Aktuální stránka:31 z 32
Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-03-02, 22:28
vzpomínám si, že když jsme m?li první klec, ze které
se nám Paige dostávala, tak jednou jsme jeli s
kamarádkou na výlet a ona si u nás nechala batoh s
v?cma a její koženou pen?ženku jsme lovili zpoza
linky, pak tampony byly všude.. :)
Ony ty chut? maj dost podobné snad všechny fretky :)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: terattus (IP)
Datum: 2010-03-04, 11:10
Když už se tu mluví o podivných tcho?ích vlastnostech, musím vám napsat, co v poslední dob? nejvíc šmakuje našemu Míšovi. Dostal totiž v posledních dnech n?jakou úchylky na moje t?lové mléko. :) V praxi to vypadá tak, že se osprchuju, nakrémuju a jakmile vkro?ím k nám do pokoje, nastupuje míša, který se mi snaží olízat co nejvíc k?že. Ze za?átku to bylo jen tak vlažn?, ovšem te? ke mn? letí jakmile to jen ucítí a já letím taky, protože p?eci jenom se nenatírám drahým krémém jen tak ze srandy, že jo :) Nehled? na to, co by mu to mohlo ud?lat v b?íšku..

A když se n?kdy náhodou nenat?u, beztak si m? b?ží zkontrolovat.. :)))




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: terattus dne 04.03. v 11:10.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-03-04, 11:56
Pamatuju si, že tohle olizování d?lali i naši psi :oD

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-04, 14:10
jo, po mastných v?cech jdou p?kn? :o) m? tak jednou fretice šlohla celou tubu krému a já se pak divila, že z ?eho má dva dny srajdu, až pak jsem p?išla na to, že mi žere krém ve velkym :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-03-04, 14:13
Já musim p?ed tcho?em hlídat ty had?íky na umývání z netkaného textilu. Okamžit? by to sežral jak nejlepší lahúdku :-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: terattus (IP)
Datum: 2010-03-04, 14:13
Hm vidím, že jsme normální :) A co vaše fretky a mýdla? Já míšu už párkrát p?istihla, jak mi olizuje v koupelce mýdlo a podle všeho mu to náramn? chutnalo...
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-03-04, 14:42
A co takhle m?sí?ková mast m?am , nebyla by???? Ve t?ech plný kelímek za 90 K?.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2010-03-05, 12:24
M? teda Monty líže nohy po umytí i bez krému, ale potom následuje p?kný "RAF" :-) a co miluje je kontrolovat nákup, zda tam není n?jaký ten rohlík - to mu není blbý, mi ho vzít i p?ímo p?i jídle :-D A mobil - tak o ten jsem p?ímo p?išla když jsem ho nechala na posteli. Potom jsem se musela prozván?t kam ho schoval - uložen na samém vršku nasyslených granulí za k?eslem :-)



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Kuklynka dne 05.03. v 12:26.

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2010-03-05, 16:03
tak u nás je absolutní úchylka na papírové kapesníky, v balí?ku, samostatn?, použité i nepoužité. Barniemu je to šumák. Zakousne se do nich a nepustí, sy?í, prská a chce si je schovat. Celkem to u?í po?ádku a koukat, aby ?lov?ku nevypadlo n?co z ruky nebo kapsy :-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: terattus (IP)
Datum: 2010-03-05, 16:12
Zelvicka: :D Zajímavé :) U nás se vr?í a prská v?tšinou jen na gumové objekty (propisky, moje fleshka, kartá?ek na zuby atd.), které n?kde vyštrachal - rozum?jte ulovil - a n?kdo mu je chce vzít. To z n?j ob?as vyjde i jakési št?knutí (našt?stí to tu už dlouho nebylo). O kapesní?ky zájem moc nejeví, pokud teda nejsou v mojí otev?ené kabelce, tam je cokoliv ulovené velmi cen?no... :D
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2010-03-05, 16:24
to jsem ráda, že tyhle lovecké sklony nemáme jen my. už mi to p?išlo divný :-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2010-03-09, 12:28
Naší mají nebezpe?né lovecké tendence - kradou mi žiletky ze sprchy. Chytnou žiletku položenou ve sprchá?i za to gumové držadýlko a už peláší, až se rozazávají p?ed o?ima. R?žovo hn?dá šmouha (r?žové jsou ty žiletky, rozum?jte) Následn? okusují ten ostrý konec, pá? jim asi voní ten proužek napušt?ný balzámem. No k tomu okusování se zatím našt?stí dostali jen dvakrát. Takže zavíráme sprchá? (který následkem toho plesniví) a když tam p?ece proklouznou (celkem ?asto), tak se za nimi vrhám do skrýší po byt?, p?emlouvám, slibuji a trnu hr?zou, že se po?ežou než jim to sta?ím sebrat.

Sprchá? je v?bec oblíbené zakázané území - taky olizují ví?ka šampon? a pucují špínu z odpadu, no samé zdravé v?ci. a pani?ka trne, zabezpe?uje, zavírá, zakazuje, vysv?tluje.... všechno marno.

Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-03-10, 08:37
Sprchá? - zdroj zábavy. Nemáme žádné zavírání, jen se zaklesnou rohy a to um?jí všechny fretice naprosto bravurn? otev?ít. Když jdu do koupelny bez nich, ?ádí tak, že na mne zvoní soused.Takže každý den v koupeln? vytírám potopu.Ve sprchá?i mají na hraní mí?ky, takže chodí spát promá?ené a spokojene
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-03-10, 09:31
A jak ?ešíte odtok v sprchá?i? Doma sprchá? nemám, ale pravideln? mám problém se sprchá?ema v hotelech. Vl?ák do nich taky leze a já se bojim, aby si v odtokovém otvoru nezasekl a nezlomil nohu. Když tam dám špunt, vytáhne ho okamžit?.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-03-10, 09:35
Taky jste si vždycky mysleli, že fretky jsou tichá zví?átka? Erin píše - až na mne zvoní soused. No, ?ekám brzy to samé. Fretky se mi za?ínají probírat k životu, takže mlátí rourama po parketách, Draco se tak p?l dne snaží rozbít dví?ka mezi kuchyni a p?edsíní (nasranej že nem?že chodit ven), zbytek dne nahání po podlaze tvrdé plastové mí?ky nebo jde škrábat linku. Když jdu dom? z práce, už dole u dve?í slyším bugr a to bydlíme ve t?etím pat?e!! Ve?er se zvuky rozléhají tak, že já za zav?enýma dve?ma nemám šanci spát. Do toho psisko tak pr?m?rn? 2-3 hodiny v noci pravideln? žvýká pískací hra?ky, jelikož chce být v noci slyšena. P?í?ky mezi byty jsou tak mizern? ud?lané, že slyším každý sousedovic rozhovor, sprchu i kdy ob?dvají. Takže taky ?ekám, že mi to p?ijdou každou chvíli vytmavit :D
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-03-10, 10:00
Hanulko, ty máš psa? To mi n?jak uniklo?
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-03-10, 11:13
Majdi mám, zatím jen pár dní.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-03-10, 12:51
Jakýho?
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-03-10, 13:14
Fene?ku trpasli?ího špice, má 11 týdn?.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2010-03-21, 21:54
Naše Dub?nka za?ala být p?ed ?asem zcela "citov?/psychicky" závislá na plyšové surikat?. A?koli je surikata v?tší než ona, neustále ji s sebou tahá, tém?? se od ní nehne a je schopna ji vyvléct po sch?dkách do klece a tam se pak hodinu d?ít, až se jí poda?í nacpat surikatu do boudi?ky. Když jí surikatu vezmeme, b?há nervózn? po byt? a hledá ji; uklidní se,až když jí ji op?t dáme. Je to až chorobné. D?íve to ned?lala a my nevíme, ?ím to m?že být. Hormony to patrn? nebudou, protože je kastrovaná. Máte s takovým chováním n?kdo zkušenost ?

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Effa (IP)
Datum: 2010-03-21, 22:19
moje sami?ka se takhle chová k jednomu uzlu a n?kolika hrkacím myším.. takže má opravdu hodn? starostí a práce. samec se takto nechová k ni?emu. bude to n?jakej mate?skéj pud v pov?domí. já osobn? to ne?eším.

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-03-21, 23:22
pavlo,

hormony to klidn? být m?žou. neúpln? odstan?né vaje?níky, hyperadrenokorticismus...
mn? osobn? by takové chování u kastrované samice (teda delší dobu kastrované, ne ?erstv? :o) ) taky znepokojilo a donutilo zajít k vetovi.

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-03-22, 10:36
Naše sedmileté samice (?ty?i roky kastrované, bez problém?) takhle tahají krysu z Ikey.Asi došly k názoru, že pot?ebujou Ludví?ka (viz ve?erní?ek Krysáci)Asi bych to ne?ešila, pokud nemá problémy. Je prost? sama a je jí smutno a na druhou fretku je moc panova?ná, ta surikata se nechá bez ?e?í tahat.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2010-03-22, 11:16
U nás tohle d?lá Sam s takovou chlupatinou, co jsem sundala z vesty a dala jim jí na hraní... Kolikrát jí najdu až v kuchni, nebo taky v kleci :-) a to je to samec a má "bráchu" a "ségry", takže to vylu?uje i mate?skej pud i samotu :-) ale on je prost? takovej sv?j, no :-)

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-03-22, 11:23
m? by to taky tak nezarazilo, kdyby to d?lala dávno. ur?it? by mi ale bylo podez?elé takové chování, pokud vznikne náhle.
ostatn?, pavlo - za chvíli bude fret?í den... ;o)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2010-04-27, 17:12
Taky vám fretky "v?eští" ze spaní??? :-D Je to tak týden, co m? s hr?zou probudilo v?ešt?ní (opravdu v?ískot!) jedné z mých fretek, ale po tom, co jsem p?ib?hla ke kleci jsem zjistila, že v klidu spí, ani o tom nev?d?la... Tak jsem se musela smát, že se jí zdálo, jak jí Bastík honí :-) no a dneska v noci to samý (tentokráte s menší intenzitou, jinak by to vzbudilo všechny sousedy), to už jsem ke kleci neb?žela, protože jsem v?d?la o co jde... Tak m? zajímá, jak ?asto se tyhlety živý sny budou Kikuli zdát :-D :-D :-D

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-04-27, 19:34
Múj fre?ák sice ze spaní nev?eští, ale ob?as zak?u?í, nebo si pomrnkává :-)
Psi mi ze spaní i št?kali :-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-04-27, 19:37
Náš Bení?k ze spaní také k?u?í a mlaská. Winuška nevydává zvuky žádné.

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Leny (IP)
Datum: 2010-05-11, 21:25
Chci popsat osobní zkušenost s tímto vy?esávacím kartá?ek.
[www.spokojenypes.cz]

Moje fretulka práv? p?esrstuje a tak jsem použila práv? tento kartá?. Je celkem dobrý, moje fretulka jen tiše sedí a lebedí si.Tento kartá? bere všechno, v?etn? podsady i vrchních chlup?.Chci se zeptat, zda i ostatní mají stejné zkušenosti, jako já.

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-05-11, 22:02
kartá?e nepoužívám, myslím, že je to zbyte?ný, fretky se dají p?kn? "vyškubat" ru?n?.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Aktuální stránka:31 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist