Aktuální stránka:46 z 80
Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-14, 00:29
Tohle bych ?ekla že m?lo jinej podtext...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-10-14, 11:28
no práv? :(

Možná, že kdyby to byli jen oby?ejní zlod?ji a ne zlod?ji s IQtykve.. bylo by to super :(

nicmén? jsem zv?davá, jak v p?ípadu bude pokra?ovat policie ?r

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-10-14, 11:43
...ta se na to vy*ere taky! :o//

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-10-14, 11:47
no práv? :( je to docela smutný :( peskujou za malé v?ci, ale s velkýma nic ned?laj :(

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2007-10-15, 18:06
Taky se potrebuju vyfackovat ze zklamani nad zajemci pro nase fretata. Pan nam volal na inzerat, ze chteji mlade-samicku - uz jednu meli, ale porizovali si starsi, a protoze kousala, museli ji dat pryc.. nebyla jsem z toho nadsena, ale slovo jsem nakonec dala s tim, ze se treba nekdo muze poucit z chyb minulych.. Lec seslo se mi na samicky vic zajemcu a chtela jsem dat prednost zkusenejsim zajemcum. Ale ze jsem dala slovo, tak jsem panovi volala, jestli by se tedy neprijeli na chov podivat jeste pred odberem, aby jsme je poznali, oni videli, kde jejich fretka vyrustala, co mela k dispozici... Samozrejme jsem za aktivniho vola, pan to absolutne nepochopil, moje jednani se ho tezce dotklo a nehodla jet 70 km dvakrat pro nic za nic, takze jsme se rozloucili tak akorat ve zlem. No aspon ze predem :-/
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-15, 20:52
Ene- bu? ráda, že te?, ne pozd?jc, protože ?lov?k, kterej neni schopnej se jet podívat t?ch pár kilák?... :-/ A pokud máte hodn? zájemc?, tk je spo? z ?eho vybírat :)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-11-06, 14:09
To je zase p?ípad!
Už jsme se tu zmínila,že mám u sebe p?vodn? jen na hlídání párek albínk?,sami?ku Vlo?ku a same?ka Oskárka.Ob?ma je 5 m?síc? a jsou to kouzelný bílý koule.Majitelé nám vypráv?li,že bydlí spolu s rodi?i a ti to po návratu z letního pobytu na chalup? nezkousli,že s nimi bydlí fretky a jednoho dne šli mladí i s fretkama s domu.
P?vodní dohoda zn?la,že si najdou byt honem a fretky si zase vezmou zpátky,že jim je jen vlastn? pohlídám.

Jak si mám vysv?tlit,že od té doby mi neberou telefon,nereagují na sms a nemám jejich adresu?achjo. no a co ted...

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-11-06, 14:20
...bóža, fakt to chceš slyšet? :-)))
Asi bych za?ala hledat adopci...!
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-11-06, 14:20
Pokud telefon zvoní a sms jsou doru?ené, asi existuje jen jediné vysv?tlení.
Lidé jsou fakt schopní zneužít dobroty a pomoci jiného ?lov?ka. :o(
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-11-06, 14:25
sms hlásí doru?ení a telefon zvoní.Ted jsem jim napsala velmi ost?e ,takže pokud se neozvou,tak ty chudátka fakt p?edám n?komu.Sakra to mám zas vztek !!!

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-11-06, 14:26
boža:
Pošli SMS, že pokud t? urychlen? nekontaktují, dáš fretky k adopci!!
Jestli o n? mají ješt? zájem, ozvou se. Pokud ne,hledej nové páníky.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-11-06, 14:27
božo, v Adopci se ptá NeLa na n?jakou volnou frete?ku.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-11-06, 14:28
jojo,tak n?jak jsem to napsala,a ?ekám...

pot?ebovala bych n?koho zfackovat nebo alespo? naštípat d?íví :o))

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-11-06, 14:30
Nele jsem tu situaci popsala už v?era ve?er.

Jenže! ti dva jsou na sebe zvyklí,chjo ,t?žko si je n?kdo vezme oba...

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-11-06, 14:38
boža:
Zrovna v?era mi psala zájemkyn? o fretky. Poslala jsem jí informaci o t?ch tvých albínech. Jestli se ješt? ozve, pošlu ti SZ.

Sm?rovala jsem n?kolik lidí do útulku v M?cholupech a všechny fretky odtamtud už našly domov, tak jsem tam te? volala, pokud by se ješt? n?kdo hlásil, a? dají v?d?t, že vím o mladých albínech. Uvidíme. Máš u sebe ješt? n?jaké frety k adopci?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Gazza dne 06.11. v 14:45.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-11-06, 14:46
d?kují

tedka nikoho dalšího nemám,to kdyžtak hned zve?ej?uju na svých stránkách.Tohle jsem tam zatím nepsala,pá? jsem si ?íkala že to není možný,že by se ti mladí takto zachovali.no omyl.
Dnes bíloušky nafotím a hnedka je tam šoupnu,fakt jsou krásný.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: boža dne 06.11. v 15:11.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2007-11-06, 14:56
Jojo Boži každý dobrý skutek je po zásluze potrestán........ !Jako by jsi to nev?d?la

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-11-06, 15:00
jo,jak jsem stará,tak jsem blbá,nepou?itelná a naivní
proto se nacházím v tom Naivním divadle,sv?j k svému :o))

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-11-06, 15:15
Boža, dyk ti to v záv?ru vyjde nastejno: kdyby ti byli ?ekli, že bu? si ty fre?ule vezmeš, nebo že je pust?j do lesa, nebo str?ej do útulku...co bys asi ud?lala? :-)))...No vidíš! :-)))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-11-06, 15:25
no to bych alespo? ved?la že jim mám hledat novou rodinu,takto si na nás naprosto zbyte?n? zvykali a pak si budou muset zvykat zas na nové prost?edí.To není dobrý,už t?eba mohli být v nové rodin?.
Když n?kdo p?ijde a na rovinu ?ekne,že je pot?ebuje dát pry?,tak alespon je to rovný chování, a ten ?lov?k si sám k sob? uv?domuje že udál chybu.Však takových p?ípad? jsem m?la a nikdo z nich neslyšel od nás k?ivýho slova,naopak.Ale tohleto je k?ivárna hnusná,to absolutn? nechápu.Si ti lidi myslí,že se p?ed n??ím schovaj strkáním hlavy do písku,fakt takový chování nechápu,nerozumím tomu a ?umím jak vejr.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-11-06, 15:31
Jo! K?ivárna a zbab?lost a nezodpov?dnost to je! S tím zcela souhlasím!
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-11-06, 16:12
Božo, klídek. V ?ervnu 1991 si k nám jedni mladí dali na pohlídání fretku, že jedou na vodu.No a asi se ješt? nevrátili.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-11-06, 16:14
Erin, tím vyzýváš božu, aby trp?liv? po?kala ješt? 16 let??? ;oD
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-11-06, 16:24
Boozinko, to je hruza hruzouci, ja nevim, ja uz si zacinam pripadat jako nejaky zvlastni zivocisny druh:) Zachranim 2 fretaky pred minizoo s tim, ze je pak nekomu dam, neb 4 jsou moc a pak po tydnu uz je miluju a nejsem schopna se jich vzdat:) Presvedcim celou rodinu, at mi vlezou na hrb, ze si je necham a basta:)))
Nektere jedince opravdu neni mozne pochopit:((((

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-11-06, 16:34
:o)))) to jsem ráda,že nejsem sama ,zachovám klid :o)
a taky se už vubec neozývali?t?eba se utopili a nebo odpluli dál než cht?li :o)))

jen by m? zajímalo,co takoví lidi dál vykládají na dotaz,kde máte fretky: "našli jsme blbce ,kterýmu jsme je šoupli" ?a nebo "m?li jsme taky fretky,a pak jsme je odvezli jednomu d?v??ivýmu idiotovi,který je vykrmil a pak se o n? dál postaral"?
A já vul si myslela že když ?íkaj,že mi je rad?j sami p?ivezou,že si necht?j p?sobit ješt? v?tší trable doma.Houbeles,nepot?ebovali abych v?d?la,kde vlastn? bydlej.Už asi na m? jde to stá?í,boco,taková ta blbou?ká d?v??ivá sta?enka se ze m? vyklube :o)))a už brzo ,jak tak koukám

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-11-06, 20:23
Je to hnus. Vždycky si ?íkám, že i to je lepší než je vyhodit n?kde v lese, ale stejn? je to hnus.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: NeLa (IP)
Datum: 2007-11-06, 20:33
boža:

?tu ?tu ?tu a doufám že se ti dovolám ;)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-11-06, 22:50
Božo, Eliška byla nejnádhern?jší tcho?ovitá fretka v téhle galaxii, jen troši?ku kousala než se ocho?ila, hlavn? té mladé paní brzdila o kosti. Takže oni asi odpádlovali kdovíkam ... Rozhodn? k nám trefili jen s fretkou, pro ni pak už ne.No a telefon - ten jsme tehdy nem?li.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-11-07, 12:48
Furt nic,žádná odezva na sms,žádnej telefon,a nereakce na moje volání.
Už jsem nechala mo?e vzkaz? u zam?stnavatele doty?ného mladíka a taky nic.Blbý je že nevím jak on se jmenuje.Znám jen její jméno,ostatn? je i v registru.
Tohle už nikdy neud?lám,ja blb,p?íšt? si napíšu i rodná ?ísla,adresy,a janevimcoješt?.
Nela už se t?ší,že se mi je nepoda?í do pátku splašit a p?ijede si pro oba šmudlíky,ale m? je z toho teda nanic.chjo.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-11-07, 12:57
božo, v??ím, že je ti nanic, ale na druhou stranu jsi dv?ma báje?ným chlupá??m "pomohla" od pání?k?, kte?í je vlastn? v?bec necht?li, a dostanou se díky tob? k ?lovíkovi, který je bude ur?it? milovat a ope?ovávat, jak si zaslouží.
Avatar

Aktuální stránka:46 z 80


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist