Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:4 z 6
Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-09-29, 21:18

Dubinka podstoupila kastraci a zdá se, že vše zvládá dob?e ,potvrdil se i malý zán?t d?lohy,op?t p?edvedla pani doktorce sv?j hysterický projev své nevole a doufáme,že na vyndání steh? nebudeme pot?ebovat 10 asistent?!!

S Leonkem se chystáme na veterinu také,protože se nám nelíbí nar?stající útvar(bolák,bradavice.. nevím ?ím to nazvat) pani doktorka ví a upozornila nás na to ,,kdyby" jo - tak máme p?ijít,tak jedeme a máme podez?ení na zavodn?ní
tak doufám ,že se to nepotvrdí!!Od zít?ka budeme brát Enap každý den,tak uvidíme jak to bude zvládat,zatím to vypadá dob?e až na to naše podez?ení- uvidíme.

Na adresu FUKu p?išel balík a tímto chci pod?kovat dárci,který p?isp?l pro naše útulkové frete?ky i budoucí a to.... Prednisonem,Enapem,Flonidanem,Noroclavem,Ortanolem
Karsivanem,Calo-Petkou,Multivitamínovými pastami,krásným hamakem , dietními krmivy p?i rekonvalescenci t?ch je opravdu hodn? a dietním krmivem p?i akutních st?evních resorp?ních onemocn?ních -opravdu si toho velmi ceníme a pokud bude pot?eba -jak stálo v milém dopise p?ed použitím lék? prosím volejte (ve dne - v noci ), tak ur?it? budeme !!! :-)

D?kujeme.
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2010-09-30, 23:08
vytridila jsem deky,pelech,fleecove teplaky a mikinu na vyrobeni pelechu,jen si to pak prosim hromadne operte,na to uz pri stehovani nemam prostor. Lee to preda.

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-10-01, 01:23

D?kujeme... klokane :)
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-10-01, 01:38
Leo....
Avatar

Přílohy: krasavec Leo.JPG (66kB)   už ho zajímám.JPG (91kB)   noži?ka neposlouchá.JPG (74kB)  
Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-10-01, 09:15
Ježiš ten je kráááásnej!
Škoda, že už mám doma tolik fretek :)
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-10-01, 16:54
Marcelo, seš naprosto úžasná!!! Na té prost?ední fotce bych nev??ila, že je stejný fre?ák jako byl ten naprosto apatický Leo, co jsem ho vid?la p?ed týdnem.
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-10-01, 20:32
Takže nejnov?jší info o Leonkovi, který op?t navštívil paní doktorku Chylíkovou - Lenko, díky! Kdysi jsem tu vypráv?la historku o naší želv? Žofce [forum.fretka.cz] S Leonkem je to n?co podobného - Leonek není zavodn?ný, ale b?íško má vypapané :-))))) Podrobnosti napíše Marcela až dorazí dom? :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: majda dne 02.10. v 09:19.
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-10-01, 20:37
aha, rozumím tomu správn???
leo špatn? chodí ne proto, že má zdravotní problém, ale proto, že je VYPASENEJ JAKO PRASE??!
;oP

není mi to FUK

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-10-01, 22:25
Ne ne noži?ky jsou špatný jednak asi od toho, že byl dlouhou dobu zav?enej v kleci a nepoušt?li ho ven a jednak od toho srdí?ka. Kardiomyopatie je bohužel jasná :-( Ale v?era už vydržel se na nožkách udržet deset minut, což je velkej pokrok..
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-10-02, 02:04
návšt?va u pani doktorky nás mile p?ekvapila jak již psala Majda,vzhledem k jeho rychle nar?stající váze jsme m?li podez?ení,že by mohl být zavodn?ný kv?li jeho problému se srdí?kem -to se našt?stí nepotvrdilo!! Pani doktorka nám s úsm?vem na tvá?i po vyšet?ení na sonu zd?lila, že zavodn?ný není, pouze opravdu p?kn? vykrmený.V b?íšku tedy není voda ale jsou to špeky !! :) . Co se týká nar?stajícího útvaru bude muset být odstran?n až se Leonk?v stav více stabilizuje,další návšt?va bude za 14dní.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: marnelbar dne 02.10. v 02:26.
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-10-02, 02:17
1.10. jsme si dovezli Zuzanku !!!
Zuzanka je krásná fret?í sle?na - albínka, z o?í ji koukají samé lumpárny.Je milá,nekousavá,hravá a hodn? upovídaná :-)....více info bude na stránkách FUKu..pár fotek Zuzanky
Avatar

Přílohy: P9290024.JPG (69kB)   P9280007.JPG (94kB)   P9280005.JPG (52kB)  
Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-10-04, 03:16
musím se pochlubit - Leonek mi poprvé olízal ruku!už nad ním nestojím a nebre?ím,neptám se sama sebe co bude,netahám ho za bezvládné noži?ky aby jsem mu dala do nich sílu,není živá mrtvola jak jsem ho nazvala-nemá bezvládné t?lo se kterým si mohl d?lat každý co cht?l...za?íná kone?n? žít !!
za?íná být fretkou a já mám velkou radost :)

Zuzanka- hodná princezna,která byla v izolaci b?hví jak dlouho,to jste nevid?li jakou radost má když je volná,dovádí a je úžasná,vidím jak je nesmírn? ráda a ty její o?i !!!Bála jsem se o ni ale jen chvíli než jsem zjistila pro? se tak nesmírn? dusí p?i každém jídle a pití,nespala jsem sní do 3h,každé sousto granulky hrozn? hltala a pak se tim dávila,z?ejm? dostávala p?íd?l jídla a proto se chovala tak jak se chovala,ted už je v po?ádku,zjistila,že má po?ád plnou misti?ku,že se nemusí bát - že nebude.

Mouzí-holka moje,zasloužila by si už hodného pána,je hodná,dala mi svoji d?v?ru a ukazuje mi co v ní je,je chytrá,ví co nesmí a v pokušení m? ?obnout do nohy ud?lá cokoliv -bože jak ta umí být nenápadná a pak sta?í to moje,,Mouzí" !!! a to je radosti to je kvokání,že m? aspo? pozlobí,hrozn? velká sranda :) je milou?ká a mám pro ni slabost jen toho hodného pána pro ni !!

Dubinka - se uzdravuje po kastraci velmi rychle je to malý st?eštiprdlo a brzo bude nabídnuta k adopci...pro zájemce -kdo p?ijde první ten vyhrává...a ona výhra ur?it? je a bude,je zlatá a naprosto vhodná i k za?áte?níkovi ....je skv?lá!
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-10-04, 03:37
Oslavte s námi....

sv?tový den zví?at se každoro?n? slaví 4. ?íjna na po?est Sv.Františka z Assisi,
který celý sv?j život zasv?til pé?i o nemocná a opušt?ná zví?ata.
Poprvé byl tento den vyhlášen v roce 1931 ve Florencii a má lidem p?edevším p?ipomenout,
že i zví?ata jsou sou?ástí naší planety a naše chování k nim byl m?lo být ohleduplné.
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: Aluki (IP)
Datum: 2010-10-05, 22:07
Dubinka se po kastraci skv?le zotavuje, i s tím zašitým b?íškem se potv?rka snaží šplhat po klecích :-) trošku jí v tom bráním. V sobotu jdeme na vyndání steh?. Dnes jsem jí dávala z ruky ku?ecí masí?ko a vypadalo to, že mi chce ukousnout celý prst. Moooooc jí chutná :-))

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-10-08, 14:30
Tak útulek za?íná praskat ve švech, zítra si holky p?ivezou další fret?í hol?i?ku albínku. Kdo p?emýšlíte o po?ízení fretky, mrkn?te na útulkové stránky...?eká tam Mouzí, Zuzanka, DUbinka ...
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-10-09, 04:18
jj další fret?í hol?i?ka- no uvidíme jak na tom prdelka malá bude :( .....dáme pak v?d?t
vkládám pár fote?ek našich azylant?

Zuzanka

[www.facebook.com]

Mouzí

[www.facebook.com]

Leo - (za?ínáme si i hrát :):):) )

[www.facebook.com]

Dubinka

[www.facebook.com]





Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: marnelbar dne 09.10. v 04:22.
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-10-09, 23:27
Dneska jsem vid?la Dubinku a je opravdu úžasná..vymazlená hol?i?ka :-) jenom troši?ku vykrmit, protože po kastraci zhubla a m?že jít do nového domova....
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: Aluki (IP)
Datum: 2010-10-10, 01:58
Už te? se mi po Dubince stýká, po ve?erním p?íjezdu do Berouna nám ješt? p?edvedla veselé tane?ky a kvokání a pak usnula jako miminko. M?la toho dneska hodn? a byla unavená.

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-10-10, 02:02
Dubinka byla úžasná :) Tak hodnou a klidnou fetku jsem nevid?la hodn? dlouho :)
P?eju jí, aby se dostala do dobrých rukou :)
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-10-12, 16:09

Dubinka je jž zamluvená a 20.10. si pro ni p?ijede rodina z H.K. i s 10letou sle?nou,která na ni už netrp?liv? ?eká.
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-10-20, 18:30
co je u nás nového ??

Dubinka s Leem dnes navštívili pani doktorku,Dubi proto,aby jsme m?li v?tší jistotu,že je ok,protože nám holka mírn? chrápala a lehce pískala ze spaní,má mírn? zarudlou sliznici v nosánku a tak bude dostávat Nasivin pro kojence snad se jí brzo uleví a v nové rodin? to jist? zvládnou,protože Dubine?ka se stala novope?eným mazlíkem v nové rodin?,tak máme radost ale i starost.. no...ale brzo se ozvou a pošlou fote?ky.Sle?na byla z Dubinky upln? nadšená a tatínkovi Dubi p?edvedla jak umí chodit na zách?dek i mimo klec..... dalo mi to práci ale dokázali jsme to :)) všechno se dá nau?it!!!Dubi i p?ibrala a její váha je 700g, syrové ku?ecí + granulky Vitakraft,které ji také chutnají ji postavili na nohy a za?la kone?n? p?ibírat.P?eju ji š?astný domov !!!D?kujeme rodin? za finan?ní pomoc pro útulek a krásnou kv?tinou pro m?...má slabá stránka ( sukulentní rostlina ),d?kuju!!!

Leonek byl na kontrole, protože pani doktorka si cht?la sním dát rande,padá nám více na pravou stranu ale jinak ?ape už moc hezky,takže cvi?it a cvi?it, útvar ?i Bazaliom ? mu byl podvázán a já budu jen utahovat a utahovat,doufáme,že brzo odpadne,nechceme kv?li tomu Lea uspávat tak to zkusíme touhle cestou... uvidíme , ud?lal se také další útvar na uchu co za?íná r?st,takže zanedlouho pojedeme op?t na další v?tší kontrolu.Leon je zlatí?ko a d?lá samé pokroky i když se po?ádn? neudrží na zadních nožkách za?al se dožadovat ven?ení a drbe klec :)))

Mouzí ....zlato moje je v novém krásném kožíšku vypadá jak plyšová,nekouše,je chytrá ale tááák moc chce provokovat,že ji za to jednou samou láskou sežeru :)) , kdo ji bude chtít at se p?ihlásí nechám na ni ud?lat výb?rové ?ízení !!
už by si prdelka zasloužila také novou rodinu je u nás od 10.9. a nikomu po?ád nechybí ,chjo :(

Zuzanka - velice komunikativní prost? ublafaná ženská,je srandovní jako malá opi?ka v jednu chvíli tady a vzáp?tí tam,je úžasná,chce se muchlovat a když se ji zrovna nev?nuju,tak dolejzá a doráží na m?,za?íná také chápat,že ten záchod mimo klec se dá použít, takže slavíme také úsp?chy a když se nepovede ,no bože stane se ona prost? po?ád nemá ?as ale ví o ?em je ?e? ,jen ji to bude trošku déle trvat není hloupá jen ten ?as jí tla?í :)) Zuzi by pot?ebovala n?jakého kamaráda na hraní a hlavn? nového pána ?i paní je moc milá a má moc hezkou hlavi?ku,miluju její výraz,když je na n?co soust?ed?ná má krásnou hlavu a její o?i jsou jak dva šperky je fakt moc hezká.

Avatar

Přílohy: dubi.JPG (64kB)   dubi1.JPG (100kB)   PA140030.JPG (69kB)  
Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-10-20, 18:45
Dubince moc p?eju novou hodnou rodinu, zaslouží si to :-)))
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: Nifew (IP)
Datum: 2010-10-21, 15:18
Dobrý den, nevíte n?kdo o n?jaké sle?n? k adopci?
Jsem z Prahy. D?kuji.

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-10-21, 16:43
p?ije? se podívat... do Berouna to nemáš daleko :)) busem,nebo vlakem,autem... napiš mi mail nebo sz a m?žeme se domluvit,hm ? :)

marnelbar@seznam.cz
utulek@fretka.cz
733 410 123
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-10-21, 23:02
zprávy o Dubince ...má se dob?e , rychle se zabydlela a jak jinak.. je prost? zlatá, ,p?ipojím fotku v novém domov? ,kde je se svoji kamarádkou Lucinkou,která jí má moc ráda :))
Avatar

Přílohy: P1030736.jpg (88kB)  
Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-10-21, 23:37
hezký holky :o)
tak snad jim to bude spolu klapat a hodn? dlouho :o)

není mi to FUK

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-10-31, 02:55
Dovezli jsme do FUKu další krásnou frete?ku,barvy Blaze.ani ne p?l hod. na to ,jsme pelášili na veterinu s podez?ením na ,,pouze" vykloubenou zadní noži?ku...snímek z RTG nás hodn? zamrzel,když ukázal na starší zlomeninu stehení kosti.Nemáme ztoho radost a musíme zvážit co dál..
Frete?ka je pom?rn? mladá letošní mlád?,je moc hodná a chodí na zách?dek jak v kleci tak mimo klec.?ipovaná není.:(

pár fote?ek...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: marnelbar dne 31.10. v 02:57.
Avatar

Přílohy: PA310056.JPG (88kB)   PA270056.JPG (53kB)   PA270048.JPG (82kB)  
Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-11-01, 18:54
To je ale krásná hol?i?ka.A jak to s ní vapadá???

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-11-01, 19:40
Zatím se neví, nejprve to musíme zkonzultovat s orthopedem pak se uvidí...
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-11-04, 18:56
Tak fret?í hol?i?ka Eliška, které "n?kdo" "n?kde" zlomil zhruba p?ed m?sícem a p?l nožku, jde v pond?lí na operaci. MVDr.Duchek a Lee se pokusí nožku spravit.....držte palce, a? všechno dob?e dopadne a Eliška m?že zase b?hat....
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:4 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist