Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:3 z 6
Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-09-14, 21:25
To by m? taky zajímalo, zda je to tajný....a kolik
budou stát :D a...a...a...jsou kráááásnýýý :D
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-14, 21:31
Jste d?sný slepi?í prdky........:-)
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-09-14, 21:39
Jen a? se ukoušou zv?davostí :D

No i když...vlastn? to vy všici, jen jeden ?lov?k
ví, jak to dopadlo :D
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-09-14, 21:54
no když se johan? tak líbí to logo, tak jsem si na to vzpomn?la, no...

a ty andulo neprovokuj, nebo dostaneš na p.del...

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-09-14, 22:01
Muhehéééé...ale když tak na to n?co koukám, myslím,
že útulek bude slušn? vyd?lávat ;-) to se musí
prodávat jedna radost...

Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-09-16, 13:08
Mouzí...info

jde nám holka do ?íje,váží už 700 , ?ipovaná není a má fobii z auta ale úpln? d?snou -sta?il p?evoz autem na veterinu ani né 5min. a cht?lo se ji zvracet neustále si packama fackovala tlami?ku,tlapi?ky uslintaný až mi ji bylo líto a ...kousavka ješt? nekousla !! kone?n? si za?íná i hrát- stává se zní veselá fretulka a je moc ?istotná

Dubinka....info

?íje ji pomalinku ustupuje otok vulvy je viditeln? menší , injekce zabírá ,tak máme radost
co nevid?t bude objednána na kastraci...je sní sranda a má úžasnou povahu !!

mám prosbu pro všechny,kdo z Vás má doma n?jaký pelíšky,které Vaše frete?ka už nepot?ebuje i roztrhané,prosím pošlete nám je,sami si je vypereme a zašijeme,spravíme prost? budeme pot?ebovat tzv. n?co do foroty aby jsme mohli ?asto obm?novat a prát našim azylant?m-co nevid?t p?ibudou i další,tak aby jsme jim mohli dop?át n?jaký hezký teplý pelíšek ?i tunel...díky všem
budeme i na podzimním setkání, kde m?žete i osobn? p?edat ...díky moc
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2010-09-16, 20:15
Mozna neco protridim, bude prilezitost (a modri vedi:-), nicmene si dovolim malou reklamku ci tip - Ikea (doufam, ze stale ma) ma fleesove deky cca 1,5x1,2 metru (bledemodre, oznacene jako "pled Irma") v akci za 29 kc. Kdyz se to spoji s nejakym nakupem nebo preda na sraze, tak je to polozka zanedbatelna a pelisku je mnoho (mela jsem pod stenata a nebylo mi lito to stale prat a prat a kdyz se znicily, tak zadna tragedie). Jen tip...
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2010-09-17, 00:54
jestli mi neco pri stehovani "zbyde",ozvu se urcite!

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-09-17, 11:49
Tento pléd stojí i bez akce max 50K? a ušila jse z
n?j 6 -8 zalézacích hamak...až se vrátím do ?r, tak
koupím a ušiju, mám je b?hem chvilky hotové ;-) jen
pot?ebuju v?d?t, jaké chcete uchycení...já pro žofku
dávám jen mašle, do její klece to je ideál, aqle
nevím, ajk to pot?ebujete vy
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-17, 13:32
Annie, zdravíme z ?ech, doufám, že si h?eješ kosti, zadek a tak všechno...protože tady má být v ned?li hádej kolik stup??? 7-13 (dení teplota) takže v ned?li na sraz pal?áky a kulichy
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-09-17, 21:17
Tak jestli tam budeš tancovat, tak se ur?it?
zah?eješ ;-)

Tady je krásn?, slunko pálí, vánek chladí, mo?e tak
akorát na osv?žení, písek leze všude...ve?er tu je
chladn?ji, takže spím v teplých ponožkách, ale jinak
supr :)

Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-09-19, 23:54
útulkem "prošel" další klu?ina, našt?stí se ani nestihnul oh?át. naprosto nádhernej, ale P?ÍŠERN? KOUSAVEJ.

holky z FUKu poví víc, já se ješt? te? klepu (šok ze ztráty krve), tak bych to mohla pomotat ;o)

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-09-20, 03:02
Z??astnili jsme se 9.podzimního setkání fretek v Praze a touto cestou d?kujeme všem,kte?í p?isp?li do útulku hlavn? po materiální stránce.Dostali jsme pelíšky,hamaky,tunely,granulky,zách?dky a spoustu hra?ek,které naše frete?ky pln? využijí.N?kte?í z Vás p?isp?li i finan?n? ale také výt?žek z prodeje klubových placek byl p?ínosem na konto pro útulek.Všem moc d?kujeme!!Vážíme si i malé pomoci!!Ješt? jednou velké dík všem!!
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-09-20, 03:36
SAM a LEO jsou našimi novými azylanty,oba jsou albínci..dovezli jsme si je ihned po setkání a musíme ?íci ,že máme slzy v o?ích, hlavn? z Leonka jak jsme ho pojmenovali, ten je opravdu v zoufalém stavu - že má ukrutn? dlouhé drápky a zasvrabené ušiska ne?ešíme,spíše nás d?sí to,že neud?lá pár normálních kr??k?,padá na noži?ky,vrávorá nedokáže si ani dojít na záchod a našli jsme boláky,je hubený má propadlé boky a váží 900g ,zoubky má špatné a celkov? na tom není dob?e, uvidíme co na to veteriná?.Sam je na tom o trochu lépe,váží 1100 a? je také hubený je veselý a hodn? hravý,to o Leonkovi nem?žeme ?íci :-(
Samík má také zasvrabené uši a srst nevypadá dob?e ,bohužel má stržený ?i vytrhlý drápek na malí?ku, který musíme vylé?it

SAM- údajn? 5letý-dovezen do záchranné stanice i s klecí...tipovala bych mén? ,možná 2-3roky,hodn? ?ilí a zt?ešt?ný
LEO- netroufnu si ?íci (dle jeho stavu bych si tipla na seniora)- vyhozen z auta u obchodního centra šestka (ani bych se nedivila,za?al mít zdr.problémy,tak se ho zbavili) !!




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: marnelbar dne 20.09. v 05:13.
Avatar

Přílohy: Leo1.JPG (91kB)   Sam 1.JPG (49kB)   SAM.JPG (45kB)  
Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-20, 09:55
To je hrozný, myslím, že ona dáma která Leonka u Šestky vyhodila, má jedinou kliku že se ani na záznamu z kamer nepoda?ilo zjistit SPZ auta, protože bych na ní podala trestní oznámení....
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: karusa (IP)
Datum: 2010-09-20, 10:38
No já už se jednou k paní vyjád?ila a koukám, že jsem se nezmýlila:-(

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-09-20, 11:07
Tu madam bych nejradši n?kde vysadila.....nemocnou a bez pomoci....

Holky držím moc palce a jen co mi dorazí výplata n?co pošlu.

Budou z nich krasavci :)

A logo už vypadá p?kn? :)
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-09-21, 19:07
Sam info -

podstoupil veterinární prohlídku,která dopadla celkem na výbornou,musíme ho pouze vykrmit,byl mu ošet?en malí?ek na kterém mu otok za?al už ustupovat ,takže mu byl nast?íkán sprey i s antibiotiky (máme zelenou noži?ku),svrabík v ouškách se potvrdil,podán Advocate...papá masí?ko a chutná mu Vitakraft,papriku ob?as a jablí?ko si dá taky,neustále za mnou b?há,je úžasný !!!m?že být nabídnut k adopci

Leo - je objednán na zít?ek u té nejlepší z nejlepších,takže nám držte všechny tlapky co doma máte,situace u n?j je nem?nná :-(
Leo je náš král zví?at a já furt doufám ,že mu dokážeme pomoci i když na to ted nevypadá !!! a doufáme že jeho ?as ješt? nenastal,protože Leonek je taková živá mrtvolka,omlouvám se za ten výraz ale v tuto chvíli to tak prost? je !!!
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-21, 19:54
Leonkovi moc a moc držíme všichni palce...
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-21, 20:36
Moc držím Leonkovi palce! Ani u staré a nemocné fretky neni nic prohrané p?i dobrém domácím zázemí, pohod? a kvalitní veterinární pé?i.

Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-09-21, 21:42
Leonkovi moc a moc držím palce - dejte v?d?t, jak jste dopadli!
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-09-22, 13:29
holky víte n?co o ferdovi, kterého si odnesla p?ímo ze srazu ta hol?ina? jak to zvládaj?

není mi to FUK

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-22, 14:18
Takže info o Leonkovi po vyšet?ení na veterin?...krev v po?ádku, lehce zvýšená mo?ovina, ale to prý m?že být zp?sobeno p?echodem na kvalitní stravu, plíce i játra v po?ádku. Bohužel má zvetšené srdí?ko, takže dostal ENAP a musí pravideln? cvi?it zadní noži?ky. A dneska ráno už sám ud?lal asi deset krok?....
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-09-22, 15:12
Hurá :)
Držím mu p?sti! Je to krasavec.
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-09-22, 19:05
jak už informovala Majda Leon má zv?tšené srdí?ko,které budeme udržovat na práškách samoz?ejm? to souvisí i s jeho nohama-celková slabost,pani doktorka m?la správné podez?ení ,které se potvrdilo p?i RTG,týden bude užívat 1/8 prášku Enapu obden a poté každý den -je to záležitost dlouhodobá a? se srdce nevyle?í bude pod kontrolou! krevní testy a sono všech orgán? nás pot?šilo a moc,Leonkovi byl odstran?n zubní kámen a byl mu podán adocate-svrabík se potvrdil,odhad v?ku 4-5let.Budeme pravideln? posilovat zadní noži?ky aby se posílilo svalstvo.
Leon má rád pasty ,takže podávání lék? je jednodušší :-) a zjistila jsem že Leonek má rád hov?zí masí?ko jen jsem se nezeptala zda mu ho ted m?žu dávat hlavn? kv?li nár?stu svalové hmoty ale nechci mu n?jak zat?žovat už tak jeho oslabený
organismus asi to nechám zatím jako malý pamlsek...aby ztoho pak nem?l ješt? n?jaké jiné problémy...(st?eva,žaludek) co myslíte ?

martina - nevíme zatím nic ..sle?ny p?islíbily, že ur?it? napíšou do diskuze ale víme, že jeli na týden do Itálie,takže musíme po?kat až se vrátí o fretáka po tu dobu co tu nebudou se má postarat maminka,takže vydrž ur?it? se ozvou :-)

Všem díky za držení tlapek,pomohlo nám to !!
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-09-22, 19:21
info o Jáchymkovi
sle?na Denisa nám pravideln? píše a poslala fote?ky ,které dám do p?ílohy , má se kluk dob?e tak jsme moc rádi,více fotek bude na stránkách FUKu.....Denisko jsme na n?j moc pyšní a jsme rádi ,že ho máš Ty !!!
Avatar

Přílohy: IMG_2848.JPG (85kB)   IMG_2930.JPG (83kB)  
Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: karusa (IP)
Datum: 2010-09-22, 20:28
M?žu poskytnout Enap tabletky a kdyby bylo pot?eba pro n?jakou útulkovou frete?ku Prednison tak taky m?žu sehnat, Marcel napiš jakou sílu Enapu dáváte a já ti ho pošlu poštou a? ho neplatíte:-)

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-09-22, 21:37
D?kujem Luco,
Enap 2,5mg až dojde ur?it? dám v?d?t ,jelikož to není žádná velká položka zvládám osobn? sama , ur?it? by se hodilo vše ..jj , pokud by mohl n?kdo t?eba zajistit ?i sehnat genciální sprey s antibiotiky na ošet?ení jako jsme pot?ebovali te? na Samíka a jeho urvaný z?ernalý drápek bylo by to super,však víš sama , že je t?eba to a to nechám na tvé praxi jak s lidma tak zví?ecíma kamarádama...písnu ti zítra .díky ..si hodná teta
:)
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-09-25, 21:36
Dubinka
29.9.je objednána na kastraci na 17.30h- doufáme,že vše holka zvládne! držte nám palce !

Mouzí
je už naprosto v pohod? :), hezky papá její váha je 800 je veselá,hravá a ješt? nás stále
nekousla,ráda si hraje s plyšákama a její velkou úchylkou jsou kabely od pc.

Sam
je opravdu mazel,nejradši se válí na gau?i,kde má výhled a je strašn? chytrý,nejradši se honí za kulatým nesmyslem i hodinu,dožaduje se pamlsk?,chodí za mnou jak pejsek,je skv?lý!!!!
jeho váha je už 1190.

Leo
náš král je den ode dne lepší a moc m? to t?ší,prášky na srdí?ko pot?eboval jako s?l ,cvi?ím mu z noži?kama každý den i když mi to p?ipadá jako bych tahala za kosti?ky ale zlepšuje se to,projde místnost sem a tam sice pomalu ale projde a když nohy neposlechnou tak to nevzdává má snahu se zase postavit a jít !! rychle se unaví a nejradši by prospal 24h denn?.Kdybych se mu nev?novala,bylo by mu to upln? jedno byl zvyklý asi na to,že byl po?ád zav?ený!!!zajímá ho jenom jestli má plnou misku a dostatek vody,nic víc.Nehraje si.Krmím ho totalkama pro seniory a hov?zím masem.Má rád zeleninu a ovoce hlavn? ?ervené hrozny.Leonek u nás nabral necelých 400g.
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-09-27, 00:26
Dneska byl SAMÍK adoptován ?lenkou Klubu , která se rozhodla ur?it? správn? i když to v tuto chvíli u nich doma nevypadá se seznamováním nového ?lena co nejlépe ale my víme , že vše má sv?j ?as i kdyby to m?lo trvat 2m?síce. Moc Samíkovi držím pale?ky aby ho kamarád brzo p?ijal a pevn? v??ím , že se vše brzo obrátí - SAM je chytrý a mazaný !! :-) on n?co vymyslí !!

,, Jsme rádi, že ho máš Ty !!! " Díky !!
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:3 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist