Jít na stránku:  123456Další
Aktuální stránka:1 z 6
ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-09-12, 19:44
Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-09-12, 00:59
Oznamuji, že uživatelce „boža“ byl zamezen p?ístup na toto diskusní fórum.
D?vodem je nevybíravé vystupování na fóru – bezd?vodné o?er?ování jména Klubu p?íznivc? a chovatel? fretek, jenž tento web provozuje a opakované napadání ?len? Klubu i dalších ú?astník? tohoto fóra.
Odkaz na Záchrannou stanici Fretky na p?d? o.s., kterou provozuje boža, naleznete zanedlouho, spolu s odkazy na další útulky pro fretky, ve vlákn? „D?LEŽITÁ nebo ZAJÍMAVÁ TÉMATA (odkazy na vlákna i net)“.



Možnosti: Odpov?d?t•Citovat p?ísp?vek•Sledovat téma•Nahlásit p?ísp?vek
Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-12, 09:42
Vendulko, ale pak Boža nevysv?tlí útok na dr. Chylíkovou. Vysv?tlení slíbila v ?ervnu - ano, letos v ?ervnu.No a zatím nic ... O citaci oné knihy - horké novinky - si ?eknu Dodi.
A ?abíkovi moc p?eju, že má hodnou mámu.


Možnosti: Odpov?d?t•Citovat p?ísp?vek•Sledovat téma•Nahlásit p?ísp?vek
Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2009-09-12, 11:33
Vendula R:

Nemyslím si, že by bylo p?ínosem pro fretky znemožnit Bože p?ispívat na fórum. Má zkušenosti hlavn? v p?ípadech, kdy jde o rychlou pomoc fretkám, a? radou nebo p?ímou pomocí.
M?li by jste uvážit, jestli by emoce, které taky n?kdy ?asto gradují nestálo za to trochu krotit a na fóru se nehádat.
Myslím, že pro fretky je Boža rozhodn? na fóru nepostradatelná. To by si m?ly všechny "hádalky" uv?domit. JDE P?EDEVŠÍM O POMOC FRETKÁM, a tu tady v?tšinou hledají ti, kdo jí pot?ebují. Vaše konflikty si ?ešte na SZ.




Možnosti: Odpov?d?t•Citovat p?ísp?vek•Sledovat téma•Nahlásit p?ísp?vek
Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: janaT (IP)
Datum: 2009-09-12, 12:15
Bohužel se p?ikláním ke Gazze.
Bóža je ?lov?k pro toto nepostradatelný. ždy? je to práv? ona, kdo má na sv?domí nejvíc zachrán?ných fretek. Její informace k chovu, výchov?, výživ? i o tom jak pomoci v nouzi si myslím, že jsou jedine?né. Která z t?ch pro?ítají tyto stránky mají takové bohaté zkušenosti.
J? to práv? ona, kterou žádáme o pomoc p?i nalezení n?jakého nemocného nebo opušt?ného kožíšku.
A nebojím se napsat, že se tady na stránkách neustále n?kdo napadá a uráží a zase jeto práv? Bóža, která to mnohdy musela srovnat, nebo dob?e odhadla dané lidi a byo lépe se nevajad?ovat k dalším útok?m a bohužel ve v?tšin? p?ípad? to byla práv? její pravda, s kterou jsme museli cht? necht? srovnat.
Myslím si, že Bóža by rozhodn? m?la mít p?ístup k t?mto stránkám, pokud te? ješt? o n? bude stát.
A jen opakování je matka moudrosti:
Napsala Gazza a já se pln? p?ipojuji
Myslím, že pro fretky je Boža rozhodn? na fóru nepostradatelná. To by si m?ly všechny "hádalky" uv?domit. JDE P?EDEVŠÍM O POMOC FRETKÁM, a tu tady v?tšinou hledají ti, kdo jí pot?ebují. Vaše konflikty si ?ešte na SZ.

A pokud se n?komu zdá, že dává se zpožd?ním informace, a? si sám zkusí mít doma opušt?né fre?áky, dovezené nalezené tcho?e a k tomu se starat o rodinu. Holt den má jen 24 hodin.


Možnosti: Odpov?d?t•Citovat p?ísp?vek•Sledovat téma•Nahlásit p?ísp?vek
Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-09-12, 13:06
janaT napsal/a:

> A nebojím se napsat, že se tady na stránkách
> neustále n?kdo napadá a uráží a zase jeto práv?
> Bóža, která to mnohdy musela srovnat, nebo dob?e
> odhadla dané lidi a byo lépe se nevajad?ovat k
> dalším útok?m a bohužel ve v?tšin? p?ípad? to byla
> práv? její pravda, s kterou jsme museli cht?
> necht? srovnat.

Dovolila bych si napsat, že práv? to byla Boža, která v posledních dnech ve dvou vláknech napadala n?kolik sem chodících p?isp?vatel?.
Dále bych si dovolila napsat, že to byla Boža, která neopodstatn?n? napadla Dr. Chylíkovou, aniž by sem napsala své d?kazy.

> A pokud se n?komu zdá, že dává se zpožd?ním
> informace, a? si sám zkusí mít doma opušt?né
> fre?áky, dovezené nalezené tcho?e a k tomu se
> starat o rodinu. Holt den má jen 24 hodin.

Ano, den má 24 hodin a ne všichni máme prost?edky, ?as na to, aby zachra?oval. Holt Matka Tereza taky byla pouze jedna. Ale není to d?vod k tomu, aby ostatní lidé za to byli oso?ováni.



A ješt? bych si dovolila nakonec napsat, že je mi jedno, co kdo tady dál bude p?ispívat na tento m?j názor.
Je mi to opravdu srde?n? jedno. Už dávno ztratilo tady cokoliv psát. Protože jeden to myslí tak a druhý to vezme onak.

Všem nám jde o fretky, ale to neoprav?uje nikoho oso?ovat, urážet.
A každý by si m?l zamést p?ed vlastním prahem. Viz to, co jsem psala výše v mém p?ísp?vku.


Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher




Možnosti: Odpov?d?t•Citovat p?ísp?vek•Sledovat téma•Nahlásit p?ísp?vek
Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2009-09-12, 14:32
Oznamuji, že uživatelce „boža“ byl zamezen p?ístup na toto diskusní fórum. Nemám slov! To snad nemyslíte vážn??


Možnosti: Odpov?d?t•Citovat p?ísp?vek•Sledovat téma•Nahlásit p?ísp?vek
Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-09-12, 14:39
Je s podivem, že Tomáš tady ?e?il vody n?kolik m?síc?, ne-li rok? a nejedné z nás tady hnul žlu?í a jemu p?ístup zamezen nebyl. Cht?la bych vid?t vás všechny na jejím míst? a v??ím, že všichni, kdo se jakkoliv podílejí na záchran? fretek budou stát za Božou, hlavn? ti, co se s ní setkali, nebo jim pomohla. Nic víc k tomu nechci napsat, jen jednu v?tu. Jen tak dál.


Možnosti: Odpov?d?t•Citovat p?ísp?vek•Sledovat téma•Nahlásit p?ísp?vek
Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2009-09-12, 15:16
Oznamuji, že uživatelce „boža“ byl zamezen p?ístup na toto diskusní fórum.

Zajímalo by m?, kdo o tomhle rozhodl?

Pro?etla jsem tohle vlákno a nezdá se mi, že by boža n?koho jmenovala nebo urážela. Roz?ílila se, že se starají lidé z druhého konce republiky a ti, co to mají blízko nepom?žou.
Ano, ne každý má možnost si vzít fretku dom?, ale všichni si jako první vždycky vzpomenou na ni, p?esto, ža do Prahy to má skoro 100km.
Pro? se jenom kv?li "jejímu názoru" má vylou?it?
Pokud vím, byly tady p?ísp?vky v jiných vláknech mnohem ost?ejší až sprosté a nikomu to nevadilo?
Když tedy každý m?že napsat sv?j názor, tak pro? tohle?
Jinak m? taky zarazilo, kam se tohle vlákno zvrtlo, když na za?átku šlo p?edevším o pomoc pro fre?á?ka z nevyhovujících podmínek a nakonec to skon?í takhle. Je to fakt smutné!


Možnosti: Odpov?d?t•Citovat p?ísp?vek•Sledovat téma•Nahlásit p?ísp?vek
Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-09-12, 15:25
Já tady sice nejsem dlouho. Ale tohle mi taky p?išlo moc. Je tady i spousta jiných lidí, kte?í do sebe ryjou a taky si neberou servítky, viz. t?eba urážky na Tomáše (tím se ho nezastávám)ti budou mít taky zamezený p?ístup? Jinak se p?idávám k názoru Gazzy a Hanulky. M? to p?ijde jak za totá?e, nesouhlasíš tak máš útrum.A je to opravdu smutné kam to sp?je, protože to odnesou fretky p?edevším :-(((

[fretka-doma.blog.cz]



Možnosti: Odpov?d?t•Citovat p?ísp?vek•Sledovat téma•Nahlásit p?ísp?vek
Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-09-12, 16:16
Vendulko to nemyslíš vážn???? Bez Boži to nebude fórum. Ona nám dává užite?né rady. A že má sv?j názor a ?ekne jej??? Já jsem žila i za totality a moc mi Tv?j krok, zakázat Bóži p?ístup, p?ipomíná dobu minulou...Tomáš d?lal ostudu na fóru i výstavách a jemu jsi p?ístup nezakázala... Pro? ten dvojí metr???


Možnosti: Odpov?d?t•Citovat p?ísp?vek•Sledovat téma•Nahlásit p?ísp?vek
Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?
Zaslán uživatelem/kou: Dvorka (IP)
Datum: 2009-09-12, 17:29
Ahoj,ob?as sem vlezu a nesta?ím se divit.Myslela jsem,že jde všem o to jedno-aby se m?ly fretky dob?e!Místo toho se tu po?ádají žabomyší války!Co máte proti Bože?? To je demokracie? Ne?ekla bych,že by tu n?koho n?jakým strašným zp?sobem oso?ovala.Jen napsala sv?j názor!Vážím si její pomoci a smekám p?ed ní!!!


Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-09-12, 19:49
# ------------ P?vodní zpráva ------------ # Od: <veva.linkova(zaviná?)seznam.cz> # P?edm?t: zablokování p?ístupu na DF www.fretka.cz # Datum: 12.9.2009 00:47:42 # ----------------------------------------
# Ahoj, Ivo,#
# je mi líto, ale tentokrát jsi se ve svých p?ísp?vcích už víc než jen "unáhlila".
# Vzhledem k tomu, že to zdaleka není poprvé, rozhodli jsme o zablokování Tvého # p?ístupu na diskusní fórum fretka.cz. Nelze p?ehlédnout, že si bez d?vodu bereš # do pusy ?innost Klubu (který na Tv?j útulek p?isp?l ?ástkou ve výši 10 000,- k?) # a že poslední dobou na fórum p?ispíváš v hysterickém a nep?átelském duchu, což k # dobrým vztah?m a pohod? na tomto fóru rozhodn? nep?ispívá. Je mi líto, pokud jsi # se dostala do situace, že je na Tebe všeho p?íliš a p?eju Ti, aby zase bylo brzy # lépe! V??, že skute?n? nejsi sama, kdo si pro hromadu práce a nedostatek volného # ?asu ani nesta?í zapnout televizi... Vybíjet si svou frustraci na lidech na fóru # ale skute?n? není ?ešení žádných problém?.
#
# Tím, že máš zablokován p?ístup na fórum a nebudeš tedy moci nadále jeho # prost?ednictvím nabízet fretky k adopci a abychom nevzali možnost zájemc?m o # adopci fretek od Tebe z P?di?ky najít na Tebe kontakt, umístíme odkaz na Tvou # Záchrannou stanici Fretky na p?d? o.s. do plovoucího vlákna „D?LEŽITÁ nebo # ZAJÍMAVÁ TÉMATA (odkazy na vlákna i net)“.
#
# P?eji Ti hezký den a hodn? spokojených fretek "Na P?d?".
#
# Vendula

______________________________________

# ------------ P?vodní zpráva ------------ # Od: <ivadolhy(zaviná?)seznam.cz> # P?edm?t: Re: zablokování p?ístupu na DF www.fretka.cz # Datum: 12.9.2009 01:58:07 # ----------------------------------------
# Ahoj Vendulko,
#
# to je samoz?ejm? Vaše v?c a právo.
# Jen jsem tehdy netušila že t?ch deset tisíc dostávám, abych držela hubu a krok a zm?nila názor na klub. To, že mám tento názor, jste v?d?ly už tehdy. Já pokrytec nejsem (ani za prachy :D) A mimochodem, frustrovaná taky ne. Možná si p?e?ti znovu, o co mi v t?ch p?ísp?vcích opravdu šlo a k ?emu vlastn? došlo, až nebudeš pod tlakem situace.
Zajímavé je, že se mnou tolik lidí souhlasilo, v sz a mailem. Zkus se zeptat i jiných, a nejen Martiny a majdy a slípek kolem nich. Tohle zdravé jadro opravdu není, a musíš to alespo? tušit, už jen proto že Ty jsi upln? jiná než ony.
tak pa
Já Ti taky p?eju všechno nej,
ahoj
Iva D.

úprava, Vendula R:
s dovolením jsem upravila mou a božinu emailovou adresu, aby nám roboti neposílali spamy...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Vendula R dne 12.09. v 20:41.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-09-12, 19:53
Nemám k tomu co dodat! Jen si povzdechnu ACH JO!! Nemám pocit, že by Boža n?koho vysloven? urážela. Prost? má jen trošku nabroušený jazyk. Tak lidi neblázn?te!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-09-12, 20:02
No jo no, Tomáš tady t?eba nikdy nikoho neurazil. Boža jen projevila sv?j názor a dopadlo to takhle - je za n?j lyn?ována.
Adelaida to napsala tak, jak to je - má nabroušený jazyk a hlavn?, znovu opakuji, bych cht?la vid?t vás ostatní na jejím míst?, kolik toho vydržíte!! Všichni mají jen plnou pusu kec?, ale nepom?že nikdo, všichni se obracíte na Božu. Nemyslím tím samoz?ejm? lidi jako je PavlaZ, graciijka, adelaida,PetraP..
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-09-12, 20:10
vzhledem k tomu, ze me psane prispevky byly pochopeny jinak, nez byly mysleny, nebudou tady dale strasit ... :-/



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: klokan_cestovatel dne 14.09. v 21:12.

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: F14 (IP)
Datum: 2009-09-12, 20:15
Když k n?komu p?ijdete do restaurace a zan?nete tam pok?ikovat, že Vám tam nikdy nechutnalo a va?í jen blafy, tak Vás taky vyvedou ven.

Bóža a? má zásluhy jakékoli, tak jako NE?LEN by nem?la na p?d? klubu n?co podobného prohlašovat.
Omluva, že má n?kdo ostrý jazyk asi padá, protože pak si na ten jazyk má dávat pozor.

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-09-12, 20:20
vzhledem k tomu, ze me psane prispevky byly pochopeny jinak, nez byly mysleny, nebudou tady dale strasit ... :-/



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: klokan_cestovatel dne 14.09. v 21:12.

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2009-09-12, 20:22
Asi bych to nehrotila, ti kdo budou pot?ebovat, cestu k pomoci od boži si ur?it? najdou jinak. Je mi líto, že na malichernost lidí doplatí t?eba fretky.
Nevím, kolik zdejších lidí je schopno opravdu fundovan? poradit nebo pomoct v p?ípad? nouze a doufám, že se diskusní fórum nestane jen p?itakávajícím tlachacím spolkem lidí, kte?í si vym??ují laické zkušenosti a rady. Vím, že všechno nestojí na bože, ale nevím kolik z jedinc? tu má víc odchovaných problematických a nemocných fretek, aby mohl opravdu "ze své bohaté zkušenosti" radit.
P?ála bych proto t?mto fretkám: ABY ROZUM DOSTALI P?EDEVŠÍM LIDI, KTE?Í JIM CHT?JÍ SPOLE?N? POMÁHAT!!

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-09-12, 21:08
N?kolik up?esn?ní:
- O kontakt na božu ú?astníci tohoto DF nep?ijdou. Jak už jsem uvedla ve svém úvodním p?ísp?vku, je k dispozici zde , v oddílu ZÁCHRANNÉ STANICE A ÚTULKY nejen PRO FRETKY [forum.fretka.cz]
- Je pravdou, že boža d?lá pro nalezené fretky opravdu hodn?, to jí nikdo neupírá, nicmén? zde na DF se opakovan? prezentovala dost nevybíravým zp?sobem. A Klub, co by majitel t?chto webovek, si má právo ur?it, kdo bude mít vstup na toto DF povolen a kdo ne. A musím ?íci, že oproti jiným DF jsme velmi liberální…
- Nevhodné chování uživatelky boža na tomto DF bylo projednáváno již na ?lenské sch?zi, konané v prosinci 2006! Z toho je patrné, že tento problém se vle?e už opravdu dlouho.
- Co se tý?e Tomáše, p?i dalším konfliktu mu bude p?ístup zrušen.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-09-12, 21:12
Necht?la jsem do téhle diskuse v?bec zasahovat ( z osobních d?vod?) ale vzhledem k tomu, že v?era jsem se dozv?d?la, že jsem pokrytec a dneska už jsem slípka tak musím. Celá diskuse vznikla kv?li tomu, že jsem si dovolila požádat (a nikoliv konkrétn?) o pomoc s umíst?ním fre?á?ka ?abíka. Dovolila jsem si napsat, že nestíhám....ano, nestíhám - protože chodím do zam?stnání, starám se o e-shop (a pokud si N?KDO myslí, že na n?m tvrd? rejžuju, je na omylu - tohle m?že potvrdit Silva, která mi d?lala ú?etnictví - je to vícemén? charita), mám na hrbu zahradu 2000 metr? ?tvere?ních a barák 7+1, který když uklidím, m?žu za?ít znova. K tomu dva kocoury, dv? fretky a te? i psí mimino. Je pravdou, že si najdu o víkendech ?as na návšt?vu p?átel a lidí se kterými je mi dob?e. A ano, ob?as sko?ím s n?kterými i na to kafe...(a i to je problém domluvit, protože v?tšinou mi do toho n?co pracovního vleze). Je hodn? lidí tady na foru, kte?í v?dí, že když je pot?eba, tak pom?žu...Petr denn? najezdí 250-300 kilometr? a žádat po n?m, když dorazí vyflusanej v sedm dom? aby se mnou jel ješt? dalších 80 kilometr? pro fretku prost? nechci...tam, kde bydlím, je sice p?ekrásn?, ale fret?í doktor cca 30 kilometr? daleko...což znamená 25 minut ostrý ch?ze s p?epravkou na nádraží, další p?lhodinu vlakem a další p?l ho?ku tramvají....
Nicmén? po n?kterých reakcích ve vlákn? jsem byla rozhodnutá, že kdyby se nikdo nep?ihlásil, tak i kdybych pro n?j m?la jet autobusem, tak ho tam odsud dostanu. Znova opakuju..jsem moc ráda, že se to za velké pomoci Han?i a Gracijky všechno povedlo a znova nabízím pomoc ve form? past, vitamín? , granulí.....
Víc se k tomu vyjad?ovat nechci a nebudu......
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2009-09-12, 21:20
Zaímalo by m?, jestli ji vylou?íte pouze z fora, nebo jí také odmítnete finan?ní pomoc pro fretky z FOFRU? P?edpokládám, že klub disponuje t?mito prost?edky a rozhoduje, komu je v p?ípad? pot?eby p?id?lí.

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-12, 22:19
Senátor Kato kon?il všechny své projevy prohlášením "A ostatn? Kartago musí být zni?eno". Bylo. Militantním ?ímem byla totáln? zni?ena jedna úžasná civilizace.

Boža v každém p?ísp?vku neopomene poznamenat "To ty chovy na barvi?ky". ....

Mne osobn? n?kolikrát napadla tak, že jsem odevzdala kalendá? a knihovnu a rozhodla se dát od Klubu ruce pry?. Pak mne vrátily n?které kamarádky.Asi to nebylo úpln? dobré, za?ídím se podle toho. Myslím, že i tato debata vede k rozd?lení na p?ívržence a odvržence.

Kdyby se Boža soust?edila na to, co umí, na útulek, a nepasovala se do role univerzálního soudce, bylo by dob?e. On to není jen ostrý jazyk, ono je to urážení a nevysv?tlené pomlouvání (nap?. dr. Chylíkové) A pokud se pamatuji, už tudy návrh na zablokování p?ístupu p?ed n?jakou dobou prošel.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-09-12, 22:25
vzhledem k tomu, ze me psane prispevky byly pochopeny jinak, nez byly mysleny, nebudou tady dale strasit ... :-/



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: klokan_cestovatel dne 14.09. v 21:13.

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-12, 22:36
Klokane, já jsem byla mezi p?ívržence opozi?ní strany doslova hozena - Božou.A ani se mne nikdo neptal, co chci. A dodneška nevím, ?ím jsem si to zasloužila a ?ím jsem se provinila - a p?iznávám - už je mi to jedno.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-09-12, 22:39
jojo, takhle to tady bohuzel chodi...
ze ja jsem semka dneska vubec neco psala....achjo

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2009-09-12, 23:54
i ja patrim mezi ty co se tu moc nevyjadruji a jen
tise ctou, jednak proto, ze uz to za me reknou
ostatni a nebo protoze obsas se tu lidi hodne
kamenuji, neznam ani Bozu, Pavlu Z, Vendulku a
Martinu,Majdu a plno dalsich lidi na tomhle foru
osobne, znam je pouze s toho co tady ctu. O nikom
nemam vlastni nazor, protoze tyhle lidi neznam
osobne, jen pouze s toho co tu ctu a to se ve
vetsine pripadu tyka fretek. Nejsem ani clenem
ceskeho klubu fretek, takze mozna moje vyjadreni k
tomuhle je nepodstatne. Ale me tohle chladnou
nenecha.

Jak uz tu nekdo psal, tak kazdy mate svoji pravdu.
Tak proc tu pravdu ostatnich nerespektovat? Kazdy
muze mit prece jiny nazor, jak uz na kohokoliv na
tomhle foru tak i na to co kdo pise. Mozna tuhle
celou debatu spatne chapu. Ale me osobne se to
nelibi a myslim ze urcite nejsem v tomhle sama.
Nerikam abyste si podali ruce, kazdy ma svoji
hrdost. Ale co proste dat Boze jeste sanci. Podle
me si tohle totiz vubec nezaslouzi, nejde vlastne
ani tak oni ale o ty fretky. A nad tim by se tu
mel podle me kazdy zamyslet.Protoze tohle neodnese
lidske ego ale nejvice ty fretky.Kolik fretkam ona
pomohla a jake cenne a nenahraditelne rady tu ona
poskytuje? Ano nektere jeji prispevkz nejsou uplne
vhodne, ale priznejte si to? Kolikkrat nekdo z nas
je na tomhle foru hruby atd. A co s toho? Skonci
to tak, ze prispevky se promazou a jede se dal.

Pak si na druhou stranu rikam, ze vlastne kdyz tu
Boza nebude tak to ani nevadi. Prece tem lidem co
potrebuji pomoct tak si mohou Boze sami napsat a
nebo ji da nekdo na ni kontakt. Ale co pak ty
fretky? Ktere ona nabizi, mluvi o nich, deli se s
nami o radosti a starosti ohledne nich. A to muze
delat jen Boza, ano muze to psat nekdo za ni, ale
to uz pak nebude ono. A kolik znas prave tyhle
prispevky cte? Myslim ze hodne.

Podle me v tomhle musi byt neco vic, ale to hold
ja nevim to vi ti co tu Bozu nechteji.

Vim ze to asi tedka vypada jakobych byla velky
priznivce Bozi, ale neni tomu tak. Proste si vazim
kazdeho kdo pomaha zviratum a vim ze na tomhle
foru to neni jenom Boza. Ja jsem neutralni. Jak
jsem rekla kazdy ma svoji pravdu a vlastni nazor.

Omlouvam se, ze jsem se tak rozepsala.



[www.oriens.estranky.cz]

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-09-13, 08:29
Jen k tomu p?ipojím sv?j názor... nevím co se tu mezi Váma d?je... jako pravý d?vod já osobn? cítím n?jaké osobní vztahy a to mi p?ijde dost malicherné, ale to si musí probrat Ti, kte?í o tom rozhodli a p?ístup Bože zavrhli....

Pokud jde o mn?, Boža mi hodn? pomohla, co se tý?e Terez. Vim, že když pot?ebuju poradit, zeptám se, ud?lám si vlastní názor a podle toho postupuju (tím chci ?íct, že ano, ur?it? Boža není neomylná a netvrdím, že je pot?eba ji slep? následovat).

A Majda? Ta mi také pomáhá jak m?že. Je schopná ud?lat úplné max. aby uspokojila touhy nás zákazník? fretka?u (a pro m? nyní i potnaká??). Každá z nich d?lá, co m?že a umí a já jim jsem za to vd??ná OB?MA.

A nevidím d?vod, abych m?la ráda pouze skupinku okolo Majdy a nebo pouze Božu a její p?ívržence ;-)

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-09-13, 12:14
Tohle jsem ani celý ne?etla, ale...
Nebylo by lepší forum moderovat, než znemož?ovat p?ístup lidem, kte?í k n??emu jsou? Tomášovi p?ístup znemožn?n nebyl nikdy a to byl sprostej, napadal ostatní a víceménn? "zabíjí" fretky. A ješt? tu byli lidi, co se ho zastávali.
Já už vim, pro? sem skoro nelezu, když sem vlezu, dozvim se n?co takovýho.
A trochu nechápu, že tu n?kdo po?ád ?eší to, co ?ekla boža o Chyld?.
No, myslela jsem, že tu jde o fretky a o to, jak jim pomoct. Což boža d?lá a je jí znemožn?nej p?ístup. Z tohodle je mi už trochu zle.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-13, 14:06
vídím, že je to pravd?podobn? zbyte?né, ale p?esto to zkusím.

n?kolikrát tu byly zmín?ny osobní sympatie/antipatie. ne všichni si tady padli do oka, to nepovažuju za nic nenormálního. co ale normální není, je vyjad?ovat je opakovan? a dlouhodob? zp?sobem, jaký ?asto boža volí - urážkami a nadávkami. a neznám ani nikoho druhého, kdo by to d?lal tak "p?irozen?" a tak b?žn?, že si na to dokonce jeho okolí zvykne a ?íká tomu "ost?ejší jazyk", p?ípadn? "up?ímnost" .... :o(

z duše mi mluví p?ísp?vek od f14 a taky to, co napsala erin:
Kdyby se Boža soust?edila na to, co umí, na útulek, a nepasovala se do role univerzálního soudce, bylo by dob?e. On to není jen ostrý jazyk, ono je to urážení a nevysv?tlené pomlouvání. (dodávám - nejen chylíkové)

ano, vendulka má pravdu, když ?íká, že jsme fórum velmi liberální. myslím si, že kdekoli jinde by už takový uživatel m?l p?ístup zablokovaný dávno.
nebo vy byste si snad poušt?li dom? n?koho, kdo tam pak bude opakovan? urážet, špinit, nadávat a kritizovat vás a vaše ostatní hosty nebo p?átele?
ano, má pravdu i ten, kdo ?íká, že to odnesou práv? fretky. škoda, že si to boža neuv?domila d?ív :o(

ale nejsme našt?stí jediné fret?í fórum a boža má vlastní stránky, takže kdo chce, kontakt s ní snadno udrží i jinde než práv? tady. a ob?as p?di?ku, resp. její azylanty p?ipomenout v adopci taky není problém. nabídku m?že vložit kdokoli jiný, s kým bude ve styku.

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-09-13, 15:01
Martino, pro? teda nebyl zablokovanej p?ístup Tomášovi, kterej tu akorát urážel, nadával, ubližoval fretkám? Toho tu m?li ostatní tolerovat? A ješt? byli lidi, co se ho zastávali. Jo, boža má možná pro?ízlou pusu, ale takovejch lidí je tu víc. A že tu bylo hodn? u?ážek, skrytejch víc i mí? narážek, pomlouvání... Jasn?, tohle neni jediný fret?í forum, ale asi nejznám?jší, když si vezmeš, že ?lov?k jako první zkusí na netu zadat www.fretka.cz. A zrovna boža tu opravdu pomáhala, stejn? jako Pavla. A jediný, jak to skon?í, že jednu dáte na praný? a druhý zablokujete p?ístup. Je to vaše v?c, já jsem ráda, že mám kontakt na ob? dv? i jinej, než je forum.
Prost? to, co tu d?láte, mi p?ijde pon?kud dost nespravedlivý. Ale je to vaše forum, vaše v?c, jak s tim naložíte. Jenom mi p?ijde, že by bylo výhodn?jší to forum moderovat, tak se to totiž na jinejch forech d?lá. A myslim, že dobrovolník? na tohle by bylo ažaž.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Pišta (IP)
Datum: 2009-09-13, 18:38
Sleduju tohle vlákno už delší dobu a jaksi jsem nepochopila, pro? by se m?l nekomu blokovat p?ístup?
Je to snad diskusní forum, tak má každý právo na sv?j názor.
Boža se snaží, žu mi její rady mnohokrát pomohli, ani o tom neví.

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-09-14, 15:27

Iva (boža) nem?že na fórum, takže posílám já
jednu malou konkrétnost (vím o více) k Dr. Chylíkové zde:

[forum.fretka.cz]

Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-09-14, 16:24
hezky no pekne se to tady viviji brzi se vihodite nevzajem vsichni:-D i kdyz moc bozu nemusim.. ale tak ste to nemeli delat!!!!!sakra!!! myslete trochu hlavou...
meli biste vihodit i me ja si to vic zaslozim...


OKAMZITE JI SEM PUSTE!!!PROSIM...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: tomas dne 14.09. v 16:42.

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-09-14, 16:47
Ja celkem Klub chapu. Bozi utoky na Klub nejsou zrovna koser pro toto forum, ktere spravuje prave Klub.

Viz posledni prispevek:
Hnusnej mnohaletej nezájem tam, kde by normální ?lov?k ?ekal opak.Já opravdu nechápu smysl ?eského klubu. Když si vzpomenu,že kdysi byly fretky nalezený na r?zných balkonech všude možn? po Praze, a lidí se staralo f?ra. Ted nikdo!! Jen plácání na foru, nic jinýho klub neumí!A jestli mi budete namlouvat,že tehdy ty lidi na to m?li ?as, a ted ne,tak se jd?te vycpat! Fretka?? od t?ch dob výrazn? p?ibylo. Nikdo ne?íká, že každej musí honem dom? tahat n?jaký zví?e. Ale ochota jen trochu hnout zadkem ud?lá divy, a to chybí.


Tomas pokud se nemylim, narozdil od ni Klub alespon takto neurazel (i kdyz na foru delal bordel). Navic pokud se nemylim, tak na jedne schuzi byla uz Boza napomenuta (?)

Ale i tak si myslim, ze by to nemelo byt az tak hrr, alespon by se meli nejspis vyjadrit vsichni clenove nekde na schuzi...?

P.S ale co se tyce Tomase, ac nejsem clen, tak z Klubu bych ho byt Vama taky vyloucila - pokud ma cesky Klub stanovy, jako slovensky, pak je Tomas urcite porusuje.





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yasmin dne 14.09. v 17:38.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-09-14, 16:53
sohlasim j jsem clenem tak ze nesohlasim s viloceni bozi..

budu rat kdyz muj nesohlas podpori i dalsi clenove klubu



dekuju

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-09-14, 17:00
Já se Tomáši jenom divím, že po tom, co je napsáno ve vlákn? adopce máš odvahu sem na to forum vlézt. Mám na jazyku velmi sprostá slova, ale psát je nebudu, nestojíš mi za to a nejsem hulvát.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-09-14, 17:00
tomas napsal/a:
-------------------------------------------------------
> hezky no pekne se to tady viviji brzi se vihodite
> nevzajem vsichni:-D i kdyz moc bozu nemusim.. ale
> tak ste to nemeli delat!!!!!sakra!!! myslete
> trochu hlavou...
> meli biste vihodit i me ja si to vic zaslozim...
>
>
> OKAMZITE JI SEM PUSTE!!!PROSIM...


Mám ten dojem Tomáši, že zrovna TY bys m?l za?ít myslet hlavou. A za to, co jsi provedl svým fretkám, bys m?l zvažovat, zda v?bec chceš být v Klubu chovatel? a p?íznivc? fretek. Protože to, co jsi ud?lal, to nemá obdoby a za takové lidi se m?žeme, my ostatní, akorát tak styd?t.

A v??, že mít T? po ruce, tak ti ty pazoury usekám.



Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-09-14, 17:05
hm ja chci jen pomoc boze..

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-09-14, 17:06
P?ísp?vek Amonnky a Majdy m?žu podepsat. Tomáši, ty prost? ml?. Slovo ty píšu zám?rn? s malým t.
Avatar

Re: ZABLOKOVÁNÍ P?ISTUPU UŽIVATELCE "bóža".
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-09-14, 17:10
prosim vas kde ste to precetli hledam to.. dekuju za odpovet(dloho jsem tu nebil)

Jít na stránku:  123456Další
Aktuální stránka:1 z 6


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist