Jít na stránku:  Předchozí123Další
Aktuální stránka:2 z 3
Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-05-30, 14:56
holky, te? tu ?tu o t?ch gau?ích a postelích...
my jsme m?li d?ív koženou sedací soupravu pom?rn? vysokou, takže na ní tcho? nevysko?il a když se cht?l zachytit drápkama a vyškrábat, tak mu to po tý k?ži sklouzlo. další obrovská výhoda byla, že to stálo na nizou?kejch kluzákách (asi 2-3cm), takže se nemoh dostat ani pod ní. jenže vloni už fakt po 18 letech dosloužila a my si kupovali novou ...
už dop?edu jsem v?d?la, že budou problémy, protože ta, co jsem si vybrala (z t?ch asi t?íset, které jsem si "osed?la"), stála na noži?kách... a protože já sice tcho??m odpustím leccos (a te? asi ješt? víc... :o)), ale manžel NIKDY NIC, a v?d?la jsem, že tohleto je jejich oblíbená zábava, koupila jsem KRÁLI?Í PLETIVO.
když seda?ku p?ivezli, tak jsme si všechny kusy (gau?, k?esla i taburet) oto?ili a zespoda tím pletivem POBILI.
není to odnikud vid?t a navíc to kluci ob?as používají jako zábavu: hodí záda a packama se za to pletivo kloužou po plovou?ce... :o))... ale dovnit? se neprohrabou a ani to už nezkouší.

jedinej problém je te? teda ten, že protože je jinak d?laná (má vep?edu šev, za který se jde ZACHYTIT DRÁPKAMA) a je i malinko nižší (než ta p?edchozí), už máme ob?as tcho?e i na stole... :o)))

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-05-30, 15:02
martina:....jenom ob?as???,.....u nás je na stole ošatka s o?echy,tcho?,ovládání TV,druhý tcho?....pak lý?ené podložky....

já už mám deformaci,že se jdu podívat,co se d?je když nejsou na stole:-)))

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-05-30, 15:16
tcho?e mám na stole furt,nej?ast?ji p?i stolování,dycky p?ib?hnou,o?uchají nám talí?e,zjistí že je to nezajímá a jdou si lokout ?aje z mýho hrnku,který je na stole stále.Já už se bez tcho?? ani najíst neumím :o)))

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-05-30, 15:18
...tak to moje púlka je snad ochoten tcho?e na ten stúl i vysadit...aby se chudinka p?i skákání na stúl neuhodil :-))) u nás je tcho? v posteli, na stole, kdekoli = normální stav :-)))
Avatar

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-05-30, 15:20
v postelích,ve sk?íních,na stolech,v šuplíkách,v košíkách,zkrátka my bydlíme u tcho??...:o)))

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-05-30, 17:45
St?l,seda?ku,poli?ky,sk?ín?,komody,šuplíky bych ne?ešila,stejn? jako vyhrabaný a vysypaný koše,ale m? se Mates nau?il spát v posteli,momentáln? ho to nem?žu a ani nemám jak odnau?it,ale nemáte s tím n?kdo zkušnosti?

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-05-30, 17:51
...naši spí v posteli taky....pokud je nezav?u do klece....tohle já už ne?eším a zavrtám se nosem do kožichu:-)))

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: beth (IP)
Datum: 2007-05-30, 19:04
Kdyz tak spinkate se svymi tchoriky, nerika vam vase okoli ze "tak zvlastne vonite?" :-D

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-05-30, 19:08
tak to s nimi spinkat,nemusim,Matýsek je nekastrovaný,takže ho st?í vzít do ruky a už každý ví,že mám doma fretku:o) ,,Voní" mi po n?m celý šatník.

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-05-30, 19:12
...v práci všichni v?dí, že mám tcho?e a nikdo mi ješt? ani nenazna?il, že bych mn?la "n?jaký zvláštní parfum" :-))) Je fakt, že se hned po p?íchodu domú komplet p?evlíkám "do tcho?ího" a do sk?íní se tcho? nedostane :-)))
Avatar

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: squirrel (IP)
Datum: 2007-05-30, 19:19
jéé tak to bych tcho?íka v posteli necht?la :-) ne že by m? vadil, ale parkrát jsem to Elví?e dovolila a pokaždý, když se vzbudila, tak m? za?ala lízat a to já vždycky pomalu vysko?ím z k?že...

Mimochodem jakmile Elvíra zjistila, že gau? má úložný prostor, taky tam škrábe....dodnes jsem ji to neodnau?ila a gau? vypadá dost strašideln?..ješt?, že to nevidí nájemci :-) ale stejn? po?ítám, že ho budu muset zacálovat, tak už ho nechávám Elví?e napospas... hrabe na místech, kde to není vid?t.

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-05-30, 19:51
u nás poslední dobou paige se nau?ila škrábat sk?í?, a to tak, že si lehne na záda a škrábe dví?ka do té doby, než se jí je poda?í otev?ít - mrcha jedna, ví, že tam nesmí, n?kolikrát to zkusí, n?kolikrát na za?vání "nech toho; paige ; tož už di do ?iti" slyší a ví, že nesmí, tak si zahrabe, my za?vem, ona odchází a zasy?í, ale n?kdy jí chytne rapl a prost? si ju musí otev?ít :(

asi nemá cenu nic protitomuto, co? :)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-05-30, 19:54
squirrel: Nám tcho? v posteli nevadí, ale na noc ho dávám do klece kvúli jeho bezpe?nosti...se bojim, že bych ho v noci zalehla a polámala :-))) Zato ráno si s náma v posteli užívá :-)))
Avatar

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: Pápa (IP)
Datum: 2007-05-30, 22:45
Tak ta naše potv?rka když najde pod pe?inou ?lov?ka, tak se s radostí zakousne!!! Takže do postele jo, ale bez pání?k?:)

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: NeLa (IP)
Datum: 2007-05-31, 00:12
...mmm...takhle vyhrabání záchodku..vylití vody z misky ( p?ece nebudu pít potupn? z pítka) a následné smíchání...potom omatlání se v té kaši?ce a upatlaní vše okolo...následn? to všechno nechat zaschnout a nechat pani?ku at si poradí...neznám nic lepšího :D
Avatar

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-05-31, 06:56
Naši scho?i jsou kastrovaní a každý týden koupaní,k tomu denn? vymýváme klec a ob den m?níme l?žkoviny v kleci....naše rodina a ani návšt?vy je necítí(tedy alespo? to tvrdí)....dokonce je necítí ani tchyn?,což m?žu považovat za d?v?ryhodný zdroj:-)))....takže klidn? v postýlkách s námi ob?as spinkají a nic nám to nevadí....v?tšinou se mi stulí do klubí?ka u ucha nebo se mi natisknou pod pe?inou na bok...

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2007-05-31, 08:58
U nás je konferen?ní stolek tcho?em milován. Když je ulítanej, tak se na n?m bezva odpo?ívá a když blbne, tak na n?j ská?e ze seda?ky a po umí ho (i na délku) krásn? p?ebruslit a zapadout na druhý stran? mezi taburetky. A kuchy?ský st?l je samoz?ejm? taky užíván. Stojí na n?m pacinama op?enej o op?radlo židle a p?emejšlí, jak jen se dostat na kuchy?skou linku. Zatím na to nep?išel, ale však on n?co vymyslí. :o))
Avatar

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: beth (IP)
Datum: 2007-06-04, 23:25
Je mozne, ze se mi ti smrduti hlodavci ;) msti za to, ze jsem je NA JEDEN CELY DEN (po rannim probehnuti, pomazleni, nasypani "zrni" i vody) opustila tim, ze se mi vykakali na patro kde maji pelisek, hernu a jidelnu? Mam tri, tak nevim ktera z nich to presne byla.

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-06-06, 13:12
Pelisek hernu a jidelnu...:-D wc bylo zrejme v jinem sektoru :-D nase nelinka je taky potvora vycurana, kdyz trucuje,vyhazi si z misky vsechny granule a shazuje je z patra dolu do deky. Parada to pak uklizet

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-06-06, 13:22
klokan_cestovatel: Granule dol? a deky nahoru! ;o)
Avatar

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-06-06, 14:47
No bajecny napad :-D ne,ted vazne,nejde to. Mame jen klec,ale velikou. Deku ma na dne a pak ma dve plosiny s k nim vedoucim tunelem. Na jedne je napajecka,na druhe granule. Pak jeste hamaku. Vis? Nastesti ted ji to docela preslo,asi jsem ji dlouho nicim nenastvala :-D

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-06, 14:50
Klokane, múj fre?ák má taky ložnici v nejvyšším pat?e:
[album.fretka.sk]
Avatar

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-06-06, 14:53
Ona je ješt? mim?o? K tomuhle v?ku to pat?í.
Loni jsem m?la 3 fret?í záškodníky, jeden vyhrabal ko?kolit (Vanilka), druhý granule z misky (Adýsek) a t?etí na to vybryndal vodu (Rupík). Pak se v tom poprali a vyváleli! :o)))
Avatar

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-06-06, 14:58
No nelince bude rok ted nekdy. Nevime kdy :-( johanko klec mame podobnou,jen malinko vetsi. Akorat dole ma deku. Kdyz je ji teplo,tak spi v hamace nahore a kdyz se chce vylozene zavrtat,tak si shrne deku do jednoho rohu dole a do toho se zachumla,ze ji videt nejde ;-)

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-06, 15:05
klokane, ono je to asi na té fotce zle vid?t. V levém horním rohu má fre?ák ušitou ložnosi a v ní deku...na to "zavrtávání" a aby mn?l tnu a spokromí.
Avatar

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-06, 23:20
ŽoFiRo napsal/a:
-------------------------------------------------------
> pot?ebuju radu,nebot už jsem p?išla o nervy a asi
> budu brzo vraždit! :oD jak mám Žofku odradit od
> škrábání postele?mám rozdrbanej celej roh a už
> cupuje i molitan,mám strach aby ho nežrala.zatím
> nám nic nepomohlo,zkoušela jsem se jí víc
> v?novat,nebo si jí nevšímat když to škábala,tahat
> za zátylek,kousat,foukat...nic
>
> --------------------
>
>



problém se zdá být vy?ešen ;o) sta?ilo jen str?it desku mezi postel a sk?ín,tak aby nemohla drbkat z poza sk?ín? a na díru kterou už stihla do postele vyškrábat sta?ilo našít "záplatu" a je po drbkání ;o))) ale nem?žu dát na postel deku,prost?radlo,nebo jí ?ímkoliv jiným p?ikrejt,to se Žofce totiž v?bec nelíbí a musí to jít p?estlat,teda hlavn? se snaží "zuby,drápy" vytahat konce deky,prost?radla,(...) teprv potom je spokojená ;o))


[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 06.06. v 23:22.
Avatar

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-01-21, 16:36
M?o, tak vytáhnu vlákýnko,... kutím,jestli n?jak jde odnau?it tcho?e aby škrábali pelíšky. Prost? tu visací záv?snou hamaku. TO je k naštvání. Tolik pen?z to stojí... Jinak jsou to holky moje šikovný, na to že mají pubertu relativn? hodné (semtam n?jakej bobek m? teda už nerozhází, v?tšinou se ale trefi) ale tohle.. Vodu nevycintají, pá? se k ní nedostanou, granulky taky ne... ale to škrábání hamak.. Bohužel nejsem švadlenka, abych si našila "škrábánívzdorné" ... Nejvíc m? to vyto?í v noci.. to je rachot!!!



Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-01-21, 16:41
Zvykni si ;) to mi fretky d?laj taky... plus ješt? dalších x zlozvyk?: Tobiáš se*e i do pelíšku, tcho?i v noci vykousali a sežrali díru do ponožky, kterou jsem ovšem m?la na sob? (a nevzbudilo m? to), ve vod? se koupou, když maj misku, na wc mimo klec nechod?j tém?? v?bec, Rocky prdí jak divej, Meggie kouše do nohou, Tobiáš lomcuje m?ížema (už prohnul dví?ka na naprosto nový kleci za 4000,- :-/)... atdatdatd :)
Avatar

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2008-01-21, 16:49
tak to Mon?as ni?í i k?eslo a gau? ze zadu, lehne si tam na záda a škrábe, já z druhý strany na n?j bouchám, že to není jeho, že mu taky neni?ím pelech, atd. :-D

Re: Zlozvyky...
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-01-21, 16:54
Jo, to d?laj tcho?i taky... u gau?e.... plus škrábou koberec... A pak že fretka v domácnosti nic neni?í :))
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123Další
Aktuální stránka:2 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist