Aktuální stránka:18 z 62
Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-25, 21:24
Tak si zkus koupit ten šampón FerretShenn. Je sice trošku dražší, ale vyplatí se.. Já v n?m toho svýho ?íj?áka koupu, když už je fakt hodn? uch*anej. Dva týdny po vykoupání mu ješt? krásn? voní kožíšek...
Tady je jeho popis:
[forum.fretka.sk]

Jinak utíráme b?íško t?ma vlh?enejma d?tskejma kapesní?kama, o tom jsme se tu n?kde bavili s Johankou. Ale ono je asi n?co jinýho mít ?íj?áka jednoho. Dva se asi navzájem p?ezna?kovávaj a to musí být ale smrad... Nám sta?í ten jeden a už nám tu kamarádi ?ikaj, že tu hnijeme :-)))
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-25, 21:29
na šampon se kouknu,d?kuju.mám ted ten zn.marty,ale zatím jsem v n?m koupala jen Žofku a Rondyho a nebylo ani poznat že jsou vykoupaný.

jo jo co ozna?kuje jeden zachvíli druhej p?ezna?kuje a takhle chodí po?ád dokola :o/



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 25.02. v 21:30.

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-25, 21:30
Tak zna?ky asi nevy?ešíš jinak než kastrací... :-(
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-25, 21:36
no ono nejde jen o ty zna?ky,v byt? to už ozna?kovaný mají a nemají pot?ebu tam nijak zvlášt zna?kovat,to spíš když je vyhodim na dvorek,kde jim p?es jejich území chodí ko?ky a tam mi to zna?kování nevadí.spíš omezit pach t?lí?ka,když je pustím do bytu je to tu ješt? celkem dlouho cítit a to i když nezna?kují...:o)

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-25, 21:47
Hmm, tak to nevím. To víš, Pí?an je muj první fre?ák, všechno teprve zkoušim, co na zna?ky platí a co ne...
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-25, 21:48
u nás je to teprv druhá ?íje :oD

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-02-25, 21:58
Já šampón od Marty mám taky, a teda když v nich koupu i ?íjný holky, tak m? se nezdá, že by nevon?l. Jen jsem musela p?ijít na to,jak to ud?lat, aby ú?inkoval. Takže nedávám ho na fretky,ale napustím lavor a do vody p?idám šampón a fretky pak koupu v lavoru a docela to jde. Když se tam dá ten šampón p?i napoušt?ní vody, tak pak i nap?ní a je to. :o) Fre?ule jsou ?isté a voní. Ovšem u ?íjného samce to asi moc nezabere, ?ekla bych že nezabere skoro nic, ale dost to omezí i ty kapesní?ky, jak píšou Johana a Petrap.
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-25, 22:01
díky,n?co zkusím.jen jak jsem psala s tím koupáním nevím,mám strach aby mu zase nevypadala srst...

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-25, 22:03
Mn? vyhovuje, že ten šampon od Martyho moc nevoní, jenom lehounce... a jelikož je musíme sprchovat, protože jinak d?laj, jak kdybysme je strašn? tejrali (to teda i tak, ale ne tam moc), tak je to lepší... :)
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-25, 22:05
já když v tom šamponu kopala Rondyho a Žofku,p?išlo mi to jako bych je ani nevykoupala :o)

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-02-25, 22:54
to ti moji vyvád?j p?i sprchování, nesnáší zvuk vody z kohoutku, nebo sprchy. V lavo?e jsou klidn?jší.
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-25, 23:51
Jordi: U nás lezou do kýblu s vodou na podlahu (pokud možno, když je tam i ?istící p?ípravek, našt?stí máme n?jakej ekologickej, kterej jim neublíží), kradou z toho hadr, potáp?j hlavi?ky, padaj do toho... ale dám je do napušt?nýho lavoru nebo vany a m?žou se zbláznit... minule se Meggie ve van? i vykakala... :-/
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-26, 00:03
Púetro,tak jsem koukala na ten šampon a už jsme ho m?li taky,bohužel výsledek u Filipa stejný jako u šamponu bernina.nejspíš je tam n?co co mu vadí :o/

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-26, 00:06
ŽoFiRo: A co zkusim oby?enej lidskej kop?ivovej??? Já teda nevim, my ho používáme na psa a je super, je šetrnej... a neni n?jak aromatickej, jenom je n?kdy problém ho sehnat. Ale nevim, co na to ?eknou ti, co tomu rozum?j :)
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-26, 00:11
no nevím,já zatím vyzkoušela tyhle dva a pokaždý mi vyschnul a vypelichal,tak už jsem další ra?i nezkoušela.jdu n?kde najít obsah t?ch šamponu a porovnat složení jestli nemají n?co spole?nýho co by mu vadilo,ale asi tohoi budou mít spole?náho hodn?...

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-26, 00:18
Pavlí - to je jediný, co m?žeš ud?lat - porovnat složení. Spíš než kop?ivovej bych koupila b?ezovej, v Plzni ho prodávají v Tescu, zna?ky Alpa, kupovala jsem ho tam asi za 30,- K? a taky ho mají v Kauflandu, ale to asi nebude nic dobrýho, spíš to bude p?kná chemka. Nebo co pak zkusit koupit n?co v lékárn?? Nebo na?íznout b?ízu a ono pak z toho te?e taková vodi?ka, tak ho umýt jenom tou vodi?kou? Nebo co zkusit po koupání d?tskej olejí?ek?
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-26, 00:24
zkusím se ješt? poptat veta,jdeme tam koncem týdne.jinak nad tím olejí?kem jsem taky uvažovala,ale nevím,nebo pak ješt? n?jaký ten suchý šampon...

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-26, 00:40
Suchý šampon t? zbaví jenom ty mastnoty, ale nevy?istí žádný ne?istoty ze srsti... ur?it? se veta zeptej, tím nic nezkazíš...
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-26, 14:28
jo jo zeptám se.

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-28, 16:19
tak pani?ka ?íká,že se nám to doma s naší výchovou tak n?jak zvrtlo.

já že si prý už d?lám co chci,kdy chci a nedám s tím chvíli pokoj,ale tak to není,m? už jen nebaví to v??ný šmejd?ní po zemi,stejn? nic nenajdu a je to po?ád stejný.já se ale nau?ila šplhat po kleci a mooooc m? to baví.dostanu se všude a hlavn? po výškách a na místa,kde je spousta zajímavích v?cí které m? podle pani?ky nemusí zajímat,ale to je na omylu.m? zajímají a jak moc!zrovna v?era jsem se po topení dostala až ke stolu kde je ta divná v?c u které pani?ka vysedává a do n??eho po?ád buší.cht?la jsem to zkusit taky,ale nev?d?la jsem jak a pak jsem si všimla toho pulitru se štávou a zkusila to s ním.jenže to asi bylo špatn?,nikdy jsem si nevšimla,že by pani?ka p?i psaní namá?ela sebe nebo tu v?c.zato já a všechno kolem bylo p?kn? mokrý.pani?ka se mi potom snažila vysv?tlit,že ta "v?c" je klávesnice a že se na to voda ani nic jinýho neleje.jenže m? to bylo celkem šumák,m?la jsem co d?lat se svym mokrym kožíškem a n?jaká klávesnice mi byla ukradená.n?jak mi to ale nedalo a když jsem se usušila a upavila,šla jsem se podívat jak to pani?ka d?lá a taky m? to nau?ila.jen je to celkem fuška a ty 4nožky mi moc nepomáhájí,po?ád se pletou,ale to se ješt? vychytá :o)
uf,to psaní m? zmohlo,p?eci jen už nejsem nejmladší.p?edávám slovo pani?ce a odcházím se jí uvelebit do postele.dobrou!

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-28, 16:36
tady ješt? pár fotek z dnešní procházky [album.fretka.sk]

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2007-03-01, 12:14
Nádhera:-)
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-01, 12:19
Krásný fotky!
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-01, 12:33
d?kuju.sem ted byla vysv?tlit Ronkovi,že pani?ka nechce mít v nose piercing a tak je zbyte?ný jí tam kousat :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 01.03. v 20:23.

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-01, 12:41
tak koukám,že už ve?er kon?íme s lé?bou uší :o) snad to bude v pohod?

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-03-01, 12:44
Filípek si to p?kn? hoví v tom blátí?ku :o))
Avatar

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-01, 12:45
no jo to on rád :o) ?un?e je to :o)

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-02, 21:22
tak jsme dneska byli na veterin?,jenže náš vet má dovolenou a tak jsem musela k jinýmu.hned ve dve?ích na nás tak koukal a pak z n?j vypadlo,jestli nechcem ješt? jednu fretku.údajn? mu v?era n?kdo volal,že našel na zahrad? fretku.nalezenec v ??? (sakra jsem to zapom?la :o()ale je to kousek od Teplic-možná ?ást Teplic.m?la jsem nasp?ch,pá? jsem ješt? jela s Filipem za nev?stou a nenapadlo m? ani zeptat se jestli na ty lidi nemá kontakt :o( pokud byste m?li n?kdo zájem,m?žete se zkusit poptat.jde o MVDr.Sehnal Boleslav a ?íslo je 041747878

P.S na srst Filipa nic neporadil,ale zatím má ješt? k?ži po?ád v pohod? :o)

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-07, 12:24
fotky z 1.Mezinárodní výstavy v ?echách jsou tady:[album.fretka.sk] fotky Lízinky tady:[album.fretka.sk]

Re: Žofka,Filip,Rondy + Žofí?ata,Filipovci a Ronovci
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2007-03-13, 08:49
Krááááááááááááásný fretule:-)
Avatar

Aktuální stránka:18 z 62


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist