Aktuální stránka:17 z 62
Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-01-30, 16:36
No jo, te? mi to došlo, co je divný na tý fretce v pop?edí :-)))) T?i nohy!
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2007-01-30, 16:39
no a pak se po?ád ptáte jak kluky od sebe rozeznám,tady názorný p?íklad :D
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2007-01-31, 15:56
tak se nám ozvala Žofka s miminkama a prý se má všech 10 miminek i mamina ?ile k sv?tu.p?ed odb?rem bych se na n? cht?la jet podívat,tak snad mi to vyjde.taky mám slíbené CD s fotkama od narození miminek až po jejich odchod do nových rodin...

o víkendu se má na Filípka p?ijet podívat další z jeho manželek,jen nevíme jestli jen podívat a seznámit,nebo už p?jdou rovnou na v?c... :o)

Ronkovi jestli to vyjde,tak bude mít nev?stu z N?mecka.

Žofík je už nejspíš p?esv??ená že zima nabude a tak za?la línat,což je vzhledem k její zábav? líst mi do postele a do sk?íní docela nep?íjemný,ale s tím už nic nenad?lám :o) taky bych ?ekla že už kone?n? p?ibrala,mám rozbitou váhu,takže to jen tak odhaduju,ale co vím jist? je,že se z ní stává den od dne v?tší lump :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2007-02-02, 19:33
práv? jsem ?etla mail od majitel? našeho fretátka-Nelinky a vypadá to,že Žofka a Filip budou už i prarodi?i :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2007-02-03, 15:28
jen zkouška :o)
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2007-02-03, 15:28
-//-

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2007-02-04, 14:19
-//-



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: fretulinka dne 14.02. v 11:05.
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2007-02-04, 14:29
-//-



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: fretulinka dne 14.02. v 11:05.
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2007-02-14, 13:08
tak práv? jsem vážila fretkouny a jsme na tom:
Žofka 2roky,9m?síc?:860g
Filip 20m?síc?:1,85kg
Rondy 9m?síc?:2,25kg

Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2007-02-15, 17:19
dneska jsem byla s klukama na vetrin? kv?li zvýšené tvorb? ušního mazu.podle veta to není svrab,ale zán?t uší :o( dal jim kapky Otifree na ?išt?ní a OTIPRIN N širokospektrální ušní kapky s vysokým ú?inkem také protio parazit?m...Otifree máme kapat 2x denn? a hned potom OTIPRIN 2x denn? 3kapky po dobu 14 dn?...

u Rondyho nám byla oznámena ztráta ?ipu,takže budem muset ?ipovat znova...
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-15, 17:21
Jak m?že ztratit ?ip?????????
otifree kapky máme taky jako prevenci, když vy?istim ouška, nakapu jim to tam... teda snažim se o to, ale moc to nejde :) pak promnu a nechám... a je fakt, že mi p?ijde, že už se jim nešpin?j tolik, Meggie vlastn? v?bec, tý to ?istim preventivn? a hlavn?, aby si zvykla, nenávidí to...
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2007-02-15, 17:24
?ip m?že nejspíš vypadno po vpíchnutí,než se jim to stáhne...

jinak to ?išt?ní bude taky problém,Rondy si už na ty uši nenechá ani šáhnout :o(
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-15, 17:35
Zajímavý, to jsem ješt? neslyšela...
No, Rocky si to nechá celkem líbit, ale pak m? pokaždý zapuší, Meggie je hysterická, když jí na n? jenom šáhnu, kapky ani ?išt?ní nesnáší, takže t? celkem chápu :(
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2007-02-15, 20:04
Filip je celkem v pohod? i na veterin? držel sám,už zjistil,že odpor nemá cenu a tak to vzdal,jen je mu nep?íjemný to kapání,tak vždycky hodí hlavou,pro jistotu ho teda p?idržuju za k?ži na krku...
Rondy se brání po?ád... :o(
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-15, 22:47
Fre?ulinko - zrovna v?era mi povídala kamarádka, jak její vlkodavice ztratila ?ip ješt? na veterin? :-/ Prý vet propích tu k?ži skrz naskrz a vypíchl to do chlup?. Když ?ip kontrolovali ?te?kou, tak jim normáln? pípla, ale když se ?ubina oklepala, tak jí z t?ch chlup? vylítl. T?eba se vám stalo n?co podobnýho. Já ho u Babul nahmatám, u Pí?ana ne, takže až p?jdeme na veterinu, tak ho nechám zkontrolovat ?te?kou.
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-02-15, 23:27
U velkyho psa to chapu, ale kdyby to propichli fretce, slo by to videt.. Cip muze vycestovat (pak to blbe napichuje vet) pry se musi vyslovene nadoraz a chvilku pockat a navic chce to chvilku to kontrolovat..

Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2007-02-16, 09:48
Fretulinka: Teda, Rondy podle váhy musí být v velikej:-) Lední m?dv?d:-) Ten Otiprin jsme taky jednou m?li. Teda na svrab. Ale je to d?s, kapání do oušek, když ono se to zví?e tak mrská:-)
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2007-02-16, 12:00
no já ho u Žofky taky nahmatám a u Filipa ne,ale má ho.

Hanul,on asi není ani tak velkej,jako tlustej :o) teda je pravda,že v UL na srazu byli moji kluci asi nejv?tší,ale Rondy není o moc v?tší než Filip...

ješt? Teddík-syn Filipa a Babu byl taky krásnej macík,teda,ne že ostatní by nebyly,ale... :oD











Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: fretulinka dne 16.02. v 16:48.
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2007-02-16, 12:11
Ha?ul a pomohly ty kapky?
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2007-02-16, 20:45
tak jsem byla kapat do uší,Filip ra?i d?lá že spí a Ronek už se m? i bojí :o( taky bych ?ekla,že už to mají lepší Filip má už ouška o dost ?ist?jší,tak snad to zabere...

jinak po ned?lnim srazu se kluci za?li ?ezat,nebo spíš na Rondyho jdou touhy a tak za?al líst po Filipovi,kterýmu se to nelíbí a vyjíždí po n?m.ted mají kluci každý svojí klec,ale v?novat se každý fretce zvlášt už nem?žu,tak je pouštím spolu a zatím to jde každý si jde za n??ím jiným a když na sebe náhodou narazí,tak se v?tšinou jen nahrbí a zase se rozejdou.doufám,že z?stane jen u toho a nebudu je muset poušt?t na 3x.



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: fretulinka dne 16.02. v 22:17.
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2007-02-18, 10:24
Fretulinka: Jo, pomohly:-) P?ed tím jsme dostávali jakýsi jiný, slabší a ty byly na prd... Svrab jsme m?li po?ád. Pak na Saše doktorka vyzkoušela Otiprin a ten jsme kapali tak 14 dní a kone?n? se jí to zpravilo. To jsem práv? ješt? chodila k jiné veteriná?ce a ta fretkám zas tak moc nerozum?la.... Takže spíš zkoušela, co zabere... Otiprin zabral:-)
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-18, 10:46
my ho máme taky na 14dní.jinak se to kluk?m lepší Filip má uši už ?istý a Ronek skoro taky.náš vet má s fretkama už pár let zkušenosti,takže je to v pohod? a ví co d?lá a když ne,tak to ?ekne rovnou :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 18.02. v 19:38.

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-21, 20:40
uši Filipa a Rondyho už vypadají hezky jen doufám,že nám Ortiprin ješt? ten týden vydrží a nebudu muset pro nový :o/ párkrát mi ho otev?ený shodili,tak byly celkem velký ztráty mimo :o(

Žofka zjistila,že se dá šplhat i po tý zav?ený ?ásti klece a tak jí musím v??n? sundavat aby nespadla.p?eci jen má klec na výšku 1,5m a p?i jejích šikovných pádech kteý v?tšinou kon?í p?istáním na hlavu,no nevím,nevím...:o/
a na to,že po druhý polovin? klece kde má otev?ená dví?ka mi leze na st?l a d?lá tam pravidelný úklid n?kolikrát za den jsem si už zvykla :o)
dneska m? dokonce p?išla kousnout do nohy abych si s ní šla hrát :o) za celý,vlastn? necelý,3roky to ješt? nikdy neud?lala :o) vlastn? si za?la hrát až po kastraci.

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2007-02-22, 11:53
:-) Žofi je šikulka:-) No ale jestli si moje holky za?nou po kastraci ješt? víc hrát, tak to bude n?co....:-) Je fakt, že si našt?stí hodn? vysta?ej sami, že nebývám zase až tak napadána, ale t?eba Poppule a Saša ty si prost? nadají vysv?tlit, že uši i nohy jsem si opravdu myla a tudíž není pot?eba se o n? ješt? starat:-)) Když se jejich p??e už nedá vydržet (hrozn? to lechtá, nehled? na to, že Poppel p?i ?išt?ní uší d?sn? mlaská a ob?as i kýchne....), tak je odháním, ?ímž zp?sobuji veobecné veselí a napadání mé osoby za ú?elem hry:-)
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-22, 19:48
spíš je na zabití :o) po?ád musí n?kam líst,n?co škrábat a v?era už za?la i s kousáním koberce :o/ zakousla se a trhala,škubala,ale ukousnout nemohla :o) dneska jsem byla koupit ješt? jednu p?epravku,tak jsem jí nakoupila i r?zný kousátka pro psy.ted si odtáhla copánek dental fresh do p?epravky a cupuje ho,tak mám chvíli klid :o) nám do uší spíš funí :o)

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2007-02-23, 11:09
Tak to jste na tom ješt? dob?e:-) To kýchnutí je d?sný..... Myslela jsem, že mi to urve bubínek a to nemluvím o tom, jak jsem se lekla:-)
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-23, 19:14
no ono je i to toho jejího ?muchání dost :o) jinak na m? máma hodila n?jakýho bacila,tak doufám,že to nechytnou i fretky a budu moc jet na výstavu do Prahy :o(

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-24, 21:02
jak to tak vypadá,tak až si p?jdu v pátek,nebo v sobotu pro potvrzení o zdravotnim stavu,tak se s vetem domluvím na kastraci Filipa :o( a s Rondym ješt? uvidím,cht?la bych aby m?l aspon jednou miminka

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-25, 17:58
Pavlí - ale vžd? u Jordi máš pro každýho kluka dv? sle?n, tak pro? ta kastrace???
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-25, 20:39
majitel?m sami?ek jsem psala,tak ?ekám na odpov?di,ale moc si od toho neslibuju.navíc po tom co mi psali majitelé t?ch sami?ek co se u nás byli podívat,tak si s kastrací nejsem až tak jistá :o) uvidím jak se dohodnem s vetem a jsetli budu mít ?as jet s ním do UL na kastraci...n?která krytí v registru už nejsou aktualní,ješt? jsem nestihla Jordi napsat která krytí to jsou...jinak kastraci bych cht?la kv?li jejich pachu a zna?kování.Filip zna?kuje ješt? víc než loni.jestli teda n?koho napadá jak jinak než kastrací ten jeho pach aspon trochu zmírnit,tak sem s tím :o) pá? já už opravdu nevím.wc ?istím 2x denn?,2x týdn? mn?ním pelíšek a meju volieru.je sice pravda,že by asi bylo pot?eba ho i vykoupat,jenomže samotná voda by asi nepomohla,nebo jo?mám strach z jeho reakce na šampon,po bernin? mu totiž hodn? vyschla k?že,lupy z n?j jen lítali a potom mu vypadávala i srst :o( šampon jsem po?ídila nový,ale ješt? jsem ho nezkoušela...



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 25.02. v 21:01.

Aktuální stránka:17 z 62


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist