Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:4 z 5
Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-11-18, 19:37
Na dvere nic - staci kdyz maji teplou boudu a zavetri..
S vodou nevim - asi co nejcasteji menit a davat ji rochu teplejsi..
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-11-18, 20:02
Asi tak. Musíli se fretka chovat venku v zim?, myslím si, že vodu by m?la dostávat nejmén? 2x ale rad?ji vícekrát za den ?erstou a teplejší, aby hned nezamrzla. jinak bude z?ejm? strádat žízní.

My máme fretky ale v byt? a na n?jakou dobu to nehodlám m?nit. A ani nechci. :o)
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-11-19, 14:52
Zkus dát kolem napaje?ky takovou tu trubku co se dává na potrubí s vodou aby nezmrzlo.(d?laj r?zný pr?m?ry.)
Ne?íkám, že to ud?lá zázraky,ale trochu to pom?že.
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-11-21, 13:07
No, ja mam pocit, ze existuje neco jako "teplotni paradox", ci jak se to jmenuje, vicemene jde o to, ze tepla voda zamrzne (nepochopitelne!!!) rychleji nez voda studena. Nejsem fyzik, takze to neobjasnim, ale je to tak.
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-11-21, 13:10
Je to možný, nevím o tom, ale spíš myslím, dbát na to, aby pila fretka dostate?n?. ;o)
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-06-08, 12:19
Tak koukám, že Happy Animal dali do nabídky klec FerretNation!
Já jsem teda spíš voliérová, ale tahle klec se mi vždycky líbila... P?ijde mi aspo? podle obrázku p?kn? bytelná...
Kdo uvažujete o koupi klece, jukn?te:
[www.happyanimals.cz]
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-06-08, 12:54
Jo tak ta vypadá super a ani mi nep?ijde moc drahá...
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-08, 13:51
...ta klec je dobrá, až na ty žeb?í?ky s t?ch roštíkú. Do toho se nehezky dokáže zachytit packa.
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-06-08, 14:18
taky se mi líbí! zatím nejvíc z toho, co jsem prohlížela... super je i možnost z toho ud?lat t?ípatrovou dokoupením jednoho patra...

d?kuji, silvo, za inspiraci! :o)

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Maari (IP)
Datum: 2007-07-30, 18:44
Cht?la jsem se zeptat, zda n?kdo vlastníte klec pro fretky (Midwest Klec FerretNation) viz. [www.happyanimals.cz] ? Jak jste s ní spokojeni a zda je bezpe?ná (nap?. zavírání, p?íp. sch?dky)? Díky.
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2007-08-30, 17:06
Hathor: No záchodky mám rad?ji v obou, nevim jak by se jim cht?lo sbíhat nebo naopak chodit nahoru do jednoho :) v sou?asné dob? v ní mám 3 fretky a úpln? v pohod? se vejdou a využívají ob? patra. P?esné rozm?ry jsou: výška od zem? 158 cm, ší?ka: 91,5cm a hloubka 61cm (bez úchytek) z toho výška každé z klecí je 60,5cm.

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-08-30, 17:18
Wolfi: Dole je to s tou poli?kou moc vysoký na to, aby do klece mohly lézt fre?ule samy, vi??! Myslíš, že by to šlo n?jak zkrátit nebo vymyslet?
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Hathor (IP)
Datum: 2007-08-30, 17:20
wofi: když je pouští, máš n?jaké schode?ky doklece? Protože je dost vysoko a co si budem povídat k?idýlka fretkám zatím evoluce nedop?ála a ty plastové sch?dky co prodávají jsou p?íliš krátké...
v kleci bude (zatím;o) jedna fretka takže to bude pom?rn? palác... se záchodkem jsem po?ítala pouze ve spodním pat?e ale uvidím jak to bude probíhat, jestli nebudu muset p?istoupit k variant? záchodk? dvou

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2007-08-30, 17:21
Silva: tak samec mi tam leze sám normáln? a bez problém?. Od zem? do spodní klece je to 38cm, takže pro šikovn?jší fretku žádnej problém.

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-30, 17:23
wolfi,

jak to myslíš "sám normáln?", jako bez sch?dk???

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Hathor (IP)
Datum: 2007-08-30, 17:24
wolfi:sám bez žeb?í?ku?

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-08-30, 17:27
moje fre?ule taky nepoužívá žeb?ík, odrazí se od stran klece a je v záv?sném pelíšku, který je 3/4 metru nad zemí

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: petronelka dne 30.08. v 17:38.
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2007-08-30, 17:27
Hathor: jasn? :) a kdyby n??í fretka nebyla tak posedlá vlatním pelechem jak ten m?j, tak ke kleci jsou 3 žeb?í?ky, cca 46cm dlouhé. Jsou k využití k poli?kám a mezi patry. Já využila uvnit? jen jeden mezi patry, viz fotka, ostatní u nás nejsou pot?eba. Takže když si taky aspo? jeden vyšet?íte, bude i žeb?í?ek do klece :)

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-08-30, 17:28
.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 30.08. v 17:29.
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Hathor (IP)
Datum: 2007-08-30, 17:30
petronelka: to bude ten evolu?ní pr?kopník nakonec budou mít vážn? k?idýlka :o)


wolfi: no vidíš to, uvidím jak pelechuchtivou fteku si domu p?inesu. napadlo m? dyštak žeb?í?ek vyrobit z (nevím jak se tomu nadává:o) takový to d?evo co je jakoby slepený z n?kolika slabších desek... na pruh d?eva nalepit malé prouže?ky a provizorní žeb?í?ek je na sv?t?.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Hathor dne 30.08. v 17:34.

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2007-08-30, 17:31
Martina, Silva, Hathor: to mám opravdu tak výjme?ného fre?áka, že vysko?í 38 cm? dy? když se postaví na zadní, m??í k p?edním packám cca 39 cm, tak se jen natáhne a vyškrábe nahoru

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Hathor (IP)
Datum: 2007-08-30, 17:35
wolfi: já si teda takovej kaskadérskej kousek p?edstavit neumim :D

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2007-08-30, 17:40
Hathor: tak já nevim no... nám se fre?ule normáln? vyškrabávaj na seda?ku, k?eslo, karton vod...

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-08-30, 17:42
kluci maj v?tšinou t?žký zadky ale hol?iny to zvládnou hrav?.A po m?ížích by ta moje 1/4 tcho?ina vyro?kuvola i do n?kolik mert?. Ob?as hledám ty schovaný k?ídla, ale zatím sem je ješt? nenašla:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Hathor (IP)
Datum: 2007-08-30, 17:43
petronelka? a neplácí ob?as tak podez?ele ouškama?

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2007-08-30, 17:45
Hathor: když n?kam fre?ule opravdu chce, tak se tam ?asto prost? dostane :)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: wolfi dne 30.08. v 17:45.

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-08-30, 17:53
hathor:-)))))) ouška by asi neunesly t?ch 1200 g,ale koukala jsem že už p?estává p?ibejvat. Tak už snad na nich z?stane.Ješt? že máme objednanej novej hamak. Z tohodle jí všechno visí ven:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Hathor (IP)
Datum: 2007-08-31, 10:02
petronelka jej to je cvlada :) To by museli bejet alepon uši kokršpan?la ;o)

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-08-31, 10:21
Hathor: jeden z mých fre?ák? sice taky vyleze všude, ale ne ten druhý. Navíc moji kluci už jsou st?edního v?ku, a až jednou budou d?de?kové, p?ece jenom by jim to vyskakování do klece nemuselo d?lat dob?e...:-(
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Hathor (IP)
Datum: 2007-08-31, 11:32
Po?kám jak se fre?ule projeví a pak uvidíme, t?eba dotane jenom skluzavku, aby se mohla dolu sesunout a nahoru vyškrábnout...

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:4 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist