Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:3 z 5
Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2007-05-06, 14:32
No vida, já ani nev?d?la, že se frontline d?lá ve spreji, ale obávám se, že by se drahouškovi moc nelíbilo to sprejování, takže asi zvolíme pipetku :-) díky

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-06, 14:40
šaryk: Vim, že mn? Chylíková doporu?ovala sprej, že ho prej snášej líp... no a vyjde to v p?epo?tu o hodn? levn?jc, to je taky klad :)
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2007-05-07, 18:27
Rynn: Ted teprve koukám, že tu mam ješt? n?jaký dodatek...
takže myslíš, že je sprej lepší? A chlupá?i ti domu klíš?ata ani jinou kousavou hav?? nenosí?

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-07, 18:57
nenosí, oni teda klíšt? ješt? nem?li, blešku jednou, ale tý jsme se zbavili rychle... jinak ta pipetka se rozhodn? líp nanáší, je to pohodln?jší. Ale sprej ti pro jednu fretku vydrží... no, hodn? dlouho a máš ho za cca 300,-, pipetka za asi 150-200 vydrží 5 týdn?... a posprejovala jsem je sama, nikdo mi je nedržel, byli jsme sami doma. Bez problém?, sice se to nelíbí, ale vydržej to :)
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-05-17, 09:11
Holky, netušíte n?kdo, kde v Praze a okolí sehnat nejlevn?jší frontline pipety??? Máme na zahrad? d?sn? klíš?at a dneska ráno jsem ko?kám dala poslední....
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-05-17, 13:27
Majda: tak si brkni na Šejdr, oni ti to reknou po phonu:-)
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-05-17, 13:43
Majdo, v Mongolsku se dá pipeta Frontline koupit i v lékárnách a vyjde to líp, jak u vetú...v Praze to nejde?
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-05-17, 14:24
No ono jak v který lékárn?, ale objevila jsem levnou lékárnu u And?la, tak se tam dneska zkusím zastavit, jestli by mi to neobjednali...
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-06-05, 15:59
Hele lidi, co s t?ma smra?ochama chodíte ven, jak jste na tom s klíš?aty? My už jich letos pár tahali a to st?íkáme Frontlinem.
P?itom loni jsme nem?li ani jedno
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-06-05, 16:02
Klíš?at je letos d?siv?..tím že byla mírná zima...
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-05, 16:06
já už letos vyskoušela x p?ípravk? a stejn? jsme si domu klíšt? p?itáhli,takže ho už ani nest?íkám,ale po každý procházce po?ádn? prohlídnu....

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-06-05, 17:17
Jo, m? na ko?ky už nezabírá ani Frontline, jinak relativn? spolehlivej...
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-06-05, 17:21
to bude spíš tím, že už jsou ty mrchy klíšt?cí v??i frontline imunní, ne? což je p?kn? blbý, ale dalo se to d?ív nebo pozd?jš ?ekat... :o/

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-06-05, 17:23
Je pot?aby zjistit u vetu,co letos zabírá,on Frontline selhával už vloni,možná že je na trhu další p?ípravek,na který ty mrchy hnusný nejsou rezistentní.
tady v horách je to zatim dobrý Frontline i Fipron fungují.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-06-05, 18:05
Majda: zkus ten Fipron, myslím, že tu kdysi n?kdo psal, že rezistence na Frontline neznamená rezistenci na Fipron.
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-06-05, 18:12
N?kde na netu jsem ?etla, že Fipron už se k nám nedistribuuje. Už si ale nevzpomenu pro?, zda kv?li zm?n? zákon? ?i kv?li tomu, že ho výrobce p?estal vyráb?t.
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-05, 19:40
Mn? se zdá, že Frontline na klíš?ata zabírá, pravda ale je, že se nepohybujem v rizikových lokalitách. V BA sem už ve více zverimexech vid?la p?ípravky proti klíš?atúm...n?co jako pipety...na homeopatické bázi. Nezkoušela sem. Jestli chcete múžu zjitsit název a výrobce.
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2007-06-05, 19:46
To bys byla Johanko hodná u nás klíš?áci - hnusáci za?ali považovat frontline za chutný aperetiv a jdou mi zv??:o((((((((

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-05, 20:15
Hanca: zjistím!
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: nicotka (IP)
Datum: 2007-06-05, 20:30
Cht?la jsem se zeptat (nikde jsem se tady ve foru o tom nedo?etla), zkoušeli jste n?kdo obojky proti blechám a klíš?at?m? ?etla jsem o tom v jedné p?íru?ce o fretkách, ale ješt? jsem to na žádné nevid?la. Je to vhodné?

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-05, 20:32
nicotka: proje? p?ísp?vky za poslední hodinu, n?komu sem už o tom psala.
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-05, 20:40
já používala antiparazitní obojek v pohod?,ale mám dosp?lýho 2kilovýho samce...sami?ka to sundá d?ív než jí to navlíknu ;oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-06, 12:12
Hanca: Tak toto mi odepsal prodejce t?ch pipet:

"Dobry den.

Teda neviem ci to je homeopatikum , ale je z kokosoveho a geranioveho oleja.

Vyrobca: Hery - Francuzsko

[www.hery.fr]

Ucinnost: do 6 tyzdnov
Aplikacia: ako ine pipety (na kohutik - ja osobne po celom chrbate - po kostre)"

...jak mluví o té aplikaci, tak myslí na psa...on fretky nemá.
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-06-06, 12:22
No obávám se, že naše otrlá ?eská klíš?ata, která jsou schopná p?ežít Frontline, budou kokosový olej považovat za velkou pochoutku..:-)
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-06, 21:35
vid?li jste to,slyšeli jste to,zkoušeli jste to? ;o))) [www.chovatel.eu] je to ten druhý p?ípravek-Diagnos Tick Away sprej 50 ml, odstran?ní klíš?at z t?la, Beaphar

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-06-06, 21:51
no když to klíšte stejným zpusobem poliješ lihem nebo jodovou tinkturou,tak bude výsledek stejnej.

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-06, 21:56
ŽoFiRo: Nevid?la, neslyšela...ale zajímavé!. Jodová tinktúra se dost t?žko schání a liohem se mi u psú klíšt? odstranit tak, aby se po polití samo pustilo, nikdy nepoda?ilo.
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-06-06, 21:59
jodisol, nevim jestli to je p?ímo tinktura,stojí asi 20K? a se mi docela da?í mrchu klíšte vypudit,je mrtvý a pušt?ný.

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-06, 22:01
tak m? ale napadá,když se takhle zabije tak jestli nepouští do zví?ete ješt? víc toho "sajratu" jakože se brání?to m? ted jen tak nepadlo ;o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-06-06, 22:05
dokto?i tu desinfekcidoporu?ují,nevím.nedoporu?ujou olej,aby klíštátko jedno roztomilou?ký se nevyblinkalo do rány než chcípne :o))

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:3 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist