Jít na stránku:  Předchozí12345
Aktuální stránka:5 z 5
Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-31, 11:50
já si myslím, že p?ípadn? není problém n?jaký vhodný "vstup" do klece ud?lat. bu? žeb?í?ek, nebo si dovedu p?edstavit t?eba i kobercovou rouru na obou koncích pat?i?n? se?íznutou a vyloženou n?jakou hrubou látkou, aby to p?i cest? nahoru neklouzalo.

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-08-31, 11:51
Nebo se jim dá dát ke kleci takový ten plastový sch?dek pro d?ti z IKEY...
Tak klec mi p?ijde úžasná, ale p?išlo by mi šikovn?jší, kdyby se ta dolní p?ihrádka dala dát pry? -stejn? se tam t?žko dá n?co uložit, to by tcho?i akorát tak ukradli :-))
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-31, 11:57
a co tohle: [www.happyanimals.cz]
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-31, 11:59
38 cm je konkrétn? do týhle klece krátký, to by byl žeb?ík kolmo k zemi... a to nevím, jak by se jim lezlo. leda koupit dva a n?jak je spojit. to by možná šlo.

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-31, 12:04
...dva a t?eba je p?išroubovat za sebou na podklad z hobry...
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2007-08-31, 12:07
Silva: já mám dole v té poli?ce všechny v?ci na fretky, uložené v boxech, aby se na to nedostali.

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-08-31, 12:32
wolfi: no, náš Fred jednou tém?? ukradnul z lodžie takovou tu hliníkovou kolob?žku. Pá?il ji p?es vysoký schod z lodžie do obýváku, a kdybych mu v tom nezabránila, asi by se mu to nakonec i povedlo. Takže ani plastový boxy bych neriskovala :-))
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2007-08-31, 13:04
Silvia: cože? :))) tak to chápu :)))) A já si myslela, jaké nemám zlod?je :)

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-09-22, 22:32
ja mam tuhle navic [www.happyanimals.cz] takze muzu pujcit, kdyz si nekdo pro ni dojde, ale jedem ted na dovcu, takze sup sup se ozvat, jestli tohle staci enbo ne

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Albinka Amy (IP)
Datum: 2009-07-28, 16:23
Muze byt v kleci jako podestylka ty lisovane valecky??

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-07-28, 16:29
fretce se nepodestýlá, at už je to cokoliv. v kleci má mít jen zách?dek s ko?kolitem a na spaní látkové pelíšky, deku a podobn?...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Albinka Amy (IP)
Datum: 2009-07-28, 17:34
aha me bylo porazeno ty valecky takze jsem koupil cely pytel valecku,pry to dobre vpoje moc atd... myslel jsem ze je to nejlepsi kdyz ma nejakou podestylku... na druhou stranu je pravda ze se to dosti prodrazi s podestylkou... a kdyz neni podestylka tak se musi casto myt ze?

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-07-28, 17:38
hádám to byla rada prodava?? ve zverá?i :o/ fretkám se žádná podestýlka nedává, mají jen zách?dek se stelivem, na který chodí kálet, jenže to v?tšina zverimexových fretek nezná a je pot?eba je to nau?it.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2009-07-28, 17:39
Albinka Amy - asi malé nedorozum?ní - fretce se nepodestýlá, tím je myšleno dno klece (voliéry). Fretka chodí na záchod a tam se jí stelivo sype a tu mo? samoz?ejm? saje.
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-07-28, 17:42
jinak já si ke každodennímu ?išt?ní WC beru automaticky i namo?ený hadr a set?u rovnou celý dno klece, i když chodí na WC spolehliv?, tak ale vynáší stelivo na tlapkách a je to pak i mimo WC, takže to takhle set?u hadrem namo?eným v octové vod?, což p?ekryje i pachy a je klid.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-28, 17:43
jestli máš v záchod? vále?ky nebo jiné stelivo je vcelku jedno, hlavn? abys nau?il tam fretku chodit. každý chovatel preferuje jiné stelivo, ale ?ekla bych, že v?tšina z nás používá ta HRUDKUJÍCÍ (viz vlákno stelivo a krmivo, najdeš v první pomoci nebo za pomoci tla?ítka "vyhledávání")

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Albinka Amy (IP)
Datum: 2009-07-28, 17:57
super takze tohle stelivo ktery me samozrejme ve zveraci rekli at davam na dno cele klece hodim po psovi a pojedu podle vasich rad :-) diky moc..jeste se zeptam muzu dat na dno nejakou gumu nebo neco aby to nedelalo takovy bordel kdyz dopada tapkama na dno?...

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-07-28, 18:01
gumu ur?it? ne, tu fretky s oblibou koušou a kus sežraný gumy jí m?že ucpat st?evo. jinak z vlastní zkušenosti doporu?uju výrobu d?ev?ný voliery a na dno lino, ut?snit spáry.je to nehlu?né a i když se rozhodne lomcovat dví?kama, je to daleko tišší, než lomcování kovou m?íží na plastovym dnu. foto našeho bydlení: [pajisska.rajce.idnes.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 28.07. v 18:05.
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Albinka Amy (IP)
Datum: 2009-07-28, 18:15
krasna klec...asi to budeme tedy muset vse preorganizovat a udelat trosku jinak :-) skoda jen tech zbytecnych investic,ale aspon jsme zase o neco chytrejsi... mame jeste problem ze se pohybujeme mezi tremi misty takze vsude musim udelat utulne bydleni a sehnat prepravku :-)

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-28, 18:23
Amy, já mám v kleci nezipodlaží z roštíkú, dala sem na to PVC a super. Jestli máš klec/volieru d?evénou, tak na dno kde se musí vytírat bych to PVC použila. Kamoška má takto volieru v byt? už roky a je spokojená.
Avatar

Re: Klec pro fretku
Zaslán uživatelem/kou: Albinka Amy (IP)
Datum: 2009-07-28, 18:32
ok urco to nejak poresime,resime tri mista,vsechny jsou jinak resitelna prostorem atd,takze kazde misto je individualni rozmery atd :-) ale podlahu udelame asi vsude stejnou a tu klec co mame ted tam nejak nalepime pvc a zasparujeme rohy... premyslim taky o te skrini o ktere jsem tu jiz cetl nebo nejake vetsi kleci se dvema az tremi patry... ale samozrejme se snazime mit fretici porad pustenou kdyz zrovna neusne unavou jako pred chvili :-)...

Jít na stránku:  Předchozí12345
Aktuální stránka:5 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist