Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:2 z 4
Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-12-16, 15:59
Na té vlhkosti n?co bude, i když v pokojíku kde mám po?íta? mám akvárko a spoustu rostlin a tudíž je tam vlhký vzduch a nechodí sem spát (i p?ez to že si tu ud?lala z deky proléza?ku a z krabice skýš.)
Avatar

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2005-12-16, 20:12
Tak dneska se na fre?á?ka koukal vet - byli jsme na o?kování s tou druhou. ?íkal že tu druhou má taky, akorát se n?kde "opozdila" :-) Tak mi spadnul kámen ze srdce...

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-12-17, 11:22
Jan?o, taky máme radost že to není nic vážn?jšího. Pozdravuj drobe?ka.
Avatar

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2005-12-18, 23:03
Vladimír: drobe?ka jsem pozdravovala a mám vy?ídit, že moc d?kuje a pozdravuje Miky :-) Dneska se koupal, to bylo potom rodeo - lítá vždcky jak kulovej blesk po celým baráku a kocour za ním :-)

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-12, 09:03
Boža: Tady tohle vlákno by šlo, ne?
Tak jak to máš s t?ma klukama?:-)
Avatar

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-12, 09:23
:O))),noja m?la nejd?ív Pí?u ,ten k nám p?išel už dosp?lý,po n?m Beruška,a pak dva malý bráškové Ruda a Vašík.Bylo to fajn,ti malí spolu vyrostli a s Pí?ou kamarádili taky.Takže si myslím že mládata m?žou p?ijít k vykastrovanýmu samci.No ,ale Vašík mi nedávno um?el a Ruda k sob? za n?j nikoho p?ijmout nechce.Ani mlád?.Po?ídila jsem ješt? Sv?tlušku a Adouše,ale kdepak,oboum jde po krku zespoda a trhá,takže je musím mít odd?lený.Mám tudíž dv? sme?ky.Ale vím o p?ípadech ,kdy se to da?í.Nap?íklad Pavla si ode mne brala albínka-nalezence z utulku v Ustí a m?la už dva doma-v?echno kastráti ovšem,tak se kluci všichni t?i hned kamarádí,jako by se znali odjakživa a nežerou se.Takže je to hodn? individuální,podle povahy.

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-12, 09:26
A v tom nadívaným srdí?ku na avataru je vlevo Ruda,vpravo Vašík a uprost?ed malinkej sto?enej Pí?a.

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-12, 09:51
Aha. Takže by to možná n?jak šlo... Ten obrázek je mooooc krásnej:-) Škoda Vašíka:-( My si zase nechali dv? holky z vrhu a ta jedna nám bohužel taky um?ela - v sedmi týdnech...
No, budu o tom p?emýšlet. Uvidíme:-)

Máte ješt? n?kdo n?jaké zkušenosti s více samci v jedné domácnosti?
Avatar

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-10-12, 10:06
Já mám dva, Kryštofa, kastrovanýho, tomu byly dva roky a v ?ervnu jsem si po?ídila Pitríska. Holky tady m? taky varovaly, že to nemusí d?lat dobrotu, ale je to naprostí v pohod?, Pitrískovi te? bylo p?l roku a jsou to nerozlu?ní kámoši....
Avatar

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-10-12, 14:03
Ja mam doma 5 samcu nekastrovanych..
Dva kluci Silver a Flavio jsou od mala spolu (Silver je o tyden starsi) snesou se v pohode i pres riji.
Ted pribyl Skodik - bude mu 5 mesicu a kluci se ho akorat snazi nekam odtahnout, nijak vic mu neublizuji. Pak mam jeste dva kluky Nea a Matise (mladata narozena u mne - pul roku stara) se Skodikem v pohode, ale velky kluci je neprijmou - spis by se rvali. Neo a Matis musi mit jeste u sebe nejakou holcicku, aby se nervali (spis neokousavali) mezi sebou.. Takze mam mladata (Krupicka, Yume, Skodik, Neo a Matis) u sebe a v kleci radi..
Mela sem na hlidani albinka Hribka (samecek cca 5 mes) a byl s nima a Skodikovi drsne rozkousal zatylek :o( takze to ted lecime, Skodik musi byt nejakou dobu zvlast, protoze kdyz s ostatnima blbne, pak se mu strupy nehoji..

vícero+skupina+



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 14:53.
Avatar

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-12, 21:10
Aha. Takže je to opravdu r?zné. Ješt? se uvidí. Kdyby tak ?lov?k v?d?l, jak se budou k sob? chovat p?edem....
Avatar

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-13, 00:15
No já si t?eba myslim, že náš Pí?an by samce nep?ijal. Na každýho, kterýho jsme potkali, se hned vrhnul, za?al sy?et a cht?l ho seprat :-( Ale já si z toho nic ned?lám, protože dalšíhou klou?ka po?izovat nebudem, te? má malou hol?i?ku, tak si má s kym hrát a myslim, že jsme spokojený všichni...
Avatar

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: Aponina (IP)
Datum: 2006-10-13, 02:14
Aja:sice jsem nepro?etla celé forum,ale gratuluji k ujmutí se drobe?ka.Lidi ktre?í ho vyhodily bych taky šoupla do krbice a šup s nima do popelnice.Doufám že už si na sebe p?kn? zvykli a ve dvou ti ud?lají ješt? víc radosti:)Doma musí být po?ádn? zatcho?íno,jinak by to snad ani nebyl domov:)ješt? miminka a budete to mít ideální:)Hodn? št?stí
Avatar

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-13, 07:45
No, Robin se se same?kama ješt? n?jak nesetkal. Naposledy když zkoumal svoje šestitýdení d?ti, než šly k novým pání?k?m. To je chytal za krk a nosil je jako mamka.(Holky i kluky) Ale zas na druhou stranu jak už jsem n?kde psala, když k nám p?íjde n?jaky chlap,(dvounožec) tak se ho v?tšinou snaží vykousat ven.... T?žko ?íct...
Avatar

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-13, 09:40
Petra p. No oni chlapy se neumí bavit jinak, než se prát. Tadeáš byl 2x týden na letním tábo?e u Silvy, která má dva kluky a myslím, že si to kluci rychle vyjasnili a když se prali, tak to byla hra. Pravda, Tadeáš dopadl pon?kud lépe, než kluci, ale mám pocit, že se mu to moooc líbilo;-)
Avatar

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-13, 09:46
je pot?eba rozlišit tu hru od napadení.N?který kluci si jen hrajou na potkání s jinejma,ale n?kte?í to myslej vážn?,a to je pak t?žký jim p?inýst kamaráda.Ale rozdíl je vid?t,ta hra vypadá jinak než když Rudánek ?apne soka pod krkem a trhá jak divej a tomu chudákovi lezou o?i z d?lk? :o)),zatim se nám poda?ilo postižené zachránit rozev?ením Rudouškovy pusinky násilím...
ale jinak je to muj nejv?tší mazlínek,vážn?!



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: bóža dne 13.10. v 09:49.

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-13, 10:30
Budu muset n?kde otestovat, co Robinek na jinýho same?ka.... Když tak holt z?stane on jediným chlapem v domácnosti....
Avatar

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-10-13, 11:01
Ha?ulko, jestli budeš testovat mým Brutíkem tak jo, ale opatrn?.
Budu ho bránit !!!!!
On je to takovej d?v??ivej, laskavej trumbelínek.Ur?it? by dostal nakláda?ku, p?estože je to velikej kluk.
Avatar

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-13, 11:11
Neboj! :-)
Brutíkovi nikdo neublíží. Já si myslím, že Robin zase není takovej nesnášenlivec. Ale kdyby jo, tak žádnej strach. Budu Brutíka bránit s tebou:-) Taky ho m?žu testnout na jeho synkovi u Jardy:-)
Avatar

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-10-13, 11:37
Dy? já vím, že byste mi ho nezmasakrovali.
Taky by m? docela zajímalo, jak by Brutík reagoval na fretky a fre?á?ky.
Mám totiž v hlav? takový zatím nejasný plán.........
Ale musím nap?ed velice opatrn? a jemn? ,JEMN? ,zpracovat lidské obyvatele naší domácnosti.
Avatar

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-13, 11:39
Jó? Jako další frektu?:-)
Avatar

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-10-13, 11:44
Pšt ! A? se nepolekají !
?lenové rodiny ob?as šmejdí na internetu.
Zatím moje výklady, že dv? fretky jsou lepší než jedna p?echázejí zarytým ml?ením.
To se nesmí usp?chat.
Avatar

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-13, 11:51
Jasn?:-) Jako hrobka:-) Jen kdybys t?eba potom nááhodou cht?la mimko z nedaleka...:-)
Avatar

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-13, 17:54
Patty: Já mám (sice u rodi??, ale p?ece) tu zkušenost, že to na n? vybalim, oni nestihnou zaprotestovat a pak už maj sm?lu :) Oba dva tcho?e táta vydejchával špatn?... a te? si je sám tahá z klece, když nejsem doma :)
Avatar

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-10-13, 17:59
No jo, když já si myslím, že je to jak s d?tma. Chtít je musí celá rodina a všichni se na n? musí t?šit.
Avatar

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-13, 18:10
Tak to u nás se na zví?ata t?šim jenom já, p?ítel je snáší a toleruje je, ale rozhodn? se net?ší, když k nám má n?jaký p?ibejt. Na Pí?u se sice t?šil, ale když ho za?al kousat, tak ho to p?ešlo a za?al ho odstrkovat. Te? když jsem ho vymazlila, tak si ho ob?as vezme do ruky a pohladí ho, ale po?ád z n?j má respekt. U malý se t?šil spíš na to, že Pí?an za?ne kousat jí a jeho nohy nechá na pokoji...
Avatar

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-13, 18:28
No, táta i máma m?li z p?íchodu Rockyho hr?zu... z p?íchodu Meggie už menší, ale p?ece jenom... a te?? P?ijdu domu v 8 ve?er, tcho?i už utahaný chrn?j v gau?i a pokousaný rodi?e mi za?nou vypráv?t, jak tcho?i blbli... :)) a te?, co chod?j na WC (?uk ?uk ?uk na d?evo), tak je tahaj dobrovoln?, p?edtim jsem je musela požádat, jestli by je na chvilinku nevytáhli... :)
Avatar

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-14, 15:07
Mám na vás dotaz: za k?ži na krku, p?edtim to d?lal taky, ale ona te? víc kvi?í a sy?í :( je fakt, že ho hodn? provokuje, ale te? jsem ho musela z ní sundat, protože jí držel a škubal hlavou :(( p?itom to ned?lá do krve, stroupky na krku má, nevim jestli od n?j, nebo od n??eho jinýho, ale má... když jsou v kleci, spinkaj spolu, ale když se vzbud?j, tak jí tahá v kleci. Prost? mi p?išlo, že p?itvrdil a nevim, jestli je mám nechat spolu v kleci, nebo radši rozd?lit, aby jí neublížil :( Nevim, jestli to je za?ínající pubertou, nebo n??im jinym. Nep?ijde mi, že to myslí až tak zle, aspo? v?tšinou... ach jo. Co byste doporu?ili? Rozd?lit, nebo nechat spolu?
Avatar

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: kelfik (IP)
Datum: 2009-09-18, 16:40
ahoj, mám rok a p?l starou fre?uli..všimla jsem si že jí te?e hn?dý výtok z pochvy..byla kastrovaná v ?ervnu - vše bez problém?..nevím, jestli to s tím souvisí, ale když ji pustím, tak za 10 minut si jde lehnout na gau? a usne..nevíte n?kdo co by to mohlo být??

Re: Poradite mi,prosim...?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-09-18, 16:41
ur?it? na veterinu, m?že to být n?jaký zán?t..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:2 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist