Aktuální stránka:43 z 80
Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-08-17, 12:30
leyla - ono se to dycky dob?e kecá všem okolo, než by n?co ud?lali ;)

howgh

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2007-08-17, 12:40
To je fakt, kápla jsi na to, ale volné místo na serveru nemám (kam by se dali stránky p?etáhnout), tak nemohu sloužit :-)
Ciao
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2007-08-17, 13:12
jeste ze se amonnie mas kam schovat, kafrani "o nas bez nas" ti slo vzdy
bacha na prujem.... :-D :-D :-D
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-17, 19:29
božo,

už mi dlouho vrtá hlavou, koho myslíš t?mi "dv?ma tábory"? jsem tady zhruba p?t let, tedy o n?jaké t?i roky déle než ty, a tenhle pojem se na fóru nikdy p?ed tvým p?íchodem neobjevil. nikdy d?ív jsem tu nic takového nezaznamenala a nevšimla jsem si ani po tvém p?íchodu, že by se lidé na fóru do n?jakých "tábor?" roz?le?ovali.
p?esto m? napadá n?kolik možností, co by ty tvé "dva tábory" mohly být, prosím, prozra? mi, jestli jsem se trefila nebo jestli je to ješt? n?co jiného:

1) tábor t?ch, kte?í mají rádi fretky a tábor t?ch, kte?í je rádi nemají
2) tábor tlustých a tábor hubených
3) tábor t?ch, kte?í s tebou vždy souhlasí a tábor t?ch, kte?í ne
4) tábor t?ch, které baví n?komu nadávat a vzájemn? se k této ?innosti povzbuzují a vyžívají se v dusní?ku, které tady tím vzniká a tábor t?ch, kterým se to nelíbí
(to usuzuju z toho, že tvoje rozd?lení "na tábory" p?išlo tentokrát jako reakce na tenhle m?j p?ísp?vek [forum.fretka.cz])
5) žádné tábory neexistují, je to jen tvá chiméra. jsou tu jen lidi, kte?í se mají rádi víc a pak ti, kte?í se mají rádi mí?. pak jsou tu lidi, kte?í tolerantní jsou a lidi, kte?í nejsou, taky jsou tu lidi chyt?ejší a mí? chytrý. pak taky lidi u?vaný víc a lidi, co se rad?j neprojevujou...

tak co? n?jaká trefa?? nebo všechno vedle jak ta jedle?? ur?it? nejsem jediná, koho by to zajímalo, tak ned?lej tajemnou, tábornice!



yasmin,

tys to trefila p?esn?! nechodíš ty mi ?íst sz??! ;o)
([forum.fretka.cz])

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-17, 19:51
nemám moc ?as ted,takže stru?ne

budeš se divit,(jako dycky) ale vubec jsem nem?la na mysli sebe,a dokonce ani tebe a už vubec ne n?jaké své "p?íznivce".A o n?jakých svých - pochybuju že mám.Já tu mám pár p?átel,to jo.
A to že tu jsou odedáfna dv? protistrany?no myslím že jsou,ty tu jsi o rok a pul -dva roky dýl než já,já m?la p?ed tím jiné dva nicky,pokud si vzpomeneš,ale i to staré forum pro?ítám ,a ?etla jsme ho p?ed vstupem sem celé,tak jen jsem si to prost? p?e?etla.Jo a fakt nemám na mysli sebe,jako jednu protistranu,ani náhodou,?as od ?asu dávám za pravdu ob?ma.
A je?ení v sou?asný dob? se mi taky nelíbí,jenže s tím nic neud?lám a ty taky ne,nebo jo?
Takže asi 2 je správn?,pá? kdo je tlustý a kdo hubený!
a ....mají smysl podobný elaboráty....

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-17, 19:59
tím mén? ovšem chápu tvojí reakci, když jsem si vedle ve vlákn? (fórum) st?žovala, jaké je tady hnusno a dusno? pro? do toho zatahuješ n?jaké tábory? jakou to má souvislost?
nebo snad chceš ?íct, že já pat?ím k n?jakému táboru??? no to, doufám, op?t špatn? chápu?!

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-08-17, 20:04
Co m? se tý?e, tak musím ?íct, že "protistrany" mi p?ijdou taky spíš jako zp?sob vid?ní sv?ta... Už n?jakou dobu sem chodím, a p?ijde mi naprosto nepochopitelné d?lit lidi na n?jaké proti sob? stojící tábory.Když hodnotím n?jaký názor nebo radu, n?jak mi nep?ichází na mysl p?emýšlet o tom, jestli to napsal n?kdo z n?jakého "tábora", d?ležitá je snad ta informace a tu bu? beru nebo neberu, p?i?emž je jenom na m?, jakou alternativu si vyberu,ne?!
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-17, 20:05
i nadále bych ráda v?d?la, JAKÉ JSOU TU TÁBORY. ani po p?ti letech poctivé docházky a pro?teném celém fóru mi to není jasné. možná je to jen tím, že pomaleji chápu, tak ke mn? bu?te laskaví (a? už boža nebo kdokoli) a PROZRA?TE mi, co mi až dote? unikalo!

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-17, 20:05
kopie:

budeš se divit,(jako dycky) ale vubec jsem nem?la na mysli sebe,a dokonce ani tebe a už vubec ne n?jaké své "p?íznivce".

pokud se pamatuju,tak jsem nereagovala na tebe v tom vedlejším vlákn?

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-17, 20:07
no zapla? pánbu.... takže tábory neexistujou! sláva.... :o)

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-17, 20:08
Jo Silvo,to si myslím taky,p?esn?

jen jsme vyslovila názor že tu "bojují tu svu válku ve sklenici vody ti samí a nová?ci jsou v tom jen záminkou,ted momentáln?.
Ale Martin? to neumím vysv?tlit,jak jsem ten p?ísp?vek myslela,ne abys to Martino proboha chápala,že já n?koho házím do n?jakých tábor?,stran a protistran.,jen to byl názor a vysv?tlení Lucifin?.nic jinýho.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-17, 20:09
Martino, je to tak moc dúležité? :-))) Já myslím že snad ani ne...tak neplýtvejme ?asem a po?me radši d?lat n?co (každý co a jak múže a umí) pro spušt?ní nového fóra :-)))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-17, 20:16
johanko,
myslím, že d?ležité to je. už práv? t?eba kv?li t?m nová?k?m (ale nejen jim, jak vidíš i n?kte?í z nás, starších jsme z toho byli zmatení), aby u nich nevznikal dojem, že tu jsou n?jaké bojující protistrany - te? jsme si našt?stí vysv?tlily, že NIKOLI, žádné tu nejsou. jsou tu jen JEDNOTLIVCI, kte?í d?lají to zlo a dusno a hnusno.

ani nevíte, jak se mi ulevilo!

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-17, 20:38
m? se teda moc neulevuje,protože to vymejšlení problém? tam kde nejsou a vytvá?ení dusna mi teda vadí,a je fuk jestli to d?lá skupina nebo jednotlivec.Znovu a znovu se ?lov?k musí zap?ít a držet hubu,a nebo to hodit do autu a zakecat takový štourání.Asi málo práce boco k tomu koho vede.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-17, 21:40
vytvá?ení problém? a dusna m? taky štve a hodn?, jak si už mohli mnozí ú?astníci fóra nejen všimnout, ale i p?e?íst. ale na rozdíl od tebe si nemyslím, že je dobré "držet hubu nebo to hodit do autu", rozhodn? lepší je se v??i tomu VZEP?ÍT. a upozornit toho, kdo se chová nepat?i?n?, že se CHOVÁ NEPAT?I?N? a že nám, v?tšin?, se to NELÍBÍ.
bohužel tím, že ta v?tšina velmi ?asto ml?í, ozve se jen sem tam n?kdo (a i tehdy bývá ?asto nepochopen nebo to na sebe vztáhne n?kdo, koho se to v?bec netýká), se vytvá?í mylný dojem, že hnus, který se tu ?asto d?je, se d?je v jejím zájmu a za jejího souhlasu.
ale já p?esto v??ím, že v?tšina z nás se sem chodí pobavit, pou?it, pot?šit! v??ím, že v?tšin? z nás se nelíbí, když je n?kdo dušen, škrcen, ponižován, vysmíván! a taky v??ím tomu, že velká ?ást té v?tšiny není tak pitomá, aby nev?d?la, kdo pat?í k hlavním "výrobc?m problém? a dusna", natolik bych chovatele fretek nepodce?ovala.

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-17, 21:51
Jenže když se n?kdo ozve proti tomu, co se mu nelíbí a neni to tady mazák nebo tak n?co, je ?asto prác? rozcupován a proto se radši nepouští do dalších spor?, protože by pak nem?l chu? sem chodit v?bec a to by ho t?eba mrzelo...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-17, 21:56
já vím, rynn... a vzpomeneš si, KÝM je rozcupován? nebo KÝM nej?ast?ji? nejsou to náhodou po?ád titíž?? a nejsou náhodou po?ád titíž, kdo se n?kohoho (kohokoli) zastanou??

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-17, 22:00
?ím víc v h.... tancuješ, tím víc smrdí...... aneb v tuto chvíli nikdo do nikoho nerejpe, tak to nechte spát, prosím

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-17, 22:01
škoda... já myslela, že bysme to HOVNO kone?n? vymetli... tak holt p?íšt?... ;o))

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-17, 22:06
Ješt? malej dodatek- jsou to titíž, co stíraj po?ád stejný lidi a stejnech se zastávaj... aspo? mám ten dojem.
Už ml?im :))
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-17, 22:11
Martino, když já mám neodkladnej pocit, že - použiju-li terminologii z toho mého úsloví - HOVNEM ozna?ujem N?KOHO konkrétního (jak na m? vyplynulo z tvého posledního p?ísp?vku), a já zatím nemyslela nikoho konkrétního, jen tyhle bou?e ve sklenici vody.....

P?itom nám nejde o nic jinýho, než o blaho našich chlupatin, nebo se pletu???

JJ ego je holt svin? :-)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-17, 22:44
"......a upozornit toho, kdo se chová nepat?i?n?, že se CHOVÁ NEPAT?I?N? a že nám, v?tšin?, se to NELÍBÍ."
?????????????????? je tu n?kdo k tomu n?jakou v?tšinou zmocn?n? a nebo by to dopadlo tak jako všechny ty "války " co tu prob?hly?t?eba práv? z tohoto p?edpokladu vznikají,a ono se ukáže že ta zamýšlená v?tšina vubec v?tšinou není.

já si nap?íklad rozhodn? nemyslím že bych prezentovala názor v?tšiny at už prezentuju kdykoli cokoli,a už vubec ne na základ? n?jakých soukromých zpráv.Každému z nás chodí (a m? taky,p?edstav si,a kdo ví,jestli ne od stejných lidí :o)))ale tomuhle klamu teda nepodléhám.
A napsat svuj nazor na cokoli má každej,horší se mi jeví to,když je to zneužíváno t?mi,kdo to zneužít pot?ebujou,at už z ublíženého ega,nebo pro mindráky,nebo pro pot?ebu n?kam pat?it,to m? dycky d?sí.
No ale filozofie mi nikdá moc nešla,takže se jdu zas pono?it do p?ísp?vk? o krmivech,božínku t?ch je !!

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-18, 10:39
ach tak, tak te? jsi uhodila h?ebík na hlavi?ku - zmocn?n k tomu, zastupovat v?tšinu, tady opravdu (pokud vím) nikdo není, omlouvám se všem, byl jen m?j dojem, že nás je znechucených víc.
ale v tom p?ípad? se ptám - kdo zmocnil t?ch pár jednotlivc?, aby mn? a pár ostatním (nebudu tedy mluvit za v?tšinu) otravovali svými výpady a arogancí a zlobou život na fóru?

zneužívání t?ch jednodušších a manipulace s nimi - v??ím, že t? to d?sí, ob? p?ece víme, jak je to snadné...

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-08-18, 11:58
Na tohle už fakt nemám žaludek..pokud je tu n?kdo znechucen a má dojem že mu n?kdo otravuje život nechápu pro? si to s doty?nými nevy?ídí po SZ a ?eší to na foru. A protože mám pocit, že se m? to osobn? týká a protože si ?eším te? dost svých soukromých problém?, na n?jakou dobu z fora zmizím....na další hádky opravdu nemám sílu...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-18, 13:00
...jsem se sice za?ekla že už sem psát nebudu, ale nedá mi to.... zkuste se podívat na první stranu tohohle vlákna... Iva ho zakládala s úpln? jiným ú?elem, než abysme tu po sob? plivali jedovatý sliny..... Takže holky, zbran? zasunout, ruce podat, a fretkám zdar a boj?m zmar.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: aronka (IP)
Datum: 2007-08-18, 17:03
to Ferda a Bertik: ...udivuje mne, ze o podani rukou pises zrovna Ty:
Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2006-07-12, 09:25
Dovolila bych si dát facku jedné sle?n?, která se jmenuje jako jeden vo?avý ke?. Jí založené vlákno o barv? fretky mi p?ipadá, jako kdyby chovala fretky ne proto, jak roztomilá a chytrá zví?átka to jsou, ale chce mít co nejvíc barevn? vzácných fretek (a fotky mi p?ipadá, že shání jako argumentaci proti "úpln? blbé" MF, která s touto sle?nou málokdy souhlasí.) V tom vlákn? jsem jí slíbila n?jaké fotky poslat, myslela jsem že t?eba píše n?co o fretkách, ale poté, kdy mi odpov?d?la žejde jen o její klid... :-S

Další facku si nechám v záloze, protože "ob??" už jsem tu dlouho nevid?la.

Ferda a Bertík


..no nic, prisla jsem si sem /na DF/ pro par veci ze Zigina vlakna nez to tu pod tihou kafrani definitivne klekne - ani po roce zadna zmena, porad stejny lidi rozkrafavaj vlakna, porad stejny lidi jsou pokrytci / akorat rapidne pribylo drbu, jinak zadny posun k lepsimu/
...tak se navzajem treba sezerte, alespon se mi potvrdilo, ze snad mnou ani Yasmin to fakt neni = i kdyz tu nejsem, nebo Yasmin nereaguje na krafani, ci neshazuje nici "autoritu", stejne je tady jeste vetsi dusno a hnus /jen se za "vinnika" oznaci nekdo jiny, popripade se cvicne zkusi sem tam rejpnout a odsuzovat ta Yasmin - dyk uz to prezila od jednich, tak coby si clovek neprisadil, ze Mirim?/.
Skoda, zakladatel
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: aronka (IP)
Datum: 2007-08-18, 17:05
techto stranek mel asi jinou predstavu o pojmu diskuze...mejte se hezky a pokud se nesezerete, tak preji hodne stesti a sil, neb kdyz jste takove i doma, nemaji to ty "fretky" s vami veru jednoduche :)

PS: Mirim - prosim podivej se do slovniku na rozdily pojmu - "mit usudek" a "odsoudit nekoho", opis si to na papirek, nalep na celicko a NESUNDAVEJ!!! Priste, kdyz Te opet bude svrbet rucicka a kousat nuda, se nejdrive podivej do zrcadlicka, nez napises o nekom, ze svym svobodnym rozhodnutim, do ktereho mu absolutne nikdo nema pravo kecat /a na ktere ma kazdy majitel odchovavajici sve mladata pravo/ nekoho odsoudil.

Taky je rozdil mezi pojmy: "odpoved na otazku" a "vysloveni soudu" - tim Te radeji zatezovat nebudu, jelikoz je to vsak zrovinka klicek k celemu pribehu, rovnou Ti to napisu:
Pokud nekomu nechces prodat mlade a on se Te zepta PROC - ty mu odpovis "z duvodu XY" - at radeji zkusi jinde.
Neni to totez, jako kdyz nekoho odsoudis ze je spatny chovatel, pohrdas jim a treba rozhlasis i mezi fretkari, aby si na nej dali pozor /cili vlepis primo sem na DF/.

Verim ze Ti docvaklo co jsi o Yasmin napsala a verim, ze se ji za to i ferove omluvis(klidne SZ) - kor kdyz jsi u toho nebyla a SOUDIS jen podle nejakeho nekompletniho, jednostranneho "elaboratu" :)

Jinak proti Tobe nic nemam, no o Yasmince
/komkoliv v podobne situaci/ mi takove neinformovane veci psat nebudes ;)
Drzim peste a at se Ti dari! :)
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-08-18, 18:05
Äronka p?ijde, plivne, odejde. Takové mám nejradši.

D?kuju za naprostý zazd?ní mý snahy o uklidn?ní tohoto vlákna. Ano, rejpla jsem do Yasmin, protože v tu chvíli jsem m?la pocit že jí jde víc o to mít trumf v??i MF a jde jí o rázy barev fretek, tak jsem to napsala do panáka na facky - a co jako? mám mít doživotní trauma že jsem se ot?ela o Yasmin nebo co? Navíc si pamatuju že jsem to tehdy s ní ?ešila po SZ, takže se drahá Aronko nestav do role jejího advokáta. Yasmin to opravdu nepot?ebuje. Je svéprávná a umí si své rozmíšky ?ešit sama.

A kon?ím.

Kdo bude mít zájem o to, jak rostou naši blbounci, viz naše stránky.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Ferda a Bertík dne 18.08. v 18:11.
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-18, 23:25
Myslim si, že vlákno o blbosti m?lo sloužit jak ventil pro všechny, který n?co štve, aby to nerozpitvávali jinde. Tudíž nevim, co by m?lo bejt špatnýho na tom, že n?kdo napíše sv?j názor. Na druhou stranu, když sem n?kdo p?ijde a jenom nadává a kritizuje, jinak nic jinýho ani nenapíše, to taky neni nic moc...
Avatar

Re: BLBOST (lidská)- aneb panák na facky
Zaslán uživatelem/kou: DášaS. (IP)
Datum: 2007-08-18, 23:29
Zdravím z no?ní služby...abych ?ekla pravdu...nová?ky ta atmosféra tady odrazuje.Miluji patchwork a chodím na fórom kde jsme stejn? postižené..samé ženské..radíme si,prezentujeme svá dílka,chodíme na kávi?ku,chválíme se..pohoda..myslela jsme si,že tady splknu o našich smra?oškách,ale fakt nevím..jsem z toho na rozpacích..:-((

Aktuální stránka:43 z 80


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist