Aktuální stránka:25 z 26
Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-05-25, 09:04
johanko, videa z primy jsou na streamu ;) najedeš na
www.stream.cz, najdeš lištu s odkazem na po?ady TV
Prima a pak si navolíš z nabídky Jak se staví sen.

:)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2010-05-25, 09:29
v?erejší díl tam ale asi ješt? není, alespo? já jsem nenašla :(

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2010-05-25, 10:02
Podle mého názoru, sle?na si mohla klec koupit sama, na to nepot?ebovala "odborníky", protože o fretku šlo až na posledním míst?. Kuchy?, koupelna skv?le, ale fretka tam nedostala tém?? nic to se moc nevytáhli a nemuseli na fre?uli v po?adu ani upozor?ovat, protože pro ní nic nestav?li. Ješt?, že má klec kole?ka a dá se p?emístit - myslím, že to majitelka i ud?lá a vybodne se na "zátiší pro fretku", protože to vypadalo, že se bez ní nikam nehne a celá rodina k ní má p?kný vztah, takže jí nevystrnadí na chodbu k topení.

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: honza_door (IP)
Datum: 2010-05-25, 10:37
Ty díly tam dávají v?tšinou až ve st?edu.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2010-06-02, 18:02
johanko, jestli to nemuzes najit tak tady
[prima.stream.cz]

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-06-02, 19:18
Holky dík, te? už sem to našla :-)
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: barnie (IP)
Datum: 2010-06-08, 19:38
ahojky,nevíte náhodou o tý reportáži z výstavy fretek v praze,jak dávali v televizi jak na konci kousla fre?ule moderátorku do nosu?najdu to n?kde na internetu??d?kuji

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-06-08, 19:41
barnie - strana 21 a 22 tohoto vlákna jsou odkazy.

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: barnie (IP)
Datum: 2010-06-08, 19:52
jejej,?tu to celý,ale asi jsem byla slepá,d?kuji moc,snad to spustím :-)

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-12, 21:39
Dneska sem vid?la na TV JOJ v "?eskoslovensko má talent" Erin s fretkou. Hezké vystoupení. :-)

Ur?it? to pújde dohledat na webu TV JOJ.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 12.09. v 21:40.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-12, 21:49
Taky jsem vid?la, Johano:)
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-12, 21:58
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-09-12, 22:15
jo, dobrý :o) erin byla velmi klidná a suverénní. mn? by se klepaly kolena, ruce i hlas...

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2010-09-13, 17:00
Erin máš m?j obdiv. Krásná fret?í vsuvka ;-)

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-09-13, 17:27
Erin nebyla klidná. P?ed vystoupením si zažila tak velice ošklivý útok dam z veterinární správy, že byla na kolaps. A pomohla zkušenost Ji?inky, psychologa. A režiséra Richarda, který nato?il p?lhodinový rozhovor o fretkách, jejich chovu a historii jako domestikovaných loveckých zví?at i mazlík?. A pomohly ?e?i prasák? technik? na téma "takovej malej a takový koule" "von smrdí. ale my taky ..." a hlavn? pomohla pohoda toho malého smradlavce, který si užíval chování a mazlení a obdivu.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Andrea.S (IP)
Datum: 2010-09-13, 19:14
Erin bylo to super, pekne a vtipne, koule jsem taky zahledla. :D

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-13, 20:32
Erin útok z jakého d?vodu? Ohledn? ?ádu?
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: lucbur2407 (IP)
Datum: 2010-09-13, 21:46
Erin máš m?j obdiv.
Já v?era jen tak znud?n? ?u?ela na Primu a pak t? vidím v TV!!
Lítám po byt? a ?vu v Tv je Erin s fretulííí!!
P?ijdou sousedi a ?íkají mi,že to bylo super,ale zase tolik jsem k?i?et nemusela :-)


Užívejte života a fret?ích lumpáren
[www.amj-ferret.estranky.cz]

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-09-13, 22:26
Majdi, to nebyl útok na ?ád, ten jsem s sebou nem?la a ani nemohla mít, v definitivním zn?ní byl na stránkách až n?kolik dní po natá?ení. A vra? se o kousek na "tak ješt? jednou - ..." a kdyby nakrásn? i ješt? patnáctkrát m?l náležitosti spojené s vystupováním zví?at vy?izovat po?adatel - ty ... dámy ... se pustily DO MNE. JESTLI MÁM CERTIFIKÁT NA DREZURU ZVÍ?AT, JESTLI MÁM POVOLENÍ (nevím od koho) NA VYSTUPOVÁNÍ SE ZVÍ?ATY, JESTLI MÁM NÁLEŽITÉ DOKLADY (nevím jaké bych m?la mít). Vysv?tlovala jsem, že se ?ídím tím, co máme v klubových ustanoveních, na fretku mám u sebe o?kovací pr?kaz a vystoupení bude ve zjednodušené verzi to, co b?žn? s fretkami d?láme. odpov??? TO NÁS V?BEC NEZAJÍMÁ, TADY DOCHÁZÍ JEDNOZNA?N? K TÝRÁNÍ (fret ležel v p?epravce v hamace a spal. když tak št?kaly, zívnul, lehl na záda a dal packu za ucho, aby ukázal, jak je týrán) A TO JE V TÝ BEDYNCE CELEJ DEN? "Ne, není. V?tšinou je v náru?i a na záchod chodí na ubrousek, který hodím do záchodu a spláchnu" NO TO ALE TAKY NEJDE, TO JE PROTI HYGIEN? - TO SE T?ŠTE, TO BUDE MÍT JEŠT? DOHRU - pak našt?stí dorazily velice vlídné paní a sle?ny ze štábu a ty harpyje odvedly. Jinak bych snad ty bobky musela sníst. Po tomhle jsem se klepala jako ratlík na mrazu a nemít vedle sebe Ji?inku, sbalila bych prkno a p?epravku, kostým nasypala do pytle a kanálama táhla dom?. Paní produk?ní se za chvíli vrátila, snažila se mne ut?šit a uklidnit (byla velice milá) a pak pro mne p?išli aby nato?ili rozhovor o fretkách, jejich chovu, jejich historii i o mém osobním vztahu k fretkám a zví?at?m v?bec.

Nevím, jaká byla dohra, každopádn? milá a p?íjemná paní produk?ní ke mn? p?išla za n?kolik dní sepsat protokol o tom, že fretka nebude v souvislosti s natá?ením týrána, za což odpovídám já ...

Díky králíká??m vím, kudy se obcházejí paragrafy - ale nebudu. Docvaklo mi. Ano, byl to m?j boj.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: honza_door (IP)
Datum: 2010-09-13, 22:43
Kam se na tebe hrabe Dáma s hranostajem,...bylo to
šokující a odvážné, ur?it? palec navrch
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-13, 22:45
Hm,tohle tedy po?ád n?jak nechápu...podle mého m?la mít Prima sv?j ?ád...když to dovedu do absurdna,tak když na srazech budou chovatelé b?hat s fretkou p?es lávku a rourou tak by každý m?l mít certifikát na drezuru zví?at? To je p?kná blbost, to asi dámy z vet.správy šláply dost vedle. Bych cht?la vid?t to povolení na drezuru tý krávy co tam m?li. Netušíš kdo to byl? nemyslím ty s tou krávou, ale z veterinární správy....
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-13, 23:03
Erin, tento horor co popisuješ taky nechápu a vúbec nezávidím. Já byla osobn? na natá?ení s fretem 1x v TV JOJ, 1x v regionální TV A, slováci byli X-krát na natá?ení s fretkama v rúzných TV...a dycky to bylo v pohod?.
Asi si tam Prima pustila n?koho, koho nemn?la....
Tož smekám, žes to takto ustála! Já bych je asi poslala mezi ryby a vykašlala se na celou TV, jak se znám.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-09-13, 23:13
Prima byla jen spolupo?adatelem, po?adatelem je televize JOJ, ?ili slovenská stanice a na Slovensku mají jiné zákony ve vztahu ke zví?at?m. Každopádn? když po?adatel zjistil, že u nás pot?ebuje vyjád?ení veterinární správy, žádal o n?j.Nevím ale, kdy došlo.

Certifikát na drezuru má mít ten, kdo se zví?etem vystupuje na ve?ejnosti - takže když budu chodit s fretkou po parku a nechám ji b?hat po lavi?ce, je to podle t?ch .. dam .. ve?ejné vystoupení - pravila jedna z nich. A že je to blbost? taky si to myslím, ale dej blbcovi funkci,...
Ty dámy prost? pravily, že jsou z veterinární správy a pak už jely.

Ti s krávou si asi taky poslechli své, tím spíš, že krávu v náru?i neudržíš, do p?epravky se nevejde. M?li ji na Žofín?, což byla místní atrakce.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-13, 23:26
No já si tím nejsem jistá, podle m? platí zákony té zem?, kde se akce koná,nikoliv podle státní p?íslušnosti po?adatele. Ale ono je to jedno, ony by si stejn? n?co našly....ach jo
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-14, 09:08
My když byli (p?ed pár lety) s fretkami práv? v TV JOJ, tak od nás jako majitelú TV JOJ necht?la nic, jaké "papíry" mn?li vybavené oni to netuším.
A pokud vím na hromadnou akci se/pro zví?ata (nap?. výstava fretek) musí být v SR schválení Krajskou /resp. regionální/ vet. správou a prostor konání i p?íslušným hygienikem a tyto papíry si logicky zabezpe?uje uspo?adatel akce (výstavy) a ne (úpln? nelogicky) vystavovatel :-)
?iže si myslím, že když TV JOJ realizuje v ?R akci se zví?aty, mn?la ona žádat od institucí ?R pot?ebná povolení (ve smyslu zákonú ?R, ne SR) a ne chtít je od ú?astníkú akce.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-09-14, 10:22
Johano, JOJ opravdu o souhlas žádala. Nejspíš se ale na správ? nedohodli v odd?lení A a v odd?lení B a proto poslali ty nejv?tší ?úzy. A ??zy si to opravdu užily.I u t?ch druhých majitel? zví?at. Už jsem zažila a ustála všelicos, ale na kolaps jsem byla jen dvakrát za život. A když št?kají na tebe tak ti ex post OPRAVDU NEPOM?ŽE,když ti n?kdo zopakuje, že vosprdání pat?ilo n?komu jinému.?lov?k v?tšinou ví sám, co je a co není spravedlivé. K tomu, aby se to v tob? zahojilo, pom?že spíš pohlazení, nejlíp slovem.A t?ebas i pod?kování od p?átel.(Ježka?i, kte?í netušili, po ?em jsem do toho kotle šla, poslali úžasnou elektronickou pohlednici.)
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-09-14, 16:35
mám takový dotaz - opravdu jsem jediná, komu video
p?ehrát šlo, ale bez zvuku? Jak na svi?u ?lov?k
každý díl kouká, aby neprošvihl vystoupení a jakmile
nem?že, rup a je to tam :)

PS: jiné p?ehráva?e a online vysílání jdou, pouze
tento kousek je bez zvuku .... :-/

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Leny (IP)
Datum: 2010-09-14, 18:20
M? to šlo p?ehrát i se zvukem, takže nevím

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-09-14, 22:10
Beru zp?t :) už jsem to video vid?la (i se zvukem)
:)



Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-16, 15:24
Avatar

Aktuální stránka:25 z 26


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist