Aktuální stránka:32 z 112
Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-02-19, 15:22
No a konzervy nechceš?
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-02-19, 15:31
kuklynko,

nechci ti do toho kecat, ale fakt se pora? s fretvetem. konkrétn? u t?ch I/D Hills granulí je psáno, že není vhodné pro ko?ky... ko?ka má (co se tý?e jídla) blíž k fretce než pes. neznamená, že když to psi m?žou celoživotn?, že totéž platí pro fretku.
možná, že jo, ale promluv si o tom s dobrým fret?ím vetem, a? neud?láš n?jakou chybu.

(když jsme tu mluvily o I/D a A/D hills, m?ly jsme (asi všechny) na mysli KONZERVY, pašti?ky...)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-02-19, 15:34
No práv?...šlo tu hlavn? o konzervy :-)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-19, 16:08
martino, ale vždy? granule I/D pro ko?ky jsou pro ko?ky.... nebude to dobrý asi dlouhodob?, ale na chvíli???? My ty granule m?li taky doma (od Hnízda), akorát je tcho?i nežrali...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-02-19, 16:31
OMLOUVÁM SE! zp?t, dívala jsem sem na špatnou stránku, hills pro psy... :o)

ale na porad? s fretvetem trvám! ;o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2008-02-19, 17:14
já se p?vodn? taky podívala špatn? a ?íkala sem si jak to že to nesmí ko?ky :-D
ptala sem se naší veteriná?ky, a ?íkala že ty Hills I/D. že prý je to kompletní krmivo, a že i n?kte?í psi to užívají doživotn?.
tak leda se optat ješt? pro jistotu jinýho veteriná?e... ale nenapadá m? koho.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-19, 17:19
Kuklynko, m?žeš nap?íklad zavolat Chyld? nebo Hnízdovi na Bílou horu a konzultovat to s nima, nebo do Kolmý, nebo do ma?arský....
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2008-02-19, 17:20
Kolmá tam je jaký dobrý veteriná?? a v Ma?arský? zkusim tedy zavolat na BH.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-19, 17:23
Ma?arská i Kolmá- jak v ?em, no... Hnízdo a Chylda jsou asi lepší volba...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2008-02-19, 17:30
tak paní doktorka chylíková.. prý není dobré hills podávat doživotn? u fretky, to rozhodn? ne. leda jako vyzkoušet to na n?jakou dobu estli by to pomohlo a spíš asi ty konzervy než granule, i když tedy konzervy neví estli by zrovna jedl. jinak je fajn, že tahle vyšet?ení dopadla dob?e, ale že nemáme endoskopii, tak možná by se mohlo n?co prokázat tam ve sliznici ... to je vše
tak a ted babo rad :-)))
já bych osobn? tedy nechala asi ty Totally Ferret Active, jelikož na n? je zvyklý a jsou ve složení dobrý. Možná zkusit n?jakou tu konzervi?ku Hills kot?cí I/D, ale jak ?íká, b?h ví estli to bude jíst.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-19, 17:33
Na druhou stranu, TF jsou fakt hodn? tu?ný, nem?že ho dráždit svym zp?sobem i tohle? Jinak konzervu budeš muset asi smíchat s vodou a ud?lat z toho kaši?ku (na radu Martiny jsem to tak ud?lala, asi p?l na p?l, do tý doby mi to nejedli ani náhodou, pak se do toho doslova pono?ili...), nebo zkusit ty kapsi?ky... ty jim taky chutnali...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2008-02-19, 17:38
no mrknu se tam a uvidím no, kdyžtak spíš ty konzervi?ky ale on nejedl nikdy žádný, takže pochybuju :-D

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-19, 17:39
Konzervy mi taky nikdy nejedli... hele já mám asi ješt? jednu konzervi?ku doma, klidn? bych ti jí dala na zkoušku, ale musela by sis pro ni n?kam zajet do centra...
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2008-02-19, 17:42
to by bylo super :))
nep?jdeš s tcho?íkama na procházku? mrkla bych se rovnou na novýho chlupá?e :) zítra mám ráno pohovor, tak dyštak odpoledne, ale to ty stejn? pracuješ vid?;-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Kuklynka dne 19.02. v 17:43.

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-19, 17:53
Kukly, zejtra jsem v práci do p?l 4, ale pak mám tetování :( ve ?tvrtek jsem v práci minimáln? do 6... Takže leda že by ses tu stavila za mnou v práci, pracuju v centru... podle toho, kde to máš, no... Nebo nevim :(
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2008-02-19, 18:01
Jee Rynn ty umíš tetovat?

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-19, 18:02
Ne, já se nechávám tetovat :)

A už ml?im, nerozkafrávám.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Rynn dne 19.02. v 18:02.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2008-02-19, 18:03
Aha uz jsem se zaradovala.... marne totiz sbiram odvahu dat se tetovat "o)))

pro Hancu:
Zaslán uživatelem/kou: Tyrandé (IP)
Datum: 2008-02-19, 18:17
Jo, to já kdysi taky. Te? mám 3 tetování (ale teda ta bolest byla humus).
Jen se hlavn? rozmyslet co a kam. Nejlépe ne na místa co se n?jak deformují (p?ibíráním ?i hubnutím, pak se m?že stát z krásného delfíka na pupíku veryba ?i z roztomilého kolib?íka v dekoltu poletující pterodaktyl :-D) a uvažovat do budoucna jak kde bude jednou tetování vypadat a zda to nebude t?eba na stará kolena nevhodné (p?íklad: paní 60 let se spole?enskými šaty a n?jakým zví?átkem na zádech, která jsou odhalená) a nebo aby to nem?lo negativní dopad v povolání.
A pozor! tetování je jako droga - málokdo z?stane u jednoho (?emuž jsem, než jsem se dala poprvé tetovat, nev??ila)
Avatar

Re: pro Hancu:
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-19, 18:20
Tyrandé- kafrání, ju?
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-19, 18:40
co se dietních granulí týká, už víckrát sem slyšela názor a nékde to psala i MF, že takto by mohlo ?áste?n? fungovat ANF, nemá údajné konzervanty, je balené vákuov?.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Tyrandé (IP)
Datum: 2008-02-20, 10:39
Omlouvám se za sv?j poslední p?ísp?vek. Ale hned to napravím.

Také prosím o radu. Zkušených fretka?? je tu víc jak dost a v??ím, že to kone?n? vy?eší mé dilema.

Náš byt je prostorný, nicmén? není to 3 + 1. Jak jednou p?ijdou fre?ule, chci mít vše pro n? nachystané.
Te? budeme byte?ek p?ed?lávat. Ložnice bude zvláš? a to bude jediná místnost kam nebudou mít frete?ky p?ístup.
Zbytek bytu budeme uzp?sobovat tak, aby to vyhovovalo fretkám. Tak a te? k v?ci. Naše obyváko-pracovna je absolutn? plná kabel?... (2 PC, 2 notebooky, televize, DVD p?ehráva?, video, domáci kino, PlayStation 2, napájení k lampi?kám, nabíje?ky na telefony...) Bojíme se, jak to bude když budou doma v budoucnu 2 tajtrlí?ci :o) Samoz?ejm? se budeme snažit kablíky aspo? pospojovat k sob?, ale i tak, n?co z?stane tr?et. Nejsou fre?ulky t?eba z t?ch zví?átek co by kablíky kousaly?
Pokud (nedejbože) ano, máte n?jakou radu co a jak d?lat (ve chvíli kdy bysme je od?ízli i od obyváku, mohly by fretky pak max do kuchyn? a v chodb? a na tak málo prostoru je nechceme omezit)?
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-20, 10:50
Kousání kabl? bych se ani tak nebála, tohle d?lají fretky výjime?n? (možná mlá?ata, která ze zv?davosti kousnou do všeho). Spíš bych se obávala tahání kabel? a tím pádem vypojování el. za?ízení. Je možné, že fretka p?ekro?í kabel bez sebemenšího zájmu, stejn? tak je možné, že ho bude považovat za bezva hra?ku. :o/
Možná bych pouvažovala o zalištování kabel? nebo o jejich upevn?ní do n?jakých "objímek" p?išroubovaných ke zdi.

Nám jednou zalezla Meggie za obyvákovou st?nu a vypla tv a video. Když jsem se k ní kone?n? dostala a vytáhla ji, vyvalil se na m? p?íšerný puch, jak leknutím pustila žlázky. Nevím, jestli dostala el. zásah... P?ežila by to v?bec???
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-02-20, 11:02
U nás kabely nekoušou, ale te? si Meggie oblíbila jinou v?c- když mám na stole notebook a ten kabel visí dol? ze stolu, tak ho chytí do zub? a tahá pod gau? :-/
A kluci zase "zna?kujou" a ojížd?j prodlužova?ky, takže ty musíme dávat nahoru (ojíždí je i kastrovanej Rocky :-/) ale jinak je s kabelama všechno ok :)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-02-20, 11:07
Radím kabely pospojovat do "husích krk?" a jejich konce a zásuvky krýt d?tskými krytkami, zamezit možnosti vstupu do krk?. Kabely jsou schopny tahat (Iris) ?i posrat (Sixtus, Teide, Žofka) a to i jejich konce.
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-20, 12:08
Ahojte, mám tady další zprávy o Vikym. Takže opravdu to v oušku je zán?t, op?t dneska pan doktor aplikoval Panalog, pro jistotu i do druhého ouška, je spokojený, že se to p?kn? hojí, a breberky v uších nemá. A nic nemohl p?enést na ty naše opice.
Ale zjistil ješt? jednu v?c. U toho pravého zhnisaného ouška (za ouškem) našel n?jakou ztvrdlinu. Po podrobn?jším prozkoumání zjistil, že Viky byl asi kdysi hodn? pokousaný za to ucho. Že to m?l prokousnuté až na lebku. Chu?átko naše malé, ?ím vším si musel projít :-(
Jinak se má celkem fajn, baští spokojen? a z o?í mu šlehají ?ábelské a roš?ácké plamínky...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-02-20, 12:25
kamculenka : teeeda, takže je to asi velký bojovník!
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-20, 12:27
Jeanette: No to si piš. Ale dneska sice mu to zase ?istil, ale už držel podstatn? lépe, ani nejsem dod?ená do krve jak v pond?lí...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-02-20, 12:32
kamculenka : snad to bude mít už brzy za sebou. A pak si bude jen hrát, žrát a spát :o)
Avatar

Re: Prosím pora?te
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-20, 12:33
Jeanette:To d?lá už te? ... žere, se*e, spí a *uká Jenny

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Aktuální stránka:32 z 112


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist