- budeš s ní, ona o tom aspo? neví :( a taky... když to bylo ze dne na den, tak se aspo? netrápí :,( dej jí za m? ješt? pusu na ?umá?ek, prosím...
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-05, 08:56
Markéto drž se, myslím na tebe a Paštiku!
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-08-05, 11:27
Myslím na vás, na ob?, ach jo.Aspo? ji už nebude nic bolet.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-08-05, 13:00
Ach jo.. tak se drž!
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-08-05, 13:26
Markét, držím moc palce a moc a moc na Vás myslím :-(
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-08-05, 13:32
dne 2.8.07 se mi muj malí Osky ztratil utekl malinkatou st?ešní dírkou ,kterou ud?lala Cassie. M?la jsem je pušt?né myslela jsem že se nic nestane a ono tohle. Cassie byla venku a Osky taky. Cassii jsem p?ivolala ,ale Oskyho už ne . Hledala jsem po okolí všude jak jsem mohla.

Den na to jsem si puj?ila dvakrát za den psa stopa?e od kamarádky a jednou mého psa.
Po druhé jak jsem to procházela se stopa?ským psem jsem našla Oskyho už bez známky života byl potrhaný psem a na jeho v?k už se nemohl zpamatovat a tak navždy zav?el své o?í?ka.
Hrozn? bych ho cht?la zpátky moc mi chybí

Dejte ?est Oskymu


Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Marky_Ball dne 05.08. v 13:46.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-05, 14:44
Osky si te? hraje na oblá?ku s ostatníma freti?kama a je spokojený. Tak se už Marky netrap!
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-08-05, 15:45
Je mi to moc líto Marky. Vím, že to hrozn? bolí.Ale jak psala Johanka, Osky už je s ostatníma andílkama.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-08-05, 20:07
Vím ,ale nem?žu se stím smí?it nejde to.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-08-06, 13:23
Marky, v nebí?ku je Oskymu moc dob?e, jen je škoda, že tam musel odejít za takových okolností. Ale to se m?že stát každému a ty máš pou?ení, že každá dírka je pro fre?ulky nebezpe?ná...
Zapaluji sví?ku pro všechny zví?átka :o(
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-08-07, 02:46
Petro: d?kuji ale on mi tu fakt chybí a smutním dost.:-(

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-08-07, 23:55
myslime na vsechny andilky, kteri se pohupuji na oblacku a dohlizeji na nas...

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-31, 01:03
Dneska odešel za ?akynou,Filipem a dalšími psími kamarády kamarád?in hafo Baron.Byl to asi desetiletý k?íženec ?ehosi,velikostí n?mecký dogy a vzhledem ?ernýho odleh?enýho labradora,byl to hrozn? hodnej pes,vítal i cizí nezvané návšt?vi,co si k nim ob?as p?išli n?co "vyp?j?it" radostn? kolem nich poskakoval a nechal se drbat za uchem.Za?ali mu selhávat orgány-nejspíš v?kem-vet ?íkal,že by mohl ješt? tak týden žít,ale v bolestech...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-08-31, 06:00
Zapálíme za n?j sví?i?ku...
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-31, 09:47
Barone, pozdravuj tam naho?e moje pejsky Valdika, Istárka a Gajku. A hezky je prože?!
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2007-09-10, 13:13
V?era 9.9 zem?ela naše kníra?ka Zuzanka na prudkou otravu jedem , prosím všechny kdo chodí ven?it svá zví?átka do kunratického - kr?ského lesa bu?te opatrní, nejspíš tam lítá úchylák rozhazující otrávené návnady, hlásila jsem to policii ale nezdálo se mi že by s tím n?co d?lali
:o(((((((((((

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-10, 13:24
Han?a, to je mo moc líto! A tomu úchylovi p?eju to samé, co chystá t?m neviným psúm!
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-09-10, 13:24
Han?o, je mi to moc líto! :ó(
N?kte?í lidi dokážou být fakt hnusní!
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2007-09-10, 19:31
Díky holky , hlavn? že už nemá bolesti..... bylo to strašný :o((((((

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-10, 19:34
chjo,je mi to moc líto,nedavno nám taky otávili ?ubinu :ó(

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-10, 19:39
Han?a, muselo to být zlé a nechala bych ten jed sežrat tomu, kdo mu to ud?lal!

P.S.: Doporu? všem, kdo tam ven?í psi, aby je mn?li s náhubkem, ze spoda náhubku podšitým pevným plátnem a z p?edu náhubku papundekl, nebo PVC. Múj poslední pes takto chodil skoro celý život, pá? tu žijí podobné zrúdy.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-09-11, 21:08
Dnes 11.9. p?ibyl jeden z and?lí?k? i od nás. Musela jsem dát uspat svojí poslední ko?i?ku Shazu, která mi ješt? zbyla. m?la rakovinu a za?ala mít bolesti. Odpoledne jsme ukon?lili její trápení a budeme moc vzpomínat. Doufám , že se z oblá?ku na nás bude taky s ostatními dívat..

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-09-12, 08:08
Gazzo, to je mi líto, je to ta ?i?ina kterou jsme vid?li když jsme si brali Orinka? Posílám pohlazení jí nahoru a tob? hodn? sil, abys to brzo zvládla.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-09-12, 13:01
FaB:
D?kuju za podporu, je to ona, p?ed chvilkou jsem jí byla pochovat.Má hezké místo vedle mojí kníra?ky, která um?ela vloni.

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-09-12, 13:09
Gazzo, pro trochu lepší náladu, mrkni na stránky, Orinek tam má docela dost novinek :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-18, 19:07
Zapuliji sví?ku za mou kamarádku, která sice nechovala fretky, ale milovala všechna zví?ata a byla fantastický ?lov?k a p?ítel, milující matka a manželka. Odešla dnes ráno po dlouhém trápení s akutní rakovinou ve v?ku 44 let. Bude mi moc chyb?t.

V??ím, že Irena nám tam n?kde na tom oblá?ku pohlídá naše fretky, pejsky a ko?i?ky, které mn?la tak ráda a že ji tam bude dob?e.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Johana dne 18.09. v 19:56.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-18, 19:22
Dnes na doporu?ení vetú z VFU Brno, v náru?í své pani?ky Witch dostala svou poslední injekci a odešla do fret?ího nebí?ka freti?ka Cirinka.

To je už druhá sví?ka za dnešní den.
Avatar

Aktuální stránka:4 z 29


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist