Aktuální stránka:13 z 62
Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-12-08, 18:37
:-) Jo? Teda, rodinnej sraz. To by bylo super. Taky bych cht?la vid?t všechny svoje mimnka:-)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-08, 20:56
tak to asi bude mini srazík :o( majitelku Babu(Filova manželka) a Vai (jejich dcera) nem?žu zastihnout je nedostupná :o( jinak by tam byla celá rodina Babu a Filipa,m?li jen 3 mladý a jednu sami?ku nechali uspat v 6ti týdnech po operaci kone?níku.zkusím se ješt? zeptat mejitelky Tedouška jestli jim nedali nový ?íslo...pokud z toho n?co bude,tak by nejspíš p?išli jen s Fífou a její kámoškou a možná s Tedouškem.takže nevím jestli má v?bec cenu d?lat to ted...ješt? uvidím jak se domluvíme...
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-10, 00:31
tak už jsem na svých stránkách zmenšila ty animace.
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-12-10, 16:31
J???! To je úžasný:-) To je fretule jako živá:-) Teda ona je živá, ale víš jak to myslím, ne?:-)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-10, 16:50
kterou fretuli si myslela? :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-12-10, 17:06
No hnedka na té úvodní stran?. Myslím, že je to Žofka:-)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-10, 20:12
jo tak :o) jo jo to je Žofka :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-12-10, 20:18
No, tak to je fakt super pohyblivej obrázek:-) Nevím, jak to d?laš:-)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-10, 20:25
normál :o) takový blbosti vznikají z dlouhé chvíle :o) jestli chceš pošli foto a já se ti pokusím taky o n?co takového :o) jen to asi ve výsledku nebude takový,jako je Žofka na tý uvodní stran? :o) to bylo focený za sebou a na to,že se to dá takhle složit jsem p?išla až p?i vybírání fotek :o)



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: fretulinka dne 11.12. v 08:53.
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-11, 08:51
tak jsem zjistila,že ta potvora je vzh?ru když já nejsem doma a pak chrní,tak jak chrní :o) asi jí dneska vytáhnu na procházku,jestli bude lepší po?así.v noci a asi i ted mrzne.
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-12-12, 17:23
Jo? Tak já ti pak n?co pošlu, budeš-li mít ?as:-) Ale první n?co nafotím:-)
A moje fretky taky chodí sondovat, když nejsem doma. Protože to je nikdo nehlídá...:-)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-12, 17:33
jo jo klidn? pak n?co pošli :o) no a pak se divíme,že po?ád chrápou,co? :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-12-12, 17:47
Jo jo:-) To je jasný:) Jako Saša, ta je na to úpln? nejhorší.... Hlavn? co se tý?e toho, když n?kde n?co slyší, nebo vidí, prost? všechno hrozn? sonduje, a? jsem doma, nebo ne. Taky si vysloužila p?ezdívku - Sonda:-)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-12, 17:49
to Žofku už nic moc nezajímá,teda spíš se tu nic zajímavýho ned?je :o) byla okouknout nákup v kuchyni a pak vlezla do klece a spí...
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-12-12, 17:58
No, to moje fretky jsou všechny hrozn? zv?davý:-) Když p?inesu nákup, tak prolezou celou tašku, tancujou a ská?ou po m?, po sob? a jen tak do vzduchu....:-) Ale Saša, to je unikát. Ona t?eba spí v pe?in? a tedka já úúúúúpln? opatrn? a potichou?ku si rozbaluju ?okoládu a ona která celou dobu fakt tvrd? spala, okamžit? z té pe?iny vystr?í hlavu, kterou nadzvedne, aby co nejlíp vid?la a slyšela a sonduje. A hned jak zjistí, že se jí to fakt nezdálo, tak už ji mám u nohly a snaží se vydrápat k té ?okolád?. Takže to já za?nu lovit v sá?ku s ko?i?íma bonbonama, ale to už slyší i ostatní fretky a mám je hnedka u noh všechny.... Takže pak rozdávám kokynka:-)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-12, 18:02
jejej ?okoládu Žofka taky ráda,ale od doby co zjistila,že se s ní nepod?lim je spánek p?edn?jší :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-12-12, 18:08
No, jenže Saša to prost? neakceptuje. A tak žebrá tak dlouho...ne, ona nežebrá, ona m? podrápe jako kon?, jen aby se k tomu hn?dýmu svinstvu (dobrýmu) dostala. Stejn? nakonec dostane jen ko?i?í bonbon, ale asi si ?íká, alespo? to.... Každopádn? jakmile n?kde nechám ležet kousek ?okolády, t?eba kdybych ji nalepila k lustru, tak Saša se tam n?jákým záhandým zp?sobem dostane, nebo ji n?jak dostane dol?.... No fakt. Ob?as uvažuji, že má telekine...(sakra) p?emis?ovací schopnosti....:-)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-12, 18:15
to znám :o) Žofka se pokoušela skákat z postele na no?ní stolek se sklem,kde byla ?okoláda.byl na ní krásný pohled,pá? sko?ila a nedokázala to v?as ubrzdit a stolek p?ejela :o) snažila se tak dlouho až jí to vyšlo :o) za odm?nu jsem jí to celý sebrala a dala jí crock bakon (takový pln?ný polštá?ky pro fretky)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-12-12, 18:21
No, jak u nás:-) Saša taky jezdí po stole:-) Taky má problémy s bržd?ním a tu a tam p?ejede a neubrzdí:-) Nejhorší to ale je, když to p?edvádí p?ed návšt?vou:-)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-12, 18:28
jo jo návšt?va je u nich vždycky vítána :o) nejlíp když má návšt?va tašku,nebo kabelku :o) ale v kuchyni na st?l nevlezou,takže p?ed návšt?vama toto divadlo nehrozí :o) nedostanou se na lavici ani na židle odkud by mohli jít na st?l a šplhaní je našt?stí moc nebere :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-13, 11:54
tak jsem vážila Žofku a už má 700g
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-12-13, 11:56
Tak to je fajn:-) Musím si p?íšt? u veta vzpomenout a taky je zvážit, p?íšerky moje:-)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-13, 11:58
a co kastrci,dohodli jste se n?jak?
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-12-13, 12:04
Dohodli jsme se, že to necháme až po Vánocích a svátcích. Saša byla prohlédnuta, shledána zdravou a já si zase ?íkám, že te?ka na Vánoce by to bylo blbý, aby ležela. Mám jim objednaný hra?ky, tak by si ani nemohla s t?ma novotinama hrát. Ale v lednu jde. P?esnej termín ješt? nemám, ale s paní doktorkou se dá dob?e domluvit, ona už s tím po?ítá, takže si pak máme jen zavolat. ?íkala jen, že kdyby náhodou p?išla do ?íje, po?kali bysme...No, to je jasný:-) Jinak Keiu a Poppy asi nechám jednou za?íjit...No, ješt? se pak s vetem domluvím. Aby zase zbyte?n? nebyl n?jaký problém.
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-13, 12:09
taky mi to p?íjde blbí p?ed vánocema,nebo mezi svátkama,když pak musíš na ty antibiotika a tak tam otravovat o svátcích :o) tada,nevím jak u vás,ale tam jak jsme byli my,tam jsou nonstop,tak p?edpokládám i o svátcích :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-12-13, 12:18
Jo, to já nevím, jak je to u nás... Ale paní doktorka je stále k zastižení na mobilu. Už jsme to parkrát zkoušeli. Když m?la Saša miminka, tak m?la náb?h na mastitidu, tvrdly jí cecíky a paní doktorka nám radila (po telefonu) odst?íkávat mlíko...Teda, dva týdny jsme denn? d?eli a dv? hodiny denn? (celkem) odst?íkávali mlíko. Ono to totiž v?bec nešlo, jak to m?la ucpaný.... Ale díky p?íteli na telefonu nebylo nakonec nutné použít antibiotika, která by ublížila mimísk?m....
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-13, 12:21
tam je veteriná?? na jednu kliniku asi 5 a tak se tam st?ídají.když jsme šli pro Žofku po kastraci,tak tam byli všichni :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-12-13, 12:23
Hm... To je super. Já mám doktorku jen jednu. Co bych taky cht?la na takový malý m?sto jako je Záb?eh.......
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-12-13, 12:27
já co mám veta jen tak na o?kování,prohlídky a tak,tak ten je tam taky sám,navíc má ordinaci v Dubí a v Duchcov?,takže taky nic extra :o) jsem se jednou trefila do doby,kdy m?l dovolenou a zaskakovala ho n?jaká asi veteriná?ka a ta nám už mezi dve?ma ?ekla,že pokud nejdem na o?kování,tak nám nepom?že....



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: fretulinka dne 13.12. v 13:16.
Avatar

Re: Žofka,Filip a Rondy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-12-14, 10:30
Aha... Kvalitní náhrada:-)
Avatar

Aktuální stránka:13 z 62


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist