Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:3 z 5
Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Mušle (IP)
Datum: 2005-11-07, 10:38
Ahoj.Co myslíte,rozm?r bedny pro fre?unu výška 80cm,ší?ka 90cm na 70cm-neni to malý?

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-11-07, 12:53
Zalezi na tom co myslis tou bednou? - Fretka neni ani morce ani kralik, abys ji strkala do bedny nebo nedej boze do akvarka..
Takze klec ci voliera o rozmerech 80x90x70 by sla.
A nez si fretku poridis napred si neco preci :o)
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2005-11-07, 17:34
Cim vetsi klec tim lepsi, ja kopila mensi klec, protoze Sammy byla takovy mrne a po dvou mesicich nam byla mala. Ted mam taky doma delanou. 110x110x55
Avatar

Přílohy: klec.JPG (81kB)  
Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: ANDARIEL :) (IP)
Datum: 2005-11-07, 17:44
Kdyby mel nekdo zajem..tak daruju tuto klec za odvoz


neni uz ve 100% stavu,uz je nejakou dobu ve sklepe - potrebuje vydrbat :)...a taky jeden z vyndavacich supliku je z jedne casti orezlej...mam posledni ultimatum od rodiny..ze jeste tyden a musi pryc,takze kdyby ji nekdo chtel a dal by si ji doporadku...Jsem z Prahy. V pripade zajmu piste na andulka2@centrum.cz
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2005-11-07, 17:52
ty krmis whiskasem?
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: ANDARIEL :) (IP)
Datum: 2005-11-07, 17:52
Neee to je asi 6let stara fotka...a uz to vim ze se jim to davat nema ;)...
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2005-11-07, 17:56
mohl bys napsat rozmery, takhle neni moc poznat jak je velka. Ja bych mozna zajem mela jako klec na chalupu by stacila, ale musi se mi tam vejit
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: andariel (IP)
Datum: 2005-11-07, 17:57
OK ja sem momentalne u pritele,ale zitra az dojedu domu ji premerim a hodim ti do posty :)..mala neni...

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Mušle (IP)
Datum: 2005-11-07, 19:25
Bude to bedna z d?evot?ísky a vep?edu bude pletivo.Bude mít p?ízemí,první patro kde bude dome?ek a druhý patro kde bude asi houpa?ka.

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-11-15, 14:34
Když jsem d?lal bednu pro fretku- z d?evot?ísky v p?edu pletivo na dvou dví?kách (p?ez celý p?edek), pozd?ji dod?lávané patro, "schodišt?" je d?lané z tenké d?evot?ísky polepené takovoým kebere?kem p?ed vanu. Jenom s tím králi?ím pletivem jsem ud?lal chybu. Když jsem zav?el naši fre?uli Miky dovnit? a odešel do kuchyn?, koukám a ona tam za 5 minut byla taky a na pletivu díra asi 5 cm. Spravil jsem díru, druhý den druhá hned vedle. Po ?tvrté oprav? jsem p?ed pletivo musel dát plexisklo. Stejn? je Miky celý den v obýváku, tak si ?íkám na co jsem jí takovou krásnou bednu d?lal :-)

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-11-15, 14:39
Vladimíre: To je práv? ono. králí?í pletivo je naprd. se divím, že na to ješt? nep?išli králíci, s takovými hlodáky. ;oD

To my máme sva?ovanou pozinkovanou sí? hned od za?átku.
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-11-15, 14:42
To Vladimír: Neboj sa tú klec ešte využiješ. Napríklad až budeš musie? vymalova? ten obývák. To sa totiž s volne pobiehajúcou fretkou skuto?ne nedá :-)
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-11-15, 15:28
No co, stejn? se manželce líbí bílá fretka, tak až budu malovat na bílo obývák, tak p?inejhorším budem mít albínku :-)) . Stejn? p?edstava jak fretka leze do kýblu s barvou (stejn? jak to d?lá s každým kýblem) m? dost d?sí.
Jinak to pletivo co jsem dával m?lo plastový povlak - asi proto jí tak chutnalo :-)

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-11-15, 15:30
jjediný pletivo který je pro n? fakt dobrý je takový sva?ovaný s tlustým drátem....v?tšinou je ale taky dost drahý...
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-11-15, 15:38
No jo , když jsem klec d?lal, tak m?li jen to králi?í pletivo. Te? prodávájí takovou armovací sí?, je to dobré ale drahé. A vždycky jak jsem vid?l jak za to Miky trhá zubama, tak m? obcházely mdloby. Vždy? si ten blbe?ek m?že poškodit ten sv?j kousací kafemlejnek.

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: ymsha (IP)
Datum: 2005-11-15, 15:50
Se prost? musím pochlubit: A to t?m mým by úpln? sta?ilo i to králi?í :-) Monty je takový lenoch, že i když je pušt?ný, tak si stejn? jde n?kam lehnout, takže je mu celkem jedno jestli je zav?ený nebo ne... a Jackie nikdy klec nekousala, jenom tak trochu škrábala t?ma plyšovýma tlapkama po m?íži a smutn? na m? koukala.(to vždycky zabralo;-) ) Ale protože na noc jsou zav?ení v pokoji, mám pod dve?ma rozškrábaný koberec :-( Ale do roka a do dne nafasujou lino :-) a m?žou cintat vodu z misky a škrábat po lin? jak se jim bude chtít :-)
to Vladimír: Moooc pozdravujeme vaši nádhernou malinkou Miky :-)

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-11-15, 17:20
D?kuji za pozdrav. Miky to vy?ídím, jen co p?estane d?lat "sendvi?" (t.j. deka-fretka-deka) a vzbudí se.
Monty je sice lenoch (i když venku to tak nevypadalo), ale zato je to krasavec. A malinká Jackie je podle fotek úplný mazlík. Takže taky moc pozdravujeme (zdravím i za tu naši spící mumii).

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-11-15, 21:01
Vladimíre já s tím prudím kdejakýho nová?ka..prosím jak je stará tvoje fretka? já hledám potomky svýho Kukulína....paní která nám p?ivezla jeho nev?stu si nevzala kontakt na lidi kterým miminka dává a já bych tak ráda aspo? n?jakýho Kukulíního potomka našla:-(

Btw víte co jsme s Mirkem našli? V OBi na roztylech prodávaj ten strááášn? dlouhej rourovej syastém akorát pro fre?ule...je to n?kde vzadu ve stavebninách, ale je toho fakt hafo!:-)
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-11-15, 21:28
Asi ti nepom?žu. Naše Miky je kupovaná v Ostrav? ve zverexu (nebo jak se to menuje). Údajn? jí m?lo být asi 3 m?síce (kupoval jsem ji na podzim 2002) ale asi byla o pár týdn? ješt? starší. Zacházeli tam s ní velmi dob?e (spíše ji tam rozmazlovali). Ale stejn? se zkusím doptat na rodi?e, abych to mohl doplnit do fret.registru. Až si budeme po?izovat druhou, tak už budeme v?d?t ?í to bude potomek.

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-11-15, 21:40
Vladimére, a není ten obchod v centru na ulici Nádražní a nejmenuje se Zoo Laguna? tam mají ke zví?at?m velice dobrý vztah a je vid?t pé?e a nejen to. Dokonce si ?lov?k m?že zví?átka vzít do rukou, nebo po?ádn? prohlédnout. Abych ti to ješt? více p?iblížila, tak je n?kde u tramvajové zastávky Kino vesmír a, no t?? si nejsem jistá, zda ve sm?ru k hlavnímu nádraží, nebo naopak.
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-11-15, 22:18
Jordi: Už jsem si kone?n? vzpom?l na název :-) obchod je na Tyršov? ul. a jmenuje se Zverex. Je to za Komer?ní bankou u Nádražní ulice (asi 300 m od bývalé tramvaj.zastávky Kino Vesmír (nyní Stodolní ulice). Jinak Zoo Laguna je až p?ed Hl.nádražím v P?ívoze (4 zastávky dále).

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-11-15, 22:56
Tak to je úpln? n?jaký jiný obchod. protože tu lagunu, kterou já myslím, je na Nádražní u zastávky "kino vesmír" a poblíž ul. Stodolní. ;o)

Možná, že ten, co myslíš ty je novej. kdo ví. ;o)
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-11-15, 23:54
Jo už vím který myslíš (asi 200 m od zastávky sm?r k?ižovatka u Baníku). To je taky slušný obchod. Chodil jsem se tam dívat na fretky.

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-11-16, 08:18
Vladimíre: aha...no já hledám letošní mlá?átka...u nevadí...budu se vesele ptát dál když zjsitím n?jakého nového fretka?e..mám na to cca 6 let:-) tj život t?ch malých nezbed?:-)
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2005-11-16, 10:22
Radko, kdy se meli mladatka narodit a ve kterem meste?
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-11-16, 10:55
Radko: a dívala ses do registru na nové fretky?
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2005-11-16, 15:47
Já zas hledám rodi?e naší Meggie. Koupila jsem ji ve zverimexu "Zv?rokruh" v Karviné, ale narodila se prý 11.5.2005 v Plzni. Kontakt na p?vodní majitelku mi však odmítli dát. Haló, není tady n?kde p?íbuzný naší fre?ulky (otec, matka, sourozenec)???

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-11-16, 20:18
Mirim Karvina a Zverokruh - tam bych typovala Madra nema to daleko a pak Zverokruh je sit - proto tak predpokladam..
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2005-11-17, 01:07
Radka: Poda?ilo se mi upravit naskenovanou fotku našeho drobe?ka, tak doufám že na tom avataru bude vypadat ucházejícn? :-))
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Aneta (IP)
Datum: 2005-11-18, 19:27
Pot?ebovala bych poradit,mám fretku na balkon? ve volie?e,zateplovala sem ji polistirenem ale nevím co dát na dví?ka a ješt? sem se cht?la zeptat t?ch co chovaji fretku taky na balkon? jak to d?lají s vodou?už ted ji ma po?ád ledovou a skori ji nepiju,tak jestli máte s tímto n?jaké zkušenosti tak budu ráda když poradíte.

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:3 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist