Aktuální stránka:28 z 32
Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2007-05-26, 13:21
Mirim: Ty fotky jsou skv?lýýý.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-07-23, 14:37
hoj hoj :) Tak mám doma asi n?jaký torpédo :-D taky Vaše fretky startují z hamaky když letí na záchod ?i se podrbat? Montak at v noci ?i ve dne, když leží na hamace, je v klidu a pak zni?eho nic vylítne, bud se drbe nebo letí na záchod :-D
a po?ád se olizuje:)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-07-23, 16:59
Kuklynka: to je normální. Brutík taky vyletí z pelíšku jak raketa jen proto, aby se podrbal a pak spí dál.
Startují na drb a n?kdy i bez n?j:o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: janaT (IP)
Datum: 2007-07-23, 22:18
Nejlepší je vylet?t,když celá rodina sedí u televize a ?umí na n?jakou napínavou v?c ani nedutá a naše princezna vyletí z pelechu, který má i u televize, protože p?eci nebude spát n?kde sama, a za?ne drbání.Nejd?íve jedna strana,pak druhá strana,pak se zašne kousat na jedné noze ,zachvilku na druhé noze.Až se všichni z??astn?ní ozvou, aby dala pokoj,jakoby to poznala,zase jak st?ela zaletí do pelechu a klidn? spí.Ale jen za?ne být zase n?co napínavého už zase se drbe.

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-06, 19:05
To sem prost? musím dát.. Naše ráno.. ono to tak asi nevypadá, pro laiky.. ale takhle se opravdu mazlí tcho?:))
1. "Dej mi pusu" projevuje krutý nezájem..
2. no to vypadá hodn? bezpe?n?.. zívnutí:))
Avatar

Přílohy: damian.jpg (69kB)   mazlici se tchor.jpg (72kB)  
Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-08-08, 11:05
Musím se pochlubit, jakou novou zábavu pro sebe Damián objevil.
V koupeln? vyšplhá na vanu, jako sch?dek mu slouží plastikový box s práškem na praní, a po tom mén? strmém konci vany se jako na klouza?ce sveze dol?. Pak obvykle vychlemtá trochu odstáté vody a nosem vyš?ourá z odpadu nerezové sítko. V?era dokonce zvedl ocásek a do odpadu se vy??ral. :oP
Jen šplhání ven mu d?lá trochu problémy. Ale i to má už vymyšlené. Chvíli hraje se sítkem ve van? fotbal, d?lá rámus a pani?ka ho p?ijde vyndat.
Co na tom, že za pár minut už do vany klouže znovu! :o)))


Opravuji - dnes ráno byl Damián p?istižen, jak sám, bez pomoci a jedním mocným skokem bez problém? opouští vanu. Pani?ka už zachra?ovat nemusí! :oP



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Mirim dne 09.08. v 09:22.
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-08, 11:16
panebože kde je hranice t?ch jejich lumpáren??fakt vymyslej všechny blbosti sv?ta :o)))))

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-08-08, 11:28
Legra?ní je, že se Rupík (jinak zdatný "?vachtal") panicky bojí koupání ve van?. V?era ale stál doslova na špi?kách drápk? u vany a snažil se zjistit, co tam ten Damián kutí. Vzala jsem ho do náru?e, aby m?l lepší rozhled. Okamžit? propadl panice, že se ho chystám vykoupat, tak se mi zaháknul packama kolem krku a necht?l se pustit. Musela jsem ho n?kolik minut uklid?ovat a p?esv?d?ovat, že "Rupíka té škaredé vod? nedám", teprve pak jsme se spolu mohli koukat, jak Damián ve van? blbne. :o)))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-13, 11:32
Múj tcho? se zbláznil! V?era si umanul, že bude tahat kábel od mrazáku. Je jím jak posedlej! Okamžit? jak se oto?ím, latí za mrazák a drží kábel v zubech a táhne...Do te? (má 3 roky) to nikdy ned?lal.
Máte n?kdo lepší nápad, jako opatlat ten kabel ?ili-pastou?
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-13, 11:36
?ili-pasta už mu nevadí? :o))) Filip mi chodí krást ?ili papri?ky :o)) Co t?eba ten kabel omotat izola?kou,nebo tak n??ím,aby ho aspon tak snadno neprokous.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-08-13, 11:39
Nejde mu ten kabel odstranit z dosahu? Asi ne...to bys už nejspíš dávno ud?lala. U fretek je to t?žké, jakmile zjistí, že n?co jde a baví je to, necht?jí s tím p?estat. Když 3letého fre?áka popadne z?ista jasna "tahací mánie", asi už roupama neví, co by vymyslel a provedl.
A nejde ten kabel upevnit, aby mu to nešlo tahat (t?eba ho kolem n??eho pevn? omotat)? To by ho snad brzy p?estalo bavit... :o/
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-08-13, 11:45
No vzhledem k tomu, že jsem nedávno zaslechla jak n??í fretka prokousla hadici k pra?ce, tak asi izola?ka je naprd :-)))
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-13, 12:03
On ten kabel nekouše (zatím) pá? to nestíhá, dycky po n?m sko?im. Omotat kolem n??eho to nejde. Ešt? mné napadlo, dát ten kabel do tý instala?ní bílý lišty....a pak už jen ta ?ili pasta. Mrcha tcho?! Jak kdyby mn?l málo hra?ek a pozornosti a málo chodil ven! Zmetek!
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2008-01-13, 14:10
Ahojky, tak se musím "pochlubit" jakou lumpárnu mi v?era provedla Luciferka:-/...Kone?n? jsme si do bytu po?ídili pra?ku, ale než se všechno zapojilo atd., tak pra?ka stála n?jakou dobu uprost?ed koupelny. Lucin?inu závislost na žužlání a následném pojídání gumy znám, tak m? nep?ekvapilo, že za?ala hned ožužlávat konec hadice:-) Tak jsem ji schovala nahoru a byl klid. Ale v?era jsme pra?ku kon?n? zapnuli se vším všudy a chlap cht?l vid?t zda to t?sní a n?kde nete?e. No, a vida, pod pra?kou se za?ala d?lat louže vody, ale pra?ka t?snila dob?e....to jen Luciferka si hrála a prokousala nám hadici rovnou u výstupu...tak jsme m?li doma p?kné fontánky, a pra?ka bude stát zb?hdarma v koupeln? dál dokud to n?kdo nespraví:-/...Ach jo, kazisv?t jeden mr?avý:-)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-01-13, 16:52
Když už jsme u t?ch i (ne)pubertálních výjev?. Nejvíc nás s p?ítulem pobaví, když si tak fretky lítaj po pokoji, lítaj kobercovou trubkou (za což d?kujeme Fa teppich u tesca) a kouknete se na zem (nap?.p?i hraní karet) co ty potvory vyvád?j. A v ten moment nastane Zuz?ina chvíle.... P?ib?hne ke dve?ím, zvedne ocas a se.e..... Ale kdybyste vid?li ten výraz!!!!! 5cm od záchodku, ocas jak stožár a pohled typu: To ?umíš co??? Neruš, se.u!!!!
"zuzano, jedeš?!" - pozvedne hlavi?ku a odkrá?í hrabat do záchodku...

Bestie jedna malá chlupatá malop?kná naše milovaná :-DDD

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Hanys (IP)
Datum: 2008-02-03, 20:28
Musím se s vámi pod?lit, co ten m?j doslova "vy??ranek" v?era zase provád?l. Je to z jeho pohledu, kurzívou je m?j komentá? :o)

V?era jsem si z Han?i celý den tropil špr?ouchlata. Nejd?íve jsem se dopoledne vy??ral do prost?ed chodby. Ud?lal jsem to tak šikovn?, že si toho ze za?átku nikdo nevšiml. Až když do toho ta?ka šlápl a roznesl to po celé chodb? :oD Kvokvokvo, to se mi ale povedlo! (To se máš ?ím chlubit. Máš št?stí, že jsem do toho nešlápla já bosky, ale jen ta?ka v botech na ven.) Odpoledne m? napadl ješt? geniáln?jší nápad. Han?a mi cht?la umýt klec, takže z ní všecko vyndala a šla si nachystat n?jaké ty cerepeti?ky, které k tomu pot?ebuje. Sm?la, že se mi na záchod chce vždycky, když ho zrovna umývá, ale jako správn? vychovaný fre?ák jsem p?ece musel jít na záchod do klece. Tak jsem ud?lal louži?ku p?esn? doprost?ed vyklizené klece (Jak kdybys to nemohl ud?lat do druhého zách?dku, co máš asi dva metry od klece). Když to Han?a uvid?la, nev?d?la jestli se má zlobit nebo být ráda, že jsem tak vychovaný. V koupeln? sem se jí pak neustále pletl pod nohy, protože jsem byl rád, že tam netrápí m?, ale jenom klec. Když klec umyla a ut?ela, postavila ji bokem, aby mohla umýt vanu. A ono se mi zase cht?lo a protože se má chodit na záchod do klece, tak jsem tam hodil pro zm?nu bobe?ek. Na to už Han?a jenom tiše zaklela (já to slyšel!) a hlasit? m? pochválila jaký jsem chlapínek šikovný. Popadla klec, znovu ji umyla, umyla i vanu a klec za?ídila do obyvatelna. A já krásn? nalad?n jsem šel spinkat :o).


Hanys a Sydie a Ema
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-03-12, 10:59
Stalo se vám n?kdy, že vaše fretka projevovala p?íznaky paranoie?
Náš Rupík je známý bojísek, možná je to tím, že od narození neopustil svou mamku Meggie. Ne, že by m?l n?jaké psychické problémy, ale vylekat ho není zase tak velký problém.
N?kdy se ale chová fakt divn?. Jako dnes ráno. Nejd?ív v?bec necht?l vylézt z voliéry, a když jsem ho vytáhla ven, necht?l se ani mazlit u m? na klín? jako každý den. Sesko?il hned dol?, za?al se plížit p?edsíní, ocas naježený jako št?tku. P?i prudším pohybu se bežel schovat. Od p?edchozího ve?era, kdy fretky lítaly jak urvané z ?et?zu, se v p?edsíni nic nezm?nilo, s ni?ím se nepohnulo, nikdo k nám nep?išel.
Celé ráno strávil Rupík nap?l vecpaný po úst?ední topení v koupeln?. Necht?l si hrát. P?ed Damiánem pak zalezl do roury. Když se Damián ob?toval, narval se tam dobrovoln? za ním a vyzýval ho ke h?e, Rupík p?ed ním utekl zp?t do koupelny.
Choval se k nám jako k cizím. :o/
Já vím, že i fretka má nárok na mizernou náladu, ale tyhle Rupíkovy stavy m? vždycky rozesmutní. Nevím, co by cht?l, jak bych ho mohla ut?šit a hlavn? uklidnit. :o(

Mám ale pocit, že zatímco si tady vylívám srdce, dnes ve?er Rupík vystartuje z voliéry, vytahá boty z botníku, popere se s Damiánem ve van? a odšoupne venkovní záchodek. :o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-03-12, 11:03
U Fretek to neznám, ale ob?as to d?lá náš kocour Hanýsek..ten p?ijde taky takovej nervov? labilní :-.)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-03-12, 11:07
Majdo, ale to, když je u vás návšt?va, ne? ;)))

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-03-12, 11:53
Mirimko, nas Montik je jinak vcelku normalni, ale jakmile se nachazi v koupelne v kosi s pradlem- a to at uz spi ci ne, pri kazdem mem vchodu do koupelny s silenou rychlosti a mocnym skokem do vysky skace za pracku a s vyvalenyma ocima a hlavou otukanou o zed, jak tam skace, ceka co, ze bude....:o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-03-12, 12:01
Mirim, já si všimla že fre?ák reaguje nékdy na prudké zmn?ny po?así (nebo tlaku?)....sice se nebojí, ale zas je jakoby nerudný, b?há, nebo zbate?n? ská?e v kleci z jednoho patra na druhé...
...taky mné napadlo: nemúže Rupíka néco bolet, když se takhle schovává, ježí....se ale ned?s, to je jen nápad....
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-03-12, 12:22
po?así... to jo, to by mohlo bejt ono! zví?ata obecn? reagují na po?así, tak si možná rupík (zejména pokud je labiln?jší) není jistý, zda ho nechcete vystr?it na déš?, mráz, slunce, vichr, zem?t?esení...
možná mu opravdu zm?ny po?así vadí, nep?ipadá mi to úpln? mimo...

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-03-12, 12:55
Johanko, bolest to asi nebude. Muchlám ho i p?es jeho nechu? a nevšimla jsem si žádných projev? bolesti.
martino, to po?así by možná i odpovídalo. Od rána je u nás d?sný vítr. Zkusím Rupíka v tomto sm?ru sledovat, jestli není takový fret?í barometr. :o)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-03-12, 13:18
hlavn? mu musíš svatosvat? slíbit, nejlépe p?ísahat na holej pupek, že ho fakt nebudeš nutit chodit do tý sloty!! by nevyhnal ani psa, natož tcho?e...

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-03-12, 13:37
:o)
Nevím, jestli mi bude v??it. Tolikrát jsem mu už t?eba slibovala, že mu za ty jeho lumpárny jednou natrhnu kožich, a nikdy jsem ten slib nedodržela! :oD
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-03-12, 14:32
Tak to u nás k natrhávání Kožicha ob?as dochází. (Vesm?s ale natrhne tcho? n?koho z nás, Kožich? :-)
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-03-12, 14:44
hmmmm.... a jak k tomu p?ídu teda jáááá??!

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-03-12, 15:06
V jakém smyslu???
Avatar

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-03-12, 15:47
silva píše, že u nich dochází k natržení Kožicha... když zavítám na - a to zd?raz?uji!! - P?ÁTELSKOU návšt?vu, odjíždím natrhaná od jejích tcho?? taky!!
tak jak k tomu, sakra, p?ídu?!

Re: Podivné tcho?ecí vlastnosti (event.lumpárny) III.
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-03-12, 16:10
P?ehání!!!!! ?ulda ji ješt? nekousnul (ale není všem dn?m konec) a Fred to nemyslí zle. On jenom chce v?d?t, jak vypadá Martina zevnit?. Jenom se jí chce trochu dostat pod k?ži, no...
Avatar

Aktuální stránka:28 z 32


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist