st?íhání drápk?
Zaslán uživatelem/kou: Angie (IP)
Datum: 2008-06-30, 14:57
Ahoj, mám fre?ulku asi 6 týdn? starou. Majitelka její maminky nám ?íkala, že se mají odst?íhávat bílé konce. Cht?la bych poradit jak st?íhat drápky, abych jí neublížila. Chodit pokaždý k veteriná?i by nás stálo majlant (zkušenost se st?íháním drápk? u zakrslýho králíka).
P?edem d?kuju za odpov??

drápky+



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 17:16.

Re: st?íhání drápk?
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-06-30, 15:02
Na drapky mame tyhle klesticky...fretuli si posadim na klin...k puse ji dam Maltsoftku...a ona sosa...a ja ji mezitim drapky ostriham...
...s temahle nuztickama to je otazka minuty...

[url]http://www.obchudekumajdy.cz/?p=productsMore&iProduct=48&sName=n?žky-na-drápky[/url]



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 08.06. v 18:42.
Avatar

Re: st?íhání drápk?
Zaslán uživatelem/kou: Angie (IP)
Datum: 2008-06-30, 15:17
klešti?ky máme koupený, m? spíš zajímá, jakým sm?rem je držet, aby se t?eba drápek net?epil, vid?la jsem na netu i pilní?ky, tak nevím

Re: st?íhání drápk?
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-06-30, 15:28
Temahle klesticka se to prave vubec netrepi. Nasmeruju proste ten drapek do te mezirky...co v tech klestickach vznikne a smik. Je to hned. Drive jsem ji mordovala chirurgickejma nuzkama a to se trepilo jak blazen.
Avatar

Re: st?íhání drápk?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-06-30, 15:39
Holky, nic proti...ale když si dáte do vyhledáva?e "st?íhání drápkú" nebo "drápky" ur?ité vám vyjede hafo informací. Zakládáním zbyte?ných nových vláken se nám tohle sta?i?ké forum múže sesypat....
Avatar

Re: st?íhání drápk?
Zaslán uživatelem/kou: Angie (IP)
Datum: 2008-06-30, 15:57
to jsem zkoušela, ale nic moc jsem nenašla, a radši jsem to cht?la v?d?t od normálního ?lov?ka a ne jen p?epsaný z n?jaké knížky
ale neva dík za snahu



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist