Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:4 z 6
Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-09-18, 09:01
Na sch?zi mohu p?ijít, ale pokud se bude hlasovat tam, takopravdu vidím problém s t?mi,k doprost? nemohou p?ijet. Chápu, že t?eba yasmin to zvládne,ale adelaida t?eba ne a Ty víš pro?. D?ti, rodina,práce, útulek...

Já bych se nerada obracela na Vendulku, nebo? ob? dob?e víme z ?í hlavy vzešel nápad o zablokování boži a z Vendul?inný to nebylo, ikdyž to nakonec ona realizovala. Proto nevidím d?vod obracet se na Vendulku.

Obracím se tedy na "toho" (nechci jmenovat toho ?lov?ka), kdo se zasloužil o "boži" zablokování, aby se prosím zasloužil nyní i o odblokování.
Když bude postupovat stejným zp?sobem, nem?l by to být problém, že.

Mnohokrát d?kuji
T
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-18, 09:11
Ono to hlasování MOŽNÁ bude mít i pokra?ování.Nap?. odchod n?kterých lidí z Klubu, nejen z Fora. A k tomu se pak vážou i p?edpokládané aktivity - nap?. výstava. Jde taky o to, kdo bude stránky Klubu provozovat - jestli Klub, který zaplatí jejich postavení a správu a který Boža, jeho ne?len, nepot?ebuje, a nebo druhá strana. Je ale docela pravd?podobné, že ti, kte?í z jakýchkoli d?vod? Klub pot?ebují, budou chtít pokra?ovat nap?. ve výstavních aktivitách ?i ve snaze o zkvalitn?ní chovu. Samoz?ejm? i to mohou ?ešit jinak, možností je n?kolik
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-09-18, 12:07
Erin, pokud n?kdo prohlásí, že obnovením p?ístupu n?kterého z p?ispívajích dojde k odchodu n?kterých lidí z fóra nebo z klubu, tak p?edpokládám, že má na to "d?kaz". D?kazem považuji jméno ?lena klubu, který by byl schopen, kv?li takové v?ci jako je znovuobnovení p?ístupu boži na fórum odejít z klubu.
Pokud nikdo takový není, tak jde o manipulaci a ta je dle Martiny specialitou boži, tak se k tomu prosím neuchylujme nikdo jiný.

Jinak m? m?žete považuvat za ?lov?ka nezmanipulovatelného.
Tady to již jednou vyjád?ila Iva:
Re: MATKA/TA?KA FRETKA 2009
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2009-07-01, 22:54
Výtah ze správy "A jestli máte dojem že já n?jak p?esv?d?uju Pavlu k tomuto kroku, tak je to k smíchu, protože svéprávn?jšího ?lov?ka neznám, a ji nikdo nikdy k ni?emu nedonutí. Pavla si své názory dokáže utvá?et sama !"

_______________________________________________Jinak, mohu potvrdit, že pomoc na stránkách klubu byla nabídnuta od Ivy již dávno p?esto, že není ?len klubu.
Nabízela Martin?, že switchne pot?ebné dokumenty do pdf. P?edpokládám, že nabídka trvá.

O výstavy se jist? rádi postarají Ti, co se zabývají chovem.

O záchnanu a pomoc, pak zase Ti co cht?jí zachra?ovat.

No a pak, jméno klubu (chovatelé a p?íznivci) bude naprosti trefné a všechno bude fungovat dob?e, ne.

Prosím, nechala bych toto vlákno k tomu,na co bylo založeno. Detaily o chodu klubu budou jist? na sch?zi projednávány, tak to m?žeme probrat tam.

Nyní prosímk zp?t k v?ci:
Obracím se OP?T na "toho" (nechci jmenovat toho ?lov?ka), kdo se zasloužil o "boži" zablokování, aby se prosím zasloužil nyní i o odblokování.

Moc d?kuji :-)
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-18, 12:50
...a taky je možná druhá varianta: že "pár" lidí odejde z klubu, protože nebudou souhlasit s "blokováním p?ístupu" na foru....
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-18, 13:45

Johano, bylo by fajn, kdyby to takhle fungovalo, ale pak by bylo t?eba, aby se diskutující drželi ve své uli?ce a neporejvali - nap?. Moc by mne p?ekvapilo, kdybyses do mne nenavezla ... a DEW je nejvíc zparchant?lej ... Samoz?ejm? m?žeme mít jiné názory, ale nemusíme k tomu druhého urážet.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-18, 13:54
Erin, také by bylo asi vhodné, kdyby "diskutující" nehodnotil mé osobní možnosti co do cestování na schúze :-)
.... nevidim nic urážlivého v tvrzení, "Moc by mne p?ekvapilo, kdybyses do mne nenavezla :-)" - je to pouze konstatování faktu. Nebo je to urážlivé a dúvod k zablokování p?ístupu na forum? :-)
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-09-18, 14:40
sice je to zabavni to cist ale use se chovate jak mali deti proste ji dejte dalsi verejnou dutku... a proste to us nereste protoze je dulezitejsi veci na praci nas se hadat... protoze tim ze ji bloknete nic neviresite jen si uskodite...

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-18, 15:51
pavlo,

jestli ?ekáš, že ti tu ve?ejn? (nebo i soukrom?) napráším jména lidí, kte?í mají boženy za ty roky plné zuby a o tomhle kroku uvažují, ?ekáš marn?.
v tomhle budu mluvit jen sama za sebe - já.

btw manipulace je trochu n?co jiného, ale to je na delší povídání.

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-09-18, 16:21
Martino, k tý manipulaci... manipulátor? je plno druh? a skoro každej z nás n?kdy n?jakou manipulaci použije. N?kdo je notorickej manipulátor, ale to v bože nevidim. A? je dost lidí, ve kterejch jo, nemyslim tady na foru.

Spíš bych ?ekla, že je to "stádo proti jedinci". A že opravdu jde o božiný názory, ne o její vyjad?ování. Protože se tu hodn? lidí nevyjd?uje p?íliš slušn? a kdyby se to bralo u všech stejn?, tak by tu rozhodn? nebyl Tomáš, nebyla bych tu ani já a plno dalších lidí, každej ví. Krom? toho si myslim, že je tu pár ženskejch, co jsou skoro vždy napružené, kousavé a hodn? nep?íjemné na ostatní. Ale jsou ?lenky klubu a o klubu ne?eknou nic špatnýho. Takže pro? by se to ?ešilo, že?
Možná tu furt kecám to samý, ale když vidim n?který reakce, nem?žu si pomoct.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-09-18, 16:57
lidi asi je to marni nezmeni svuj nazor:( nechcetezacit chodit na jini foru kam boza smi?

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-09-18, 18:22
Martino, já jsem po Tob? žádné jména necht?la.

já to psala Erin:

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-09-18, 12:07
Erin, pokud n?kdo prohlásí, že obnovením p?ístupu n?kterého z p?ispívajích dojde k odchodu n?kterých lidí z fóra nebo z klubu, tak p?edpokládám, že má na to "d?kaz". D?kazem považuji jméno ?lena klubu, který by byl schopen, kv?li takové v?ci jako je znovuobnovení p?ístupu boži na fórum odejít z klubu.
Pokud nikdo takový není, tak jde o manipulaci a ta je dle Martiny specialitou boži, tak se k tomu prosím neuchylujme nikdo jiný.


Jako reakci na toto:
Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-18, 09:11
Ono to hlasování MOŽNÁ bude mít i pokra?ování.Nap?. odchod n?kterých lidí z Klubu, nejen z Fora. A k tomu se pak vážou i p?edpokládané aktivity - nap?. výstava. Jde taky o to, kdo bude stránky Klubu provozovat - jestli Klub, který zaplatí jejich postavení a správu a který Boža, jeho ne?len, nepot?ebuje, a nebo druhá strana. Je ale docela pravd?podobné, že ti, kte?í z jakýchkoli d?vod? Klub pot?ebují, budou chtít pokra?ovat nap?. ve výstavních aktivitách ?i ve snaze o zkvalitn?ní chovu. Samoz?ejm? i to mohou ?ešit jinak, možností je n?kolik



Nicmén? i p?es to d?kuji za Tv?j názor.
Myslím, že z toho jasn? vyplývá, že hlavním d?vodem zablokování p?ístupu boži nebylo vyjad?ování, ale to, že ji nemáš ráda.
Mohly by jsme p?estat chodit kolem horké kaše a obnovit ten p?ístup.Sta?í,když ?ekneš Vendulce.
Stejn? tak jak jsi postupovala, když jsi ho p?es ní blokovala.
Prosím T? o to. A? m?žeme toto vlákno nechat um?ít, ano?
Ješt? jednou Ti p?edem moc d?kuji za opomenutí sebe samé ve prosp?ch mnoha fretek v nouzi.
Opravdu Ti za to d?kuji, to není "klišé".
Pavla

Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-18, 18:44
Pavla Z napsal/a:

> Nicmén? i p?es to d?kuji za Tv?j názor.
> Myslím, že z toho jasn? vyplývá, že hlavním
> d?vodem zablokování p?ístupu boži nebylo
> vyjad?ování, ale to, že ji nemáš ráda.

z mého prostého sd?lení faktu, že božu nemám ráda, vyvozuješ mylné záv?ry, pavlo.

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-09-18, 18:50
ach jo to neni normalni proc takovej ne moc inteligenti clovek o tom rozhoduje!! sakra klidne si me vihote ale todle je fak zofali jak nekteri lidi jsou namisleni a hlavne blbi!!! tet de o fretky a ne o to kdo koho poslal do prdele!!! sakra tak us ji sem puste kazdi den je drahy pro opusteni fretky kterym muze boza pomoc!!

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-09-18, 19:31
M?žete mi tedy prozradit, kdo z Vás rozhodl o tom zablokování?
To snad není tajné. Nenapadá m? totiž pro? by m?lo, snad si za tím rozhodnutím n?kdo stojí ne, když p?ístup je nadále zablokován.

Prosím tedy o toto jméno a já se obrátím rovnou na n?j.
D?kuji
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-18, 19:40
hmmm...já bych mnéla jako ?len ?eského klubu dotaz: Existuje n?kde písemn? daný a pro ?leny klubu dostupný princip a spúsob ?ešení pokud jde o zablokování p?ístupu (kohokoli) na forum klubu? Z jakého dúvodu se blokuje, co tomu p?edchází, kdo je oprávn?n o blokaci rozhodnout? V stanovách klubu se to nezmi?uje....
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-09-19, 00:02
meli byste se nekteri "nejmenovani" zamyslet, jestli bylo nutny, aby to doslo tak daleko... :-(
mame tady dalsi odpadliky... znechucene natolik, ze to tady zabalili... :-(

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-19, 00:11
...a pokud ?ešení nepovede k jednozna?nému cíli a bude se jen kecat ....tak já to asi v CZ klubu "zabalím" taky.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-09-19, 02:43
Jsem tu na chvíli po 5 dnech - z rodinných d?vod? prost? nestíhám... a nesta?ím koukat :-/ ...a nemám ?as to tu (našt?stí?) ani všechno ?íst...takže reaguji pouze na jeden z posledních mail?.

Jména t?ch, kte?í rozhodli o zablokování p?ístupu uživatelce boža jsou zde a upozor?uji, že toto všechno jsou moderáto?i tohoto DF a na tomto kroku se všichni shodli: Vendula R, matka fretka, martina, webmaster.

Ukon?ete prosím tuto debatu, je bezp?edm?tná, p?ístup byl zrušen. Boža žel nebyla opakovan? schopná psát své p?ísp?vky bez invektiv, což byl d?vod zrušení p?ístupu a na tom se nic nem?ní. D?kuji.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-09-19, 06:47
Super. Já se nebudu divit, když na toto fórum postupn? nebude chodit už nikdo. Dokonce jsem se i p?estala divit t?m, co fórum už opustili a už sem nenapsali ani ?árku. Myslím, že je brzy budu následovat a nebudu sama.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-09-19, 16:29
musi se to resit.....abi se sem mohla boza vratit...

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: ikebanka (IP)
Datum: 2009-09-19, 17:04
Ahoj,
chdím se sen jen dívat, už se neodvažuju ani nic napsat, natož se na n?co dostat, pá? jsem vždycky dostala sodu... Ale co je moc, to je moc. Kde je matka fretka a ostatní, a jejich p?vodní zám?r s t?mito stránkami????
Je mi z toho smutno

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-09-19, 17:29
to tadi bohuzel kazdej:( no proste ma par jedincu nad nama moc.. bohuzel..:(
a je taky divni ze us nesmazali todle vlakno kdyz je proti nim..



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: tomas dne 19.09. v 17:37.

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-09-19, 22:00
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-18, 19:40
hmmm...já bych mnéla jako ?len ?eského klubu dotaz: Existuje n?kde písemn? daný a pro ?leny klubu dostupný princip a spúsob ?ešení pokud jde o zablokování p?ístupu (kohokoli) na forum klubu? Z jakého dúvodu se blokuje, co tomu p?edchází, kdo je oprávn?n o blokaci rozhodnout? V stanovách klubu se to nezmi?uje....


Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)Datum: 2009-09-19, 02:43
Jména t?ch, kte?í rozhodli o zablokování p?ístupu uživatelce boža jsou zde a upozor?uji, že toto všechno jsou moderáto?i tohoto DF a na tomto kroku se všichni shodli: Vendula R, matka fretka, martina, webmaster.


Vendulo,
Tv?j pposlední p?ísp?vek bohužel nevysv?tluje nic z toho, na co se ptala Johana.
A dotaz je to velmi d?ležitý.
Mohla by jsi prosím fóru zve?ejnit pravidla blokování p?ístupu na fórum? P?edpokládám , že pravidla existují a že nás s nimi seznámíš. Ur?it? byl tento postup ustanoven a souhlasí s ním v?tšina ?len? klubu. Pokud ne, tak by se jednalo o "cenzuru" a jak jist? chápeš ta je v demokratickém sv?t? naprosto nep?ípustná.
O?ekávám, že se zde k tak d?ležité v?ci (zajímá totiž ne?ekan? velký po?et ?len? klubu) vyjád?í i matka fretka a webmaster.
Martina už se vyjád?ila "...má boženy za ty roky plné zuby...".

Myslím, že "hlas" lidu by m?l být vyslyšen, zvláš?, když na hlasu lidu záleží p?íští složení p?edsednictva klubu...

D?kuji za brzkou odpov??
Pavla




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Pavla Z dne 19.09. v 23:11.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Milagros (IP)
Datum: 2009-09-19, 23:14
Dobrý ve?er všem, o co jde na tomto fóru? Já myslela, že o fretky, o pomoc a o radu.. Boža poradí, pom?že, stará se a šup, je z kola venku. Já nejsem v klubu, nevim co klub d?lá, nebo ned?lá, ale vim co d?lá boža. Každej má právo na sv?j názor, pokud má boža názory na klub, nebo nevim na co, takové, že si vykoledovala toto, má na to právo. Kdyby byli všichni lidi se vším spokojení, tak ješt? sedíme v jeskyni a drbem se pravou rukou na levý p?lce. Mimoto, zatím jsem tu, až na martinu, ne?etla že by n?kdo napsal : To sem rád, že je boža pry?.. Takže se asi stala n?kde chyba.




















Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Milagros dne 19.09. v 23:23.

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-19, 23:38
Takže znova píšu a? jsem se za?ekla, že rozhodnutí vedení klubu je dostate?ným zd?vodn?ním - Boža má svoje stránky, co odpovídá tady, šlo by možná i tam. Když prohlásí, že Klub nepot?ebuje, tak pro? pot?ebuje - ne?len - jeho Forum. Chceme-li alespo? trochu n?co d?lat s chovem fretek a Boža na všechno reaguje han?ním (to ty co chovaj na barvi?ky - a p?itom si proti?e?í tím, že ti barvi?koví nalezenci a odloženci se p?ece jen líp udávají), když napíše že p?ísp?vek na útulek, ur?ený fretkám, je "držhubné" pro ni - no to se mi opravdu nezdá košer. Te? se p?ipravuje výstava a ješt? další v?ci jsou rozjednané. Opravdu je lepší jednoduché a do zblázn?ní opakované "p?e?íjená samice", "zas n?kdo n?kde nechal trápit fretky" - proboha lidi, taky trochu ?t?te, myslete hlavou, jste plnoletí a svéprávní tak se taky trochu sami snažte a nebudete se muset na všechno ptát a prosit o pomoc když bude t?eba objednat se k veteriná?i.

A demokracie má také svoje meze, alespo? tam, že když n?koho pomlouvám, pak po n?m nemohu chtít...
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-20, 01:15
no, te? se (a? velmi nerada), musím boži zastat. nebyla to ona, kdo "n?co cht?l", ale klub sám jí p?ísp?vek pro útulek nabídnul. vedení ji dokonce nejd?ív kontaktovalo, abysme m?li jistotu, že zase nedojde k n?jakému faux pas a ona peníze p?ijme, protože tu prohlašovala, že od klubu nechce nikdy a nic...
tak se prost? jen zachovala v duchu hesla - hloupý, kdo dává, hloup?jší, kdo nebere... :o)


Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-09-20, 02:38
Erin, nevim, ?im si boža proti?e?í... i když je t?eba proti množení barvi?ek, neznamená to, že se neudávaj líp, to chápu, že tak asi bude. N?jak nechápu, co v tom je za proti?e?ení. To jen tak mimochodem.

A jinak, myslim si, že forum by m?lo bejt pro všechny, ne jenom pro ty, co jsou v klubu...
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2009-09-20, 09:03
tomas napsal/a:
-------------------------------------------------------
> ach jo to neni normalni proc takovej ne moc
> inteligenti clovek o tom rozhoduje!! sakra klidne
> si me vihote ale todle je fak zofali jak nekteri
> lidi jsou namisleni a hlavne blbi!!! tet de o
> fretky a ne o to kdo koho poslal do prdele!!!
> sakra tak us ji sem puste kazdi den je drahy pro
> opusteni fretky kterym muze boza pomoc!!
>
>
Pokud Bóžu tak i Toma - tím ne?íkám, že bych s blokováním Bóži souhlasila, ale nejsem ani ?len klubu a ani jsem ne?etla nic, abych do toho mohla kecat.
Od Toma jsem toho ?etla hodn?, jelikož se dost pohybuje v tématu výstav.
Chápu, že je to fórum p?edevším Klubové, pokud by n?kdo stále prskal na klub a jeho ne?innost nebo špatnou ?innost,urážel vedení a moderátory - nezbylo by nám taky nic jinýho, než se s ním rozlou?it.

O tom, že jste málo inteligentní, namyšlení a blbí - to z Tomova p?ísp?vku jde p?i trošce snahy vy?íst.


307-515-842
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-20, 10:03
Rynn, myslím, že klubové pro klub, obecné pro všechny kdo p?ijdou. Tak, jak je to na slovenském.Ale i v obecném - co tvrdím, mám podložit. Tady jsem to neud?lala abych n?komu neublížila ve vypjaté atmosfé?e.

A pravda, Martina mne opravila správn?, když se jednalo o p?ísp?vku na p?du, Boža si opravdu ne?ekla, byla to iniciativa vedení klubu odsouhlasená jako správná v?c ?lenskou sch?zí. A ta iniciativa vyšla z téhož vedení, které te? Božu blokuje.

A k chovu na barvi?ky - ono to zdaleka nemusí být jen na barvi?ky. M?la jsem možnost - a d?kuju za ni,n?které v?dí komu - vid?t dost vrh? letošních mlá?at. Bylo to velice zajímavé a n?které d?di?né vlastnosti i vady po mamince (i po tatínkovi) by opravdu nem?ly být do chovu zanášeny - ale to chce dlouhodobé sledování, kontrolovaný chov a káze? chovatel?, kte?í by nahlašovali zdravotní problémy fretek správc?m plemenné knihy (nemyslím tím "ona n?co sežrala a je jí špatn?", ale "má vážné problémy s ?íjí, urychlen? kastrujeme" i když, pro jistotu, rad?ji hlásit i to sežrání než opomenout problémy s ?íjí, se zuby, se srdcem) JENŽE - A V TOM JE JÁDRO PUDLA - chovatelé by m?li být odpov?dní, schopní se samostatn? rozhodovat a jednat. Opravdu je v dob?, kdy telefonovat um?jí i malé d?ti, nutné, aby je k vetovi n?kdo objednával? Když chovatel napíše "ona nežere, zalézá, nekaká co mám d?lat..." to sv?d?í o nezralosti nebo p?inejmenším o rozpa?itosti když to nechci nazvat ost?e a pak dochází k výk?ik?m na Foru. A pak je spásou jednoduchá odpov?? - a HURÁ, PORADILI MI ... A když už padlo "veteriná?" bu?me prosím soudní. Nejen u fretek, i u lidí mohou být reakce nep?edvídatelné. U lidí to vede až k tomu,že sest?i?ky v nemocnicích víc píšou než ošet?ují aby se nemocnice vyhnula spor?m na téma "zanedbání" (chcete p?íklady?) A pro? tedy štvaní proti vetovi, který použil místo metody p?ekonané metodu nov? zavád?nou? To bychom se vrátili u lidského lé?ení pro jistotu až k za?íkávání - když nepom?že, neuškodí. A u každé nemoci, u každého zákroku je riziko ... i když v r?zném rozsahu. Opravdu jsou spravedlivé výk?iky Zabil.. Nenávidím...? I mn? se stalo. Dvakrát u fretky, dvakrát u psa. V jednom p?ípad? mohu doložit chybu léka?e.(Chcete jméno?) P?epo?ítal se v dávkování. Vy?íkali jsme si na míst? a myslím, že od té doby všechno po?ítá rad?ji n?kolikrát. Veteriná?i taky mají rádi zví?ata - v?tšinou. Nebudu se divit, když si veteriná? p?e?te co všechno je ?lov?k schopen ud?lat pro peníze, že si setsakra rozmyslí, jestli bude lé?it (nebo t?eba jen o?kovat - i tam se m?že stát nap?. reakce na nosnou látku) moji fretku nebo jestli mne s ní - pro jistotu, jeden nikdy neví - pošle ke kolegovi. Opravdu chceme dojít jednoduchou cestou až k tomuhle?

Boža umí útulek.Jako málokdo. Ale vychovává práv? k t?m jednoduchým, n?kdy až zkratovým reakcím. A v tom je ta chyba.

Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2009-09-21, 12:09
?ty?i stránky se tu ?eší stále to samé a stále dokole?ka, akorát to zahlcuje fórum a ani to není k v?ci - o fretkách.
Nejlepším ?ešením by bylo vstup Bože povolit, a nechat každého napsat sv?j názor. Na to má právo p?eci každý. Vyhazovat n?koho pro sprostá slova, vulgarismus, apod - beru. Pro vlastní názor ani omylem.
Nebo se tu snad n?kdo nudí? ...




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Kuklynka dne 21.09. v 12:10.

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:4 z 6


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist