Aktuální stránka:44 z 80
Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-18, 23:35
...s ohledem na kapacitu tohoto fora: PROSÍM! Nevytahuje a nepatlejte tu spory dávno minulé...proboha, sna? sme všichni chovatelé fretek, tak nám snad jde v prvé ?ad? o fretky...informace o všem co se jich tý?e...ne o žabomyší války!
Klidn? si do mn? kopn?te! Já to vydržím! Ale tyto diskuse na tomto vláknu už s chovem fretek fakt nemají nic spole?ného. Jde vám jen o jednotlivce lidského rodu a jejich konkrétní chovy! A o to mn? osobn? nejde...mn? jde o fretky!
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-18, 23:42
Johana: Mám dojem, že v tomhle vlákn? šlo vždycky o blbost LIDÍ, i se to tak jmenuje. Mn? se taky tady ta atmosféra nelíbí, ale ani se MN? OSOBN? nelíbí, když sem n?kdo p?ispívá jenom kritikou a nadáváním ostatním, vytahováním v?ci starejch atd... Je tu dusno, taky m? to za?íná odrazovat sem chodit, na druhou stranu to forum pot?ebuju docela ?asto, jsou tu i lidi, který mám ráda a který m? zajímaj. Ale atmosféra fakt nic moc :( práv? proto, že tu jde o chlupá?e ?im dál tim mí? a víc tu jde o osobní spory n?kterých lidí.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-18, 23:51
Rynn...tak se mi zdá, že si ?ekla to stejné co já...jen si dokázala být decentn?jší. :-)))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-18, 23:53
Johana: Fakt??? :)) já nevim, tohle asi fakt nemá cenu ?ešit, neni to poprvý a stejn? se to nikdy k výsledku nedohrabe... :-/
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-18, 23:55
Už jsem vychladla a chci ?íci:

Kv?li Aronce, která sem p?ijde jednou za rok a tvá?í se, že spolkla moudrost sv?ta, sem chodit nep?estanu. Ano, Yasmin mi nesedí, ale to se snad netrestá. A rozhodn? si nemyslím, že pot?ebuje advokáta v n?kom, kdo tu rok nebyl a neví, co se tu d?lo - leda by m?l natolik kvalitní a nezaujaté informátory. O tom pochybuju.


Takže - návrat rozvrace?ky :-) stavte slavobrány :-D

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-19, 00:02
FaB: to že n?koho nevidíš jako ú?astníka fora a že sem nepíše, to ale neznamená, že sem nechodí :-)))možná sem chodí denn? :-)))

Rynn, ano máš svatou pravdu: nemá cenu to ?ešit a je to stráta ?asu...po?me se bavit o n??em konstruktivním :-)))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-19, 00:04
Johanko, vidíš, to m? nenapadlo, že tu m?že sondovat bez p?ihlášení.... mno pravda :-)

Konstruktivní debatu beru :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-19, 00:06
...a m?že i s p?ihlášenim :o) ...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-19, 00:11
Jde o to, co je momentáln? konstruktivní?
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-19, 00:12
....debata o po?así?

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-19, 00:18
...konstruktivní? Snad okamžit? reagovat na SOS nová?ka? Nebo tvorba nového fora? Nebo se bavit o nových lécích?

Já sem asi z jiného sv?ta...ale já se nevzdám! :-)))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-19, 00:21
Johanko, nevzdávej to!!!! Jednou se do?káš!!!
BTW: Konstruktivní to ur?it? je, ale... no, jdu si ud?lat ve?e?i :) (to je taky konstruktivní)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-19, 00:23
Rynn, to ur?it? (ta ve?e?e) já už mám taky hlad :-)))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-19, 00:26
No tak to už ted spíš taková skoro snídan?,ne? :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-19, 00:28
Krupicová kaše je náhodou výborná ve?e?e :) v jakoukoliv denní ?i no?ní dobu...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-08-19, 01:43
ehm, :o) nepat?í n?kolik posledních p?ízpevk? do toho vašeho krafacího vlákna? Já nevím, ale k BLBOSTI LIDSKÉ, m? to n?jak nesedí :oP :o) :oD

Samoz?ejm? m? to v?bec nepopuzuje, takže si klí?o krafejte kde chcete, jen m? to tak napdlo v souvislosti s názvem vlákna. :o)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-08-19, 09:33
K dusnu na Foru - taky jsem p?l roku chodila jen ?íst, když - abych nejmenovala - pourážely nová?ka bez jakékoli znalosti realit, dokonce i bez pov?domí o zákonu, který v?c /ne/?ešil.
Základem je asi základní slušnost - nap?ed ty SZ, p?ípadn? telefon a až nakonec, když nic nezabere, "spr?ák" na Foru - A když mne chytnou "na švestkách", skloním hlavu, vysv?tlím a OMLUVÍM SE...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-20, 11:13
jsem tu zas, ale bez obav, mám jen vysv?tlení k pár dezinterpretacím mých p?ísp?vk? a pár odpov?dí. tentokrát nebudou lítat blesky ani ?ádit tornádo, m?žou se za?íst i slabší nátury... ;o)
budu se snažit stru?n? a nebudu ironická ani dvojsmyslná, takže v textu nehledejte nic, co tam není skute?n? napsáno.
za?nu popo?ad?, jak šly jednotlivé reakce:

pro ferdu a bertíka - mé "hovno" se liší od toho tvého (mimochodem - p?kný p?ím?r .. :o)) jen po?tem písmen, která jsou vid?t a jejich velikostí. co se tý?e smyslu, v jakém bylo použito, je stejný, a? už byl tv?j pocit jakýkoli a tvé ego ti našeptávalo kohokoli.

pro majdu - pro? ne sz?
1) kdysi jsem zkoušela, platí to jen na slušné lidi. tam, kde je hulvátství nebo zloba p?ípadn? oboje "pod k?ží", tam to nefunguje.
2) hulváti se tady projevujou ve?ejn?, jedovatý sliny "nenápadn?" ukapávaj p?ede všemi, praný?uje se libovoln? kdokoli za cokoli. pro? bych si nemohla stejn? ve?ejn? st?žovat, že mi to vadí?
chápu, že na to nemáš žaludek a že se t? to osobn? dotýká - mám úpln? stejný pocity, ale k tomu se dostanu níže.

pro ferdu a bertíka - naopak, tohle vlákno se mi zdálo jako naprosto nejvhodn?jší, viz p?ísp?vek rynn, abych neopakovala ?e?ené.

pro aronku - mirim to, chudák, slízla trochu nevinn?. s tou yasmin máš pravdu, to ulítla (ale každej se ob?as sekne), ale jinak je to fakt fajn holka - aspo? jak jí znám z fóra.

pro dášu s. - vítej v reálném sv?t? milovník? fretek! (tohle je trochu ironický, omlouvám se.... :o))
tak vážn? - na p?íjemný pokec o fretkách zkus jiné vlákno, tohleto je a vždycky bylo p?íjemným pokec?m na hony vzdáleno. ale to už ti ur?it? došlo... :o)

pro rynn a johanku - ad osobní spory. "osobní" je pro m? výhradn? vztah k tomuhle fóru. když se ohlídnu zpátky, do jeho za?átk? a pak se vrátím do dnešního zmrza?eného stavu, je mi hrozn? líto, jak jde od desíti k p?ti a hrozn? osobn? se m? to dotýká. asi srde?ní záležitost nebo jak to nazvat.
co se tý?e jeho jednotlivých uživatel? - menší ?ást z nich (z vás) mám ráda nebo si jich (vás) z n?jakého d?vodu vážím, p?ípadn? obojí. ostatní jsou mi volní jak koší?ky velikosti F (vysv?tlivka - vztah naprosto neutrální, protože v tak pro m? velkých koší?cích nedochází k žádnému kontaktu :o)). volní do té doby, než za?nou ni?it tohle fórum (hulvátstvím, praný?ováním, pliváním nenápadných kapi?ek jedu). ale ani to pro m? není d?vodem k n?jaké "nenávisti", jen m? to dokáže rozžhavit do b?la a tentokrát prost? prdnul ventilek.

pro erin - nevím, co dodat, snad viz "pro majdu"

pro všechny zú?astn?né i jen ?toucí - bohužel nem?žu slíbit, že se m?j výbuch nebude opakovat (leda by mávnutím kouzelného proutku zmizely jmenované nešvary, které jsou tu tém?? na denním po?ádku). už toho mám fakt plný kecky a rozhodla jsem se, že tentokrát nebudu utíkat bez boje.
tohleto fórum mi za boj totiž po?ád ješt? stojí!

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-09-13, 08:55
Tak mi to nedá abych nereagovala.
Za prvé) už jsem to sem p?ed ?asem psala..nechápu, pro? sem na forum chodí lidi, kterým se tu nelíbí. A chy?te se za fr?ák a p?emýšlejte, pro? tohle forum už není "laskavé a chytré", kdo tady plive kolem sebe ty jedy a vyvolává hádky.
Za druhé) nemám pocit, že by Lili n?kdo zaškatulkoval, to vlákno opravdu sloužilo spíš k tomu, aby se upozornilo na špatné zacházení s fretkami (a se zví?aty obecn?) ve Zverimexech a p?ípadn? se zjednala p?es Krajskou veterinární správu náprava (i když jak v poslední dob? zjiš?uju, je to boj s v?trnými mlýny).
Za t?etí) co mi ale zásadn? vadí, je agresivita a výpady Lili. Chápu, že má problémy, ale kdo je v dnešní dob? nemá. A i m? by vadilo kdyby m? n?kdo nazval debilem. DIskutovat se dá i bez vulgarism? :-((



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: majda dne 13.09. v 08:57.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-13, 09:18
majdo,
ta moje "škatulka", byla myšlena nikoli na to, že by n?kdo zaškatulkoval n?kam lili, spíš upozorn?ní na to, že jako ur?it? nejsou "blbé všechny blondýny", tak ani všechny zverimexy (i když tam si d?lám hodn? málo iluzí). takže spíš než "bušit" tady do lili, že jsou "stejn? všichni stejný", by bylo užite?n?jší zap?ít ten zápal pro ?ešení problému fretek ve zverá?ích (což asi vadí nám všem) p?es KVS (resp. p?es v?trný mlýny... :o( ...)

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-09-13, 09:24
Holky, p?itom je to tak zbyte?ný... Lili ve skute?nosti cht?la ?íct jen "neházejte zverá?e do jednoho pytle, znám i dobrý a znám i chovatele co tam mimina lifrujou sami," ale zvolila dost neš?astnou metodu a tón.

Já se p?esv?d?ila o jednom, s Lili už diskutovat nechci, a mohu ubezpe?it ji i vás, že když se setkám s fre?ou ve zveráku v nevyhovujících podmínkách, volám na KVS, jako už jsem to ud?lala.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-09-13, 09:29
Jo, presne tak...kapánek nadhledu vnést do diskuse prosím :-))) A když se mi n?co nelíbí, tak hned neúto?ím a nekopu kolem sebe. Ano ur?itá míra asertivity je nutná (já taky startuju na první našlápnutí a mám tendence hned ?íkat co se mi nelíbí, ale to se dá i slušnou formou). :-))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-09-13, 09:30
když ona spousta lidí zná jen "nasertivitu" :-D

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-09-13, 09:32
No, ono se tohle vy?eší na novým foru, já doufám že si to moderáto?i uhlídaj :-)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-13, 09:36
majda napsal/a:
Jo, presne tak...kapánek nadhledu vnést do diskuse prosím :-))) A když se mi n?co nelíbí, tak hned neúto?ím a nekopu kolem sebe. Ano ur?itá míra asertivity je nutná (já taky startuju na první našlápnutí a mám tendence hned ?íkat co se mi nelíbí, ale to se dá i slušnou formou). :-))


jo, jasn?... to asi spousta z nás... ;o)
tak si práv? zkus p?edstavit sebe v k?ži lili a mrkni znova na p?ísp?vky, které na ni reagují. já jí teda chápu, že vyp?nila, a to m?že ?lov?ku leccos ulítnout - a vzít zpátky se to nedá.... :o/
(nepo?ítám to, že si prost? promáznu sv?j p?ísp?vek, myslím "co bylo ?e?eno, bylo ?e?eno")

mimochodem - já vytáhla blbý vlákno... m?la jsem šáhnout po tom o "volbách, klidu a toleranci"... :o)
ale už je to fuck...


Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-13, 09:43
...já nevím p?esn?, jaká bude funkce moderátora na novým foru...ale nedokážu si p?edstavit, jak by moderátor dokázal zabránit n?kterým reakcím ú?astníkú fora....
Sorry, dost mimo mísu...jen mn? to tak napadlo...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-09-13, 10:03
No musim ?íct že Lili taky chápu,m? teda šílen? to?í,že sem n?kte?í píšou že je to v tom a tom zverimexu hrozný,kupte ty fretky co tam jsou a to je všechno co ud?laj,ježiš to bych asi zvolila i siln?jší slovník než Lili :o))
Ale zase hodit všechny mezi debily na foru,co :o)) taky dobrý.
No ale zase bych z toho ned?lala táákovou v?du a nep?ipomínala zas v?echny h?íchy každýho,kdo kdy co proved a napsal a nenapsal.To je taky na budku,n?komu n?co ujede a hned se z toho d?lá šíílenej problém,jak ?íká majda,nadhled,chybí! celkov? ale!!


*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-09-13, 10:34
Ano, taky me tato vlakna ozciluji a nejvice z toho duvodu, ze ja velka samaritanka se pak muzu zblaznit, ze ja zrovna nemuzu zachranit vsechny nebohy fretky sveta...jsem asi blba blondyna, ale co, je mi to fuk:)) Vim svy, ale Lili je podle me negramot, co si nevidi do ust a basta. Nadhled chybi ji a hodne. Take nechapu duvod popisovani tech hruz, ale je preci pravda, ze se tu najde dost lidi, kteri jdou a hlasi to.
Stejne tak nechapu vyznam adopcniho vlakna, konkretne inzeratu o darovani, kdyz jsou povetsinou z inzerce fretka.cz a muzu si to precist sama, stejne tak vlakno zas inzerat! Nechapu. Ale jak rikam, kdyz budu chtit, prectu si to a ja nechci, tak to nectu.
Jeeezisi, ja mam zase dneska naladicku:)))

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-09-13, 10:41
no tak význam kopírování inzerovaných fretek k darování teda nechápu taky,myslím že když Jordi zakládala vlákno o adopci,tak s upln? jiným úmyslem než se z toho pak stalo.Inu je to tím že každej myslí jinak asi.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-13, 10:45
...já t?eba taky p?ekopírovala inzerát z inzerce na klubové stránce do Adopcí, pá? byl zapadlej pod jinejma inzerátama...a taky: v Adopcích sou i inzeráty z jiných stránek, kam já t?eba vúbec nechodím...podle mn? to vlákno smysl má...
Avatar

Aktuální stránka:44 z 80


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist