Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:2 z 5
Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-26, 22:16
Ideální je prej dát ho do vody se saponátem, po?kat, až se utopí a to vylejt do wc. Nevim pro?, ale upalovat by se to PREJ nem?lo...
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-05-02, 17:42
O upalování jsem taky slyšela, ale myslím, že všechno se týká toho, aby ?lov?k nep?išel do kontaktu, abych tak ?ekla - s "obsahem" klíšt?te. Pokud ho zapalujete na otev?eném prostoru, rozprskne se (odhaduju) - tfuj, to je hnus!!!
Já ho bu? házím do kamen (ho?ících :o)) nebo prost? splachuju do WC.
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-05-02, 18:16
p?esn? tak, jak ?íká markéta - upalovat se nemá kv?li riziku poprsku ?lov??í sliznice ( ústa pootev?ená úžasem, ruka následn? š?ourající v oku...) klíšt?címa st?eví?kama (infikovaným obsahem)... :o)

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-02, 20:44
No fuj, je mi zle... :)))
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-05-02, 20:52
vidíš - a te? už si to ale zapamatuješ NAFURT!! že upalovat se nemá. a nejen ty...
no že mám pravdu? ;o))

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-02, 20:53
Já nikdy klíš?áky neupalovala, my je dávali do vody s jarem a vylejvali do WC... ale rozprsklý klíšt?cí st?ívka si fakt zapamatuju :))
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-05-02, 23:20
Ono klíšt? je taky živý tvor a je mi ho líto. Ideál by bylo ho prost? rozdupnout, aby to m?lo rychle za sebou - což nelze kv?li infekci.
Vybrat si mezi utopením, utopením v jaru nebo upálením....mno t?žko volit že? Co byste volily vy, dámy? ;o)

(a newpo?ítám ty, které nep?ežily filipojakubskou noc!)
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-05-02, 23:23
ja klíštata,blechy a podobný zví?átka,kterých mi teda ,Markét, líto fakt nejní,topím v horký vod?,myslím že se trap?j nejmí?.A na pavouky házím botu,to nejsem schopná ani zašlápnout,brrr.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-05-02, 23:23
Markéta: No, pokud si mohu vybrat, tak bych volila n?co, p?i ?em by okolí zevlující s otev?enou pusou nebylo zne?ist?no obsahem mých st?ívek :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 02.05. v 23:25.
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-02, 23:30
Já teda t?eba pavouky nevraždim, pokud je poblíž táta, kterej je vezme do kelímku a vyhodí do sv?tlíku... pokud ne, tak na pavouka 5 minut zírám, klepu se a p?emejšlim, jak se ho zbavit... Takže bu? bota, nebo na blbym míst? t?eba papírový ut?rky... Markéto, asi bych se nechala zabít utopením... i když... nejradši bych zmrzla, ale to na výb?r neni :(
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-05-02, 23:39
boža - souhlasím s horkou vodou, ale totéž asi splní ta rozpálená pec.
Rynn - výbornej nápad!!! Klíšt? zabalíme do igelitu a hvízdnem do mrazáku! Pak vyjmeme a spláchnem :o)))))
Silva - ve st?edov?ku se ?arod?jnice i topily p?ed zevlujícím obecenstvem, ale je fakt, že asi nepukaly :o)))

Co se pavouk? tý?e - je mi z nich zle, zpravidla je?ím nebo zaražen? ml?ím a jsem nucena na hnusa (pavouka) tak dlouho mí?ít biolitem, až ho p?ítel vynese. Ale pozor!!! Do sv?tlíku je to na houby - pavouci maj výbornej orienta?ní smysl a vracej se dom? :o(



P.S.P?ítel se válí v posteli a hecuje: "Všechno jim to napiš!!!!"
Do toho mu?í Žižku (tahá za ocásek) a vlídným hlasem ?íká: "P?ed?láme t? na scho?e - ouška do kulata zast?ihneme, ocásek do špi?ky, ?umá?ek protáhneme...no když se tak zamyslím, možná budeš spíš kuna...."
A jak já se mám soust?edit na tcho?ecí a klíšt?cí konverzaci...? :o)))
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-02, 23:43
No práv?, prej je smrt zmrznutím celkem v pohod?, takže klíš?átka musíme nechat zamrazit...
No, nám se pavouci nevracej, asi se jim nechce šplhat zase do toho 4. patra :) pokaždý je to jinej pavouk... já v?tšinou jenom zamrznu, pak se rozklepu a pak jsem ješt? dlouho v šoku. Nejvíc jednou, když se mnou cht?l nocovat v posteli na mym polštá?i pavouk, kterej m?l asi tak 5 cm v pr?m?ru... a seká? to nebyl... uáá
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-02, 23:44
A Markéto, nechceš na tcho?e p?ed?lat chlapa??? Pak by mu nevadili další p?ír?stky :)
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-05-02, 23:49
Rynn - kdyby byl jako Vendelín - vadil by mu jakýkoli další scho?, o chlapovi nemluv? :o))))

mimochodem - se mnou taky už n?kolikrát cht?li pavouci hajat - a taky "mast?áci" :ooooo
Je zvláštní, že t?eba k p?íteli nebo tátovi...prost? lidem, kte?í se jich nebojí, do postele nelezou. Já m?la jednou p?kného pokoutníka (to není p?ezdívka pro ?lov?ka) pod pe?inou...nep?ežil to a já skoro taky ne :o)))
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-02, 23:53
Markéta: Oba jste z toho m?li infarkt??? :))
No, tak bu? chlapa vycvi?it, nebo holt p?inýst jinýho tcho?e a doufat, že nebude mít taky infarkt :))
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-05-03, 00:02
Tcho?ecí pokoj byla jediná místnost v baráku, kde jsem nikdy neobjevila pavouka - zjevn? je s rozkoší pojídal. Ob?as jsem si na to vzpomn?la ve chvíli, kdy byl Vendelek líbán na ?enich :o))))
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-03, 00:04
No, z p?edstavy, jak tcho?ovi z úst koukaj pavou?í noži?ky a on s radostnym výrazem k?oupe... no fuj...
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-05-03, 00:21
Jenže tak to bohužel je :o))))
Tož dobrou a a? se n?co hezkého zdá!
Treba o pavou?ích noži?kách a scho?ích! ;o))
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-05-03, 00:34
jelikož mám zase v posteli gumovýho pavouka,kterýho mi tam jako skoro každý den nast?hoval Míša,uli?ník jeden,tak se m? zdát asi bude vo náký podobný hav?ti,chjo

minulou noc jsem se vzbudila s d?sným leknutím,pá? se mi zdálo že Míša utek´ z klece a leze mi do postele.Takže sny o scho?ích sou taky dobrý :o)))

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-05-03, 10:05
bóža...sny o tcho?ích...dneska se mi zdálo, že mn?l Vl?ák blechy a normáln? z n?j vyskakovaly...brrrrr :-))?
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-05-03, 11:06
Johana - tak to mn? se nezdálo - po mn? nejdou, ale drahoušek chytil n?jakou od Žižky (musím tu hav?? zase nast?íkat) a d?sn? remcal, že je pokousanej.
Argument, že blecha bere ?lov?ka jako nouzovku, a jak se kolem mihne ko?ka ?i jiný savec, okamžit? p?estupuje, se mu nezdá dostate?ný a remcá dál. Argument, že proto s náma musej v posteli spát ko?ky, aby jeho nekousaly blechy, to už je podle n?j úpln? zcestné :o))))
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-03, 14:09
Sny o fretkách teda taky bejvaj d?sivý... když se mi zdálo, že se mi doma b?hví jak rozmnožili a najednou jsem m?la asi tak 15 dosp?lejch a naprosto stejnejch fretek, který jsem nemohla spo?ítat ani pochytat.... brrr... ale sny, kdy po mn? lezou pavouci a je jich strááášn? moc jsou teda horší... fuj...
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-05-03, 22:04
Rynn - m?la bys s tím chlastem n?co d?lat... :o))))))))
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-03, 22:24
Markéta: No dovol???? :D to ?iká ta pravá, já nemám holt takovej trénink, jako n?kdo... :))) tak to pak dopadá špatn? :)
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-05-04, 00:59
Jenže mn? se nezjevujou houfn? scho?ové, pavouci a jiná hav?? - a to ani ve snu :o))))
Já to spíš myslela tak, že bys m?la trénovat, ne p?estat pít :o))))
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-05-04, 01:06
Ostatn? -mn? už se fakt asi nem?že nic stát. ?lov?k, kterému se perou ko?ky uprost?ed noci na obli?eji, aniž by byl varován, cválají sem a tam, ?lov?k s infarktem se snaží zorientovat, a to vše provází ko?i?í ?ev (d?íve i tcho?ecí radostné kvokání) + pochopiteln? huhlání partnera, který t?žce snáší na obli?eji jakékoli savce (pavouky snáší dob?e) a do toho jedna z ko?ek vždy žižlá n?jakou neš?astnou myš u ?lov?kovy hlavy...

Do háje s n?jakým deliriem - to musí být brnka?ka!!!!! :o))))))))
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-05-04, 01:21
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2007-05-06, 13:45
Zhruba p?ed týdnem jsem chytla na Bártovi blechu, vopravdu velkou vykrmenou blechu, ble. Asi ji nabral n?kde venku na prochajd? z n?jakého ošklivého zablešeného psíka. Nicmén? jsem ho vykoupala jeho šamponem a po blechách neni v srtsti ani památky, doufám, že se ješt? n?co nevylíhne.
Ale pro? to spisuju, cht?la jsem se zeptat, jaké máte u fretek zkušenosti s frontlinem. Dávkuje se podle váhy? Jednou m?sí?n?? Na kolik to asi vyjde?Díky díky díky, za odpov?d..

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-05-06, 14:16
Šaryk: Frontline v pipet?, pro ko?ky, mi vydrží na 3-krát (natáhnu z pipety do st?íka?ky a pak, bez jehla, kapu na fre?áka). Frontline "drží" 1 mn?síc, ?iže 1 pipetu mám na 3 mn?síce.
Frontline ve spreji se dávkuje po?tem stiskú k váze (pomn?r si nepamatuju, mn?l by být napsán na lahvi?ce, nebo p?íbalovém letáku)
Avatar

Re: Klíšt?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-06, 14:17
šaryk: Já mám sprej, zatim jsem st?íkala jenom Rockyho. fakt se mu to nelíbilo, ale šlo to. A je to dávkovaný na 6 st?ik? na 1 kg, takže se to dávkuje dob?e... a sprej, ten menší, m? stál kolem 300,- a opakuje se to jednou za asi 5 týdn?... takže sprej vydrží celkem dlouho...
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:2 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist