Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4
Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-04-27, 16:08
kacul, jestlineplánuješ miminka, tak hned jak se jí vulvi?ka vrátí, do p?vodní velikosti-upln? splaskne, tak hned nechej katrovat, at neriskuješ ješt? 3. ?íji.

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: Kacule (IP)
Datum: 2008-04-27, 16:30
Jojo, d?kuji za rady :) po?kám, pokud je to nep?ejde do toho m?síce samo, pak naklušem na ukon?ení, no a ta první jim po ukon?ení odezn?la taky do m?síce, tak pak domluvím tu kastraci, m?la jsem to v plánu, pá? na mim?a nemáme prostor, ale ne?ekala jsem, že nastane ješt? toto :o)

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-27, 20:44
Kacule, šla bych na uko?ení d?ív, než za 4 tejdny, ?íje je p?ece jenom vy?erpává... šla bych nejpozd?jc do 3 tejdnl od za?átku 2. ?íje, pokud by za?ly hubnout nebo mí? žraly, tak radši hned. Meggie jsem nechala ukon?it loni druhou ?íji po 3 tejdnech a i tak docela pohubla (asi 150g), pak šla hned na kastraci.
Avatar

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2008-05-28, 16:42
Zdraviiime,
pokud by tu byla nejaka fretecka co by potrebovala ukoncit riji, mam dvouleteho kastrovaneho fretacka. A jsme z Prahy :)

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-05-28, 16:46
Kuklynko, on je tak sexuáln? aktivní i víc než rok po kastraci????
Avatar

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2008-05-28, 17:31
Rynn, jj, je aktivni stale kastrace nekastrace. Staci ho chvili drbat, hladit a me zase tahne za gauc. A nebo jezdi na plysove fretce Kafralce od Majdy z obchudku :)))

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-05-28, 17:34
Kuklynko a d?lá to celou dobu, nebo jenom te???? Psala jsi mi, že mu pelichá ocas... k tomu sexuální aktivita... nechala bych ho prohlídnout, aby to nebyly nadledvinky... Já jsem paniká?ka a byla jsem kv?li tomu s Meggie u Chyldy taky...
Avatar

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-05-28, 17:35
Rynn, Majin Kuko byl aktivní i 3 roky po kastraci a úspéšn? ukon?oval ?iji její sami?ce :-)))
Avatar

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-05-28, 17:37
Johanko, já to myslela i kv?li tomu, že mi Kuklynka psala, že mu rochu pelichá ocas... Já ne?ikám, že to neni shoda okolností nebo že to nem?že bejt normální. Jenom ?ikám, že já osobn? bych šla k vetovi, ale pravda je, že zrovna já jsem paranoidní (ale je fakt, že Chylda m? za to pochválila :)).
Avatar

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2008-05-28, 17:50
no on dost linal Rynn, a chlupy ma na ocasku, jen mu proridly a na konci jich ma mene, takze je trosku videt hola kuzicka. jinak on je takhle aktivni porad, jak rikam staci si s nim chvili hrat, drbat ho, a jeje :-D

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-05-28, 17:55
kukly, jestli mu pelichaj tak jako po t?le, tak OK, ale t?eba Meggie má prost? na ocase holý místa... a p?itom to nic neni... A pokud je sexuální celou dobu od kastrace tak taky OK. Já jenom ?ikám, že jsem paranoidní a že kdyby mu najednou za?ly pelichat chlupy na ocasu a k otmu bejt sexuáln? aktivní, tak jsem už u Chyldy s o?ima jak podšálky, co se tomu mýmu smra?ochovi d?je....
Avatar

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2008-05-28, 18:05
jj, to jasne Rynn. Ale on takhle reaguje co vim, obcas. Proste jak se clovek zacne mazlit, drbat, kvoka jak silenej a taha me pryc. Jo an pelichal dost i po tele. a na ocasku jich ma mene no, tak je na spicce videt trosku holeho mistecka.

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-05-28, 18:25
Rynn, paranoidní sme všichni :-))) Mn?las na mysli nadledvinky?
Avatar

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-05-28, 18:31
Johnako, jj, nadledvinky :) práv? jsem se jich bála u Meggie... proto jsem byla za Chyldou a proto když slyšim vypelichanej ocas, nateklá vulva u samic nebo sexuální aktivita u samc?, tak mi to vždycky nasko?í :)
Avatar

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-05-28, 18:37
Rynn, no já nevím, to by asi bylo dobrý optat se vetú...jestli sexuální aktivita kasrovaných samcú múže souviset s onemocn?ním nadledvinek, nebo jiných orgánú. Dote? sem nic takového ne?etla....taky by mn? to zajímalo...
Avatar

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-05-28, 18:38
Rynn: No tak to me nedes....Monty ale nepelicha...ma to jeste jiny priznaky?
Avatar

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-05-28, 18:40
Lucino, nepanika?!!! Tohle sou úvahy laikú!!! Nikdy sem o ni?em takovém neslyšela. Ale skusím se optat Sany...jen odpov?? nebude rychle...má toho moc.
Možná by taky poradila Vendulka....
Avatar

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-05-28, 18:48
Johanko, o návratu sexuální aktivity u kastrovaných fretek (samc? a samic) jsem v souvislosti s nadledvinama ?etla.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-05-28, 18:50
Johanko: :o)))) Ja vim, to byl jen dotaz...na paniku prdim...je zdravej, nic mu neni....
Zofirooooo!!!! :o))Mi slehne... No, navrat...u nas o zadnym navratu nemuze byt rec, neb mel chut asi porad, jen nemel babu :)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Lucifina dne 28.05. v 18:51.
Avatar

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-05-28, 19:43
Žofiro, o sami?kách ano...ale o samcích, ne...kde? Pls pošli mi link.....
Avatar

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-05-28, 19:49
Johanko, já to ?etla i o samcích, najdu to...


[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2008-05-28, 20:16
nestraste meeeee! :) Monty byl v zime hroznej chundelac, pak hrozne linal, a tak je ted jak tintitko, a prave na ocasku ma chloupku mene, takze mu je staci odkryt a je videt kuze ocasku. nebo venku kdyz se najezi, tak prosvita kuze. no a na uplne spicicce to ma nejvic chlupy pryc, takze kdyz mu to minimum odkryju,je videt hola spicka.
Johanko, myla jsem ho, i ten ocasek - jak jsem ti rikala, ze ma na nem takove oranzove jako lupy - a koukala jsem ze to ma zase,nebo se to ani nesmylo. myslis ze je to opravdu ten maz?ma to jen na ocasku

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-05-28, 20:20
O sexuální aktživité kastrovaných same?kú sem založila nové téma...tak si tam p?elezme, a? "nekazíme téma sami?kám" :-)


Kuklynko, když nebyl koupaný dýl, tak to možná chce i 2x našamponovat. Jestli se to nesmyje ani potom, tak nevim...
Avatar

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-05-28, 20:22
Johanko, n?co o nadledvinách je tady: [fretka.kom.cz]
jinak teda jsem našla v knížce problématika chovu a chorob fretek-onemocn?ní k?ry nadledvin:"...nej?ast?jšími klinickými p?íznaky jsou alopecie, pruritus, otok vulvy u samic a návrat sexuální aktivity u kastrovaných fretek..." takže podle toho p?edpokládám, že jde i o sexualní aktivitu kastrovaných samc? a nejen samic...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: withoutme (IP)
Datum: 2008-06-02, 14:51
ahoj prosím kolik stojí injekce na ukon?ení ?íje?d?kuji za odpov?d

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-06-02, 14:59
withoutme: ceny jsou r?nzé, ?eknu ti rozmezí asi od 100-350 K?

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-06-02, 15:01
Takže s politováním musím oznámit t?m, co cht?li nap?ezrok miminka od naší 1/4 tcho?í sle?ínky, že to bohužel již nebude možné. Vzhledem k tomu, že se dostavila letos již 3. ?íje, jsem samoz?ejm? nucena nechat jí vykastrovat:-(( Omlouvám se tímto i Erin a Šuperce, že se bohužel od nás nedo?kají žádných vnou?átek/doufám, že to zachrání naši sourozenci/.Ale bohužel zdraví mého zlatí?ka je p?edn?jší!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-06-02, 17:42
withoutme: kolem stovky

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-06-02, 19:36
Petronelko, myslím, že to pochopí, zdraví je vždycky na prvním míst? :-)

Re: Ukon?ení ?íje u sami?ky fretky
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-06-10, 23:21
Holký tak to nechci zak?iknou, ale Kim?a m?la dneska vypapanou misku a bobajzny v záchodíku. Tak sem hned skontrolovala vulvi?ku a za?íná houbovat?t. A to 10 dnech a pouze se zatemnováním. Takže do kastrace sta?í zas krásn? nabrat. Doufám jen, že to není planý poplach. No hold když jsem jí ?ekla, že tentokrát není žádný ženich na seznamu, tak si jí prost? ukon?ila/no já stejn? v?d?la, že to d?lá proto, že je nymfomanka, jak už tady stejn? všichni ví. 3 ?íje b?hem 6 m?síc?-no je to normální?

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist