Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:2 z 6
Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2009-09-14, 18:20
Já mám pocit, že se tu n?kte?í do?ista zbláznili. Je sm?šný už jen na DISKUSNÍM FÓRU ?íst vlákno s názvem: "zablokování p?ístupu uživateli ..." Diskuse je o bavení se, pomoci, ?ešení, a co hlavn? tak to vše jsou jen NÁZORY každého z nás! Každej má právo p?eci ?íct sv?j názor, zkušenosti, co si myslí. Jenže tady koukám, se to p?kn? zvrtlo v n?jakou špatnou hru, kde ?lov?k aby se bál cokoli ?íct! Ono je strašn? lehký odsoudit ?lov?ka když se n?komu nelíbí, ale sakra rychle se bohužel zapomíná na to dobrý co daný ?lov?k ud?lal.
A to Bóža d?lá už hodn? dlouhou dobu - pomáhá fretkám! A O TOM TO TU P?ECI JE!!!

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-09-14, 19:06
pro KUKLYNKA:

Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-09-12, 00:59
Oznamuji, že uživatelce „boža“ byl zamezen p?ístup na toto diskusní fórum.
D?vodem je nevybíravé vystupování na fóru – bezd?vodné o?er?ování jména Klubu p?íznivc? a chovatel? fretek, jenž tento web provozuje a opakované napadání ?len? Klubu i dalších ú?astník? tohoto fóra.




Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2009-09-14, 20:55
Už dávno jsem tu pochopila, že tu je hlavní moto: drž hubu a krok a pokud se ti to nelíbí, nelez sem a nebo budeš vyhozen. Celé toto forum je pouze sm?šné divadlo a mezi stálými uživateli je pouze pár schopných jedinc?, kte?í dokážou pomoct a poradit. A i to málo co tu je, ty lidi postupn? vyštípou a nebo klub vyhodí, pop?ípad? sami znechucen? odchází a už sem nechodí (v?etn? m? a dalších).
Sm?la je v tom, že zkušenosti, co Boža má, není možné nyní tlumo?it p?es forum.
Jediné co si z toho vyvozuji je to, že doty?né osoby nikdo neobdivuje a jde pouze o závist, že se o n? nikdo nezajímá tak jako o Božu.

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-14, 21:07
Petulevrtule - nebylo by jednodušší, kdyby na Božiných stránkách m?la svoje Forum, p?ípadn? svoji poradnu?
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2009-09-14, 21:36
Erin, myslím že bylo, ale to by se to tu pak t?eba týdny nedo?etlo moc lidí nic nového :-D krom? p?ísp?vk? od t?ch pár "vyvolených" co sem chodí.
Každopádn? si myslím, že má Boža s rodinou d?ležit?jší v?ci, než d?lat další forum o fretkách.

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-09-14, 21:43
Nemusím nic ?íkat, vše bylo ?e?eno:

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2009-09-14, 20:55
Už dávno jsem tu pochopila, že tu je hlavní moto: drž hubu a krok a pokud se ti to nelíbí, nelez sem a nebo budeš vyhozen. Celé toto forum je pouze sm?šné divadlo a mezi stálými uživateli je pouze pár schopných jedinc?, kte?í dokážou pomoct a poradit. A i to málo co tu je, ty lidi postupn? vyštípou a nebo klub vyhodí, pop?ípad? sami znechucen? odchází a už sem nechodí (v?etn? m? a dalších).

Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-14, 21:49
Nejsem odborník na IT, ale opravdu je to tak složité? A když Boža radí p?es Forum, tak by to snad nebyl tak velký rozdíl.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-09-14, 22:04
Já myslím, že nejlepší by bylo, kdyby Martina fórum uzamkla.


?adu p?ísp?vk? považuju mimo mísu, nicmén? jako zajímavý fakt vidím to, kolik je mezi fretka?i spasitel?, užasná to zpráva pro sv?t.

Véva napsala od?vodn?ní, pro? byl p?ístup zablokován a osobn? si myslím, že nyní je hlavn? otázkou, jestli je to "doživotn?" nebo se klub rozhodne pro znovuobnovení p?ístupu (te? ne?eším, jestli by o tento krok byl zájem ze strany Bóži nebo nikoliv). Takže jist? bude na p?edváno?ní sch?zi velká ú?ast:-)

Jinak, kopírování SZ se ned?lá, by? je ?in?no v dobré ví?e.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-14, 22:23
martina napsal/a:
-------------------------------------------------------
> ale nejsme našt?stí jediné fret?í fórum a boža má
> vlastní stránky, takže kdo chce, kontakt s ní
> snadno udrží i jinde než práv? tady. a ob?as
> p?di?ku, resp. její azylanty p?ipomenout v adopci
> taky není problém. nabídku m?že vložit kdokoli
> jiný, s kým bude ve styku.


myslím si, že opravdu není nutné vytvá?et nové fórum o fretkách (tedy pokud doty?ný/á sám nechce), skute?n? jich už dnes existuje celá ?ada. a také pevn? v??ím a doufám, že na n?kterém z nich boža zakotví.
možná by nebylo od v?ci se po n?jakém vhodném poohlédnout (a neztrácet tady zbyte?n? ?as, energii a nervy), já bych to tedy ur?it? pro svoji kamarádku ud?lala...


s t?ma SOUKROMÝMA dopisama jsi, ness, trefila h?ebí?ek, dokonce mám dojem, že na takovou v?c pamatuje i zákon ;o)
zamykat vlákno není d?vod - když už vzniklo a "žije", je celkem jedno, kolik tu bude p?ísp?vk?. tedy pokud se nezvrhne do urážek a nadávek .... ale zatím tu nikdo nehází ani debilama ani blbcema apod., tak snad nám to vydrží :o)

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-14, 23:13
Nessi, nemyslím si, že kopírování SZ je správné, ale v n?kterých p?ípadech bez toho v?c nevysv?tlíš.Já nap?. bez toho nejsem schopna vysv?tlit n?které v?ci Rynn. (ale te? už je mi to docela jedno, v?c už mne p?ebolela, myslím si své a cizí názor ....) ?lov?k na n? reaguje a ten druhý, který neví, ho má za hajzlíka, magora, cokoliv. Zbývá jedno - aby autor a adresát zve?ejn?ní odsouhlasili.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2009-09-15, 10:39
Já ?etla pro? je Bóža vyhozena, ale i tak je to MOC! Za chvíli tu už pro sv?j názor nebude nikdo nebo hooodn? málo lidí, bo každej pak bude ?ádn? vyhozen. Výborn?, jen tak dál ... :-/

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-09-15, 10:58
Erin výborn?. Já si nemyslim, že mi jinak nedokážeš vysv?tlit, co chceš, ale spíš, že jsi mluvila o n??em úpln? jinym než já. Jde o to, jestli úmysln?, nebo ne. V každym p?ípad? kopírování SZ je pon?kud mimo v tom, že to má bejt SOUKROMÁ zpráva. Tys mi napsala první, já se t? o to neprosila. Já jsem ti napsala sv?j názor, jsem nas*aná, že to tu je, jak to je. Ano, všechno je osobní názor. A na ten má každej právo. Ale protože tady se bere jenom ur?itej názor jako správnej a ostatní jsou špatný, neni to tu o?ividn? pro všechny. Já si vážim i n?kterejch lidí z "druhý skupiny", ale názor na to mám jinej.
A Erin já opravdu nestála o to, abys mi svoje názory psala SZ. Mohlas to napsat tady a debata mohla probíhat tady (nebo taky v?bec). Pokud jsi mi poslala SZ, tak to bylo soukromý.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-15, 11:02
Rynn, PROMI?,UŽ TI OPRAVDU NIKDY NEBUDU NIC PSÁT A NECHCI SE S TEBOU SETKAT.JSEM P?ESV?D?ENA, ŽE SI CHYB?T NEBUDEME.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-09-15, 11:15
Cože cože cože? Já tomu nerozumín Rynn?
Není náhoudou zve?ejn?ní soukromé zprávy protizákonné? N?kdo tady to tu v?era psal, ne?
Tak jak je to tedy? Já jsem jen doktor, v právnických v?c?ch se nevyznám, ale jsou tu našt?stí kapacity co rozumí úpln? všemu, tak prosím p?kn? jak to tedy je?
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-09-15, 11:56
Pro n?které je t?eba to napsat asi víc po lopat?.

Pokud jsem já dob?e pochopila pro? byla Bóža vylou?ela, tak to nebylo proto, že by m?la jiný názor, ale proto, že urážela Klub a uživatele na fóru a Klub jako provozovatel stránek se rozhodl, že jí vylou?í.

Takže n?které z vás z?ejm? asi ne?tete moc pozorn? a n?které z vás dokonce rovnou napíšou, že to nep?e?etly celé…asi mluví samo za sebe.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-09-15, 12:04
Erin, lidi, se kterejma se setkávat chci, s t?ma se setkávat m?žu, s ostatníma se nesetkávám ani tak :) na akce nechodim už dva roky, takže to, co jsi napsala, je opravdu trochu mimo :)

Nessie, to je sice hezký, ale nem?lo by to bejt trochu... každýmu stejnou mírou? To mi tady nep?ipadá. Já vim, PRO? byla boža vylou?ená. Jenom mi to up?ímn? ?e?eno nep?ipadá jako d?vod. Urážky se tu tolerovaly hodn? velký, ale špatná zmínka o klubu se trestá vylou?ením.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-15, 13:05
Vendula R napsal/a:
--------------------------------------------------

> Je pravdou, že boža d?lá pro nalezené fretky opravdu hodn?, to jí nikdo neupírá, nicmén? zde na
> DF se opakovan? prezentovala dost nevybíravým zp?sobem. A Klub, co by majitel t?chto webovek, si
> má právo ur?it, kdo bude mít vstup na toto DF povolen a kdo ne.

> Nevhodné chování uživatelky boža na tomto DF bylo projednáváno již na ?lenské sch?zi,
> konané v prosinci 2006 !
Z toho je patrné, že tento problém se vle?e už opravdu dlouho.

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-15, 13:11
pro pavlu:

[www.psp.cz]
(hlava druhá, ?l. 13)

[www.zbynekmlcoch.cz]

[dumfinanci.cz]
(druhá ?ást textu)

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-15, 15:05
Nebudu nijak rozebírat vše co tu bylo napsáno. Jen múj osobní názor:
Nemyslím si že je správné zamezit p?ístup Boži na toto forum.

Nebyla sem p?ítomna ?lenské schúze, kde se mn?lo o tomto rozhodnout. Jako ?len ?eského klubu chovatelú fretek s zamezením p?ístupu Boži na forum tohoto klubu nesouhlasím.

Dále si myslím, že toto "opat?ení" pro blaho fretek ur?it? nebude.

A na záv?r: ..."dost nevybíravým" zpúsobem se na tomto foru už prezentovalo za ta léta hodn? lidí, (sm?rem k ú?astníkúm fora a klubu samotnému)...a nikomu p?ístup na forum nebyl zamezen!

P.S.: Dúvod pro? sem nereagovala hned v za?átku - 5 dní sem byla bez p?ístupu na net (dovolená).



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: Johana dne 15.09. v 23:30.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-09-16, 23:00
Já jsem to tu asi doposud nenapsala úpln? jasn?, ale také s tím samoz?ejm? nesouhlasím.
Jelikož se jedná o ?lov?ka, který má na "kont?" nejvíc fretek, kterým zajistil nový domov (t?ch fretek bylo více než 60), tak navrhuji, aby se o tomto kroku ?eského klubu vyhlásilo referendum.
Pokud se klub jmenuje "KLUB CHOVATEL? A P?ÍZNIVC? FRETEK", pak by m?l zvážit, jestli je tento název trefný, nebo? vylou?ením zástupce nejproduktivn?jšího "útulku" pro fretky v ?R z fóra tento klubu sv?j název rozhodn? neobhajuje.
Tudíž, rozhodnutí by nejlépe nep?íslušelo pouze vedení klubu, jak je tomu doposud, ale hlasoval by „pro“ nebo „proti“ každý ?len ?eského klubu, který by hlasovat cht?l.
Toto referendum je možné umístit na hlavní titulní stránku místo tohoto tématu: "V letošním roce se Valentýn propojí s výstavou fretek".

M?že se mi k tomuto prosím vyjád?it n?kdo z t?ch co rozhodly? Martino, Vendulo?
Podotýkám, že jsem rovn?ž ?len klubu a nijak nechci o?er?ovat jeho jméno.
Jen se jako jeho ?len tohoto klubu snažím a jeho „sebereflexi“
D?kuji mnohokrát
Pavla Z
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2009-09-17, 00:21
damy a panove,dlouho sem tu nebyla, nebo spis nechtela prispivat, je mozne, ze me nekteri uz ani jako fretkarku neberete, musela sem se svych kozichu vzdat v jejich prospech, ale mam pocit, ze vidim budoucnost:
vytvori se nove forum, taky o fretkach, tam se rozdeli vsichni piznivci pro a proti bozinemu vylouceni, apropo pro a proti vedoucimu obsazeni klubu,a bud pojedou okolo sebe paralelne, s obcasnymi zaseky mezi sebou, nebo se navzajem znici. uz vidim chudaka, ktery neco hleda o fretkach a bude se sekat taky...a pak to pude vsechno do haje...

nejsem pro ani proti boze, apropo pro nebo proti ceskemu klubu, byla to krasna vec, mnoho zviratum se pomohlo,ale nejak mi pripada, ze to de vsechno do s*acek...

podle me ma kazdy pravo na svuj nazor, at sui ho prezentuje kde chce,ale at se take s nasledky vyporada sam,ale kazdemu stejnym metrem a navic, v tom pripade by se Cesky klub chovatelu a priznivcu fretek mel prejmenovat a nechat si jen to ,,chovatelu fretek´´...

pokud nekdo ma dobre ci spatne zkusenosti s jakymkoliv veterinarem,at si je propaguje, jen jen na ctenari,jestli k nemu pude nebo ne, ale nikdo neni neomylni, pokud se dr. chylikove neco nepovedlo, holt stane se, a kazdy na to reaguje jinak. mam sama zkusenost,kdy sem dstila siru na jednoho veta (smrtelna zkusenost pro fretinu, podle me se nesnazil),ale pak mi pride pani a rekne, ze ji zachranil pejska...clovek se zamysli...

podle me todle k necemu takovemu gradovalo uz dlouho a ja se bojim toho,aby se moje predpoved nesplnila... a nebijte me,ze sem se tu tak rozepsala...

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-17, 02:54
k technické stránce návrhu, tj. umíst?ní referenda na hlavní stranu:

- jak už tu zazn?lo mnohokrát, tyhle stránky jsou už delší dobu tém?? na mrtvém bod?, webmaster (jediný, kdo to umí, má p?ístup a možnost jakéhokoli zásahu) prakticky nefunguje
- i kdyby fungoval, není technicky možné zajistit, aby hlasovala jen konkrétní skupina lidí (v našem p?ípad? tedy ?lenové klubu) a nejsem si ani jistá, jestli je možné zablokovat opakované hlasování jednoho ?lov?ka (na nov?jších webech ur?it? ano, ale tohle je "vykopávka")

k netechnické stránce návrhu, tj. o hlasování jako takovém:

- rozhodnutí o zablokování p?ístupu uživateli, který "nedodržuje pravidla", na všech fórech p?ísluší adminovi a taky je jen na n?m, jestli je to distanc "doživotní" nebo ?asov? omezený... a neslyšela jsem o tom, že by o tom n?kde hlasovalo široké plénum :o) nám ale ur?it? nic nebrání v tom, aby se o tomhle minimáln? diskutovalo (a p?ípadn? i hlasovalo) na ?lenské sch?zi - od toho jsou
- je pravda, že výše zmín?ná pravidla bývají v?tšinou psaná. v hospod? ale taky nemají napsáno "chovej se slušn?, neplivej po hostech a neházej židle z okna, nebo t? vyhodíme", a p?esto, když se n?kdo nechová podle "nepsaných pravidel", nikoho nep?ekvapí, že s ním vyrazili dve?e. a v p?ípad? uzav?ených klub? ho tam p?íšt? nepustí...

a k ne/morálce, ne/etice, ne/slušnosti a ne/vychování:

- opakovan? tu zazn?lo cosi o "jiném názoru", apeluje se na "pomoc fretkám" .....
tak tedy - "jiný názor" tu opravdu nikdo nikomu nebere. ale každý názor (i ten OPA?NÝ) se dá vyjád?it slušn?, bez narážek, urážek, pomlouvání, shazování, jedovatostí, ironie... když už se boža neumí (nebo nechce, to nevím) chovat slušn? k lidem kolem sebe, je fakt blbý, že to odnesou práv? fretky. fakt hodn? blbý, že jí nenapadlo d?ív, že tak, jako fretky pot?ebují pomoci (t?eba zrovna od ní), tak ona zase pot?ebuje ostatní (t?eba zrovna klub, kv?li "reklam?" - myšleno v dobrém slova smyslu). když už se neumí nebo nechce chovat slušn? - kdyby jí aspo? tohle bývalo došlo, nemusely by následky JEJÍHO chování odnášet fretky :o/

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-09-17, 09:28
Martino, já mám dotaz. Když si za všechno "m?že boža sama", pro? t?eba nebyl zablokovanej p?ístup Tomášovi, kterej se choval, tak jak se choval? Nadával ostatním, že mu nepošlou peníze na fretku, kterou trápil a nebyl schopnej dát jí dohromady, kterej tu nadával minimáln? polovin? lidí... a nic užite?nýho ned?lal...??? Tenhle dotaz je myšlenej vážn? a fakt by m? zajímala odpov??. Ne?ikám, že boža nem?la na klub narážky, ne?ikám, že nebyla kousavá, ale p?ijde mi to prost? nespravedlivý. Ano, je to forum klubu, ale nebylo by lepší se trochu oprostit od n?jakýho "urážení se", že n?kdo ?ek o klubu n?co ošklivýho a radši brát to, že tu opravdu jde o fretky? A pak tu psát, že si boža m?že za všechno sama, že její útulek tu už nebude mít tu reklamu a tak??? Já bych ?ekla, že priorita jsou opravdu fretky, jejich záchrana, jejich spokojenej život. A ne "uražená ješitnost"... nem?ly by se jinak t?ídit priority? A to forum radši moderovat, když n?kdo napíše n?co, co neni OK, tak to prost? smazat? Myslim, že se to tu ob?as d?lá, ale asi ne vždy. P?ípadn?, jako to maj na ostatních forech, nap?íklad po druhym varování zakázat p?ístup na tejden? Tak to chodí normáln? a nejsou s tim problémy. A jsou o dost p?ísn?jší fora, ale po?ád tam jde nap?íklad o psy, když n?kdo napíše n?co negativního k provozovateli stránek, je k tomu poznámka, p?inejhorším, když je to sprostý, se p?ísp?vek vymaže (ale ?asto ani to ne), když je n?kdo mimo téma, tak se to pak promaže... a funguje jim to krásn?. Opat?ení, co jsou tady, mi p?ijdou pon?kud razantní. A trochu nespravedlivá. A ano, pro? by tu nemohla být pravidla pro ú?astníky fora? Aspo? by pak bylo se od ?eho odpíchnout a jelo by se spravedliv? ke všem.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-09-17, 09:31
dobere rano jak se mate? po ranu ja strasne:-D
zatracena nocni:-D jak to vipada z tou bozou? pusti
nji sem? nebo si stoji zasvim(podle me je to jo
blbost ze sem nesmi.,.)

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-09-17, 09:35
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-09-17, 09:28
Martino, já mám dotaz. Když si za všechno "m?že boža
sama", pro? t?eba nebyl zablokovanej p?ístup
Tomášovi, kterej se choval, tak jak se choval?.....


me bi to taky zajimalo.. jaky mam privilegijum? ne
bozu ste nemeli vyhazovat..

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-17, 09:35
Souhlasím s návrhen PavlyZ, aby o zamezení p?ístupu uživatele Boža bylo ?leny klubu hlasováno.

Argument, že po technické stránce to na foru neni možné chápu, ale ne jako nemožnost hlasovat všeobecn?, je možné hlasovat jakkoli: založenim vlákna, kam budou psát pouze ?lenové klubu (kdo je ?len jist? neni problém ov??it) a to jenom "ano" nebo "ne" (po uplynutí termínu se hlasy se?tou)...chápu že je to pracné, ale rozhodn? to neni nerealizovatelné.
Argument, že na jiných forech je rozhodnutí o zablokování p?ístupu pouze v?cí admina já žel neberu, jiná fora mne nezajímají, zajímá mne toto forum.
K rozhodování: nap?. u domové samosprávy sou stanovena pravidla, kdo a o ?em smí rozhodovat. Netuším, jestli sou stanovená v tomto klubu, ale pokud nejsou, nevidím problém je ustanovit.

K tomuto odstavci posledního p?ísp?vku Martiny:
"- opakovan? tu zazn?lo cosi o "jiném názoru", apeluje se na "pomoc fretkám" .....
tak tedy - "jiný názor" tu opravdu nikdo nikomu nebere. ale každý názor (i ten OPA?NÝ) se dá vyjád?it slušn?, bez narážek, urážek, pomlouvání, shazování, jedovatostí, ironie... když už se boža neumí (nebo nechce, to nevím) chovat slušn? k lidem kolem sebe, je fakt blbý, že to odnesou práv? fretky. fakt hodn? blbý, že jí nenapadlo d?ív, že tak, jako fretky pot?ebují pomoci (t?eba zrovna od ní), tak ona zase pot?ebuje ostatní (t?eba zrovna klub, kv?li "reklam?" - myšleno v dobrém slova smyslu). když už se neumí nebo nechce chovat slušn? - kdyby jí aspo? tohle bývalo došlo, nemusely by následky JEJÍHO chování odnášet fretky :o/"

... musím konstatovat, že narážek, urážek, pomlouvání, shazování, jedovatostí, ironie na tomto foru za roky co existuje odzn?lo dost, jak už sem psala sm?rem k jednotlivým uživatelúm i klubu a od rúzných uživatelú (nebudu vyhledávat ony p?ísp?vky které mám na mysli, na to skute?n? ?as nemám, pokud by n?kdo na tom trval, uvedu pár uživatelú a p?edmn?t problému, dále a? si každý dohledává sám) - ale nikomu p?ístup zamezen nebyl.
Tudíž se mi vnucuje myšlenka, jde-li v tomto p?ípad? skute?n? jen o zpúsob a formu vyjad?ování uživatele Boža (mimochodem, nikde neodzn?li žádné vulgarismy, nepublikovatelné výrazy....jen názory), nebo jde-li o rozdílnost obsahu názorú, nebo osobní záš?.

Co se ?innosti klubu (nebo klubú) chovatelú fretek tý?e, osobn? nevidim jejich prvo?adý význam v organizování spole?enských akcí (i když tyto sou jist? p?íjemné, žádané a hezké) ale v odevzdávání informací co se nap?. chovu a zdraví fretek tý?e, odevzdávání skušeností mezi chovateli, zjiš?ování a odevzdávání nových informací (na?. z oblasti veteriny, krmení...), pomoci fretkám (a jejim majitelúm) v nouzi.
A k tomuto p?ísp?vky a ?innost uživatele Boža svým obsahem vždy smn??ovali.

Omlouvám se za obsáhlost svého p?ísp?vku.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 17.09. v 09:39.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-17, 09:37
Ad Tomáš - napomínán byl, sv?j projev zklidnil.Navíc je pon?kud retardovaný ...
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-17, 09:41
Erin napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Ad Tomáš - napomínán byl, sv?j projev
> zklidnil.Navíc je pon?kud retardovaný ...

Toto žel neobjas?uje skute?nost, pro? neni s uživateli tohoto fora nakládáno podle stejných pravidel.


Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-09-17, 09:42
Martino,
Já myslím, že si tak úpln? nepochopila o co jde.
Bóža klub nepot?ebuje, jak jist? víš, už n?kolik let není jeho ?lenem a to, že má zablokovaný p?ístup jí nijakneomezuje. Jí ne. Bóža nepot?ebuje klub a fórum ani k "reklam?". Všichni víme, že má své pom?rn? dost slušn? navšt?vované stránky, p?sobí na t?ech jiných fórech o fretkách, kde nikdo ani nenazna?il, že by m?la mít zablokovaný p?ístup a všeobecn? je o ní již pom?rn? slušné pov?domí po celé ?R.

Je to p?esn? naopak.
Klub pot?ebuje Bóžu, a te? se klidn? sm?jte.
Jak jsem již psala, jsem rovn?ž ?lenem klubu a proto se snažím, aby opravdu plnil svou p?vodní roli a jméno.
Pokud na fóru ?eského klubu nebudou p?sobit lidé jako je ona, klub se m?že opravdu p?ejmenovat na "?ESKÝ KLUB CHOVATEL? FRETEK".
Pokud si chce ?eský klub zachovat i nadále v názv? "P?ÍZNIVC?" fretek, pak by m?l být vd??ný za to, že se takovými proslulými p?íznivci fretek jako je Bóža m?že v?bec chlubit.
Prosím zamyslete se nad tím. N?kdo chce psát ?lánky, n?kdo po?ádat setkání (s fretkami ?i bez nich), n?kdo chce kafrat co bude dnes va?it a n?kdo chce pomáhat fretkám. Bez téhle sm?si p?íznivc? fóru nedojde k tétod?ležité "všehochuti". Tuto „všehochu?“ p?íznivc? musíme být schopni akceptovat práv? kv?li t?m fretkám. Pokud toho nejsme schopni a naše „Ega“ se nad tou rozli?ností názor? nedokáží povznést, pak to tedy ale opravdu "zabalme", protože to celé p?estává dávat smysl. Myslím, že sou?asný stav fóra to jist? dokazuje.

Já o obnovení p?ístupu Bóži budu usilovat, protože si myslím, že klub jí pot?ebuje.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-09-17, 09:44
nejsem retardocvani jam jsem dizlektik a dizgrafik
.. ale to je jedno meli bi ji aspon kdyz maj neco
pro ti ni dovolit davat prispevky do adopce...

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:2 z 6


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist