Jít na stránku:  123456Další
Aktuální stránka:1 z 6
Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-08-16, 18:57
Po dlouhou dobu Klub pomáhal fretkám v nouzi "pouze" prost?ednictvím finan?ních p?ísp?vk? z Fondu pro ohrožené fretky (FOFR). Pomoc t?mto fretkám pat?í ke st?žejním úkol?m a cíl?m Klubu, proto jsme byli velmi rádi, že se našel ?len, který je schopen a ochoten ud?lat ješt? o n?co víc. N?kdo, kdo se odhodlal k tomu fyzicky z?ídit a (s naší pomocí) provozovat útulek pro fretky. Tím ?lov?kem je Marcela Veselá (marnelbar), za vydatné pomoci Jany Pechové.

Fret?í útulek Klubko, jak zní oficiální název, bude sídlit v Beroun?, jeho kapacita je prozatím cca p?t nalezenc?.
Kontakty na útulek jsou: Marcela - 733 410 123 nebo klubový telefon 775 753 030, mail utulek@fretka.cz. A pokud byste cht?li útulek finan?n? podpo?it, pak ?. ú. je 83268319/0800, variabilní symbol 1111. Tyto peníze nebudou v žádném p?ípad? použity na b?žnou ?innost Klubu

Stránky útulku: [www.fuklubko.estranky.cz]



Celkem upraveno 8×. Poslední úprava: martina dne 27.11. v 20:22.
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-08-16, 22:31
Momentáln? je v pé?i FUK mazlivý asi p?tim?sí?ní tcho?ovitý kluk Jáchymek, nalezený kolem 3.8. u stanice metra Strašnická.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: majda dne 17.08. v 18:39.
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-08-16, 22:53
Super správa! :-)
Bude mít "Fret?í útulek Klubko" vlastní web stránku?
To jen dotaz, abych v?d?la kde hledat p?elinkování nabídky fretek k adopci pro SK-klub chovatelú fretek (už dost fretek bylo za poslední roky z ?R adoptováno úsp?šn? do SR)
Díky za info :-)
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-08-16, 23:00
Johanko, na vlastních stránkách útulku se usilovn? pracuje :-)
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-08-17, 04:26
P?ikládám pár fotek Jáchyma....je to užasný kluk ve v?ku 4 možná 5 m?síc?....papká granulky jak o život a má je rád zvlh?ené...je pot?eba si u n?j získat trošku d?v?ry a po dobré pé?i z n?j bude fajn fre?á?ek ! miluje plyšáky ...... :-) a chodí vzorn? do zách?dku....mám radost
Avatar

Přílohy: Jáchym.JPG (88kB)   Jáchymek.JPG (75kB)  
Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: karusa (IP)
Datum: 2010-08-17, 13:32
Tak ten je boží:-) super, že už jste v provozu:-)
Také nabízím p?ípadnou pomoc:-)ale Marcel ty to víš že jo:-)

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-08-17, 15:11
Jelikož mi prošlo rukama už n?kolik necht?ných fretek taky nabízím pocnou ruku v Praze a okolí.
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-08-18, 22:59

-tak jsem si dneska ?ekla že Jáchymka vykoupu a také kone?n? zvážím...bohužel nechce žádnou namku ani pastu nic a tak jsem využila situce,kdy tvrd? spinkal a šoupla ho na váhu - váží tedy 1kg.


-s koupáním to bylo horší :-( , nejen že jsem schytala p?kný kousanec ale on normáln? plakal a na?íkal což m? tedy dostalo to jsem ne?ekala prost? se šílen? bál.....pak mi to vše vrátil i s úrokem... :-)

- vzorn? chodí na zách?dek i mimo klec -je zlatej a samoz?ejm? miluje nohy, takže doma ?apu hezky v botách ,to aby ho to tolik nelákalo....
žádné zdravotní problémy zatím nemá p?esto že byl vyšet?en a o?kován veteriná?em kdesi v Praze zítra jdeme ješt? k našemu panu doktoru - pro jistotu....

jinak holky, díky za nabídku..... :-)
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-08-21, 17:17

- dnes jsme navštívili veterinární ordinaci u tety Lee a s ?istým sv?domím m?že být Jáchymek nabídnut k adopci.Je zdravý bez nálezu parazit?,o?kován a v dobré kondici.

-p?vodn? nám byl p?edán jako 7.m?sí?ní kastrovaný mazlivý tcho?ovitý kluk....?!!
-kastrovaný není , jen ješt? nemá sestouplá varlata -to teprve p?ijde :-) a kousal taky p?kn?!

- je to mlád?, které pot?ebuje kontakt s ?lov?kem a vyžaduje pozornost provokací všeho druhu.. :-)
Jáchymek ješt? ob?as kousne ale to když se n??eho lekne nebo se bojí..lepší se to - sám už p?ijde vyleze si na klín a nechá se chvilku muchlovat a to je pokrok!! palce u nohou miluje stále !!
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-08-23, 08:53
V souvislosti s FUK mám jednu velkou prosbu na ?leny i ne?leny Klubu, respektive na všechny, kdo chcete náš nový klubový útulek finan?n? podpo?it.

Moc by nám pomohlo, kdybychom m?li alespo? malou sumu pen?z, s nimiž bychom mohli pravideln? po?ítat dop?edu. Zvažte prosím, zda nem?žete zadat m?sí?ní trvalý p?íkaz s platbou na FUK, by? i t?eba na opravdu malou ?ástku. Pro FU Klubko je v rámci klubového ú?tu 83268319/0800 z?ízen variabilní symbol 1111. Tyto peníze jsou ur?eny pouze na financování útulku, v žádném p?ípad? nebudou použity na b?žnou ?innosti klubu.






Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 23.09. v 20:38.
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: janaT (IP)
Datum: 2010-08-24, 10:58
Je možnost sepsání smlouvy o poskytnutí daru?

Normáln? posíláme menší ?ástku pravideln? na u?et ZOO a ti mi p?ed první platbou vystaví smlouvu o pravidelném splácení, ale do DP si uplat?ujeme skute?n? zaplacené platby- v jednom sou?tu.


Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-08-24, 11:49
Myslím, že to nebude problém, spojím se s Pavlou H., která nám radí v právních v?cech a s klubovou ú?etní (ta odjela v?era na dovolenou)....
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-08-29, 02:16

-ob?as jsem pochybovala, zda je Jáchym v?bec fretka a né tcho? , dnes jsem byla na pochybách op?t, když m?j otec p?ijel na návšt?vu a prohlásil zda jsem si jistá tím ,že odchytli fretku..? že, to co mám v kleci je asi tcho?...otec je myslivec.. a? nezná jiné fretky než ty co mám doma ,tak m? dneska opravdu dostal...je pravdou ,že má Jáchymek zvláštní
,, v?ni " kožíšku a je také hodn? tmavý,hodn? plachý a v?bec takový prost? mi p?ijde celkov? jiný ale ......je to fretka :)

-musíme se pochlubit tím, že z Jáchymkem už chodíme ven a zvykáme na kšírky a vodítko..jde mu to moc p?kn?!
první den se samoz?ejm? hrozn? bál než si uv?domil ,že mu nic nehrozí a po 5 minutkách už venku p?kn? skota?il
- Jáchym nezná maltsoftku ani vitamínovou pastu a tak nám to st?žuje st?íhání drápk? a ?išt?ní oušek
tak je ob?as boj :-) co Jáchym miluje je voda ...v té se m?že rochnit po?ád ,miluje papriku,melouna ob?as si dá i okurku ale maso odmítá....zatím
-rád by se kamarádil i s fretkama.....ty co doma mám -ty se sním kamarádit nehodlají.. :-( , takže je vhodný co by mlád? i jako spole?ník svému druhu..na psa sy?í a bojí se ho ...JÁCHYMEK JE STÁLE K ADOPCI -bude zn?j opravdu p?kný klu?ina :)
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2010-08-29, 22:46
Podle fotek mi jako tcho? ani jako polotcho? nep?ijde, ale t?žko ?íct, to spíš poznáš ty. Ale kožíšek opravdu mají tcho?i i polotcho?i jiný, než fretky, a to jak na omak, tak v?ní.

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-05, 10:18
V našem klubovém útulku je stále chlape?ek Jáchymek..takže kdo by cht?l tcho?ovitého mladého zdravého fre?áka, ozv?te se.
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-09-06, 01:28

ano stále je tady a p?kn? nám kluk roste....Jáchymek má už p?kných 1150 :)
dala jsem si práci a kone?n? za?al papkat i maltsoftku a vitamínovou pastu,cht?lo se mu ztoho zvracet...t?ch úšklebk? a grimas jsem ješt? nevid?la... po týdnu asi zjistil ,že to p?eci je fakt dobré ,tak si trošku ob?as dá - huráááá :) jak už jsem psala roste zn?ho opravdu p?kný klu?ina - posudt? sami! pár fotek v p?íloze a kdyby z Vás n?jaká ta hodná duše p?ece se rozmyslela a cht?la ho... ur?it? zavolejte :)

Žabka,Jordi...však jsem psala to mé -ALE....je to fretka :) !!
Avatar

Přílohy: IMG_0103.JPG (44kB)   IMG_0015.JPG (34kB)   IMG_0035.JPG (42kB)  
Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-09-06, 01:31
další....
Avatar

Přílohy: IMG_0100.JPG (24kB)   IMG_0063.JPG (33kB)   IMG_0007.JPG (56kB)  
Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-09-06, 01:41
a další....
Avatar

Přílohy: IMG_0042.JPG (29kB)   IMG_0061.JPG (32kB)   IMG_0081.JPG (40kB)  
Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-06, 09:21
Je skv?lej :-) No a co nevid?t se do útulku dostane další frete?ka, tcho?ovitá hodn? kousavá hol?i?ka - p?i odchytu pokousala koho mohla, našt?stí paní P?ibylová nevolila stejný postup jako pan Mako? v Plzni a frete?ka je do pátku v izolaci, pak bude p?evezna do Berouna.
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-09-07, 02:22
Jáchymek byl na p?eo?kování,tudíž má komletní o?kování na celý rok ...pan doktor byl hodný ..a my také...vážíme tedy rovných 1200 !! naše váha nás oklamala....okamžit? jí vyhodíme....pro jistotu jsem ješt? nechala zkontrolovat
zda Jáchym nemá ?ip..a samo., že ...nemá !!

- na novou kousavku se mooooc t?šíme ....nemáte n?kdo narozeniny ? :)
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-07, 09:34
Pro? se Marcel ptá..ne že by cht?la n?komu k narozkám podstr?it kousavku, ale Jáchymka vyzvedávala v Jinonicích v den mých narozenin, takže na mou po?est se jmenuje Jáchym (ten den m?l svátek) kdyby to byla holka, je to prý Majda, takže jestli máte n?kdo v pátek nebo v sobotu narozeniny, tak se ozv?te :-)
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2010-09-07, 09:56
Zítra má svátek Daniela, tak co kdyby se prost? jmenovala Danny:-)
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-09-07, 10:19
V tom p?ípad? doufám, že se do Klubka nedostane žádná fretka 1.5. ani 2.11. .-)))
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-07, 10:48
No koukám do kalendá?e, v pátek je Irmy - nic proti Irmám, ale volat na fretku Irmo mi p?ijde kapánek ujetý :-)
V sobotu je Denisy - takže by to opravdu mohla být Denny - a v ned?li je Maruška - fretka Má?a, taky divný :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: majda dne 07.09. v 10:50.
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-09-07, 14:38
Proboha Silvo, pro? by fretka nemohla být Majka nebo Dušinka? Markéta m?la (má) Paštiku, Cibuli, Váno?ku ... a jak jim sv?d?í. Naše Ester si také jméno p?inesla.
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-09-07, 15:00
Erin: beru zp?t - pokud to nebude Svátek práce a Památka zesnulých, ale Majka a Dušinka... :-))
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2010-09-07, 15:12
A co kdyby jí Marcela pojmenovala Státní svátkyn?? To by m?la ?asto svátek (teda narozdíl od ostatním) a tenhle svátek mají rádi všichni, hlavn?, pokud vychází na všední den a ideáln? pond?lí nebo pátek, ne?:-)
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-07, 16:50
No už vidím, jak si zájemce p?ijde pro kousavku, zeptá se jak se jmenuje - Marcela ?ekne že Státní svátkyn? a odvezou je ob? - Marcelu do Bohnic v takový stahovací košili :-)
Avatar

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-09-07, 19:38
cože?? fretka jménem VESECKÁ ???

aha, blb? vidím, nikoli zástupkyn?, ale svátkyn?...

ehm, narozky? jakože by se jmenovala martina? no nevím, je to lepší než irma? ale zase když je to kousavka... no možná by to i šlo, ne?

Re: Fret?í útulek Klubko aneb "Není nám to fuk, proto máme FUK!"
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2010-09-08, 02:47
dlouho jsem se nezasmála.....Státní svátkyn?... ?i Dušinka..Majka,Má?a,Irma...no ..rad?ji dávám stop na výb?r jména :)
-jj jméno by m?lo sed?t ke kousavce...že by tedy opravdu byla Martina :) n?jak se mi to za?íná líbit !!

Avatar

Jít na stránku:  123456Další
Aktuální stránka:1 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist